Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 08:46   #6341
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
I ja sam ga slušao u Zagrebu i sigurno to nije rekao.
tko zna kaj si ti slusao, icke je o tome prvi put pisao i predavao prije 20 godina, a najraniji datum kad je to izgovorio javno je 1991. nakon sto je proglasen redikulom se 'popravio' i 'objasni' da nije bas tako mislio. prekasno ali nema ni veze, ionako su mu ostali stavovi jednako debilni.

Quote:
I koliko puta moram reć ili očito imaš oblik autizma, i to teži. On nije rekao da je on Isus Krist, nego Sin božji. Kao što smo i svi mi.
sto se mene tice mozes ponavljati u nedogled, bas kao prava autisticna papiga koja ignorira stvarnost i lupa svoje bez obzira na podrazaje iz okoline.

Quote:
A izvora za ljude reptile ima mnogo, ima puno svjedoka koji su to naveli u svojim svjedočenjima. Ako ti ne vjeruješ u to, to je tvoj problem. Tako i ja mogu reći da ne vjerujem nečem što je netko izjavio, npr. političar ili ti. I to je svačije pravo. Pa tako i tvoje. Ali da postoje osobe koje su to rekle, da, postoje. To što je tvoje poimanje svijeta ograničeno je tvoja stvar.
ima mnogo, ima svjedoka, truc muc muc - jedno te isto u krug. pa gdje su svjedoci, gdje su dokazi? u rijecima bivseg sportskog komentatora koji se proglasio isusom i krenuo osvjescivati ljude?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:55   #6342
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
tko zna kaj si ti slusao, icke je o tome prvi put pisao i predavao prije 20 godina, a najraniji datum kad je to izgovorio javno je 1991. nakon sto je proglasen redikulom se 'popravio' i 'objasni' da nije bas tako mislio. prekasno ali nema ni veze, ionako su mu ostali stavovi jednako debilni.

sto se mene tice mozes ponavljati u nedogled, bas kao prava autisticna papiga koja ignorira stvarnost i lupa svoje bez obzira na podrazaje iz okoline.


ima mnogo, ima svjedoka, truc muc muc - jedno te isto u krug. pa gdje su svjedoci, gdje su dokazi? u rijecima bivseg sportskog komentatora koji se proglasio isusom i krenuo osvjescivati ljude?
Zašto širiš laži, pa i u tom članku kojeg si naveo nije uopće rekao da je Isus, nego son of god. Nigdje se ne spominje Jesus Christ...
Ostalo što si napisao nema veze s vezom i s tim ništa nisi ni dokazao ni rekao. S ljudima poput tebe rasprava ne vrijedi, ne želim ulazit u vode u kojima pobjeđuju glupani...
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:02   #6343
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Zašto širiš laži, pa i u tom članku kojeg si naveo nije uopće rekao da je Isus, nego son of god. Nigdje se ne spominje Jesus Christ...
Ostalo što si napisao nema veze s vezom i s tim ništa nisi ni dokazao ni rekao. S ljudima poput tebe rasprava ne vrijedi, ne želim ulazit u vode u kojima pobjeđuju glupani...
nema oko ovog rasprave, imas njegove govore iz tog vremena na youtube pa ako ne vjerujes ni meni ni ikojem izvoru s interneta eto ti davidove rijeci. zanimljivo kako si samo njegove pokusaje relativizacije tvrdnji zapamtio ali ionako je jos zanimljivije kad krene blebetati o reptilima. da ti pomognem oko reptila? zidove smatra reptilima, lik je antisemiticko smece, ponekad zabavan ali zapravo samo dobar biznismen.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:21   #6344
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nema oko ovog rasprave, imas njegove govore iz tog vremena na youtube pa ako ne vjerujes ni meni ni ikojem izvoru s interneta eto ti davidove rijeci. zanimljivo kako si samo njegove pokusaje relativizacije tvrdnji zapamtio ali ionako je jos zanimljivije kad krene blebetati o reptilima. da ti pomognem oko reptila? zidove smatra reptilima, lik je antisemiticko smece, ponekad zabavan ali zapravo samo dobar biznismen.
Uopće ne smatra Židove reptilima kao narod u cijelini, NIKADA to nije rekao. Gdje je kraj tvojem izmišljanju. Već si se osramotio na temi o fluoriziranoj vodi u SAD-u. Bolje se pokrij ušima..

