Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 21:29   #441
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
A sad se to sve relativizira pa ispada da su Zvezda i Partizan imali slabe protivnike, nekakvog "drugoligaša" Koln i "kvaziprvaka" Bate, a da Dinamov Skenderbeg (kojeg je Partizan sad prošao, btw) nije tako slab protivnik. Moram priznati da mi nije jasno kako istovremeno prolazak skupine EL "nije neki uspjeh" dok ispadanje iz pretkola EL "nije neki neuspjeh".
Pa tipicna balkanska posla, tako svojstvena i za nas.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:42   #442
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Pa eto, ovo najbolje govori da Dinamovi ulasci u LP nisu nekakav vanserijski uspjeh (Srbi nisu ni blizu zadnjih godina što je najtragičnije), nit je prezimljavanje u Europi podvig. To što naši ne mogu dohvatiti top 32 EL je nešto drugo, kada vidiš tko je sve to uspio zadnjih godina i na koji način, stvarno shvatiš da nema nikakve čarolije u tome.

Dakle, CZ i Partizan nisu blizu Lige prvaka gdje je Dinamo ulazio, a Dinamo nije ni blizu 1/32 EL gdje su Srbi odjednom prošli s 2 kluba. Ukratko, kanta su i jedni i drugi, nit je Dinamu Liga prvaka nešto donijela, nit će srpskom dvojcu to famozno prezimljavanje donijeti neki pomak.
Hoce li ili nece donijeti pomak..pa radi se samo o tome tko te vodi i koji su ti ciljevi. Koliko puta je Dinamo prodao glavne igrace prije neke grupne faze, kakvi poluamateri su se dovodili i koji je na kraju bio glavni cilj (pare pare i samo pare)

U istoj situaciji je i Partizan, manje se zna ali i njima je cilj bio samo sto vise para, a i Dinamo i Partizan su imali vise puta bas lijepe prilike za iskorak ali nista od toga.

A sta ce biti u Zvezdi ne mozes sad rec..cinjenica je da su planski dovodili i zadrzali najbolje igrace, da imaju dobrog trenera i da se po svemu vidi da im je stalo do rezultata, poceli su i druge stvari obnavljati, zasad imaju dobru sportsku politiku.

E sad na sta ti mislis kad kazes da nece donijeti pomak ne znam, mozda mislis na isto sto i ja, ali da perspektive ima, to ima.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:00   #443
Quote:
Tywin kaže: Pogledaj post
Prvacima država srednjeg ranga te kvalifikacije za Ligu prvaka su doslovno vrhunac čitave sezone. Normalno da je veći uspjeh pobijedit Ludogorec ili RB Salzburg u utakmici koja je tim klubovima praktički finale intergalaktičke lige nego iz EL izbacit nekakav Koeln kojem je ta EL čista gnjavaža i kamen oko vrata dok pokušavaju ne opizdit u drugu ligu. Mislim, sad treba otkrivat toplu vodu da EL mnogi klubovi iz jačih liga gledaju kao kaznu

Ovo je čisti primjer kako potreba da se neprekidno dokazuju anti-mamićevski, anti-GNK i anti-HNS kredencijali forumaša vode raspravu u besmislice.
Besmislica je da mamićevski, GNKovski i HNSovski nastrojeni forumaši pokušavaju negativne rekorde države, europe i svemira predstavit kao uspjeh, omalovažavajući stvarne uspjehe tobože slabijih klubova iz Regiona koji su u malo vremena popišali sve one natpise o najboljem klubu na balkanu.

Pa GNK je puno puta igrao i s takvim istim klubovima u EL pa ćorak.
Osim beznačajnih selektivnih statistika i populizma, ne postoji argument koji može opravdat sve ove godine GNKovih predstava u Europi s obzirom na "uloženo".
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:35   #444
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Uglavnom sto se tice ovih prostora, veliki je to uspjeh htjeli mi priznati ili ne
Jasno da je uspjeh, nakon raspada ex-države "proljeća" se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Hajduk prije 23 godine, Varteks prije 20, Maribor prije 3-4, Partizan prije 10-ak. Dakle, proljeća i otkad su skupine i prije. Pa nisu se mogla proći ni dva kola Kupa UEFA-e.

