Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 13:59   #21
Bivša mi se odavno udala... stanje s mengom je zadovoljavajuče ... naprosto u zadnje vrijeme mi se oženjeni prijatelji počeli žaliti... ja im velim da su papci pa se onda uvrijede
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:18   #22
pridruzujem se onima koji ne kuze poantu
netko ima svoje standarde i naide neka kojoj to odgovara i oni se nadu i ozene i sretno zive

nasuprot tome , netko sjedi na cesti i broji tko se kime ozenio i nista mu nije jasno
pa , ne treba mu ni biti
ti su ljudi ispunili svoje snove , ne moje i ne tude
neka im je kako im pase i neka zive dugo i sretno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:21   #23
Quote:
Veky kaže:
M@3X je rekla poantu priče . Nemam više što nadodati.
Ma nema ni Legion. Al nije još skužio.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:23   #24
da tebe nije strah da se neces ozenit pa se natjeces sa papcima koj ise prvi ozene
4p3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:24   #25
Quote:
Legion kaže:
Bivša mi se odavno udala... stanje s mengom je zadovoljavajuče ... naprosto u zadnje vrijeme mi se oženjeni prijatelji počeli žaliti... ja im velim da su papci pa se onda uvrijede
......i onda si dosao na forum nas uvjeravati kako je tebi dobro....a u strininu!



__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:46   #26
Ako muskarac ima curu recimo od 18-te godine, dugo su zajedno i iskreno su sretni, te se sa 25-26-27g vjencaju, sto je tu lose? Ako je doticna azdaja, pa u toliko dugom vremenu bi on to morao primijetiti, ako ne primijeti, onda je stvarno kreten. A isto vrijedi i za nju-u visegodisnjoj vezi bi mogla bar naslutiti je li s nasilnikom, agresivcem, buducim hazarderom, alkosom, lijencinom i sl. Zar ne?

Sto se tice toga da on ili ona nisu probali puno cura/deckiju jer su dugo zajedno, to je iluzorno. Moze muskarac probati stotine cura, vjencati se s jednom i opet imati primisli da za njega postoji neka jos bolja iz one milijarde drugih cura koje nije probao prije braka. To je loop.

Po meni, svaka osoba bi trebala biti dovoljno zrela i pametna, znati sto zeli od partnera/partnerice, dobro gledati s kim ce uci u vezu i s kakvom ce osobom dijeliti svoj zivot - savrsenstvo ne postoji, ali ako ti neka osoba po vecini stvari odgovara, to bi trebalo biti to i trebali bi to znati prepoznati. A sto se tice braka - ne podrzavam da dvoje ljudi ude u brak samo zato jer se zalomila trudnoca, a oni se ne vole i nisu si kompatibilni. Bolje da se beba rodi, neka ju odgajaju kao rastavljeni roditelji, ali sretni, nego kao prislino spojena 'obitelj' u kojoj medu roditeljima nema ljubavi.

I jos nesto - zasto netko tko se rano vjencao, zasto mislite da je takva osoba neambiciozna? Dvoje ljudi se moze ludo voljeti i izgarati od zelje da zajedno zive i budu si blizu vise nego da samo 'hodaju', mozda imaju financijske mogucnosti da to i ostvare, zasto ne? Oni mogu i dalje biti ambiciozni, educirati se, zavrsavati fakultete, stvarati planove u zivotu, putovati, biti drustveni, a ujedno i biti vjencani. Jedno ne mora iskljucivati drugo (osim ako im financijske prilike ne dopustaju, ali to je druga prica)

A papak - za mene je papak muskarac koji u svemu bespogovorno slusa curu, plese kako ona svira, nema svoju rijec i svoj stav, ima ljigave ulete curama, ne zna drzati konce svog zivota cvrsto u svojim rukama, ali i onaj koji vara curu, koji je muljator, koji se zali na besparicu, a nema elana da se pokrene i nesto ucini od svog zivota. Ima jos milijardu papak-osobina i muskarac ih moze imati bio on u vezi ili ne, imao on sto cura ili nijednu, ako je takav - bit ce takav u svim zivotnim okolnostima i situacijama. Prezirem papke i papucare i muskarce bez svoje rijeci i muzevnosti
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:11   #27
Quote:
Profinjena kaže:

