Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 00:24   #581
Ja mislim da ce bit 1. scenarij - ispadamo u skupini. Protiv Nigerije grc i 0:0. Slijedi pobjeda ili nerjeseno protiv Argentine, 3:2 ili 2:2. I na kraju poraz od Islanda. Bit ce opet "poraz boli, tim vise sto znamo da smo bolji". Klasika i sve vec vidjeno.
roywil is offline  
Old 05.12.2017., 09:26   #582
3 mjesto zlatno sjaja
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 05.12.2017., 10:09   #583
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
3 mjesto zlatno sjaja
Najbitnije je da smo se plasirali, mala smo zemlja. Pogledajte tko se sve nije plasirao, Kina, Indija, Bangladeš, Pakistan, Turska, Ukrajina, Etiopija, i tako dalje, i tako dalje.
mitch is offline  
Old 05.12.2017., 12:49   #584
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=Igj7B6T2oYM&t=208s

to je ta strast, koju prcija nikad nece imat!"

ajmo gaucosiiiiiiii
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
vamos muchachos ,vamonos messi
Dirljivo je vidjet kad poštenjačine privrženost jednom utajivaču poreza zamijene privrženošću drugom... utajivaču poreza.

U najsvjetlijim tradicijama navijanja za repku Ahmetova i braće Surkis protiv Mamićeve Hrvatske.

Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Inače, predviđam FIFA 2002 WC scenarij za Hrvatsku: Uvodni poraz od Nigerije, zatim pobjeda protiv Argentine i nabrijavanje na zadnju utakmicu u kojoj pobjeda protiv Islanda vodi dalje i, naravno, jedan veliki flop.
Da, na žalost, to je, po meni, i najvjerojatniji scenarij.

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Pogledajte tko se sve nije plasirao, Kina, Indija, Bangladeš, Pakistan, Turska, Ukrajina, Etiopija, i tako dalje, i tako dalje.
Nije to ništa.

Postoji cijeli jedan kontinent s kojeg se ni jedna država nije kvalificirala.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 05.12.2017., 14:18   #585
tri kontinenta
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 05.12.2017., 16:39   #586
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Najbitnije je da smo se plasirali, mala smo zemlja. Pogledajte tko se sve nije plasirao, Kina, Indija, Bangladeš, Pakistan, Turska, Ukrajina, Etiopija, i tako dalje, i tako dalje.
zaboravio si najjaču-Italiju.
Ja mislim da bismo mogli doći do četvrtfinala.
Potencijalno imam jako dobru ekipu,pojedini igrači su među najboljima u svijetu.
Naravno može se desiti već viđeno-ispadanje u skupini, ali ja vjerujem u pozitivan nastup i (barem) četvrtfinale
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 08.12.2017., 13:49   #587
Guerrero suspendiran zbog koke
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 08.12.2017., 15:23   #588
na godinu dana
pomalo pokvareno.
Imran is offline  
Old 09.12.2017., 08:18   #589
Se znaju detalji o koncentraciji pronađenoj u krvi? Mate di coca (čaj od koke) je u Peruu potpuno legalan i kupi ga se u svakom špeceraju, ali nakon njega tri tjedna ne možeš proći standardni test na kokain, iako nikakav kokain nisi ni dirnuo.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 09.12.2017., 20:38   #590
Veli i FIFa da nije od kokaniđe al sjeba ga taj benzoilekgonin. Nadam se da mu prođe žalba

http://www.excelsior.com.mx/adrenali.../12/08/1206499
hrvoje105 is offline  
Old 11.12.2017., 10:39   #591
Makar ne kuzim kakve veze ima kokain sa jebenim sportom. Samo da bi se uzela jos pokoja lova. Pa neka onda i testiraju na alkohol i nikotin, pa da se uhljebe ko radnici u drzavnim firmama. Treba se zabranjivati svako sredstvo koje neposredno pospjesuje perfomanse sportasa, ostalo je trla baba lan.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 11.12.2017., 22:41   #592
BHRT prodaje prava za SP za barem 2,3M maraka (1,15m eura) https://www.radiosarajevo.ba/vijesti...fudbalu/284463