I odjednom preživljavanje Božića u Europi nije nešto.

Veći uspjeh je plasman u LP nakon neviđenog domaćeg monopola (po svim parametrima igranje LP bi moralo biti minimum) pa primanje 20 golova (a to se dešavalo x puta, bez iti kakvog napretka) nego prolazak četiri pretkola, izbacivanje dva nositelja pa prolaz skupine iz četvrtog pota. Sve bez da se igrala skupina valjda 10 godina. A taj netko, uspješnik iz LP, je sedam puta igrao tu EL i svih sedam puta ispao.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:14   #445
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Hoce li ili nece donijeti pomak..pa radi se samo o tome tko te vodi i koji su ti ciljevi. Koliko puta je Dinamo prodao glavne igrace prije neke grupne faze, kakvi poluamateri su se dovodili i koji je na kraju bio glavni cilj (pare pare i samo pare)
Upravo to, zdravom klubu je ulazak u LP velika injekcija i dobra podloga za budućnost, taman da završi u skupini s 0 bodova i golova. Ali ovakvom Dinamo ni prolazak grupe ne bi garantirao svjetlu budućnost, a vjerujem da je isto i sa Zvezdom, način funkcioniranja iste je neodrživ.

Mićko, grješiš. Tko je Srbima kriv što su se doveli do toga da za ulazak u EL moraju izbacivati nositelje? Zvezda je prošle godine ispala u prvom pretkolu, Partizan do prošle godine nije imao značajnijih rezultata (ispadali od Shamrocka), a ostali srpski klubovi su za zaborav. Taj "minimum" o kojem pričaš, tj. ulazak u LP, je nešto čemu srpski prvak nije prismrdio zadnjih xy godina. Pa Rijeka je bila bliže nego CZ i Partizan zadnjih nekoliko godina. To što su se naši klubovi rezultatim izborili za bolju startnu poziciju u Europi je isključivo njihov uspjeh.

Uostalom, i Dinamo je počeo graditi koeficijent kada je kao nenositelj izbacio Ajax i ušao u EL i onda nagodinu isto napravio protiv Sparte. U biti, mislim da su u tim sezonama došli do pozicije da im je put do grupne faze daleko olakšan. Isto je napravila i Rijeka, prvo izbacila Stutgart, onda nagodinu Sheriff. Ove godine RBS. Da nije bilo kiksa protiv Aberdeena, mogli bi još bolje stajati. Individualno je uspjeh Zvezde i Partizana izvrstan, rezultatski bolji nego svi naši zadnjih godina, no budimo realni, i jedni i drugi bi mijenjali to za plasman u LP.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:35   #446
Ma nabijem ih sve. Od maribora pa sve dolje do skedenbeua ili kako se vec zovu. Sve mafija, a vi tu sada dizete nekakve zvezdase, koji su ono stari moj, hard core mafija, sicilijanskog kroja. Koliko god mrzio doma i dalje zelim svim tim klubovima sve najlosije. Eto to je to od mene
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 01:09   #447
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Upravo to, zdravom klubu je ulazak u LP velika injekcija i dobra podloga za budućnost, taman da završi u skupini s 0 bodova i golova. Ali ovakvom Dinamo ni prolazak grupe ne bi garantirao svjetlu budućnost, a vjerujem da je isto i sa Zvezdom, način funkcioniranja iste je neodrživ.

Mićko, grješiš. Tko je Srbima kriv što su se doveli do toga da za ulazak u EL moraju izbacivati nositelje? Zvezda je prošle godine ispala u prvom pretkolu, Partizan do prošle godine nije imao značajnijih rezultata (ispadali od Shamrocka), a ostali srpski klubovi su za zaborav. Taj "minimum" o kojem pričaš, tj. ulazak u LP, je nešto čemu srpski prvak nije prismrdio zadnjih xy godina. Pa Rijeka je bila bliže nego CZ i Partizan zadnjih nekoliko godina. To što su se naši klubovi rezultatim izborili za bolju startnu poziciju u Europi je isključivo njihov uspjeh.

