Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 10:51   #4221
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Na idućoj će prodat tri puta više, zahvaljući umnoj desnici.
Nisam sigurna da će imati priliku.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 10:54   #4222
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Jelda. Barem uštede lovu. Nisu bedasti kao ljevaci da plate za smeće samo da dokažu kako su 'obrazovani' i 'kultivirani', a onda spavaju na predstavama.
Tako je, najbolje je za ništa ne dat lovu, kaka kultura kaki bakrači.....tamo se ijonako samo spava i glumata.... Ima bikijada, kladijonica i tomson. šta čouku rvatu i desničaru više treba...a ne ovi pederi po kazalištiman...
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 10:55   #4223
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Naravno, ti si ta neka zemlja a ne on.....ta neka zemlja su samo oni na liniji a ne i oni van linije.
Minimum pristojnosti prema onom tko te primio kao izbjeglicu, školovao i zaposlio bio bi da kažeš: ,,Hvala državi koja mi je to omogućila", al to je od ovih 'dekonstrukcionalista' ipak previše za očekivati.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 10:56   #4224
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Tako je, najbolje je za ništa ne dat lovu, kaka kultura kaki bakrači.....tamo se ijonako samo spava i glumata.... Ima bikijada, kladijonica i tomson. šta čouku rvatu i desničaru više treba...a ne ovi pederi po kazalištim....

Bikijada u Radošiću je najžešća manifestacija ikad, ja idem kad god dođem s mercedeson iz dijaspore
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 10:58   #4225
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Minimum pristojnosti prema onom tko te primio kao izbjeglicu, školovao i zaposlio bio bi da kažeš: ,,Hvala državi koja mi je to omogućila", al to je od ovih 'dekonstrukcionalista' ipak previše za očekivati.
Kao što rekoh, samo si ti i tvoji država a ako netko nije na liniji....zna se. Pretpostavljam da sad ne bi imalo smisla nabrajati imigrante koji su doprinosili kulturi i znanosti drugih zemalja a nisu bili na liniji......jer došao si i ili čkomi (ok smiješ pisati panegerike, to je ok) ili ajmo sikter. Ti i tvoji iz komunizma nekako ali komunizam iz tebe nikako.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 10:59   #4226
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Bikijada u Radošiću je najžešća manifestacija ikad, ja idem kad god dođem s mercedeson iz dijaspore
Narafski, vidim da znaš i lokacije. Kakva je janjetina? Jel se izdaju fiskalni računi....jaooo apage satanas, kaki računi? Pa mi smo doboljubi.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 11:02   #4227
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Narafski, vidim da znaš i lokacije. Kakva je janjetina? Jel se izdaju fiskalni računi....jaooo apage satanas, kaki računi? Pa mi smo doboljubi.
Ajde moj čouk, i ti pitaš gluposti!

