Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2017., 07:18   #3881
Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ne znam gdje da postavim ovo pitanje, ali zanima me može li osoba s dijagnozom dobiti besplatnog socijalnog radnika i financijskog savjetnika

Imam skoro 40, usprkos svim talentima živim na rubu gladi kao i 90% ljudi iz moje branše, uz to bolujem od psihičkih poremećaja i fizičkih bolesti i pijem lijekove - i hitno mi je potreban neki savjetodavac u vezi toga kako sama - dakle, bez ikakve pomoći rodbine - preživjeti. Psihijatar koji me prati nije do kraja kvalificiran za to, on mi samo može dati neke savjete i sugestije, ali meni je potrebno nešto poput menadžera za siromašne i bolesne, ali u koje se isplati uložiti jer već imaju (imam) pozamašne reference.

Merci beaucoup
pa odeš na socijalni rad, i tražiš savjetnika. onda bi ti oni trebali pomoć kroz sustav, u teroiji.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:10   #3882
Ako itko zna dobrog psihoterapeuta na području Zagreba. Može u PP. Bitno mi je da što prije dođem do njega

Unaprijed hvala
__________________
"Ako ima volje, ima i načina."
Matzko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:09   #3883
Psihoterapeut ili psihijatar- Vinkovci?
foxmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:04   #3884
Jel zna ko radi li dr. Tihana Jendričko još u Poliklinici Kocijan Hercigonja?
Ako ne, gdje ona ima privatnu praksu?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 12:40   #3885
Ima netko iskustva s dr. Ivom Stasiow (ZG)?
cappie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:05   #3886
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Jel zna ko radi li dr. Tihana Jendričko još u Poliklinici Kocijan Hercigonja?

Ako ne, gdje ona ima privatnu praksu?


Upravo to bi i ja voljela znat.
Najbolja doktorica ikad ali otkad je otisla iz KBC Dubrava,izgubila sam svaki kontakt s njom.



Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:35   #3887
Quote:
BettyPage_ZG kaže: Pogledaj post
Upravo to bi i ja voljela znat.
Najbolja doktorica ikad ali otkad je otisla iz KBC Dubrava,izgubila sam svaki kontakt s njom.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Radi Vam u Pb Vrapce koliko ja znam
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:55   #3888
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Radi Vam u Pb Vrapce koliko ja znam

Hvala puno Azaleja.

Kak funkcionira u Vrapcu naručivanje da li netko zna?
Jel se moze naručiti uopce kao vanjski pacijent i kakav tip uputnice se trazi (u slucaju da treba uputnica)


Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:22   #3889
Quote:
BettyPage_ZG kaže: Pogledaj post
Hvala puno Azaleja.

Kak funkcionira u Vrapcu naručivanje da li netko zna?
Jel se moze naručiti uopce kao vanjski pacijent i kakav tip uputnice se trazi (u slucaju da treba uputnica)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Najbolje nazvati i pitati al mislim da mozes otici dobrovoljno i mozda samo na jedan razgovor a imas i njen e mail na najdoktor
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 00:08   #3890
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Najbolje nazvati i pitati al mislim da mozes otici dobrovoljno i mozda samo na jedan razgovor a imas i njen e mail na najdoktor


Našla mail,vrh,hvala ti puno Azaleja


Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:37   #3891
Ima tko iskustva sa hipnozom kao dijelom psihoterapije?
Mislim da je vrijeme da "iscupam" neka sjecanja, a sama ne mogu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:40   #3892
Quote:
Matzko kaže: Pogledaj post
Ako itko zna dobrog psihoterapeuta na području Zagreba. Može u PP. Bitno mi je da što prije dođem do njega

Unaprijed hvala
I meni molim. Išla bi privatno i da radi u popodnevnim i večernjim satima.

Ustvari nisam sigurna trebam li psihijatru, psihologu ili psihoterapeutu. Kod mene se radi o depresiji i stresu nakon rastanka s voljenom osobom (nije umrla) i velikih životnih promjena, svakodnevni izljevi rijeka suza koji traju oko godinu dana, a zbog svega toga sam i fizički oboljela. Na svoju ruku sam uzela terapiju koja mi pomaže, ali nisam sigurna trebaju li mi zaista lijekovi. Možda da prvo odem psihoterapeutu pa neka on vidi?
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:04   #3893
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
I meni molim. Išla bi privatno i da radi u popodnevnim i večernjim satima.

