Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 10:53   #41
Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Sve rečeno. Kad ratni zločinci postanu ratni heroji, onda znam u kom smjeru mozak koji to promovira ide.

(Jest da je Hag svejedno napravio svinjariju jer po istom Srbija nije kriva za agresiju na BiH a Hrvatska jest, ali to je drugi par rukava.)
Bozija je zadnja tko je tko i on presudjuje ili ti drzis da je Hag bog ?

Reci mi ovi koji nisu procesuirani u Hagu su nevini po deafultu ?
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:01   #42
Quote:
Akvila kaže: Pogledaj post
Bozija je zadnja tko je tko i on presudjuje ili ti drzis da je Hag bog ?

Reci mi ovi koji nisu procesuirani u Hagu su nevini po deafultu ?
Zar ti ne vjeruješ da svatko treba imati individualnog Boga
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:03   #43
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Zar ti ne vjeruješ da svatko treba imati individualnog Boga
Nisi stavio znak upitnika.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:09   #44
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Praljak.
Veci od Sokrata.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:11   #45
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Indikativno je da si komentirala moj post, a ne kolegin. Tako predvidljivo. Tako ljevičarski. Tako glupo.
Hvala ti, samo tu nedostaje opaska da sam crveni kmer, komunjara, i ostali epiteti uz navedenu glupost koje tako rado dodjeljujete drugima.
Tako kršćanski radosno!:klap:
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:05   #46
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Ovo po mojem uvjerenju nije proročanstvo bivšeg pape, nego tipična dijagnoza stanja u obezboženoj Evropi. I to vam je budućnost, jer Bog je obećao - kad ljudi prestanu vjerovati, poslaće drugi narod, bolji od njih, koji će biti Bogu zahvalniji na blagodatima. To vam je budućnost. Srebrni medvjed je odlično objasnio: Tako ja znam za sluičajeve nekoliko desetina crkava u Holandiji, Njemačkoj i Britaniji, koje su postale prazne pa su zbog toga prodate muslimanima. Od tada, te građevine su ponovno pune života. Radosna dječica se igraju u dvorištu, omladina i stariji ljudi se mole Stvoritelju, pri svakoj ima kuhinja gdje ghladni mogu jesti, bez obzira na vjeru ili nevjeru, biblioteka je tu, mesara sa halal mesom... itd.

Čak i Rusija, koja je puno pobožnija od Evrope, trpi isti problem.
Pogledaj riječi vladike Ruske Crkve g. Dimitrija Smirnova:
www.youtube.com/watch?v=_VjE_OyuKGI&t=0m12s
Imao sam priliku da ga osobno upoznam, izuzetno fin i staložen čovjek.
Obezbozeno je sve. Ne treba bacati zeravicu na europu. Ima je puno u tvom soru samo trebas biti realan. Ja primjecujem prisrasnost s tvoje strane. Papa je citao neciju encikliku nema veze to sa nikakvim prorostvom. Srebrni i ti se lizete konstantno a vase religije su dijametralne al slijepo ne vidis vasu new age predodzbu. Jel treba europa bit muslimanska?sve mjeris tim arsinom. Sidji sa trona i uvidi istinitost

Lp
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία

Zadnje uređivanje barmen jitro : 30.11.2017. at 14:15.
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:20   #47
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Hvala ti, samo tu nedostaje opaska da sam crveni kmer, komunjara, i ostali epiteti uz navedenu glupost koje tako rado dodjeljujete drugima.

Tako kršćanski radosno!:klap:
Nemoj da te čudi grč uma koji traje 2000 godina.

Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Sve rečeno. Kad ratni zločinci postanu ratni heroji, onda znam u kom smjeru mozak koji to promovira ide.
to je tragično, ali smatram da će presuda popraviti odnose dva naroda i dvije zemlje, zato što je odgovornost ipak samo pojedinačna, i treba razlučiti zdravi dio hrvatskog društva koji je većina, od ustaša i agresora koji su manjina. Uprkos pokušaju manjine da se iscijepa BiH, Hrvati kao narod su se, generalno, ipak pokazali da su prijatelji Bosne i Bošnjaka, za razliku od presuđene manjine.

Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Jest da je Hag svejedno napravio svinjariju jer po istom Srbija nije kriva za agresiju na BiH a Hrvatska jest, ali to je drugi par rukava.
Ne treba gledati samo presudu Mladiću, jer u niz drugih presuda, recimo presuda Krstiću i Karadžićuz, i Srbija i njen predsjednik Slobodan Milošević su također označeni kao agresori na BiH.

Quote:
Akvila kaže: Pogledaj post
Veci od Sokrata.
bitno je ko je kod Stvoritelja veći.
A i pitanje je da li je Praljak svarno popio otvor ili je sklonjen u Argentinu ili Rim?

Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Obezbozeno je sve. Ne treba bacati zeravicu na europu. Ima je puno u tvom soru samo trebas biti realan. Ja primjecujem prisrasnost s tvoje strane. Papa je citao neciju encikliku nema veze to sa nikakvim prorostvom. Srebrni i ti se lizete konstantno a vase religije su dijametralne al slijepo ne vidis vasu new age predodzbu. Lp
Čemu "LP" na kraju, ako prije toga vrijeđaš ili pokušavaš uvrijediti sagovornika? Srebrni Medvjed je sigurno dobar momak, i naši religijski koncepti su svakako bliži i sličniji (jer on je očito monoteist) od sličnosti između muslimana i kršćana, koji vjeruju da Bog ima familiju i ortaka, čime se svrstavaju u mušrike (višebošce).
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:39   #48
Lazna slicnost i paranoicna privlacnost. Ne vrijedjam ja vas to je realnost. Ne razumjete uopce koja je svrha covjeka. Gotiviti svoju vrijednost a traziti dlaku u jajetu? Lp je uvijek lp
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:56   #49
Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Lažna slicnost i paranoična privlacnost. Ne vrijedjam ja vas to je realnost.
Niti je naša sličnost lažna (smatram da smo obojica iskreni), niti je naša privlačnost paranoična, nego ti to tako vidiš u svojoj vlastitoj paranoji.

Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Ne razumijete uopće koja je svrha čovjeka.
Stvarno? Možda ne znamo mi, a možda ti. Vidjećemo gore ko je u pravu.

Sa muslimanske tačke posmatranja, svrha čovjeka i uopće postojanja svijeta jest ova: Bog je bio skrivena Riznica (Riznica Milosti, Moći, ljubavi...), pa je stvorio biće koje svojim intelektom može, uz Božiju pomoć, dokučiti da Stvoritelj postoji, biti mu zahvalni, zahvaljivati Mu onako kako to samo Njemu dolikuje, bez pridodavanja lažnih kumira (idola). To biće se zove insan (čovjek). Insan, kada je okrenut Bogu i kada se pokaje, draži je Stvoritelju od svega stvorenog, čak i od anđela.

U fundamentalnom izričaju, stvoreni smo da bismo bili muslimani
(jer je čovjek psihički i fizički sazdan po toj vjeri, tj. po islamu).

Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Gotiviti svoju vrijednost a traziti dlaku u jajetu?
Ja sa srebrnim nemam potrebu da tražim dlaku u jajetu u njegovoj vjeri, vjerovatno ni on u mojoj vjeri islamu. Shvatio sam da je najbitnije ono što nas veže, a to je misao okrenuta Stvoritelju. U tom smislu, ja iskreno pozdravljam Srebrnog medvjeda kao iskrenog monoteistu.

Zašto i u odnosu tebe i muslimana nije tako, zapitaj se sam.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:24   #50
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Hvala ti, samo tu nedostaje opaska da sam crveni kmer, komunjara, i ostali epiteti uz navedenu glupost koje tako rado dodjeljujete drugima.
Tako kršćanski radosno!:klap:
Ne bi bilo kršćanski od mene da ti u oči lažem. Jedna od crkvenih zapovijesti je: neuka pouči.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:39   #51
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Niti je naša sličnost lažna (smatram da smo obojica iskreni), niti je naša privlačnost paranoična, nego ti to tako vidiš u svojoj vlastitoj paranoji.

Stvarno? Možda ne znamo mi, a možda ti. Vidjećemo gore ko je u pravu.

