Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 21:31   #3461
Pogleda Zenita drugo poluvrijeme, totalni nebalansirani krš od ekipe. Ni i od igre, nenormalan broj krivih dodavanja i loših poteza, očajno završenih akcija te jedan epski promašaj.

Nadan se da neće osvojit prvenstvo.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:38   #3462
Ne znam kako s ovakvom igrom mogu, odnosno kako Lokosi mogu propustiti ovoliku prednost. U igri je samo 30 bodova, na 20 Zenitovih bodova Loko mora izgubiti 20-ak. Ubili su boga u njima u Petrogradu, Spartaku utrpali četiri u gostima, tri CSKA-u, znači 11 golova vodećoj trojci , a svima su domaćini u preostalih 10 kola, Spartaku odmah u prvom, Zenitu u zadnjem.

Nadam se da Mancini neće uloviti ni LP, neka ovih ekipa orijentiranih napadu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:42   #3463
Vidi se trenerski potpis velikog Mancinija

Strasan promasaj Kokorina
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:59   #3464
Kokorin se dobro obrukao... grozan promašaj u Groznom
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 01:35   #3465
Bhayangkara je osvojila povijesnu prvu titulu prvaka Indonezije. Do kraja su vodili mrtvu trku s Balijem, i na kraju završiše s istim brojem bodova (80), ali s boljim međusobnim omjerom koji je na strani novog prvaka. Prvak je inače doslovno policijski klub jer je policija u biti vlasnik.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:25   #3466
Najbolji strijelac lige je izvjesni Sylvano Comvalius, 30-godišnji Nizozemac, u 34 kola zabio 37 golova, 13 više od drugoplasiranog Brazilca Marcleia. Ima osebujnu karijeru, igrao na Malti, u Njemačkoj, Ukrajini, Škotskoj i eto ga sada na indonezijskim pašnjacima
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:02   #3467
Malo pogleda beogradski derbi, i osta iznenađen lošom kvalitetom nogometa pošto sam očekiva bar razinu više od nas zbog rezultata u EL, a osim bezbroj prekršaja ništa posebno, ništa bolje nego kod nas. Ok, u derbiju se nikad ne vidi previše lipota nogometa, ali eto očekiva sam nešto više od onih koji prolaze grupnu fazu EL. Šta se igre tiče poprilično ravnopravna utakmica s jednakim brojem ozbiljnih šansi. Jedina zanimljivost je brutalna tučnjava navijača na tribinama, neke gole ćelavce je i izvelo s tribine a sad čitam na indexu da ima priko 20 ozljeđenih i da se jednome bore za život. Veselo kod susjeda.

Ne znam jesam dobro čua komentatora, da je ovo prvi penal suđen za Partizan u derbijima još od 2005 ili čak 1995!? Malo mi to djeluje nerealno pa ako ima ko da potvrdi, il sam loše razumija.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:04   #3468
Quote:
bilidres kaže: Pogledaj post
Malo pogleda beogradski derbi, i osta iznenađen lošom kvalitetom nogometa pošto sam očekiva bar razinu više od nas zbog rezultata u EL, a osim bezbroj prekršaja ništa posebno, ništa bolje nego kod nas. Ok, u derbiju se nikad ne vidi previše lipota nogometa, ali eto očekiva sam nešto više od onih koji prolaze grupnu fazu EL. Šta se igre tiče poprilično ravnopravna utakmica s jednakim brojem ozbiljnih šansi. Jedina zanimljivost je brutalna tučnjava navijača na tribinama, neke gole ćelavce je i izvelo s tribine a sad čitam na indexu da ima priko 20 ozljeđenih i da se jednome bore za život. Veselo kod susjeda.