A papak - za mene je papak muskarac koji u svemu bespogovorno slusa curu, plese kako ona svira, nema svoju rijec i svoj stav, ima ljigave ulete curama, ne zna drzati konce svog zivota cvrsto u svojim rukama, ali i onaj koji vara curu, koji je muljator, koji se zali na besparicu, a nema elana da se pokrene i nesto ucini od svog zivota. Ima jos milijardu papak-osobina i muskarac ih moze imati bio on u vezi ili ne, imao on sto cura ili nijednu, ako je takav - bit ce takav u svim zivotnim okolnostima i situacijama. Prezirem papke i papucare i muskarce bez svoje rijeci i muzevnosti


papak (ili zensko papanka hehe) moze biti i najglasniji u drustvu (pa sve podhebava i ismijava-nebitan spol) a onda kad nadje curu zaboravi sve ono sto je ismijavao, sve svoje stavove i misljenja; papak je i onaj koji se vecinu puta samo hvali, ismijava one *slabije* praveci razlike a samo da si svoj ego digne, da bi sebe velicao i da bi mu se kao drugi divili na njegovim (ne) uspjesima; Pojedini papci znaju zivjeti i na racun svoje zene / djevojke iskoristavajuci njenu dobrotu....

I da citiram i nadodam :

U svakom slucaju, nekako mi se cini da i "papci" i "jebaci" ne prodju sjajno u zivotu (cak ni u slucajevima ako puse kuba cigarete ili imaju mercedese ) . Krajnosti ocito i nisu dobar izbor.
asterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:33   #28
Angry

oprostite što ću se nepristojno izrazit.
stvarno mi je već pun kurac da ovdje ne možeš pročitat neki stvarni i normalni problem/teoriju/zajebanciju/mišljenje.

razlog tomu su tridesetogodišnjaci kojima su se svi prijatelji poženili i imaju obitelj i stvari važnije od trodnevnog lokanja od večeras od pol devet do nedjelje ujutro samo zato jer je barcelona/arsenal osvojio lp.

njihov je problem jedan jedini: boje se onog dana kad će doć red na njih da odrastu ili možda , strahote li, ožene se
e sad im je trta da će ljudi doć na forum i otvarat glupe teme kakve i oni otvaraju samo zato da bi se malo utješili kako je njihov stil života kul i da se neće morat oženit nikad.

e stvarno mi je već dopizdilo.
vi ste ugrožena skupina već jebote.

btw. da je tim vašim frendovima s djecom tako loše, mislite da bi živili tako i dalje samo zato jer je to u redu? budući da su takve face i buntovnici kakvim ih uglavnom opisujete, sumnjam.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 23:29   #29
ma ti "jebači" imaju predobro mišljenje o sebi pa ni jedna nije dovoljno dobra, uvijek ime bolja... ni jedna nije vrijedna da se odreknu svoje ah tako drage "slobode"

ono legione, shvatili smo, ne ženi ti se, i toje sasvim u redu. al prestani nas uvjeravati kako je ženidba sama po sebi pušiona i bla bla...
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:32   #30
Quote:
zg_sash kaže:
pridruzujem se onima koji ne kuze poantu
netko ima svoje standarde i naide neka kojoj to odgovara i oni se nadu i ozene i sretno zive

nasuprot tome , netko sjedi na cesti i broji tko se kime ozenio i nista mu nije jasno
pa , ne treba mu ni biti
ti su ljudi ispunili svoje snove , ne moje i ne tude
neka im je kako im pase i neka zive dugo i sretno
Ma ljudi... nemam ja baš ništa protiv toga... ali kaj ak je nečiji standard "prva koja naiđe"?
A i ono sorry... svako je kovač svoje sreče i zna ili bi trebao sam znati kaj je najbolje za njega ali neki univerzalni standard postoji... i ako se svi do jednog slažu u tome da je nečija žena udav, aždaja, zmaj... da ga drži na kratkom lancu, jebe u glavu , još i on sam to prizna... kaj je onda drugo nego papak
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:33   #31
Quote:
4p3X kaže:
da tebe nije strah da se neces ozenit pa se natjeces sa papcima koj ise prvi ozene
Da mi je bilo do ženidbe-mogao sam. A sad... zakaj bi se ženio? Baš mi je lijepo
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:34   #32
Ma sve okej, al teško mi je vjerovat kakvo ti to društvo biraš kad ti svi kompići imaju takve rospije za žene.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:37   #33
Quote:
Profinjena kaže:
Ako muskarac ima curu recimo od 18-te godine, dugo su zajedno i iskreno su sretni, te se sa 25-26-27g vjencaju, sto je tu lose? Ako je doticna azdaja, pa u toliko dugom vremenu bi on to morao primijetiti, ako ne primijeti, onda je stvarno kreten. A isto vrijedi i za nju-u visegodisnjoj vezi bi mogla bar naslutiti je li s nasilnikom, agresivcem, buducim hazarderom, alkosom, lijencinom i sl. Zar ne?

