Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 21:47   #1
P!nk

ide ko na koncert??? zanima me zna li ko smije li se unosit fotoaparat ili ću ostat bez njega ako ga ponesem?? a mislim, ipak se ne bi baš rado odvajala od njega ako ne moram... radje bi ga ostavila doma na sigurnom, ako je vec zabranjeno.... thanks 4 ur help!
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 23:00   #2
jel ovo topik o tvom fotoaparatu il o koncertu..
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 09:58   #3
Pink ima dobre
yappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 06:14   #4
Kako je bilo :)

Poluprazna dvorana DP, ali odličan koncertni spektakl.
U sat i pol svirke vidjeli smo koliko je žena ne samo talentirana pjevačica
već i vrlo kvalitetan zabavljač.
Cijelo vrijeme je plesala, skakala da bi na kraju i poletjela
Započeli su sa starijim materijalima teen tematike da bi prešli na izvrstan
gitarski arppegio sa latino plesačicom, nastavili unpluged odsviranim brojevima
(gdje je najviše došla do izražaja kvaliteta njenog glasa), te natjerali dvoranu
da zapjeva na Marleyev Redemption song.
Koncert je završio cirkuskim akrobacijama Pink i njene dvije plesačice
stvaranjem spektakularnih formi na visini 4-5 metara.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:05   #5
Dvorana nije bila poluprazna...dole na "parketu" je bilo mjesta, ali tribine su bile pune.
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 13:00   #6
Točno, dvorana se kasnije ugodno popunila, ali je bilo mjesta za disati i bauljati, a meni se to uvijek sviđa

A Pink mi je bila fenomenala
Inače nisam neki njezin fan, znam njene pjesme sam zato jer buljim u televizije u koje bulje mladi i jednom sam čula neki njen live nastup na TV i kad je ona zakričala ja se šokirala kakvu glaščinu ima pa sam i iz tog razloga htjela ju ići pogledati.
Vidjevši jučer spektakl na sceni, u obleki, plesu i sl. drago mi je da nisam izostala sa koncerta.

Btw, da je dvorana Petrovićeva veća, bio bi veći stage i na početku bi Pink uletila sa motorom. Ovako smo ju vidjeli samo u motorističkoj obleki
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 15:46   #7
Quote:
Ipanema kaže:
Btw, da je dvorana Petrovićeva veća, bio bi veći stage i na početku bi Pink uletila sa motorom. Ovako smo ju vidjeli samo u motorističkoj obleki
Sad se vidi kolika je sramota da milijunski grad nema adekvatnu dvoranu za svjetski happening...

Na srecu uskoro krece izgradnja Zagreb Arene od 18000, najverojatnije na Kajzerici, pa ce ovakvi izvodjaci moci izvesti ono sta su naumili.
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 16:35   #8
Quote:
Ante Balboa II. kaže:
Sad se vidi kolika je sramota da milijunski grad nema adekvatnu dvoranu za svjetski happening...

Na srecu uskoro krece izgradnja Zagreb Arene od 18000, najverojatnije na Kajzerici, pa ce ovakvi izvodjaci moci izvesti ono sta su naumili.
Nisam sigurna koliko je to pozitivno u smislu publike... ovdje rijetki napune i Dom sportova od 10 000 kapaciteta, pa...

Nadam se da će ju biti moguće pregrađivati ovisno o izvođaču, a u tom smislu i naplaćivati po veličini potrebnoj za određenog izvođača
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 16:53   #9
Naravno, dvorana ce biti polivalentna.
Stvar je u tome da kada se dese ovakva desavanja Zagreb se samo sramoti i odbija svjetske izvodjace.
Zasto bi se zajebavali sa nasim idiotima kad nas mogu jednostavno zaobici i otici u neki drugi grad i dici istu lovu.

Dom Sportova je neadekvatna dvorana za glomazne projekte i dogadjanja, a prije svega je opasna po zivot za sve koji u nju ulaze na tako nesto.
O tome se malo prica, a kada nedajBoze dodje do crne kronike, onda ce biti i Forum i Otvoreno i Duel i kojekakve emisije na tu temu...a krivci ce se posipat pepelom...