Sa muslimanske tačke posmatranja, svrha čovjeka i uopće postojanja svijeta jest ova: Bog je bio skrivena Riznica (Riznica Milosti, Moći, ljubavi...), pa je stvorio biće koje svojim intelektom može, uz Božiju pomoć, dokučiti da Stvoritelj postoji, biti mu zahvalni, zahvaljivati Mu onako kako to samo Njemu dolikuje, bez pridodavanja lažnih kumira (idola). To biće se zove insan (čovjek). Insan, kada je okrenut Bogu i kada se pokaje, draži je Stvoritelju od svega stvorenog, čak i od anđela.

U fundamentalnom izričaju, stvoreni smo da bismo bili muslimani
(jer je čovjek psihički i fizički sazdan po toj vjeri, tj. po islamu).

Ja sa srebrnim nemam potrebu da tražim dlaku u jajetu u njegovoj vjeri, vjerovatno ni on u mojoj vjeri islamu. Shvatio sam da je najbitnije ono što nas veže, a to je misao okrenuta Stvoritelju. U tom smislu, ja iskreno pozdravljam Srebrnog medvjeda kao iskrenog monoteistu.

Zašto i u odnosu tebe i muslimana nije tako, zapitaj se sam.
Vrijeme je za kreativnu vrijednost a ne za sjenice u kojima ptice ne borave. Vas dvojica ste kao lakmus papir, niti jedan ne vjeruje u to sto prica. Trosite forumski papir da bi potrosili dragocjeno vrijeme za realnost. Kudume jel mislis da je vrijeme da stanes na loptu sa tim svojim hvalisanjem svoje vjere? Mislis da s tim obrascem mozes objasnjavati svaku stvar? Mene bode u oci kako toliko jases po tudjim svjetonazorima, nije li vrijeme umiti se? Covjece bozji kao da je zivot neka lutka za igru. Jel imas ti uopce morala ?
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:44   #52
Aj brate ne moramo i ovdje o politici

Nemam pojma je li Praljak bio najgori psihpatski zlocinac u povijesti, bezgresan svetac ili ista izmedju. Nit sam bio prisutan u njegovom.. stozeru il sto god bilo (niti uopce u ratu da znam koje su dinamike bile, koliko je zapovjednik imao realne kontrole nad svime sto se desava i koliko je netko osobno ili nije u necemu sudjelovao) nit sam pratio sudjenja i dokumente niti strucno (kao povjesnicar, sudac, nesto) proucavao povijest jugo ratova... Isto kao sto nita od toga nije niti 95% ljudi sa bilo koje strane, a opet svi puni nekih emocija i cvrstih stavova (a i oni koji jesu su najcesce kroz osobno sudjelovaje u jednoj strani sukoba sto ih lako moguce cini samo dodatno subjektivnim).
Ista pizdarija kao i sa religijama. Ljudi se poistovjete sa nekom skupinom (ovdje nacijom) pa potom osjecaju iracionalno vezani sa njenim predstavnicima te posljedicno izrazito subjektivno vrednuju ovosno o toj pripadnosti ili odnosu prema istoj. Na svakoj jebenoj presudi, da oprostite na izrazu, svatko je jednom heroj, drugom zlocinac. Dodje mi da postanem istarski separatist kad god se ti balkanski duhovi preko ucke uzjapure, a u ovom slucaju, tipicno, opet ne znas tko je vise izgubio mozak, krvatski naricatelji nad "herojem" ili bosanske likujuce zrtve nad "zlocincem", a vecina i jednih i drugih lika i cijelu situaciju poznaju vjerojato jedino iz par subjektivnih lokalnih novinskih izvjestaja.

Treba zakonom zabraniti komentiranje tema na koje se nije potrosilo barem koja stotina sati proucavanja materijala, obavezno iz sto razlicitijih izvora

Nista nece ni pomoc ni odmoc pomirenju, to je naivno. BiH je prisilna drzava u kojoj preko 50% stanovnika ne zeli biti djelom te drzave, sto je neodrzivo. Prije ili kasnije ce se raspast, sve je samo zabijanje glave u pijesak i kupovanje vremena iskljucivo zahvaljujuci medjunarodnim silama. Prvi veci potres u odnosu globalnih sila i opet ce bit sranja, a u svemu ce najbolje proci etnicki i teritorialno homogenizirani srpski dio i pokazati da se zlocnin isplati, sacica ljudi poosudjivana individualno bas nista ne utjece na odnos snaga na terenu koji je pri tome postignut, par tjedana cendranja po medijima i forumima nakon svake presude nije ozbiljna posljedica i ne znaci bas nista.