Postoje reptili u mnogo naroda, ne samo u židovskom. Još jedan primjer u potpunosti neinformirane osobe. Jesi li uopće pročitao ijednu knjigu Ickea. Ako jesi, onda ne znaš čitati s razumijevanjem.
Riječ antisemit dolazi od riječi semit, a ona označava skupinu jezika kojim većinom govore arapi i muslimani. Ta riječ se u potpunosti krivo koristi u kontekstu židovskog naroda. Još jedna Orwellovska novokovanica...
Icke je anticionist, kao što bi trebao biti svaki normalan čovjek. Cionizam je pokret stvaranja države Izrael koji se sastojao u tome da se Arapima u Palestini otima njihova vlastita zemlja i domovi, a pritom ako se pokušaju (s razlogom) obraniti, onda ih bombardiraju i ubijaju. Je li to po tebi normalno.

E protiv toga je Icke, kao što bi trebao biti svaki normalan čovjek.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:22   #6345
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
? zidove smatra reptilima, lik je antisemiticko smece, ponekad zabavan ali zapravo samo dobar biznismen.
Imaš li kakve indicije/dokaze za boldano ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:32   #6346
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Imaš li kakve indicije/dokaze za boldano ?
vec sam ih ranije pisao. kao krivce za 'ovakav svijet' navodi 'pleme koje se razmnozava iskljucivo medjusobno' - na pitanje da li misli na zidove odgovara ne ali nastavlja o protokolu sionskih mudraca koji smatra istinitim. zatim spominje reptile koji drze filmsku industriju i financijske sektore cijelog svijeta.

a jos malo o tome kako je izjavio da je isus. imate snimku intervjua i primjetite da ne kaze 'a son of god' vec decidirano 'THE son of god'. sretno s izmotavanjem kako on to nije tako mislio, ja se nemam namjeru baviti uvjeravanjem ikoga u ista - njegove rijeci dakle ne interpretacije, su dostupne pa neka svatko za sebe procijeni.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:04   #6347
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
vec sam ih ranije pisao. kao krivce za 'ovakav svijet' navodi 'pleme koje se razmnozava iskljucivo medjusobno' - na pitanje da li misli na zidove odgovara ne ali nastavlja o protokolu sionskih mudraca koji smatra istinitim. zatim spominje reptile koji drze filmsku industriju i financijske sektore cijelog svijeta.

a jos malo o tome kako je izjavio da je isus. imate snimku intervjua i primjetite da ne kaze 'a son of god' vec decidirano 'THE son of god'. sretno s izmotavanjem kako on to nije tako mislio, ja se nemam namjeru baviti uvjeravanjem ikoga u ista - njegove rijeci dakle ne interpretacije, su dostupne pa neka svatko za sebe procijeni.
O protokilma sionskih mudraca je rekao da savršeno opisuju svijet kakav on danas jest. Ali nikako krivnju ne svaljuje na obične ljude kojima je vjeroispovjest židovska.
A ovo "the son of god" ne mora uopće biti iluzija na isusa. Dapače on negira religije i raznorazne božje sinove koji su samo jedna od mantri kroz čitavu povijest religijskog sustava. Prekini se stalno hvatat jednih te istih mantri, poput papige.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:56   #6348
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
O protokilma sionskih mudraca je rekao da savršeno opisuju svijet kakav on danas jest. Ali nikako krivnju ne svaljuje na obične ljude kojima je vjeroispovjest židovska.
protokoli su razbucani kao antisemitska propaganda, tko god ih smatra vodicem i stvarnoscu je ljudski olos.

