Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 22:50   #6001
Quote:
sedam77 kaže: Pogledaj post
zanima me da li netko ima internet preko optike jer ja sam pitao terakom i bnet i nakon početnih obećanja ispostavilo se da nisu u mogućnosti,prvo kao provjere i obećaju,a onda ao ništa
terakom je na akciji 100kn,a bnet mislim 130kn
Mi imamo btnet već par godina, flat internet 100/10, stvarna brzina je download 10, upload 60 - malo krivo spojili ali nema veze
Za 99 kuna, stvarno nikakvih problema! Ali za pakete ne znam kakvi su..
__________________
19.09.2011.<3TiN<3
13.05.2014. <3Mark<3
tina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:42   #6002
Evo lijepih vijesti za sve one koji imaju kartice Zagrebačke Banke,.

https://www.facebook.com/zakajvolimn...kovec/?fref=ts
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 21:43   #6003
Kupujemo stan

U stanu smo od 40 m2 u D bloku, kupili bi veci stan a ovoga prodali. Ako znate da netko razmislja o prodaji stana, bilo bi nam drago da nam javite. Zanima nas 3-soban (DB + 2 sobe) stan sa balkonom/lođom. Tnx
__________________
"Kada stvari krenu loše, ne želim ovdje da se prepirem...."
adri1902 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:42   #6004
Pozdrav susjedima!
Pitanje ukoliko mi netko može pomoći: pred GO mi je bio prodajni predstavnik HT-a Ivan Lijović koji mi je dao ponudu za prelazak na HT s ovog smeća od interneta koji sad koristim ali sam zagubila njegovu vizitku...obzirom da je obilazio i Vas vjerojatno, može li mi netko dati njegov broj? Puno hvala, susjeda iz C bloka
__________________
Ako tužite bankara, nema postupanja, no za psa koji laje, donosi se presuda. To je moguće samo u shizofrenoj državi.
tonkica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:17   #6005
http://www.zagreb.hr/10-natjecaj-za-...ih-stan/114072
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:27   #6006
idu li mozda i garaze uskoro u natjecaj za najam?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:16   #6007
Društvo može jedno pitanje. Malo je općenito ali jbg.
Nešto si gruntam da bi možda preselio dole pa me zanima kakvo je naselje što se tiće gradnje samih zgrada?
Neki dan sam pročitao neku horo priču o tome kako je Holding morao vratiti novce nakon što je jedna obitelj tužila isti zbog vlage pa me zanima jel ima takvih priča dosta dole ?
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:07   #6008
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
idu li mozda i garaze uskoro u natjecaj za najam?
Do kraja tjedna bi trebao izaći natječaj za poslovne prostore,garaže i garažna mjesta,ak ne izađe sutra ili prekosutra, onda sljedeći tjedan najdalje,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:14   #6009
Quote:
p3ro kaže: Pogledaj post
Društvo može jedno pitanje. Malo je općenito ali jbg.
Nešto si gruntam da bi možda preselio dole pa me zanima kakvo je naselje što se tiće gradnje samih zgrada?
Neki dan sam pročitao neku horo priču o tome kako je Holding morao vratiti novce nakon što je jedna obitelj tužila isti zbog vlage pa me zanima jel ima takvih priča dosta dole ?
Što se tiče tužbe prvi put čujem, moguće je da ak je vlaga bila nakon što su odmah preuzeli stan pa htjeli izaći van, a što se tiče zgrada, sve je individualno, zadnji katovi kod nekoga prokišnjavaju, kod nekoga ne, kod nekoga je dobra izolacija dok kod drugih ne mogu naplatiti se plina zimi, zato velim ,sve je individualno, kod mene je sve ok, ne mogu se žaliti, niti vlage niti je velika potrošnja, izolacija odlična,.

A što se tiče natječaja, sad je bio zadnji i to stanovi koji su već korišteni bili, ne znam zašto ne puštaju još 100-150 stanova koji zjape prazni i u kojima nitko još nije useljavao,.

Danas je novi natječaj izašao za Podbrežje - Novi Zagreb, sve potpuno isto kao i kod nas u Novom Jelkovcu, jedino što je novost da je kod njih novogradnja za iste novce kao kod nas i da svaki stan dobije garažno ili parkirno mjesto uz stan, za razliku od nas jer su nam uvalili plaćanje parkinga,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:23   #6010
Quote:
tonkica33 kaže: Pogledaj post
Pozdrav susjedima!
Pitanje ukoliko mi netko može pomoći: pred GO mi je bio prodajni predstavnik HT-a Ivan Lijović koji mi je dao ponudu za prelazak na HT s ovog smeća od interneta koji sad koristim ali sam zagubila njegovu vizitku...obzirom da je obilazio i Vas vjerojatno, može li mi netko dati njegov broj? Puno hvala, susjeda iz C bloka
Kod mene ih je bilo nekoliko, po pet puta su dolazili, prvo neka žena a nakon nje još njih par i svi su iz HT,a pa su bili na oglasnoj ploči ostavili svoje podatke, mislim da možeš jednostavno kontaktirati njih direktno i zatražiti ponudu za Spopnicu-Jelkovec a ovi što su nas obilazili, oni su prodajni predstavnici koji rade vjerojatno za proviziju, tak da će cijena biti ista koga god kontaktirate,.

