Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 16:00   #5901
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno da već drugi tjedan za redom neke fešte u kvartu. Pa dajte ima nas koji radimo i ne vjerujem da usred ljeta moramo imati zatvorene prozore da se koliko toliko možemo odmoriti
Samo zovi policiju ja toleriram do 23 h kasnije dolazi patrola.Sa takvima ni ne možeš drugačije.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:28   #5902
mi smo imali u ulazu show program, svaki dan jedan period tulumi(iz jednog stana samo)-nema veze jel radni dan, praznik, vikend, dan ili noc-non stop hebeni tulumi.
a policiju smo zvali isto non stop i vec nas bilo sram,ali kaj je tu je, morali su doci.
Sad mi se cini da je ekipa iz stana(uopce nismo ni znali tko je) delozirana ili sl. Mislim nije ziher zbog naseg zivkanja vec zbog drugih stvari, ali doslo je na svoje.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:14   #5903
Quote:
petra_:) kaže: Pogledaj post
Jutros sam otišao do našega kioska inNovina kupiti parkirnu kartu, ali mi je zaposlenica na njemu rekla da mi ne treba, da je neki dan donešena odluka da se parking plaća tek od 1. 11. zbog nekih nesuglasica stanara i Zagreb Parkinga. Zatim sam otišao do gospodina što radi u Javnoj garaži koji mi je rekao da on ne zna točno da je i on načuo tako nešto, ali da je on zadužen za Garažu, da se za ova mjesta vani brine netko drugi. Nazvao sam ZagrebParking i od gospodina koji mi se javio dobio odgovor kako ni on ne zna, da je službeno od 1. 9., ali da je i on čuo da se odgodilo, te mi je na izbor ostavio da se ponašam kako želim. A ja bih se stvarno ponašao kako moram! Zna li netko onda točnu informaciju? Je li odgođeno? Ili da plaćam? Ili da čekam kaznu?
Ja već drugi mjesec za redom kupujem mjesečnu kartu, a ne vidim da se išta tu naplaćuje nek se odluče više jer se osjećam ko budala. Nitko ništa ne zna a meni se ne riskira kazna :/
Villy Villy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:45   #5904
znaci imam informaciju da naplata parkinga postoji i da se moze kupiti karte ali kontrole nece biti do daljneg znaci moze biti da nece biti ovaj mjesec sljedeci i tako dalje

bolje receno nista od toga neko je dobro naplatio od rodjaka ili kako to vec ide da se postave aparati i napravu parking mjesta za invalide i to je to

znaci kontrole nece biti
damire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:06   #5905
Ja sam ih zvala nisam bila pristojna..lik je rekao ovako...naplata je počela od 1.08.napomenula sam mu da se osjećam ko budaletina koja plaća parking a parking se vječito odgađa..on je rekao da nema nikakve odgode tko ne bude plaćao parking dobit će kaznu.

Mislim da bi se trebao koji put i pauka pozvati pa da vidimo na čemu smo..a za pauka ima posla da ne pričam pogotovo po požarnim putevima..

I tako sam ja kupila kartu ...opet....a kontrole nigdje...

Jel itko vidio te nevidljive stričeke kako hodaju u zelenim reflektirajućim prslucima??!!!
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:15   #5906
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
mi smo imali u ulazu show program, svaki dan jedan period tulumi(iz jednog stana samo)-nema veze jel radni dan, praznik, vikend, dan ili noc-non stop hebeni tulumi.
a policiju smo zvali isto non stop i vec nas bilo sram,ali kaj je tu je, morali su doci.
Sad mi se cini da je ekipa iz stana(uopce nismo ni znali tko je) delozirana ili sl. Mislim nije ziher zbog naseg zivkanja vec zbog drugih stvari, ali doslo je na svoje.

A gle nitko neće uvesti ovdje reda ako nećemo mi sami,nažalost.

Ja isto gledam okružena sa četri stana nitko ništa ne poduzima i onda se takvi raspojasne i misle da su face.
Gle netko će nekome određivati ko će kad ići spavati ili se buditi.