Ne znam jesam dobro čua komentatora, da je ovo prvi penal suđen za Partizan u derbijima još od 2005 ili čak 1995!? Malo mi to djeluje nerealno pa ako ima ko da potvrdi, il sam loše razumija.
Prvi penal za Partizan od 1995.
I bio je penal nema spora.
Bolja je ipak bila Zvezda,Stojković je skinuo dva zicera Pešiću i još nekoliko dobrih šansi.
Teren je bio očajan od kiše,klizavo i blatnjavo tako da neka lepota fudbala je iluzorna.
Inače što se tuče tiče,potukli su se navijači Partizana međusobno,a ne kako je preneseno neposredno da su upali navijači Zvezde na Jug.Upali su navijači Partizana koji su u sukobu već duže vremena sa vođama na Jugu i prošli loše.Ipak nema životno ugroženih iako je jedan bio u nesvesti i završio na hitnoj.
Mondragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:15   #3469
Quote:
Mondragon kaže: Pogledaj post
Prvi penal za Partizan od 1995.
I bio je penal nema spora.
Bolja je ipak bila Zvezda,Stojković je skinuo dva zicera Pešiću i još nekoliko dobrih šansi.
Teren je bio očajan od kiše,klizavo i blatnjavo tako da neka lepota fudbala je iluzorna.
Inače što se tuče tiče,potukli su se navijači Partizana međusobno,a ne kako je preneseno neposredno da su upali navijači Zvezde na Jug.Upali su navijači Partizana koji su u sukobu već duže vremena sa vođama na Jugu i prošli loše.Ipak nema životno ugroženih iako je jedan bio u nesvesti i završio na hitnoj.
Po meni je Partizan bolji bio drugo poluvrijeme, Ozegovic je imao mrtvaca, da je zabio bilo bi gotovo, a inace kod prvog gola za Partizan je Stojkovic morao biti iskljucen, Mazic je nekako vise navlacio za Zvezdu koliko sam ja gledao.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:22   #3470
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Bhayangkara je osvojila povijesnu prvu titulu prvaka Indonezije. Do kraja su vodili mrtvu trku s Balijem, i na kraju završiše s istim brojem bodova (80), ali s boljim međusobnim omjerom koji je na strani novog prvaka. Prvak je inače doslovno policijski klub jer je policija u biti vlasnik.
kao sto je vidljivo iz potpisa: samo Persija, samo Jakmania
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:25   #3471
Prvo je izbio loptu, onda igrača, al ga je zahvatio pošteno.

Škakljiva situacija, ja bi tu napravio presedan, dao žuti za prekršaj (grubost), al ne bi sudio penal jer je išao (i prvo dirao) na loptu.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:32   #3472
Sparta - Feyenoord 0-7


Celtic na aparatima kod Heartsa, 2-0 HT. A moji Gersi jučer izgubili doma od St. Johnstonea i propustili šansu za priključak. Aberdeen sjajno gura, u subotu su kod Celtica, koji protiv Particka u srijedu nadoknađuje zaostalu. Odavno nije bilo zanimljivije.

live tablica
1. Celtic 41 (-1 ut)
2. Aberdeen 39
3. Rangers 36
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:37   #3473
Na kraju ce, ne sumnjam, bit 15-20 razlike
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:15   #3474
4-0
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:48   #3475
fino Leko ishendla belgijski derbi, nema sta, pukla petarda
U normalnom ligaskom sistemu Brugge bi bija vec sad vrlo blizu titule. Ali kako se radi o Belgiji...
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:55   #3476
A sto su belgijci napravili od druge lige samo 8 klubova..di su nestali ostali..zar ta liga nije brojila 16 ili 18 klubova
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:03   #3477
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
A sto su belgijci napravili od druge lige samo 8 klubova..di su nestali ostali..zar ta liga nije brojila 16 ili 18 klubova
Sad vidim da je i prosle sezone bio taj format
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:32   #3478
je, apertura i clausura

Uz ingeniozno, vec sad bi se triba patentirat i naziv Belgijsko Rjesenje jer ovakvih i slicnih akrobacija smo se nauzivali proteklih godina, pobjednik play offa za 1. ligu (naravno moguc je isti pobjednik i clausure i aperture koji onda ide direktno u visi razred) NEMA pravo igrat play off za Europu sa pozicijama 7-15. iz prve lige, nego sljedeca 3 kluba po bodovima (zbraja se ucinak aperture i clausure)
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:03   #3479
Tudor dobio pedalu
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:09   #3480
dugo im je trebalo
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.