Uostalom, i Dinamo je počeo graditi koeficijent kada je kao nenositelj izbacio Ajax i ušao u EL i onda nagodinu isto napravio protiv Sparte. U biti, mislim da su u tim sezonama došli do pozicije da im je put do grupne faze daleko olakšan. Isto je napravila i Rijeka, prvo izbacila Stutgart, onda nagodinu Sheriff. Ove godine RBS. Da nije bilo kiksa protiv Aberdeena, mogli bi još bolje stajati. Individualno je uspjeh Zvezde i Partizana izvrstan, rezultatski bolji nego svi naši zadnjih godina, no budimo realni, i jedni i drugi bi mijenjali to za plasman u LP.
Ja govorim o sportskom rezultatu, to što bi kojekakvi Džajići i Zečevići (karikiram, ne znam tko sad vodi te klubove; ali vidim zajedničku liniju s Hrvatima, bitnija je lova koju netko u klubu zaradi od rezultata, odnosno rezultat se poistovjećuje s milijunima) više voljeli 10M od plasmana je druga stvar.

U jednoj su sezoni, nakon godina izbivanja, natriskali govnovalja i njegov san o europskom proljeću. U 15 godina Zvezda ima 1/2 u prolascima skupine, Partizan 2/9, a klub onog od kojeg se Srbima vlaži pica i koji je sam kao ultimativni cilj postavio igranje u Europi nakon Božića ima 0/11.

Što se tiče tog minimuma, ne vidim da je neki srpski (ili bilo koji klub igdje u svijetu) imao to što je imao srpski idol, a opet bio tako tragikomično neuspješan. Na startu sezone se mogao spremati za napad na LP sljedeće sezone, logično je da je morao par puta ući. Ta hegemonija je trajala 11 godina, tijekom kojih osim tih plasmana nije napravio ništa. A morao je, jednostavno je morao.

Ali ajde, da ne bude samo na Srbima, i nekakva Astana je pregazila GNK-ov rezultat. Pokazuju kako se to radi, lagano, sezonu po sezonu napredak što je rezultiralo prolaskom skupine iz trećeg pokušaja, s tim da su u jedinoj sezoni Lige prvaka osvojili bodova kao GNK u četiri. Ne vidim razloga zašto Zvezda ne bi nastavila pozitivnim smjerom, ova sezona je anomalija, ali ako dogodine ulove skupinu, već se može pričati o nekom sustavnom radu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:15   #448
I opet dolđe neki mamićevac koji pokušava nama objasniti da zapravo to što se prezimilo u Europi i nije nešto. Taj isti će drkati i svršavati svaki put kada Mamićev gnk dođe blizu nekom prezimljavanju.

Gle frende, Dinamo se zadnjih 10+ godina redovito blamira u Europi. To što ima neke neslužbene rekorde, real madrid pretkola, objesi mačku o rep, nikog to ne zanima. Gnk je jedan od razloga zašto se LP zatvara. JEr takvi klubovi, koji služe za nabijanje statistike, ne trebaju nikome.
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:05   #449
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ja govorim o sportskom rezultatu, to što bi kojekakvi Džajići i Zečevići (karikiram, ne znam tko sad vodi te klubove; ali vidim zajedničku liniju s Hrvatima, bitnija je lova koju netko u klubu zaradi od rezultata, odnosno rezultat se poistovjećuje s milijunima) više voljeli 10M od plasmana je druga stvar.
Ne slažem se. Recimo, meni je opet veći uspjeh napravio Maribor ove godine nego Zvezda. Slovenci su ušli u LP, u tri utakmice nisu izgubili i ostavili skroz pristojan dojam. I APOEL je, ako stavimo na stranu ono stradavanje od Reala, bio skroz dobar, pobogu dvaput su odigrali nerješeno s Dortmundom. Quarabag je isto bio dobar. Meni osobno su sve to veći uspjesi nego ispadanje u 1/32 EL (ne kažem da će Zvezda ispasti, karikiram). I ne mislim tu na financijski aspekt (iako je on jaaako bitan za funkcioniranje kluba, na stranu Dinamo i takvi projekti).