Ja sam na Iskonu, imam trio paket i mogu reći da sam zadovoljan samo što su bezobrazni kada su bili paketi novi, mi iz Novog Jelkovca nismo mogli dobiti iste, za manje novce sa puno besplatnih minuta i programa i popustom za web shop, odgovor im je bio da je do grada Zagreba jer im grad ne da infrastrukturu, i onda su mi rekli da pređem na HT, koji je duplo skuplji od Iskona a u biti HT je vlasnik Iskona i zbog toga ne daju nama te pakete samo kako bi prešli na HT,znači kad ti iz Iskona kaže prijeđi na HT onda znaš koliko je sati,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:34   #6011
Quote:
milijunaš kaže: Pogledaj post
Što se tiče tužbe prvi put čujem, moguće je da ak je vlaga bila nakon što su odmah preuzeli stan pa htjeli izaći van,
Tako nešto. Uselili su se u već vlažan stan koji su kupili kao novogradnju. U nekoliko godina im je vlaga preuzela stan ( osim dnev. boravka čini mi se ) . Tražili su zamjenu ali Holding nije dao , pa onda natezanje sa njima i na kraju Sud što je kulminiralo presudom u njihovu korist. Brijem da sam to čitao u JL.Nisam siguran.

Quote:
milijunaš kaže: Pogledaj post
a što se tiče zgrada, sve je individualno, zadnji katovi kod nekoga prokišnjavaju, kod nekoga ne, kod nekoga je dobra izolacija dok kod drugih ne mogu naplatiti se plina zimi, zato velim ,sve je individualno, kod mene je sve ok, ne mogu se žaliti, niti vlage niti je velika potrošnja, izolacija odlična,.
Mislio sam onako generalno , po blokovima . Tipa blok A treba izbjegavat a blok D je ok.
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:38   #6012
Quote:
p3ro kaže: Pogledaj post
Društvo može jedno pitanje. Malo je općenito ali jbg.
Nešto si gruntam da bi možda preselio dole pa me zanima kakvo je naselje što se tiće gradnje samih zgrada?
Neki dan sam pročitao neku horo priču o tome kako je Holding morao vratiti novce nakon što je jedna obitelj tužila isti zbog vlage pa me zanima jel ima takvih priča dosta dole ?
Svaka zgrada je priča za sebe, i preporučam da dođete prije do zgrade u kojoj se nalazi stan i porazgovarate sa stanarima. Oni će vam najbolje reći kakvi su susjedi i kakvo je stanje zgrade.
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:55   #6013
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Svaka zgrada je priča za sebe, i preporučam da dođete prije do zgrade u kojoj se nalazi stan i porazgovarate sa stanarima. Oni će vam najbolje reći kakvi su susjedi i kakvo je stanje zgrade.
Hvala na savjetu

Također i milijunašu .
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:11   #6014
Ja sam u bloku A i nemam nikakve probleme s vlagom, a ni sa potrošnjom plina. Kolegica s posla je B bloku kod nje je u cijeloj gradi problem jer su balkoni sa nagibom prema stanu.

Mene zanima za produljenje najma nakon isteka 5 godina koja je procedura? Brine me kakva je procedura jer se sprama raditi vani a obitelj ostaje u stanu hoće li to stvarati probleme.
dado0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:43   #6015
Što kažete na natječaj za stanove u Podbrežju? Vidim da su isti uvijeti, tj slični kao u u Novom Jelkovcu?
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 21:59   #6016
Mi smo gledali tlocrte, jer smo mislili i u Jelkovcu mozda se mijenjati za veci sta, ali bas su bzvz i jednolicni. Ako nista drugo, ovdje su ljepsi (za moj pojam ) stanovi i raspored. A sto se kvalitete tice, tu nisam vicna davat misljenje.....vidim da je betonjara izvana skroz na skroz....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:41   #6017
Zar je moguće da mi u Novom Jelkovcu imamo ovako lošu reputaciju? na 200 stanova za najam u Podbrežju stiglo 5000 zahtjeva a N.J evo jedva iznajmili 900 stanova u 9 godina,čovjek da ne povjeruje, mislim da će nakon ovih zahtjeva još krenuti u izgradnju jer očigledno ima zainteresiranih, baš me interesira koliko ima naših iz N.J koji su se prijavili za Podbrežje, budemo vidjeli kad bude lista,.

A tek koliko će se čekati obrada svih zahtjeva, mislim da će im po uzoru na nas trebati bar 2 godine za 5000 zahtjeva,.

//www.vecernji.hr/zagreb/video-vise-od-5000-zagrepcana-prijavilo-se-za-stan-u-novom-naselju-1199197
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:25   #6018
Sorry, ali ne mozes usporedjivati lokaciju NJ s Podbrezjem. To nema nikakve veze s reputacijom. NJ je meni osobno potpuno neatraktivan jer si prakticki na samom rubu Zagreba.
Ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:59   #6019
Znam da se davno vec pisalo, ali ako netko bi bio ljubazan:
za produljenje najma gradskog stana u jelkovcu-sta ste morali ponovo prilagati od papirologije?
koliko prije?
jeli vam netko dosao u pregled stana prije?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:30   #6020
tako se to radi, a budalasti Jelkovčani neka plaćaju "jer su sami to tražili"

https://www.vecernji.hr/zagreb/apara...lacati-1201541
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.