Sto se tice toga da on ili ona nisu probali puno cura/deckiju jer su dugo zajedno, to je iluzorno. Moze muskarac probati stotine cura, vjencati se s jednom i opet imati primisli da za njega postoji neka jos bolja iz one milijarde drugih cura koje nije probao prije braka. To je loop.

Po meni, svaka osoba bi trebala biti dovoljno zrela i pametna, znati sto zeli od partnera/partnerice, dobro gledati s kim ce uci u vezu i s kakvom ce osobom dijeliti svoj zivot - savrsenstvo ne postoji, ali ako ti neka osoba po vecini stvari odgovara, to bi trebalo biti to i trebali bi to znati prepoznati. A sto se tice braka - ne podrzavam da dvoje ljudi ude u brak samo zato jer se zalomila trudnoca, a oni se ne vole i nisu si kompatibilni. Bolje da se beba rodi, neka ju odgajaju kao rastavljeni roditelji, ali sretni, nego kao prislino spojena 'obitelj' u kojoj medu roditeljima nema ljubavi.

I jos nesto - zasto netko tko se rano vjencao, zasto mislite da je takva osoba neambiciozna? Dvoje ljudi se moze ludo voljeti i izgarati od zelje da zajedno zive i budu si blizu vise nego da samo 'hodaju', mozda imaju financijske mogucnosti da to i ostvare, zasto ne? Oni mogu i dalje biti ambiciozni, educirati se, zavrsavati fakultete, stvarati planove u zivotu, putovati, biti drustveni, a ujedno i biti vjencani. Jedno ne mora iskljucivati drugo (osim ako im financijske prilike ne dopustaju, ali to je druga prica)

A papak - za mene je papak muskarac koji u svemu bespogovorno slusa curu, plese kako ona svira, nema svoju rijec i svoj stav, ima ljigave ulete curama, ne zna drzati konce svog zivota cvrsto u svojim rukama, ali i onaj koji vara curu, koji je muljator, koji se zali na besparicu, a nema elana da se pokrene i nesto ucini od svog zivota. Ima jos milijardu papak-osobina i muskarac ih moze imati bio on u vezi ili ne, imao on sto cura ili nijednu, ako je takav - bit ce takav u svim zivotnim okolnostima i situacijama. Prezirem papke i papucare i muskarce bez svoje rijeci i muzevnosti
E pa s tobom se slažem u potpunosti...
Eto-baš jučer sam u gradu naletio na prijatelja i prijateljicu koji su skupa još od drugog srednje i super se slažu... no nažalost-takvi slučajevi su rijetki... znam mnogo više onih koji isto tak s nekim/nekom zabriju u srenjoj školi... godinama to traje i traje i onda pukne big time i na kraju se ljudi pitaju: "Koji K mi je tebalo tolike godine potrošiti na nju/njega?"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:39   #34
Quote:
asterija kaže:


papak (ili zensko papanka hehe) moze biti i najglasniji u drustvu (pa sve podhebava i ismijava-nebitan spol) a onda kad nadje curu zaboravi sve ono sto je ismijavao, sve svoje stavove i misljenja; papak je i onaj koji se vecinu puta samo hvali, ismijava one *slabije* praveci razlike a samo da si svoj ego digne, da bi sebe velicao i da bi mu se kao drugi divili na njegovim (ne) uspjesima; Pojedini papci znaju zivjeti i na racun svoje zene / djevojke iskoristavajuci njenu dobrotu....

I da citiram i nadodam :

U svakom slucaju, nekako mi se cini da i "papci" i "jebaci" ne prodju sjajno u zivotu (cak ni u slucajevima ako puse kuba cigarete ili imaju mercedese ) . Krajnosti ocito i nisu dobar izbor.
Pa več sam rekao... nit sm papak nit se smatram nekim jebačem i težim frajerom... samo, a kaj mogu kad mi jeovako baš lijepo i nemam ni najmanju potrebu "da se smirim"...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:47   #35
Quote:
Afrika paprika kaže:
oprostite što ću se nepristojno izrazit.
stvarno mi je već pun kurac da ovdje ne možeš pročitat neki stvarni i normalni problem/teoriju/zajebanciju/mišljenje.

razlog tomu su tridesetogodišnjaci kojima su se svi prijatelji poženili i imaju obitelj i stvari važnije od trodnevnog lokanja od večeras od pol devet do nedjelje ujutro samo zato jer je barcelona/arsenal osvojio lp.