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
U jednoj su sezoni, nakon godina izbivanja, natriskali govnovalja i njegov san o europskom proljeću. U 15 godina Zvezda ima 1/2 u prolascima skupine, Partizan 2/9, a klub onog od kojeg se Srbima vlaži pica i koji je sam kao ultimativni cilj postavio igranje u Europi nakon Božića ima 0/11.
KBK što je Mamić postavio

Zagrizlo se za to europsko proljeće i odjednom je to postalo hvalevrijedno mjerilo. Skroz dobar rezultat, naprotiv, mora se pišat krv da se dođe do toga, pogotovo za klubove s ovih prostora koji uglavnom igraju sva moguća pretkola skoro.
Ne znam s čime bi to usporedio. Evo Nexe igra EHF kup, prošli su dva pretkola, sad su u grupama, čak imaju i prolaznu skupinu i mogli bi proć dalje. Svaka čast, odličan rezultat, ali ni blizu pristojnog nastupa ispalog kluba u LP.

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ali ajde, da ne bude samo na Srbima, i nekakva Astana je pregazila GNK-ov rezultat. Pokazuju kako se to radi, lagano, sezonu po sezonu napredak što je rezultiralo prolaskom skupine iz trećeg pokušaja, s tim da su u jedinoj sezoni Lige prvaka osvojili bodova kao GNK u četiri. Ne vidim razloga zašto Zvezda ne bi nastavila pozitivnim smjerom, ova sezona je anomalija, ali ako dogodine ulove skupinu, već se može pričati o nekom sustavnom radu.
Pa evo, i ja ti govorm da ne mislim samo na Srbe. Dinamov rezultat su pregazili i Astana, i Plzen i BATE i APOEL i sto drugih klubova. Ali ne možeš mi reći da je Zvezda pregazila rezultate hrvatskog nogometa jer je jednom u deset godina prošla u 1/32 EL.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:16   #450
Zašto Zvezda i CSKA danas igraju?
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:23   #451
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Zašto Zvezda i CSKA danas igraju?
Nisu mogli isti dan igrati Zvezda i Partizan
__________________
HDZ=SDP
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 15:24   #452
Nama se ozljedio Lacazette na sest tjedana, Auba ne moze igrat EL tako da imamo samo Welbecka
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 16:10   #453
Pogledat će se malo utakmica u Beogradu, čisto za nekakav uvod u Ligu prvaka

Vratio se Musa u CSKA, s momčadi je i Bistrović, bit će zanimljivo.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:21   #454
Zvezdi otisao najbolji igrac Kanga a najbolji napadac Boaci ozljedjen, ovima se vratio Musa..mislim da CSKA ovo rjesava u prvoj
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:52   #455
Jebote, od svih klubova Zvezda izvuče prijateljski CSKA, a moglo je biti tako zanimljivo, pogotovo na tribinama.

Prva 0:0, u drugoj Rusi prolaze s 1:0.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:55   #456
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Jebote, od svih klubova Zvezda izvuče prijateljski CSKA, a moglo je biti tako zanimljivo, pogotovo na tribinama.

Prva 0:0, u drugoj Rusi prolaze s 1:0.
Nisam siguran ali mislim da nisu oni nikakvi prijatelji, mislim da su prijatelji sa Spartakovim navijacima.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:59   #457
Bit ce zanimljivo vidjeti Bena koji je presao u Zvezdu iz Olympiakosa. U mojim mokrim snovima htjeo sam da dodje u Rijeku, paklen igrac
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:01   #458
Istina, mislio sam na Spartak.

Makar su oni s svim Rusima ok, to je znano, šteta radi manjka sranja i tenzija
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:47   #459
CSKA kad malo digne ritam gazi ove
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:54   #460
CSKA osjetno bolji i kvalitetniji ali im fali kvalitetnija završnica jer uvik imaju potez viška. No najbolju šansu je imala Zvezda priko Radonjića (ili Pešića?) kad je iskoristija grešku obrane, pobiga stoperu i sam ka duh umisto laganog matiranja u malu mrižu puca ka pionir u golmana.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.