No nismo na politici nego na religiji, koji klinac se ovdje tema razvlaci.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 30.11.2017. at 15:59.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:57   #53
Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Sve rečeno. Kad ratni zločinci postanu ratni heroji, onda znam u kom smjeru mozak koji to promovira ide.

(Jest da je Hag svejedno napravio svinjariju jer po istom Srbija nije kriva za agresiju na BiH a Hrvatska jest, ali to je drugi par rukava.)
Pitanje je isto kakav status imaju el-Mudžahidi kod ispravnih muslimana.
Ah da, ne zna im se trag jer im je promijenjen identitet pa je vuk ujeo magare.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:03   #54
Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Vrijeme je za kreativnu vrijednost a ne za sjenice u kojima ptice ne borave. Vas dvojica ste kao lakmus papir, niti jedan ne vjeruje u to sto prica. Trosite forumski papir da bi potrosili dragocjeno vrijeme za realnost. Kudume jel mislis da je vrijeme da stanes na loptu sa tim svojim hvalisanjem svoje vjere? Mislis da s tim obrascem mozes objasnjavati svaku stvar? Mene bode u oci kako toliko jases po tudjim svjetonazorima, nije li vrijeme umiti se? Covjece bozji kao da je zivot neka lutka za igru. Jel imas ti uopce morala ?
Šta sam u ovoj temi jahao konkretno? Ako nemam morala, onda me ti izbjegavaj. A da li Srebrni medvjed i ja vjerujemo u svoje vlastite iskaze, - to nisi kompetentan da određuješ, iako ti se možda tako čini.

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
BiH je prisilna drzava u kojoj preko 50% stanovnika ne zeli biti djelom te drzave, sto je neodrzivo. Prije ili kasnije ce se raspast, sve je samo zabijanje glave u pijesak i kupovanje vremena iskljucivo zahvaljujuci medjunarodnim silama. Prvi veci potres u odnosu globalnih sila i opet ce bit sranja, a u svemu ce najbolje proci etnicki i teritorialno homogenizirani srpski dio i pokazati da se zlocnin isplati. No nismo na politici nego na religiji, koji klinac se ovdje tema razvlaci.
Bosna se ne može i neće raspasti, iako tako na žalost misle neki levati iz Beograda i Zagreba. Kome se god ne sviđa ta lijepa zemlja, koja svima daje šansu, svakako ima i drugih mogućnosti. No, pošto stvarno nismo na politici, ne treba o tome raspravljati. Vratimo se papinom tratomudanju o "neprijatelju koji dolazi sa Istoka".
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:08   #55
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pitanje je isto kakav status imaju el-Mudžahidi kod ispravnih muslimana.
Ako misliš na dobrovoljce iz svijeta koji su došli na ratište u BiH da pomognu muslimanima kojima se radilo o glavi i doslovnom opstanku, kao i o opstanku zemlje zvane Bosna i Hercegovina, kojoj je prijetilo parčanje i podjela tj. nestanak - njihov broj i realna moć svakako su daleko ispod svih grka, bugara, i stotina evropljana koji su došli da pomognu "srpskoj stvari" (takvih je bilo doslovno stotinama puta više nego mudžahida!), a plus kada se uzme u obzir da su Beograd i Zagreb slali svoje jake postrojbe u Bosnu, time se djelatnost Mudžahida, generalno, može smatrati humanističkom. Obaveza pomaganja napadnutom je islamski credo.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:12   #56
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Bosna se ne može i neće raspasti, iako tako na žalost misle neki levati iz Beograda i Zagreba. Kome se god ne sviđa ta lijepa zemlja, koja svima daje šansu, svakako ima i drugih mogućnosti. No, pošto stvarno nismo na politici, ne treba o tome raspravljati. Vratimo se papinom tratomudanju o "neprijatelju koji dolazi sa Istoka".
Bosna je u doslovno istoj situaciji kao dobar dio bliskog istoka gdje kulturne, etnicke, vjerske i ine skupine (razni plemenski identiteti, shiiti i suniti itd) nisu uskladjene sa drzavnim granicama. Takve stvari su uvijek tempirana bomba u modernom politickom sustavu nacionalnih drzava. Da se BiH nalazi na bliskom istoku, a ne u Europi gdje je vecim igracima bitan interes izbjegavanje oruzanih sukoba previse blizu kuce bila bi i sada u ratu. Jedina uspjesna drzava slicnog tipa koje se mou sjetiti je Indija, ali onia ima vjersko jedinstvo i odredjenu kulturolosku unitarnost, bez obzira na etno-lingvisticke razlike, makar i tamo postoje regionalne napetosti. No niceg slicnog ovjde nema. Pa RS vam je sama skoro 50% drzave, a ako se sjecam dobro preko 90% njih ne zeli biti djelom BiH i de facto se vec ponasa kao da nije. Cinjenice su neumoljive, a patetika tu ne pomaze, nema nikave dugorocne perspektive.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:14   #57
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Šta sam u ovoj temi jahao konkretno? Ako nemam morala, onda me ti izbjegavaj. A da li Srebrni medvjed i ja vjerujemo u svoje vlastite iskaze, - to nisi kompetentan da određuješ, iako ti se možda tako čini.


