Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2007., 11:28   #1
stranci :(

Nekad smo se voljeli nismo mogli jedan bez drugog. a danas stranci...

Nemamo o cemu pricat i nista nam vise nije zajednicko , a i kad krenemo o necemu razgovarat to jednostavno nema smisla , uopce se ne razumijemo kao da pricamo razlicitim jezicima.I meni i njemu je jasno da vec godinu dana to nikak ne ide.Malo krene ,ali zapravo cijelo vrijeme pada dolje sve vise i vise.Vjerujem da ovdje ima puno slicnih prica , pa kako su zavrsile razvodom ili...

Ma zapravo ja uopce ne zelim provesti ostatak zivota tako, ali svaki puta ja zasutim na kraju svade i popustim jer nemam kuda.

Podstanari, ja sa 3500 kuna place , da platim sama stan i rezije mogu sa svojim djetetom prosit na cesti, a nemam ni kod koga otici.

Ne zelim zivjeti u zatvoru ali gdje su vrata????
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 18:29   #2
za spasavanje brake trebaju obje strane biti voljne, ako vam je imalo stalo, ako se jos volite barem malo, ako se postujete, mozete to rijesiti. potrazite strucnu pomoc, sjednite za stol i razgovarajte, ali morate to oboje zeljeti.
nemojte biti kukavice i pobjeci od problema, barem ih pokusajte rijesiti, barem probajte, nemojte da razvod bude jedino rijesenje

Sretno!
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 18:47   #3
Što se financija tiče, mora ti plaćati alimentaciju. Traži 20% njegove plaće.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:55   #4
zašto ste počeli biti zajedno? i koliko ste imali godina?
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 02:29   #5
Kad sam jednom davno bila u slicnoj situaciji meni su na forumu savjetovali da odem s muzem na kraci odmor.. i da o svemu iskreno popricamo..
Ja to nisam napravila tj ja sam se razisla bez puno price.. al eto, gledajuci iz svog kuta (jer svi samo to mozemo) ja isto savjetujem tebi..
Jer ako medju vama nije bilo svadja, tuca, vrijedjanja ili neke trece osobe onda mislim da ovo pricanje i pokusaj da se stvari rasciste ima smisla
Ljubav je kao osjetljiva biljcica koju treba redovito zalijevat
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 11:07   #6
Quote:
afro kaže: Pogledaj post
Nekad smo se voljeli nismo mogli jedan bez drugog. a danas stranci...

Nemamo o cemu pricat i nista nam vise nije zajednicko , a i kad krenemo o necemu razgovarat to jednostavno nema smisla , uopce se ne razumijemo kao da pricamo razlicitim jezicima.I meni i njemu je jasno da vec godinu dana to nikak ne ide.Malo krene ,ali zapravo cijelo vrijeme pada dolje sve vise i vise.Vjerujem da ovdje ima puno slicnih prica , pa kako su zavrsile razvodom ili...

Ma zapravo ja uopce ne zelim provesti ostatak zivota tako, ali svaki puta ja zasutim na kraju svade i popustim jer nemam kuda.

Podstanari, ja sa 3500 kuna place , da platim sama stan i rezije mogu sa svojim djetetom prosit na cesti, a nemam ni kod koga otici.

Ne zelim zivjeti u zatvoru ali gdje su vrata????
Svaki brak/veza ima uspone i padove, a novac zna biti "okidač" za krize. Kad ga se ima, puno je lakše jer usprkos bajkama, ljudi ne žive samo od ljubavi. Često ljudi ako su u financijskom škripcu gube samopoštovanje, pogotovu je to muškarcima teško jer se od njih očekuje da prehranjuju obitelj. Žene podsvjesno znaju zamjerati tu "nesposobnost" svojim bračnim partnerima. I tako se stvara lanac nezadovoljstva na obje strane.

Ne znam koliko je ovo vaš slučaj, no podebljana rečenica u tvom postu mi je upala u oči. Rastava je uvijek opcija, no zadnja, barem po meni.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 04:48   #7
Quote:
afro kaže: Pogledaj post
Nekad smo se voljeli nismo mogli jedan bez drugog. a danas stranci...

Nemamo o cemu pricat i nista nam vise nije zajednicko , a i kad krenemo o necemu razgovarat to jednostavno nema smisla , uopce se ne razumijemo kao da pricamo razlicitim jezicima.I meni i njemu je jasno da vec godinu dana to nikak ne ide.Malo krene ,ali zapravo cijelo vrijeme pada dolje sve vise i vise.Vjerujem da ovdje ima puno slicnih prica , pa kako su zavrsile razvodom ili...

