Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 17:36   #21
Quote:
ali je prirodno da svatko zeli imati i svoje potomstvo ako moze
evo, 'svoje'- to me bode u oči
recimo, žena ima dvoje male djece, zašto sad treće i četvrto? samo zato jer ne nosi tvoje gene
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 17:39   #22
da... ma koliko god to bilo sebicno.

nije da ne znam za drugacije slucajeve... znam curu koja ima ocuha koji joj je zapravo tata i super su si...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 18:14   #23
ah, ne treba mi nitko sebičan, ne treba mi netko tko u meni vidi hodajuću maternicu
zašto nema sredine? frajeri ili uopće ne žele dijete (tuđe, svoje, bilo kakvo) ili bi hitno, brže bolje, bez ikakvog planiranja
ja sam upoznala dva tipa od cca 35 koje je uhvatila udavačka kriza, uopće ne razmišljaju je li žena koju su upoznali doista okej, jel im paše, već bi brže bolje brak i djecu, a ni ne znaju ništa o roditeljstvu
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 21:03   #24
Quote:
Još nedavno sam čula totalno primitivni komentar: jedna udovica se ponovno vjenčala i imala je curicu iz prvog braka. Neka žena joj je prigovorila da drugom mužu 'duguje dijete', pa kakav je to primitivizam. Kakvo dugovanje?

DA znaš na koliko sam ja primitivnih komentara naišla. Taj je još sasvim ljubazna. Ali što primitivnija sredina, primitivniji komentari.Djeca su stvar dogovora između partnera (šta ne?). Dogovora, ne ucjena sa jedne ni sa druge strane. Kad nekog zavoliš dođe želja i za djetetom (ili je to primitivno razmišljanje). Mi jako volimo i moje i našu djecu.
__________________
Luka 13, Pave 8 i pol, Marijeta 3 i pol
bebica 09.11.09. (mami za rođendan)

Zadnje uređivanje Cats : 20.11.2006. at 16:05.
šuš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 23:21   #25
Quote:
Djeca su stvar dogovora između partnera (šta ne?). Dogovora, ne ucjena sa jedne ni sa druge strane. Kad nekog zavoliš dođe želja i za djetetom . Mi jako volimo i moje i našu djecu.
to je svakako ok
dogovor, zajednička želja, a ne ucjena
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 09:31   #26
Quote:
Kent kaže:
ah, ne treba mi nitko sebičan, ne treba mi netko tko u meni vidi hodajuću maternicu
zašto nema sredine? frajeri ili uopće ne žele dijete (tuđe, svoje, bilo kakvo) ili bi hitno, brže bolje, bez ikakvog planiranja
ja sam upoznala dva tipa od cca 35 koje je uhvatila udavačka kriza, uopće ne razmišljaju je li žena koju su upoznali doista okej, jel im paše, već bi brže bolje brak i djecu, a ni ne znaju ništa o roditeljstvu
bolje da vidi hodajucu maternicu nego hodajucu vaginu
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 16:02   #27
Quote:
Taroth kaže:
bolje da vidi hodajucu maternicu nego hodajucu vaginu
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 16:27   #28
ha je... to znaci da barem malo dublje gleda
a put do srca je dubok... ovaj dug
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 18:06   #29
put do srca, utvrdili smo, ide preko djeteta!
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 19:45   #30
paaaa... ne...
ide ili odgore - preko stomaka... ili od dole... a zna se sta je tamo
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 22:06   #31
Quote:
Taroth kaže:
paaaa... ne...
ide ili odgore - preko stomaka... ili od dole... a zna se sta je tamo
gle, svatko se zaljubljuje i preko želuca - muškarac se zaljubi u ženu koja dobro kuha, a žena u muškarca koji ili dobro kuha, ili hvali njezino kulinarsko umijeće ili joj nabavlja kvalitetne namirnice i vodi je van na klopu
naravno da je i hrana bitna
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:41   #32
Quote:
Kent kaže:
ja sam upoznala dva tipa od cca 35 koje je uhvatila udavačka kriza, uopće ne razmišljaju je li žena koju su upoznali doista okej, jel im paše, već bi brže bolje brak i djecu, a ni ne znaju ništa o roditeljstvu
Da, vjerojatno su do 35-te bezglavo bježali od braka i roditeljstva, a sad su začuli onaj biološki "tik-tak" pa... I najčešće ga čuju oko 35-te. Heh! To valjda da se "poklope" sa curama kojima "tik-tak" počne zvoniti oko 30-te... Vidiš - priroda čini svoje!
A kad vidim one "talentirane" tate po parku ili plaži - onda mi dođu suze na oči...jer su tako rijetki! A zapravo za taj "talent" im trebaju samo dva "oružja":
HTJETI i VOLJETI.
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:47   #33
[QUOTE=Taroth]bolje da vidi hodajucu maternicu nego hodajucu vaginu[/QUOTE