Eto, BiH će vjerojatno prva u regiji iskusiti veliki turnir na privatnoj televiziji.
mitch is offline  
Old 13.12.2017., 16:52   #593
http://hns-cff.hr/news/17317/poznati...tske-navijace/

Quote:
Sve zemlje sudionice SP-a imaju pravo na osam posto prodajnog kapaciteta svakog pojedinog stadiona u prvom krugu natjecanja, od čega 700 ulaznica ide za potrebe saveza odnosno nogometne obitelji. Za utakmice hrvatske reprezentacije u prvom krugu predviđeni su sljedeći kapaciteti za navijače Hrvatske:

16. lipnja 2018., 21:00 (LT), Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija
Kategorija 1: 100
Kategorija 2: 330
Kategorija 3: 989

21. lipnja 2018., 21:00 (LT), Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska
Kategorija 1: 100
Kategorija 2: 514
Kategorija 3: 1541

26. lipnja 2018., 21:00 (LT), Rostov na Donu: Island - Hrvatska
Kategorija 1: 100
Kategorija 2: 507
Kategorija 3: 1521
Neki su se čudili ko pura dreku kad sam ne tako davno rekao da je na SP/EP sasvim uobičajeno da vrlo značajan broj ulaznica (i to mahom od onih najboljih, na istočnim i zapadnim tribinama) uopće ne idu u prodaju.

Evo, dakle, samo za Kalinjingrad (ne da mi se za sva tri stadiona računat):

700+100+330+989 = 2119

2119/8*100 = 26487,5

Puni kapacitet stadiona je 35212, dakle skoro 9 tisuća ulaznica (skoro svaka četvrta) ne prodaje se uopće nego se dijeli (prvenstveno sponzorima).
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 13.12.2017., 17:28   #594
Kolumbijac Cardona suspendiran na 5 utakmica radi rasizma iskazanog u prijateljskoj protiv J. Koreje.
Imran is offline  
Old 14.12.2017., 22:20   #595
http://www.abc.net.au/news/2017-12-1...g-role/9254148


A Juan Antonio Pizzi, prvak Cope Centenario s Čileom, je novi izbornik Saudijske Arabije, drugi nakon plasmana na Mundijal. Nije baš aktualno, 20-ak dana je već na poziciji, naslijedio sunarodnjaka Bauzu.

Zadnje uređivanje mitch : 14.12.2017. at 23:32.
mitch is offline  
Old 14.12.2017., 23:34   #596
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
http://hns-cff.hr/news/17317/poznati...tske-navijace/



Neki su se čudili ko pura dreku kad sam ne tako davno rekao da je na SP/EP sasvim uobičajeno da vrlo značajan broj ulaznica (i to mahom od onih najboljih, na istočnim i zapadnim tribinama) uopće ne idu u prodaju.

Evo, dakle, samo za Kalinjingrad (ne da mi se za sva tri stadiona računat):