Samo zovite policiju.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 18:00   #5907
Istina, ko ce ako mi nećemo. Od sad zovem policiju dok predu granicu.
A kaj se tiče malih zelenih, nigdje ih nema.
I slažem se da bi trebalo ovima koji svugdje ostavljaju aute malo kazne poljepiti. Jer ako većina nas može plaćati garaže ili tražiti slobodna parkirna, mogu i drugi.
Naravno da nisam za naplatu parkinga, ali i za uvođenje reda u kvart jesam.
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:10   #5908
Zna li netko nekaj o novim cijenama zakupnine za garažna mjesta!? Pitam jer mi je stigao znatno manji račun za garažu a nisam nikaj čuo da bu nekaj pojeftinilo ili da nije možda neka zabuna!
Franjo Šafranek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 11:46   #5909
Svim zakupcima su smanjene zakupnine za garaže za 40%.
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:37   #5910
kome se na kraju trebam obratiti za upit za najam garaza?
zagrebparkingu?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:55   #5911
Navodno više neće biti natjecanja za najam garaža već se treba samo javiti u zagrebparking. Ne znam jel tvrdnja točna, ali svakako zovite zagrebparking.
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 08:07   #5912
Provjerim danas i javim na temu
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 09:57   #5913
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
Provjerim danas i javim na temu
Hvala jer i mene zanima!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 09:59   #5914
dakle-u zg parkingu kazu slijedece:
jos uvijek se nije na cisto sta ce se s garazama i garaznim mjestima unutar stambenih zgrada, naime nisu ziher dali bi ih dali u najam, prodali ili dali u javni najam(dakle, dodje netko iz Koprivnice i parkira se cjeli dan npr, tak mi je covjek rekao prek telefona )
i rekao je da ce se svakako obavijestiti stanari tak da ce zakeljiti donesenu odluku na svaki ulaz.. Inace, covjek je bio jako jako ljubazan, ali veli da ni sam Bog nezna sta ce se smisliti i kada ovi iznad njegaVeli jedino da se za sada, moze kupiti karta za najam mjesta u onoj grande garazim na cosku kod ulice gardijske brigade.....
dakle, cekamo.....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 15:33   #5915
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
jos uvijek se nije na cisto sta ce se s garazama i garaznim mjestima unutar stambenih zgrada,
bravo, baš mi je drago da mi je izbrisan komentar
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 16:42   #5916
jesi bio prost ili ?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:39   #5917
Evo danas dosla 2 računa za garažu,stari od cca 180kn koji je storniran te novi po novoj izbornoj cijeni od 110kn 😂😂

Jeli nekom spojen TCOM sa ovom svojom ultra max 3 ? Kak ste se razisli s btnetom(citaj telekom iz šupe)/iskonom?
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:29   #5918
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
E

Jeli nekom spojen TCOM sa ovom svojom ultra max 3 ? Kak ste se razisli s btnetom(citaj telekom iz šupe)/iskonom?
ja sam dobio pismenu obavijest čak 2x da će mi doći spojiti prekjučer od 12 do 15 sati, ali do danas se nitko nije javio zašto nisu došli i kad će doći.
na ulici sam zaustavio u dva navrata ljude iz Tcom-a kad sam ih vidio u službenim autima i rekli su da imaju velikih problema i da su u kašnjenju, ali ništa detaljnije
srećom, da BTnet u međuvremenu radi kako treba pa mi ne predstavlja veliki problem što kasne, ali je izrazito neprofesionalno ne javiti se uopće da će kasniti
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 20:32   #5919
Mi smo 01.08 online podnijeli zahtjev za raskid ISKON usluge, 17.08 je to odrađeno i taj dan sam zvao dečke koji su bili u kvartu da puste zahtjev, usluga je uključena 02.09 i radi savršeno Još su naknadno uključili sportski plus HD paket za nove korisnike po promo cijeni od 15kn
lars82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:13   #5920
Quote:
lars82 kaže: Pogledaj post
Mi smo 01.08 online podnijeli zahtjev za raskid ISKON usluge, 17.08 je to odrađeno i taj dan sam zvao dečke koji su bili u kvartu da puste zahtjev, usluga je uključena 02.09 i radi savršeno Još su naknadno uključili sportski plus HD paket za nove korisnike po promo cijeni od 15kn
A može kakav speedtest od vas koji imate aktiviran t-comov paket da i mi ostali vidimo što propuštamo?
Mislim da ću biti ljubomoran jer moram pričekati da mi istekne ugovor s Vipom.
Milmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.