Dvorana od 20-ak tisuca mjesta je uostalom uvjet IHF-a za organizaciju SP-a u rukometu 2009. u Hrvatskoj.
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 23:13   #10
Wink

Quote:
yappa kaže:
Pink ima dobre
tebi njezine dobre pa to je prosjek
__________________
nemam potpis
gray_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 11:32   #11
PINK je bila zakon!!!"
ona je najbolja pjevačica!!!
bilo je nezaboravno.!!!
sandra20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 11:33   #12
p.s. ja nisam imala fotoaparata sa sobom i me zanima ima li kje na netu fotke sa koncerta??jabi jih jih voljela imati!
sandra20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 13:54   #13
Ja na blogu imam jednu objavljenu, a ova blogerica dosta
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 17:48   #14
hvala!!! ima li tko još možda?
sandra20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:33   #15
Thumbs up My point of view...

Quote:
sandra20 kaže:
hvala!!! ima li tko još možda?
Bila sam na njenoj official stranici www.pinkspage.com i tamo su objavljene neke fotke. nema ih puno, ali su ok. ja sam nesto slikala, ali nisam imala bas dobru poziciju, pa i nisu ispale toliko dobre da bi ih stavljala na net (a i ima ih samo desetak).
ja P!nk obozavam! po mom misljenju, jedina je pjevacica trenutno ciji me koncert ili album moze zaintrigirati. uostalom zena ima prekrasan glas, sama pise pjesme, ima kvalitetne zivotne stavove, pici samo svoj film, a uz sve to je jos prezgodna i prelijepa! tako da sam jedva docekala ovaj koncert! dvorana je bila ok popunjena, mogla je bit i vise, al ovako je bilo sasvim ugodno. s obzirom na jadne uvjete u dvorani zena je odrzala zakon koncert! u amsterdamu, salzburgu i drugim gradovima je imala i catwalk, ljuljačke, itd. pa je izvela sve pjesme sa I'm Not Dead albuma (u Zg nismo imali prilike cuti U+Ur Hand, Fingers, Long Way To Happy, Nobody Knows, Centerfold, Runaway). stoga je u ostalim gradovima koncert trajao 2 sata nasuprot ovih nasih 90 minuta. bez obzira na to koliko je volim ipak imam zamjerku pa smatram da je ipak mogla otpjevati ove pjesme bez obzira na nedostatak scenografije - ima odlican glas i on je sasvim dovoljan da digne rulju na noge. no sve u svemu koncert je bio odlican i mislim da se svima koji su bili isplatilo. nadam se da se zena nije previse razocarala sa dvoranom pa da ce doci u Hrvatsku i u sklopu iduce turneje. drzim fige jer je jedva cekam opet vidjeti i cuti uzivo! P!NK RULES! Pozdrav svima!
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 14:58   #16
Quote:
Ante Balboa II. kaže:

Na srecu uskoro krece izgradnja Zagreb Arene od 18000, najverojatnije na Kajzerici, pa ce ovakvi izvodjaci moci izvesti ono sta su naumili.
uh, jel će sravnit kajzericu sa zemljom i stavit dvoranu?
haddock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 18:19   #17
Quote:
haddock kaže:
uh, jel će sravnit kajzericu sa zemljom i stavit dvoranu?
...ode kineska četvrt
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 14:40   #18
Tamo di je parkiraliste za kamione i autobuse pored Velesajma...to je Zapadni ulaz za Velesajam ako se ne varam...di bi drugdje mogla biti

Al to je samo jedna od destinacija koje su predlozene.
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 12:53   #19
Ta žena je naprosto predobra.
happy libra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:10   #20
Ja se nadam da će nakon šta rodi napravit jednu veliku svjetsku turneju pošto je izdala greatest hits album taman kad je ostala trudna...i onda će opet bit u Hrvatskoj
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.