njihov je problem jedan jedini: boje se onog dana kad će doć red na njih da odrastu ili možda , strahote li, ožene se
e sad im je trta da će ljudi doć na forum i otvarat glupe teme kakve i oni otvaraju samo zato da bi se malo utješili kako je njihov stil života kul i da se neće morat oženit nikad.

e stvarno mi je već dopizdilo.
vi ste ugrožena skupina već jebote.

btw. da je tim vašim frendovima s djecom tako loše, mislite da bi živili tako i dalje samo zato jer je to u redu? budući da su takve face i buntovnici kakvim ih uglavnom opisujete, sumnjam.
A ti si u 23 bio u braku s prvom koja je naletila
Vidi... meni se barem polovica prijatelja nije oženila... barcelona/arsenal me ne jebu ni 2%... ne podnosim nogomet-koji je i onako izgovor za oženjene da mogu u miru božjem popiti 3 pive

meni je moj stil života cool i kaj je tu mogu? Kaj ima loše u bančenju? U zašprehavanju? U izletima, putoavnjima, laprdanju okolo-naokolo...? Zato kaj imam 3 banke kaj to znači da bi morao biti neki pater familias? Dobar muž i otac? Da mi je "došlo vrijeme" jer naprosto "tak mora biti"...
... A možda se bojim odrasti. Možda naprosto ne želim odrasti. Zakaj bi i želio?
Kaj je mojim frendovima s djecom tak loše...
Pa nađemo se u nedelju popodne na kavici... i onda pričam di sam sinoč bio i kaj sam radio... (a to nemora biti fakat ništa posebno) a oni objese vilice i krenu sa šprehama... "joj i ja bi to radio, tamo išao..."
A meni bome nije nikad do sad došlo da oženjeniima velim "joj ja bi to radio i ja bi tam išao"

I da ponovim... nije da sam ja neki luuuudi bančitelj, da svaki vikend neke curice, djevojke i žene kući privodim ali kaj mogu kad mi se sviđa moj sadašnji stil života i kad imam s kim bančiti
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 18:22   #36
Žene se automehaničari i frizerke. Ne nužno međusobno. Ali ako netko nije automehaničar ili frizerka - ništa od braka. TO je iskustvo moje ekipe. Gotovo bez iznimki.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 21:19   #37
Quote:
naranđica kaže:
ono legione, shvatili smo, ne ženi ti se, i toje sasvim u redu. al prestani nas uvjeravati kako je ženidba sama po sebi pušiona i bla bla...
DA legion! cak si se i meni (antibracnoj zeni) popeo na smokvu sa tim da je brak kenja ziva, da je tebi mrak ako tako nastavis pocet cu sumnjati u tvoj * dobar i savrsen bezbracni zivot*
asterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 22:45   #38
Quote:
asterija kaže:
* dobar i savrsen bezbracni zivot*

naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 23:28   #39
Quote:
Legion kaže:
Prvo da definiramo "papka"... prvenstveno je to povezano sa lošom prođom kod ženskog roda... "papak" je do 25 godina imao 2 cure... papak je onaj koji je u društvu lagano na piku, koji nije baš omiljen niti nekaj rado viđen... no prvenstveno je "papak" onaj koji nema uspjeha kod žena... jer imam papaka koji su divni i krasni, duhoviti, svuda zvani, zabavni, dobri prijatelji ali su i nadalje papci


Nekak imam svoju teoriju o tome... a neki dan smo baš i raspravljali o toj pojavi...
Ti koji nemaju neke "normalne" muško-ženske odnose skloni su tome kad prvu ili drugu uhvate odmah ju oženiti jer si vjerovatno misle da imaju neznam kakvu premiju zato kaj su dobili malo pice... a i nisu prošli neki uobičajeni i normalni put emotivnog sazrijevanja i ulaženja u muško-ženske odnose i dobili određeno iskustvo u svemu tome...



Oćeš da ti nađem onaj topic di si zvao curu da živi s tobom nakon kaj ste se 2 tjedna znali pa ti nije bilo jasno zašto je "zahladila" odnose? Ili koliko si kukao za bivšom i pisao kak si ju htio ženit? I tak, neke slične topice?

Ma ne, nisi licemjeran. To je samo pametna racionalizacija činjenice da nemaš životnu pratilju.

Genijalan si Legione, genijalan.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 08:16   #40
Ajde nađi frajeru ... da sam ju htio ženit ženio bi je... največim dijelom je puklo poradi toga kaj nisam htio...
Nađi i topic di sam ja to neku curu nakon dva tjedna zvao da živi samnom isto tako.


I ne brini ti za moje životne pratiteljice
MOžda baš zato kaj mi ide ne želim se momentalno orjentirati na jednu
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.