Quote:
A ovo "the son of god" ne mora uopće biti iluzija na isusa. Dapače on negira religije i raznorazne božje sinove koji su samo jedna od mantri kroz čitavu povijest religijskog sustava. Prekini se stalno hvatat jednih te istih mantri, poput papige.
eto, nije dugo trebalo da krene relativizacija 'a' i 'the' - nece ici, vrlo decidirano i odredjeno koristenje clana, icke je sportski komentator koji je shvatio da psotoji poprilican broj jednostavnih i lakovjernih ljudi koje je moguce impresionirati glupostima.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:54   #6349
ajk je skroz promijenio pricu, sad ga i mogu poslusat
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:39   #6350
David Icke Is A Multi Millionaire With A Bentley:
https://www.youtube.com/watch?v=yiZ74X187l4


:klap:
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 23:41   #6351
David Icke

Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
David Icke Is A Multi Millionaire With A Bentley:

https://www.youtube.com/watch?v=yiZ74X187l4





:klap:


Neka Cara, zajeba je svih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2018., 20:06   #6352
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Najmočnije "oružje" masona i njihovih krugova je poluistina.
Icke je savršen za tu ulogu i zato je toliko poznat i eksponiran.
Poluistina je savršen način da zamagliš prave ciljeve i prave uzroke. Kažeš nešto točno, nešto preuveličaš, nešto netočno, nešto minoriziraš i na kraju dobiješ iskrivljenu sliku tj. pravu maglu informacija kroz koju je jako teško vidjeti pravu pozadinu. Icke-a zato puštaju da piše knjige, radi prezentacije, filmiće na internetu i slično. Puno toga što on govori je istina ali puno toga je i kompletno isfabricirana laž. Uz to, njega mediji smještaju u onu nišu poluludih ridikula kojima se većina ljudi onako podsmjehuje tako da je i to jedan od ciljeva onih koji ga puštaju u medije. Jednom kad te netko smjesti u takvu grupu ljudi jako je teško povratiti kredibilitet. Dovoljno je par novinskih članaka i đabe ti cjeloživotno istraživanje, ti si žigosan kao ridikul i to je to, nitko te nikada više neće shvatiti ozbiljno.
Tko može zaozbiljno shvatiti da su tzv. ljudi reptili istrijebili dinosaure s planete jer su im bili biloška konkurencija kako je naveo u jednom intervjuu; "genocid" su navedno počinili tako da su ih lovili laserima radi sporta i zabave sve do istrebljenja, i onda se prebaci na dinastiju Rotschild i FED i osoblje Barracka Obame.

Ovog ludila oko ljudi reptila se sjećam; pojavilo se negdje 2011. ili 2012. sa snimkom navednog Obaminog čuvara koji se "razotkrio" i onda je krenula eksplozija konačnog "dokaza" i na index.hr-u i na dnevno. hr-u i 24 sata, .rs portali, .ba portali i tada sam po prvi put shvatio da nam je civilizacija potpuno oglupila sa izlaskom interneta u industriju mobilnim telefona.

Taman tada je i javnosti bivše države njegovo ime postalo poznatije u to vrijeme, a ova teorija najraširenija i odmah naravno povezana s chemtrailsima.
Hetmasteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 14:49   #6353
Smile David Icke jedan od najopasnijih ljudi na svijetu

Demonsko nadahnuče popularnog iluminatskog projekta kojki osvaja svijet.David Icke smrtonosno lažni prorok koji je sam priznao da je svoje znanje dobio od demona.On javnosti pruža nevjerojatno točne informacije o nekim zbivanjima unutar iluminata,ali če istovremeno diskreditirati svoj rad s reptilima i shape shifetrima koji vladaju svijetom.Njegova izobličena retorika vodi me do toga da je David Icke produkt iluminata,projekt za stvaranje zbunjenosti u masama.David Icke obična je kukavica koja zlo ne naziva pravim imenom.On je mrzitelj biblije koji negira Krista,nevjernik koji ima veliko znanje o djelovanju okultnog i o Novom svjetskom poretku,Te je objave dobio od samoga demona o čemu otvoreno govori.Postoje zastrašujuče rupe u njegovoj vjerodostojnosti pa se koristite drugim izvorima informacija kako ne bi bili zavedeni lažima.Također je javno priznao da je komunicirao s duhovima koji su mu se objavili pod imenom"Gospodari mudrosti".Zanimljivo je da i elita ovoga svijeta koja gura agendu Novog svjetskog poretka također govori da komunicira s entitetima koji ik se objavljuju pod imenom "Gospodari mudrosti".
adam007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 21:36   #6354
E ovaj mi izgleda kao vanzemaljac. Podsjeti me na man in black film.
Ovakve ljude sa dužim vratom i inače dugi ljudi visoki, njih su slikali na zidovima u egiptu.

