Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2007., 00:53   #81
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
nekako mi nije prakticno sjediti samo u bijelim pamucnim gacama na kaucu na kojem inace sjede ljudi koji dodju izvana... da ne spominjem postara i slucajne goste koji mogu navratiti
na kaj ciljas?
msilis da ja sjedim pred postarom u gacama u svojem dnevnom boravku? ne.


a kad mi po vrucinama dodje frendica/baka/brat - DA, SJEDIM U GACAMA I MAJICI U SVOJEM DNEVNOM BORAVKU I PIJEM KAVU SA SVOJOM FRENDICOM/BAKOM ILI BRATOM. NARAVNO TU JE I MAMA.


Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
nekako mi nije prakticno sjediti samo u bijelim pamucnim gacama na kaucu na kojem inace sjede ljudi koji dodju izvana..
daj mi molim te ovo pojasni...
msilis da je moj kauc prljav, pa nije bas 'prakticno' sjediti na njemu u gacama?
bogati.... odi se lijeci.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:00   #82
ma naravno postari ionako blagonaklono gledaju na to.

glede gostiju, nije vazno kad dodju - slazem se, nije u redu banuti tek tako, nego cinjenica da dodju nekad, i onda nakon sto odu, ti sutra u tangama sjedis na istim onim mjestima gdje su oni spustali svoje pozadine u odjeci koju su imali i u tramvaju naprimjer

ne napadam vas, curke, u redu je hodati i potpuno gola u svom stanu, samo mi se cini malo neprakticnim.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:03   #83
održavam redovito higijenu stana, a tamo gdje je nepraktično imam čiste "podloške" u obliku plahta ili ručnika i sl.
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:05   #84
najbolje je nositi crne krace tajice i bijelu kanotjericu.
ili majicicu i bokse, jos ugodnije.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:06   #85
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
a kad mi po vrucinama dodje frendica/baka/brat - DA, SJEDIM U GACAMA I MAJCI U SVOJEM DNEVNOM BORAVKU I PIJEM KAVU SA SVOJOM FRENDICOM/BAKOM ILI BRATOM. NARAVNO TU JE I MAMA.
pa ako sjedis u majci onda znaci da si obukla mamu. ne moras isticati da je tu. okej, sala mala

a jel ti zdepilirano pubicno podrucje potpuno, il se onak nazire bush? (oprosti ako sam predirektna. ionako kazes da sam za lijecenje, pa da to i opravdam )
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:08   #86
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
održavam redovito higijenu stana, a tamo gdje je nepraktično imam čiste "podloške" u obliku plahta ili ručnika i sl.
ma odrzavam i ja, ali ne mogu svaki dan prati kauc. a lakse mi je staviti lagani haljetak preko guzice, nego podmetati rucnike i plahte svugdje po stanu. a i bolje izgleda, moram priznati
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:08   #87
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
a jel ti zdepilirano pubicno podrucje potpuno, il se onak nazire bush?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:08   #88
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
ma odrzavam i ja, ali ne mogu svaki dan prati kauc. a lakse mi je staviti lagani haljetak preko guzice, nego podmetati rucnike i plahte svugdje po stanu. a i bolje izgleda, moram priznati
ne, jer kad sjednes u laganom haljetku ionako ti ne pokriva guzicu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:10   #89
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ne, jer kad sjednes u laganom haljetku ionako ti ne pokriva guzicu
lagani haljetak nije haljetak-dopicnjak dovoljno je dug da mi dupe ne ispadne van kad sjednem
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:11   #90
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
lagani haljetak nije haljetak-dopicnjak dovoljno je dug da mi dupe ne ispadne van kad sjednem
glupo mi je nositi zahtjevne haljine po kuci. eventualno se zamotam u pareo da mi susjeda ne gleda guzicu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:12   #91
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
pa ako sjedis u majci onda znaci da si obukla mamu. ne moras isticati da je tu. okej, sala mala

a jel ti zdepilirano pubicno podrucje potpuno, il se onak nazire bush? (oprosti ako sam predirektna. ionako kazes da sam za lijecenje, pa da to i opravdam )
prvo se moras jaaaako dobro sa mnom sprijateljiti , da bih te ja pozvala k sebi, pa da na taj nacin provjeris


ps. tek tolko da se zna i da me netko ne bi na temelju ovog posta krivo skhvatio - nisam lezba.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:14   #92
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
glupo mi je nositi zahtjevne haljine po kuci. eventualno se zamotam u pareo da mi susjeda ne gleda guzicu
definiraj zahtjevnu haljinu. u stvari bolje nemoj, ti si Natch.

drago mi je da se kuzimo glede guzice.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:14   #93
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
najbolje je nositi crne krace tajice i bijelu kanotjericu.
ili majicicu i bokse, jos ugodnije.
da, da daaaa...bokse .....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:15   #94
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
ma odrzavam i ja, ali ne mogu svaki dan prati kauc. a lakse mi je staviti lagani haljetak preko guzice, nego podmetati rucnike i plahte svugdje po stanu. a i bolje izgleda, moram priznati
meni ne dolaze svaki dan, mislim dolaze, al ne otvaram

ne da mi se ponavljat u čemu sam inače po doma , već sam napisala, a kada mi se baš sjedi, leži u gaćama il bez znam gdje mogu, al npr, hoću leći gola na kauč a nije baš "čist" nabacim si lijepe (vrlo lijepe moram naglasit ) prekrivače ispod sebe (koji naglašavaju svu ljepotu moje nagosti )
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:15   #95
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
da, da daaaa...bokse .....
idem ih sad obuci
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:17   #96
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
prvo se moras jaaaako dobro sa mnom sprijateljiti , da bih te ja pozvala k sebi, pa da na taj nacin provjeris


ps. tek tolko da se zna i da me netko ne bi na temelju ovog posta krivo skhvatio - nisam lezba.
ma nema veze jesi li lezba, kajsad

nego, fakat me zanimalo kako se opustis u bijelim gacama. bas sam nesto mislila, npr. badic na plazi ima jednako malo tkanine kao i bijele gace, ali ja se u bijelim gacama osjecam golo, a u badicu na plazi mi je okej. valjda je stvar u materijalu i kroju.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:17   #97
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
pa ako sjedis u majci onda znaci da si obukla mamu. ne moras isticati da je tu. okej, sala mala

a jel ti zdepilirano pubicno podrucje potpuno, il se onak nazire bush? (oprosti ako sam predirektna. ionako kazes da sam za lijecenje, pa da to i opravdam )
moram se ispraviti - ja sjedim u majici....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:25   #98
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
lagani haljetak nije haljetak-dopicnjak dovoljno je dug da mi dupe ne ispadne van kad sjednem
nego reci ti meni kakve TI gace nosis?








buahahahahahhaa
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 02:05   #99
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
nego reci ti meni kakve TI gace nosis?








buahahahahahhaa
uglavnom bijele, pamucne, krojene otprilike kao donji dio bikinija. doduse ne znam zasto je to vazan podatak, jer osim mene vidi ih samo jos moj muz. okej, i doktorica neki dan na sistematskom.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 02:14   #100
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
uglavnom bijele, pamucne, krojene otprilike kao donji dio bikinija. doduse ne znam zasto je to vazan podatak, jer osim mene vidi ih samo jos moj muz. okej, i doktorica neki dan na sistematskom.
svidjaju mi se!


__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.