Bosna se ne može i neće raspasti, iako tako na žalost misle neki levati iz Beograda i Zagreba. Kome se god ne sviđa ta lijepa zemlja, koja svima daje šansu, svakako ima i drugih mogućnosti. No, pošto stvarno nismo na politici, ne treba o tome raspravljati. Vratimo se papinom tratomudanju o "neprijatelju koji dolazi sa Istoka".
A Levati iz Turske jos manje...
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:21   #58
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Šta sam u ovoj temi jahao konkretno? Ako nemam morala, onda me ti izbjegavaj. A da li Srebrni medvjed i ja vjerujemo u svoje vlastite iskaze, - to nisi kompetentan da određuješ, iako ti se možda tako čini.
Najbolje da se ti i ja bacimo sa zgrade jer se njemu ne sviđaju naši upisi.

Nije da on hoće ući argumentom u raspravu, samo se nacrta i da nam do znanja da ne bismo trebali pisati to što pišemo.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:23   #59
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Bosna je u doslovno istoj situaciji kao dobar dio bliskog istoka gdje kulturne, etnicke, vjerske i ine skupine (razni plemenski identiteti, shiiti i suniti itd) nisu uskladjene sa drzavnim granicama. Takve stvari su uvijek tempirana bomba u modernom politickom sustavu nacionalnih drzava. Jedina uspjesna drzava slicnog tipa koje se mou sjetiti je Indija, ali onia ima vjersko jedinstvo i odredjenu kulturolosku unitarnost, bez obzira na etno-lingvisticke razlike, makar i tamo postoje regionalne napetosti. No niceg slicnog ovjde nema. Pa RS vam je sama skoro 50% drzave, a ako se sjecam dobro preko 90% njih ne zeli biti djelom BiH i de facto se vec ponasa kao da nije. Cinjenice su neumoljive, a patetika tu ne pomaze, nema nikave dugorocne perspektive.
Vidjet ćemo dokle će narod u tzv. RS odvesti ta mržnja prema Bosni. Osobno mislim da im neće donijeti ništa dobro, kao što, hvala Bogu, nije donijela ni Martiću i njegovima u Hrvatskoj. Budi siguran, Beljki - da vi niste s pravom zgazili zmiju na glavu, i danas bi neki njihov "Dodick" srao tamo kod vas, kao što se ovi, još neko vrijeme, šepure i seru po Banjaluci i okolnim gradovima koje su prethodno etnički očistili koliko su god mogli. A i to što sada čine, oni ne čine jer su jaki, dapače, nego jer ih drži EU, tj. Vatikan.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:25   #60
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Najbolje da se ti i ja bacimo sa zgrade jer se njemu ne sviđaju naši upisi. Nije da on hoće ući argumentom u raspravu, samo se nacrta i da nam do znanja da ne bismo trebali pisati to što pišemo.
Poznat mi je jako dobro njegov sklop misli. Baš sam danas na drugoj temi pisao Nemruth Dagi o grču uma koji traje 2000 godina. Žao mi je što se tako postavio.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.