700+100+330+989 = 2119

2119/8*100 = 26487,5

Puni kapacitet stadiona je 35212, dakle skoro 9 tisuća ulaznica (skoro svaka četvrta) ne prodaje se uopće nego se dijeli (prvenstveno sponzorima).
pa sta si zbraja ovih 700 kad se i one dijele sponzorima? U normalnim savezima, jel. U HNS-u bar dio raznim kombinacijama ima ponesto drukciju sudbinu
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 17.12.2017., 00:09   #597
Moj neki dozivljaj na svjetskim prvenstvima do sada kad se vec spominjala ranija prvenstva iza vatrenih
2002- Onaj turnir je bio osuden na propast za Hrv ,malo starijih igraca,malo novijih ,nije se dalo to uklopit,Jozic nije imo neke srece sa povredama kljucnih igraca.
2006 -Pred Rusiju rekao bi da kvalifikacije znace jedno a samo natjecanje potpuno drugo,to je primjer za ovaj Mundijal u Njemackoj.Iako je Cico odradio dobre kvalifikacije na sp je ona repka dosta podbacila..Brazil poraz haj nije se nista drugo ni ocekivalo ,Japan po onoj zegi se haj ipak i igralo nesto stvaralo prilike,promasen penal..ali protiv Australije debakl ,vodit dvaput ,ono uvlacenje u obranu nakon svakog gola,Kranjcar izdusio u 15 minuti ,Tomasa ni spominjati,po meni najlosije odigrano svjetsko prvenstvo s obzirom da ekipa se moze rec da je bila dobra
2014-Bez obzira,na tamburanje od strane Meksika za mene je Niko Kovac glavni krivac neprolaska u drugi krug iako ga smatram velikim igracom.Pola nacije je vidilo Rakitica kao glavnog iza spice,sto je odlicno igro u Seville i tom pozicijom okrunio se Evropskom ligom,frajer ga u kljucnoj utakmici stavio na zadnjeg veznog i po mogucnosti da ne prelazi centar,onaj experiment sa pranjicem kao nesto bocni vezni mi jos nije jasno,onda odnos prema Vukojevicu,Eduardu itd.
Sto se tice ovog prvenstva ,ako se vec gleda skupina i to kakva je ,mogu reci da je za mene ovo najteza skupina odkad smo na prvenstvima..iz svakog pota medu najtezim protivnicima,prakticki nemas nekoga koga bi sa sigurnosti reko da bi mogo dobit..2016 si imo haj Cesku koja je bila u godinama ,nije imala vise sta pokazat,2014,Kameruna ,2012 Irsku,prije toga Jamajku ,Poljsku itd..a o rasporedu da ne govorim ,Afrikance je najljepse dobit u drugom ili trecem kolu kad se obicno i raspadaju tipa Kamerun,a ne ovako prvo Kolo ,no ako se zeli nesto napravit mora se ici na prvo mjesto,jer ne vidim nacim i ako Hrvatska pokaze najbolje od sebe do sada,moze proc ove Francuze...u svim najavama kao neki favoriti se spominju Spanjolci,Njemci,Brazil itd...pa Francuzi na svakoj poziciji imaju po dva extra igraca,proslo prvenstvo su odigrali najbolje ,zajebi to sto su bili domacini i sto je one cigane portugalce posralo do kraja pa nisu osvajli ,plus sto sad imaju Mbappea ,Dembela, Varana itd.tako da na prvo mjesto bi se moglo ic kad vidimo da obrana Argentine nije bog zna sto,a napad nece sigurno bit onako kako su na Hrt-u prikazali da ce igrati Messi,dybala,Higuain ,Di maria itd ,a sto se tice popisa ,msm da tu nebi trebalo bit neke dvojbe,kad se vrati Carli,Kova,Pjaca,uz svo postovanje prema Vlasicu,Rebicu,da nece imat mjesta,naravno ako budu svi zdravi
Mitroglou is offline  
Old 18.12.2017., 11:26   #598
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
pa sta si zbraja ovih 700 kad se i one dijele sponzorima? U normalnim savezima, jel. U HNS-u bar dio raznim kombinacijama ima ponesto drukciju sudbinu
Pa što si se ti uopće javljao kad svojom trećom rečenicom pobijaš svoju prvu rečenicu?
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 18.12.2017., 11:35   #599
Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
Sto se tice ovog prvenstva ,ako se vec gleda skupina i to kakva je ,mogu reci da je za mene ovo najteza skupina odkad smo na prvenstvima..
Slažem se s onim što kasnije kažeš, raspored tekmi nam je jako loš, ali da bi sastav skupine sam po sebi za nas bio tako jako težak - to nije ni blizu istine.

Svemu (pa i spomenutom rasporedu) usprkos, neprolazak ove skupine, objektivno, uzevši sve u obzir, bio bi jedan od najvećih neuspjeha na svim dosadašnjim SP/EP na kojima smo sudjelovali. Ako ne i najveći.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 19.12.2017., 09:10   #600
https://www.vecernji.hr/sport/angel-...ija-sp-1214942

OK, ajmo se "upecat" na očitu "udicu" te pretpostavit da postoji šansa da Španjolska uistinu bude izbačena sa SP. (Iako je jasno da do toga nema šanse da dođe, da suspendirani presidente trolla.)

Njezino mjesto bi zauzela .... Hmmmm .... Po renkingu najbolja repka gubitnica UEFA kvala, a to je - Italija?

To bi fakat dalo novu dimenziju uobičajenoj predodžbi kako se Digići uvijek "prošvercaju" u slijedeću fazu natjecanja.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.