Hm! Nisam sigurna šta je "bolje"... S ovima koji vide hodajuću vaginu - barem znaš na čemu si i onda shodno tome biraš : hoćeš ili nećeš!
Ovi drugi su prefriganiji pa se pokušavaju polako uvući pod kožu ...
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:48   #34
Bila sam rastavljena, s dvoje djece. Udala sam se za muškarca s također dvoje djece. I imamo i zajedničko dijete jer smo to željeli.
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:04   #35
Quote:
medeja kaže:
Bila sam rastavljena, s dvoje djece. Udala sam se za muškarca s također dvoje djece. I imamo i zajedničko dijete jer smo to željeli.
Upravo tako - nije bitno tko koliko ima, ni da li će biti ili neće biti još - kad se želje poklope _ go for it!!! (ja svejedno ne bi još... ali nikad ne reci nikad!)
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 15:23   #36
Quote:
A kad vidim one "talentirane" tate po parku ili plaži - onda mi dođu suze na oči...jer su tako rijetki! A zapravo za taj "talent" im trebaju samo dva "oružja":
HTJETI i VOLJETI.
Meni navru suze na oči i obično doista cmizdrim. Imam kamen u želucu (zašto nisam takvog našla)
Rekla sam već da sam se skoro krenula upucavat dječjim animatorima

medeja samo jedan znak:
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:02   #37
Ja bih voljela imat još djece jer mi je fantastičan osjećaj cijela trudnoća i radjanje i male bebe i to mi fali ali ne bih se voljela opet udat..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:11   #38
Quote:
Ona007 kaže:
Ja bih voljela imat još djece jer mi je fantastičan osjećaj cijela trudnoća i radjanje i male bebe i to mi fali ali ne bih se voljela opet udat..
Ma dobro, kad bih baš mogla preskočiti rađanje ne bih plakala...
A možda se ne želiš udati jer nemaš dovoljno primamljivu ponudu? Pazi, da ti sad dođe jedan onako - baš kakvog si cijeli život sanjala! - i pruži ti baš sve ono što misliš da bi trebao pružiti... bi li rekla "Ne, hvala!" ? Možda ne moraš ni "potpisati" ali eto - on želi biti uz tebe čak i ako ne potpišeš... Mmmmm! Priznaj!!!
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 17:58   #39
Nemoguće.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 20:12   #40
Quote:
daru kaže:
Ma dobro, kad bih baš mogla preskočiti rađanje ne bih plakala...
A možda se ne želiš udati jer nemaš dovoljno primamljivu ponudu? Pazi, da ti sad dođe jedan onako - baš kakvog si cijeli život sanjala! - i pruži ti baš sve ono što misliš da bi trebao pružiti... bi li rekla "Ne, hvala!" ? Možda ne moraš ni "potpisati" ali eto - on želi biti uz tebe čak i ako ne potpišeš... Mmmmm! Priznaj!!!
Pa meni je najveći dio godina u braku bilo lijepo.. kad bih se mogla opet udat za istog i da mi bude tako..da udala bih se..

..samo što svaka priča ima i ružnu stranu.. ..zar ne?

..i meni je sada sasvim dobro ovako..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.