Ne znam za janjetinu, ja sam vegeterijanac, kažu da je dobra, al zato je atmosfera...
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 11:02   #4228
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da sad ne bi imalo smisla nabrajati imigrante koji su doprinosili kulturi i znanosti drugih zemalja a nisu bili na liniji...
Možda bi imalo smisla prikazati takav doprinos.
thortwins is offline  
Old 28.04.2017., 11:11   #4229
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, samo si ti i tvoji država a ako netko nije na liniji....zna se. Pretpostavljam da sad ne bi imalo smisla nabrajati imigrante koji su doprinosili kulturi i znanosti drugih zemalja a nisu bili na liniji......jer došao si i ili čkomi (ok smiješ pisati panegerike, to je ok) ili ajmo sikter. Ti i tvoji iz komunizma nekako ali komunizam iz tebe nikako.
Ne moraš biti na liniji, ali ne moraš ni baljezgat idiotarije. Postoji valjda i nekakva sredina. Priznajem, uvijek su mi išli na k....'neprilagođeni', 'posebni', 'prosvijećeni'....ako nisu, štajaznam, Dalí ili Kafka, u najmanju ruku.
Iznimnost pali samo kod iznimnih, inače je iritantna i infantilna.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 11:13   #4230
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Minimum pristojnosti prema onom tko te primio kao izbjeglicu, školovao i zaposlio bio bi da kažeš: ,,Hvala državi koja mi je to omogućila", al to je od ovih 'dekonstrukcionalista' ipak previše za očekivati.
Jeli to pravilo vrijedi za sve ili samo za ponekog?
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Old 28.04.2017., 11:14   #4231
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Možda bi imalo smisla prikazati takav doprinos.
Pa bogami nije da nam frlja nije pozivan i nagrađivan...jbga nemreju svi biti kvalitetni dionici ko jakov sedlar ili kuzma kovacic sa svojim kipekima ljud za sva rvacka vremena.....njih doduše nitko nikam ne zove. To je isključivo zato jer su to sve gejevi i levičari u tim odboriman. Doduše eto nije niti van gogh nešto bio doprinosio....dok nije umro. Kažu da nekad u kulturi za ocjenu treba vremena...al to ionako kažu oni isti pederi i yugofili od prije. Na bikijadi se brate oma vidi čija majka crno vuno prede....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 11:16   #4232
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Jeli to pravilo vrijedi za sve ili samo za ponekog?
Ma samo za Frljića! Majketimile!
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 11:17   #4233
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Ma samo za Frljića! Majketimile!
A edo majka???? Aaaaa nemojmo tako brzo zaključivati listu, još je i oženio židovku......apage satanas, mrš bosančino otkud si došo....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 11:21   #4234
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Pa bogami nije da nam frlja nije pozivan i nagrađivan...jbga nemreju svi biti kvalitetni dionici ko jakov sedlar ili kuzma kovacic.....koje doduše nitko nikam ne zove ali zato..... To je iskljkučivo zato jer su to sve gejevi i levičari u tim odboriman....Doduše eto nije niti van gogh nešto bio doprinosio....dok nije umro. Kažu da nekad u kulturi za ocjenu treba vremena...al to ionako kažu oni isti pederi i yugofili od prije. Na bikijadi se brate oma vidi čija majka crno vuno prede....
Na bikijadi se i vidi. Recimo kad te potjera bikčina od tone, iiiihajjjj, to je performans, i to reality, a ne neko glumatanje.

Bojim se da će mi se i praunuci načekati na 'sud vremena' u pogledu umjetničke evaluacije lika i djela O. F.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 11:24   #4235
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
A edo majka???? Aaaaa nemojmo tako brzo zaključivati listu, još je i oženio židovku......apage satanas, mrš bosančino otkud si došo....
To je bila figura misli poznata kao ironija.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 11:25   #4236
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
A edo majka???? Aaaaa nemojmo tako brzo zaključivati listu, još je i oženio židovku......apage satanas, mrš bosančino otkud si došo....
Edo se sprdao s Vladom, da bi nakon godinu dvije kmečao kad nije mogao dobiti državljanstvo. Na kraju ga je dobio, ali je bome kuš, i drži labrnju zatvorenu

Jacu Kosor ne cijenim ni malo, krasi ju puno mana, ali ga je Edi metnula, i svaka joj čast za to.
BolajiBadejo is offline  
Old 28.04.2017., 12:41   #4237
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Na bikijadi se i vidi. Recimo kad te potjera bikčina od tone, iiiihajjjj, to je performans, i to reality, a ne neko glumatanje.

Bojim se da će mi se i praunuci načekati na 'sud vremena' u pogledu umjetničke evaluacije lika i djela O. F.
Kad jednom sjedneš na nebu rame uz rame s najpravednijim......nije više vrijeme bitno. Osim toga ti si vegeterijanka, možda nećeš živjeti duže al će ti to tako izgledati.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 12:44   #4238
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Edo se sprdao s Vladom, da bi nakon godinu dvije kmečao kad nije mogao dobiti državljanstvo. Na kraju ga je dobio, ali je bome kuš, i drži labrnju zatvorenu