Ustvari nisam sigurna trebam li psihijatru, psihologu ili psihoterapeutu. Kod mene se radi o depresiji i stresu nakon rastanka s voljenom osobom (nije umrla) i velikih životnih promjena, svakodnevni izljevi rijeka suza koji traju oko godinu dana, a zbog svega toga sam i fizički oboljela. Na svoju ruku sam uzela terapiju koja mi pomaže, ali nisam sigurna trebaju li mi zaista lijekovi. Možda da prvo odem psihoterapeutu pa neka on vidi?
kreni na pt, a ujedno se naruči pshijatru, preko hzzoa, čisto da te netko vodi a čeka se i po mjesed dana, unutra si 15 min, daju ti klasiku od ad, jer zbilja puno ljudi se suoči sa tektonskim životnim promjenama koje ih uzdrmaju, to je normalno i treba ti mala pomoć, mislim da možeš početi sa ad, nemoj čekati da dodješ do zida, da se raspadneš ali ako i to bude, uvjek možeš otići na krizna stanja na rebru, zbilja su oke ljudi, bez uputnice, saslušaju te, i daju ti ad plus nešto za smirenje dok počinješ sa ad.
nakon toga za par mjeseci biti češ punoo bolje, i na pt češ moći raditi na svojim emotivnim nestabilnostima. sretno
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 08:44   #3894
Molim preporuku za privatnog psihijatra koji se bavi granicnim poremecajem licnosti. Dakle iskljucivo privatnik.
Trazim po netu i zovem ali ili se ne bave ovim ili ne znaju koga preporuciti a meni je podosta hitno.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:05   #3895
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za privatnog psihijatra koji se bavi granicnim poremecajem licnosti. Dakle iskljucivo privatnik.
Trazim po netu i zovem ali ili se ne bave ovim ili ne znaju koga preporuciti a meni je podosta hitno.
probaj pitati ovog dr: http://www.psihoanaliza-filipovic.hr
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:35   #3896
Ako sam napisao u krivu temu, izvinjavam se, jer ne znam više kome bih se obratio i molim vas da mi kažete u koju temu onda da to objavim. Tražim pomoć od osoba koje su prebivale određene vrijeme u komunama i liječile se tamo.
Pozdrav ja sam "ovisnik o tabletama" tj bio sam prije više ovisan, a sad me ne privlače toliko puno na 15 minuta me uhvati kriza te me prijeđe . Uglavnom zbog predoziranja sa tabletama sam završio u vrapču(zbog pokušaja samoubojstva), popovači(na liječenju od ovisnosti) i tamo mi je bila napisane dijagnoze : a) ostali mješani anksiozni poremečaji, b) neorganska nesanica, c)ovisnost o drogama i štetnim supstancama (tj znači te tablete) i sad mi to ostaje na kartonu te se ne mogu zaposliti zbog toga jer dr.opće prakse čita nalaz od psihića pa tek onda piše odluku,a zbog toga što tamo piše da sam ovisnik, ja sa ne mogu zaposliti, u Popovači su mi nešto govorili da će mi napisati potvrdu da nisam ovisnik, ali su me na kraju prevarili i nisu mi ništa napisali već su rekli da mi to niti jedan psihijatar neće napisati. Nakon toga pokušao sam nazvati druge bolnice te se čak se dobrovoljno prijaviti da me proučavaju da vide da nisam više ovisnik, ali oni su rekli da nema veze jer psihijatar neće napisati potvrdu bez obzira, nakon toga razmišljao sam o komunama te sam zvao različite ponajviše u Splitu(jer su tamo bolji uvjeti nego u komunama u Zagrebu), te mi je u jednoj bilo rečeno da njihov psihijatar hoće napisati potvrdu, a u drugoj kao što su i doktori rekli da mi to nitko neće htjeti napisati, već da oni daju preporuku za posao i da sam se lječio od njih znači po malo bi me skidali s tableta koje sada konzumiram koje su naravno u mojoj terapiji, ali ja sumnjam da ću se samo tako moći maknuti od svih tih ljekova pa me strah čak i da se maknem da ako i napišu da sam se lječio kod njih da mi to doktorica opće prakse neće priznati i zbog toga neću moći na posao. Pa me sad ukratko zanima je li itko od vas koje je bio u komuni i lječio se tamo dobio potvrdu/list da se lječio tamo a da vam je to doktorica opće prakse to uvažila te ste mogli na posao jer ne bih volio bezveze provesti pitaj boga koliko mjeseci u komuni da mi na kraju doktorica ne prizna to s obzirom da ona traži i gleda psihijatrisku potvrdu koju sam čak i uvjeren neću dobiti tamo pa sad ne znam što da radim ako ima ikoga ovdje da je bio u komuni i kroz to prošao uspješno sa doktoricom molim vas da mi što prije otpišete! Unaprijed hvala!
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:21   #3897
Pozdrav,
Može li mi netko preporučiti dobrog psihoterapeuta za rad na emocijama u Zagrebu?
pašta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 16:09   #3898
Pozdrav,

molim preporuku za nekog fakat dobrog privatnika psihologa/psihoterapeuta (ne znam što mi treba), podnošljivog cjenovnog ranga (ne znam što je to jer ne znam kako se cijene kreću, može mi netko reći koliko cca košta jedan "dejt" s njim/njom?) na području Zagreba.

Hvala.
boktitamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:14   #3899
Zanima me ima li tko iskustva s psihijatrom koji je ujedno i psihoterapeut u Zagrebu?
Da ima pravo propisati lijekove,ali da i provodi psihoterapiju konkretno za anksioznost,panične napadaje,nametnute misli(pogotovo vezano za bolesti) i manjak koncentracije.Uglavnom,smatram da lijekovi mogu biti korisni za smirivanje simptoma i veću kvalitetu življenja,ali mislim da je psihoterapija ključ za trajno rješenje jer uvijek ima mjesta za rad na sebi.(Nema mi smisla ići i kod psihologa i psihijatra istovremeno u smislu da psihijatar samo daje lijekove ,nemam tolko novaca ni vremena).

Hvalaaaaa
Ribica00000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 06:55   #3900
Quote:
boktitamo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molim preporuku za nekog fakat dobrog privatnika psihologa/psihoterapeuta (ne znam što mi treba), podnošljivog cjenovnog ranga (ne znam što je to jer ne znam kako se cijene kreću, može mi netko reći koliko cca košta jedan "dejt" s njim/njom?) na području Zagreba.

Hvala.
minimalno 250 kn, uglavnom 300, a ima i više.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.