Ma zapravo ja uopce ne zelim provesti ostatak zivota tako, ali svaki puta ja zasutim na kraju svade i popustim jer nemam kuda.

Podstanari, ja sa 3500 kuna place , da platim sama stan i rezije mogu sa svojim djetetom prosit na cesti, a nemam ni kod koga otici.

Ne zelim zivjeti u zatvoru ali gdje su vrata????
ha,tak to ide najcesce...i mi smo se voljeli,bili strastveni ljubavici do zadnjeg dana i poslje toga..imamo i dvoje klinaca...vise se ne cujemo,ne vidimo,a niti ikada pita za djecu vise.ja sam otisla.i kako to vec biva,sad mi je drago da jesam.sretna sam sto se ne javlja..djeci isto nema znacenja vise...licno,mislim,ako dovje nisu vise u ljubavi-bolje da se posve rastave.kao da nikada nisu ni bili.neznam kak bi pricala da mi on jos uvjek nesto znaci-ali ovako-sretna sam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 08:09   #8
BIlo bi lijepo da to mozemo rijesiti i ja znam da nikad nije kriva samo jedna strana, ali s njim se jednostavno neda razgovarati.
Ako pokusam baci krivicu na mene ili izade iz stana kako da onda rijesimo probleme?

Vidim mu tugu u ocima i zbunjenost isto kao i sebi , jeli moguce da smo postali toliko razlicite osobe i da ne vise ni razgovarat nemozemo????


Sumnjam da ce to dugo ovako jos ici....
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:32   #9
bojim se da ako se povlači da je sr...

mm se počeo povlačit pred nekih 3mj. niš mi nije bilo jasno, ja sam imala osjećaj da smo turbo sretni baš u to vrijeme, da bi me on šokirao izjavom da je nesretan (od onda brijem da ima ili je tada imao aferu no on me uvijek razuvjeri) kaj ću vjerujem mu za sada.

kaj smo napravili? za vrijeme božića i ng smo bili doma s djecom većinu vremena, puno smo razgovarali i puno se hm vratili su se neki stari osjećaji koji su se izgubili zbog prenatrpanog rasporeda, stresa i sveg ostalog (nismo se ni viđali po cijele dane)

moj savjet ti je da ga malo pustiš na miru i živiš svoj život (lako je reći) pusti ga da ti se približi ako želi (i ako ti želiš) a za to vrijeme pokušaj s djetetom izlaziti što više u šetnje i sl. jednostavno makni fokus s njega i prebaci na sebe i dijete pa daj malo vremena i sebi i njemu..

sve je to teorija teško je u praksi. drži se!
kruškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 12:48   #10
Quote:
afro kaže: Pogledaj post
BIlo bi lijepo da to mozemo rijesiti i ja znam da nikad nije kriva samo jedna strana, ali s njim se jednostavno neda razgovarati.
Ako pokusam baci krivicu na mene ili izade iz stana kako da onda rijesimo probleme?

Vidim mu tugu u ocima i zbunjenost isto kao i sebi , jeli moguce da smo postali toliko razlicite osobe i da ne vise ni razgovarat nemozemo????


Sumnjam da ce to dugo ovako jos ici....
ako ima tuge ima i ljubavi...sve veze upadnu u krizu i ne zaboravi da pocinjes s nekim drugim iz pocetka opet cete se kad tad naci u ovoj situaciji, potrudite se oboje za to sto imate i sto ste stvarali godinama.
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 23:43   #11
Quote:
kruškica kaže: Pogledaj post
bojim se da ako se povlači da je sr...
kaj smo napravili? za vrijeme božića i ng smo bili doma s djecom većinu vremena, puno smo razgovarali i puno se hm vratili su se neki stari osjećaji koji su se izgubili zbog prenatrpanog rasporeda, stresa i sveg ostalog (nismo se ni viđali po cijele dane)
Pokušala sam isto, sve se super dogovorili, zadovoljava sam ga u krevetu i uživali samo ludo...sutradan samo ja provodim dogovoreno on ne samo da se ne sjeća razgovora nego niti ne primjećuje da se ja trudim to provesti u djelo i povrh toga mi kaže da sam dobra samo za krevet... nakon što sam se rasplakala samo mi je rekao da me voli i kao da ništa nije ni bilo(s njegove strane)
soo.sweet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.