https://youtu.be/U-SnFtHrHjk
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 00:01   #6355
Ne kužite vi ljudi ništa.Teorije urota su biznis,a nema biznisa do šou biznisa.Icke to zna,zato je on kralj teorije urota kao što je Elvis kralj Rock'N'Rolla.Svi znaju za Ickea,a malo ko za Esulina.I na ovom Forumu Icke je Top-tema,on i niko drugi.
__________________
Dođe brod kod psihijatra:
-Doktore,ne znam što mi je,skroz sam potonuo...
-Možda ste preopterećeni.
Rade Bitanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 15:29   #6356
Quote:
didler kaže: Pogledaj post
Ima neke sulude teorije, pa se čovjeku u početku može činiti da je malo lud, međutim sve što kaže ima smisla. Definitivno se isplati iscrpnije proučiti njegove teorije i otkrića. Čovjek je genije.
genije je mala rijec...

o kraljevskoj obitelji..mi najvise ima smisla njegove teorie
https://www.youtube.com/watch?v=dXoa6syouGE
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 15:43   #6357
https://www.youtube.com/watch?v=sC2VzARKTZ4

hm..da se zapitas..

mislim i men je to sve ocito..od dijane muz je bio kurva muska..varo ju..

ona nevina, klinka onak, nezrela, naivna, kao i svi dobrocudni ljudi,..

dosadilo joj da ju ponizavaju neki bogati lihvari, htjela ih razotkrit..

istina se nikad nesmije saznat naravno, i tup automobilska nesreca..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2019., 18:25   #6358
Ova poplava raznih teoretičara zavjera , za neke gurua, koji iskaču iz paštete samo unosi pomutnju. Što je to istina, istinska realnost, zna li možda netko ovdje na forumu ili da upišem čarobne riječi u tražilicu?

Problem Davida Ickea je što on i slični njemu samo uništavaju istinsko alternativno mišljenje, pa tako kad netko kritički razmišlja o svijetu, istini i vidi laži koje podmeće današnji sustav, školstvo i mediji odmah se pokušava povezati sa takvim šarlatanima. Tako u različitim polemikama stvaraju se dvije strane, oni koji vjeruju današnjem sustavu, poretku, medijima i oni koji vjeruju drugoj strani, guruima koji znaju istinu, takozvanim teoretičarima zavjera. A ne postoje dvije strane, svijet se ne dijeli na dvije strane. Gurui koji iskaču iz paštete rade pomutnju, a vjerojatno to ne rade namjerno nego im je to postala egzistencija i način preživljavanja, kao vidoviti Milan.

Icke u svoj narativ ubacuje različite stvari, koje izobliči u različitoj mjeri, stavlja u malo drukčiji kontekst i naravno da negdje pokupi i stvari koje opisuju istinu. Ako je Icke u nekim stvarima i rekao istinu to ništa posebno ne znači. On za svoj narativ uzima građu iz različitih izvora i tako stvara pomutnju. Prave stvari miješa sa različitim nebulozama, a njegovi štovatelji ga konstantno citiraju i navode "njegove proročke istine" koje uopće nisu njegove, a on plagijator o tome samo šuti.
__________________
Bitak
Davy Crockett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 13:04   #6359
Dotični tvrdi da tzv. Reptili "drže" sve ovo oko nas i da upravljaju svime.
To također znači da upravljaju Televizijama i da dirigiraju u knjižarskom biznisu.

To također onda znači da je dotični direktno financiran od tih njegovih Reptila tj. da mu upravo Oni omogućuju javni nastup i izdavanje tih njegovih bestselera.

Ja se divim ljudima koji puše te njegove priče

Čovjek se ne razlikuje puno od Vidovitog Milana samo drugi celofan

Pozdrav svim štovateljima lika i djela Davida Ickea
blase is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 23:52   #6360
Jako dijelim mišljenje sa zadnja dva posta, pogotovo onim prvim.
Samo bih nadodao da za shvatiti druge i svijet kao prvo treba shvatiti sebe, a to je najteži zadatak. Ili možda nije, ako od početka krenemo logički ispravno, intelektualno pošteno, i emotivno čista srca. Okej, ovo zadnje je uglavnom fraza, ali može se na neki način
buber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.