Jacu Kosor ne cijenim ni malo, krasi ju puno mana, ali ga je Edi metnula, i svaka joj čast za to.
Zapravo je živio u izraelu.... ali ako su kočili državljanstvo radi kritike....to samo pokazuje karikaturalnost takve vlasti, ništa drugo. Dobar je bio dok je prodavao albume i karte za koncerte i jaca dobivala lovicu od pdv-a. Taj je više od tebe uplatio u rh proračun.
Jbš ti državu di nešto malo nemreš a onda malo možeš, za neke vrijedi a za neke ne...recimo ko za ne znam ....npr Gazdu....eee al on je naš čouk..... Koristiti poziciju sile na taj način se zove...eto.... jjbga totalitarizam...eeee al taj je naš, taj je dobar. Kad se ja s postupkom slažem totalitarizam je gud, ne valja onda kad se s njime ne slažem. Al to smo za tebe već ustanovili.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 28.04.2017., 14:21   #4239
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Zapravo je živio u izraelu.... ali ako su kočili državljanstvo radi kritike....to samo pokazuje karikaturalnost takve vlasti, ništa drugo. Dobar je bio dok je prodavao albume i karte za koncerte i jaca dobivala lovicu od pdv-a. Taj je više od tebe uplatio u rh proračun.
Jbš ti državu di nešto malo nemreš a onda malo možeš, za neke vrijedi a za neke ne...recimo ko za ne znam ....npr Gazdu....eee al on je naš čouk..... Koristiti poziciju sile na taj način se zove...eto.... jjbga totalitarizam...eeee al taj je naš, taj je dobar. Kad se ja s postupkom slažem totalitarizam je gud, ne valja onda kad se s njime ne slažem. Al to smo za tebe već ustanovili.
Govorimo o dvije razine. Jedna je treba li država načelno financirati nešto što, recimo, ne želi većina poreznih obveznika (obožavam ovu terminologiju kad se svedemo na porezne obveznike) iz ovih ili onih razloga, a druga je realno, što bi se na bikijadi reklo, valj'l to išta? E pa sad, ako bi Frlja bio recimo Strindberg, onda bismo možda mogli odbaciti stavku jedan i reći, eto jedan naš l'enfant terrible, ali je genijalan pa nek mu bude, ali, gle, nemojmo pretjerivati.
__________________
Neven Ciganović o sudjelovanju u showu Kuća lutaka: ,,Neću raditi nikakve plastične operacije, ali definitivno hoću zahvate pomlađivanja. Moram osvjetlati hrvatski obraz."
laura lenbach is offline  
Old 28.04.2017., 15:43   #4240
Quote:
laura lenbach kaže: Pogledaj post
Govorimo o dvije razine. Jedna je treba li država načelno financirati nešto što, recimo, ne želi većina poreznih obveznika (obožavam ovu terminologiju kad se svedemo na porezne obveznike) iz ovih ili onih razloga, a druga je realno, što bi se na bikijadi reklo, valj'l to išta? E pa sad, ako bi Frlja bio recimo Strindberg, onda bismo možda mogli odbaciti stavku jedan i reći, eto jedan naš l'enfant terrible, ali je genijalan pa nek mu bude, ali, gle, nemojmo pretjerivati.
Naravno da treba....da se pita porezne obveznike oni ne bi ništa financirali....porezni obveznik je nekompetentan odlučivati o tome što će država financirati pa zato u ni jednoj državi svijeta to niti ne radi niim će ikad raditi. Ne bil li možda većinom odlučivali hoće li se i kako operirati nečija kičma, jel treba proračun statike zgrade ili koliko matematike treba biti u školi? Jednako tako su ti isti porezni obveznici nekompetentni odlučivati o kazališnim predstavama samo što to ovdje desničari nikako da shvate. Nije to tako teško za shvatiti kad se uspije razumjeti da time kaj ti se nešto ne sviđa (koje uz to nisi niti vidio) da to ujedno ne znači da imaš pojma o tome kaj ti se ne sviđa.
Kaj su govorili za van gogha dok je bio živ? Ja mislim ništa ili "neće to niti njihovi unuci doživjeti da ovaj bude priznati uimjetnik". Po čemu je to sad odjednom strindberg umjetnik a frljić nije? Znam...strindberg ti se sviđa.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.