Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 16:44   #161
Quote:
*sarah* kaže: Pogledaj post
da se ne bi sredivala za po doma, svasta
Na ovo moram reagirat. Ne sređuješ se doma jer si njemu uvik lipa, a sređuješ li se za posao, faks i izlaske? Pa prestanite se onda glupirat. Sve bi mi da nas momci/muževi vole najviše na svitu, po kući se nećemo sređivat, a kad izađemo vanka onda se naprlitamo ka najveće pičije!!! Pa ne bi da oni ne zaslužuju da im budemo lipe, jer očito su nas i upoznali sređene. Ne virujem da bi se iko zagleda u onu šta nije oprala zube od sinoć (ali ona ne puši pa ni nema zadah!!!), šta šeta u ofucanoj, rastegnutoj majci, šta ima rupetinu na gaćama i šlape ko da su joj od mlađe sestre...
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:37   #162
Samo u gaćama I po zimi i po ljeti Po zimi ionako pržim radijatore na +30

Nenašminkana.

Samo par kapi Dior Pure Poisona
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 11:07   #163
Quote:
Ako smijem dati jedan praktičan modni prijedlog za look po kući za vrijeme ljetnih sparina. Hodajte po kući goli.
To mi je omiljena varijanta.
A i mom dragom

Quote:
Normalno da šminka nije kao za večernji izlazak, ali bedasto mi je da doma budem potpuno bez nje
a onda nabacujem tek kad izlazim.
Ne kontam.
Dom, to jedno mesto na svetu gde zatvoris vrata i zivo ti se j... za sve.
Pa ako te i tamo ganja suvisna misao o fizickom izgledu, gde je to mesto gde ces se opustiti i biti pure your self?
Meni je to sminkanje kuci strasna stvar.
Kako se tek opteretis kada izlazis napolje?
Sorryu, ali strasno...
my_way is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:05   #164
Quote:
my_way kaže: Pogledaj post
Ne kontam.
Dom, to jedno mesto na svetu gde zatvoris vrata i zivo ti se j... za sve.
Pa ako te i tamo ganja suvisna misao o fizickom izgledu, gde je to mesto gde ces se opustiti i biti pure your self?
Meni je to sminkanje kuci strasna stvar.
Kako se tek opteretis kada izlazis napolje?
Sorryu, ali strasno...
Ma ne ganja me ništa, potpuno sam opuštena.
Ne radi se o misli o fizičkom izgledu.
Lijepo se osjećam ako radim nešto za sebe. Između ostalog i to.
Ne znači da nikad nisam bez mrvice šminke i odjeće, ili u širokoj majici.
Pure myself?
Pa to sam ja.

Ne opterećujem se kad izlazim.
Rekla sam da volim ležeran stil.
Dakle nema velike razlike.

Malo si predoslovno shvatila. Ili sam ja tako napisala
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 17:54   #165
Quote:
ponedjeljak kaže: Pogledaj post
Na ovo moram reagirat. Ne sređuješ se doma jer si njemu uvik lipa, a sređuješ li se za posao, faks i izlaske? Pa prestanite se onda glupirat. Sve bi mi da nas momci/muževi vole najviše na svitu, po kući se nećemo sređivat, a kad izađemo vanka onda se naprlitamo ka najveće pičije!!! Pa ne bi da oni ne zaslužuju da im budemo lipe, jer očito su nas i upoznali sređene. Ne virujem da bi se iko zagleda u onu šta nije oprala zube od sinoć (ali ona ne puši pa ni nema zadah!!!), šta šeta u ofucanoj, rastegnutoj majci, šta ima rupetinu na gaćama i šlape ko da su joj od mlađe sestre...
jedna stvar je prat zube, kosu, tusirat se. pa to radim svaki dan i to po par puta. to radi svako ko drzi do sebe. ja sam svog dragog upoznala sa 3 godine u vrticu, tak da ovo otpada kod mene. naravno da cu se sredit ak idem u kazaliste, na svadbu... ili cu se normalno obuc kad idem na faks ili van. doma ni nemam "ofucanoj, rastegnutoj majci, šta ima rupetinu na gaćama i šlape ko da su joj od mlađe sestre..." ali se bome ni ne sminkam, cesljam, nosim traperice ili nesto. boze pa nije njemu najbitnija stvar na svijetu moja ljepota... to ak si ti iskompleksirana i ak ti decko sere zbog celulita, masne kose i ruzne odjece ne moras iskaljivat na meni. nisam ja kriva kaj mene moj voli takvu kakva jesam
*sarah* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:43   #166
Vrlo sam lezerna osoba zapravo ali i veliki esteta.Za po doma mi mora biti udobro, najbolje trenirka al s malom dozom sexipila,dakle uska majca namjerno pupak da se vidi, dignut repić, pomalo rasčupan.Nikad nisam skroz zapuštena i bašmebriga image ne podrzavam.Smatram da uredna zena treba paziti uvijek kako izgleda i da se dobro osječa.Takva sam i takva ču ostati!
Sophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:51   #167
po doma kak je najudobnije i malo estetike
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:06   #168
Quote:
Ma ne ganja me ništa, potpuno sam opuštena.
Ne radi se o misli o fizičkom izgledu.
Lijepo se osjećam ako radim nešto za sebe. Između ostalog i to.
Ne znači da nikad nisam bez mrvice šminke i odjeće, ili u širokoj majici.
Pure myself?
Pa to sam ja.

Ne opterećujem se kad izlazim.
Rekla sam da volim ležeran stil.
Dakle nema velike razlike.

Malo si predoslovno shvatila. Ili sam ja tako napisala
__________________
Peace, anyway
Ja sam malo prestroga
Ali, ako ne zbog estetike, zbog cega se sminkas u kuci?
Ugodno ti na ocima, prija kozi, sta?
Mislim da to opet, negde u biti, to ima veze sa nezadovoljstvom ili ne prihvatanjem sebe
my_way is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 22:26   #169
Quote:
my_way kaže: Pogledaj post
Ja sam malo prestroga
Mislim da to opet, negde u biti, to ima veze sa nezadovoljstvom ili ne prihvatanjem sebe
Malo, da. Prestroga.

A kakvo je onda to nezadovoljstvo ili neprihvaćanje sebe kad izlaziš i šminkaš se?

Zadovoljna si sobom u kući, a vani nisi?

Sad ja ne razumijem.
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 23:48   #170
po doma nosim ugodnu odjeću, trenirke, kratke hlačice, pamučne majce.... nikakve fansi šmensi spike, naravno bez imalo šminke na licu.

kada sam tek počela hodati s dečkom dolazila sam kod njega u stan i ostala bi prespavati. odmah na početku veze prezentirala sam mu se opuštena i prirodna kakva ustvari i jesam, a i on je preda mnom opušten i prirodan. mislim da je takva veza jedina zdrava veza između dvoje ljudi.

dragi me hvala bogu u ovih skoro godinu dana zajedničkog života vidio u svakakvim izdanjima....
::andariel:: is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 09:03   #171
Quote:
Malo, da. Prestroga.

A kakvo je onda to nezadovoljstvo ili neprihvaćanje sebe kad izlaziš i šminkaš se?

Zadovoljna si sobom u kući, a vani nisi?

Sad ja ne razumijem.
Nazalost, na poslu se od nas zahteva neka kultura oblacenja, bar na mom poslu je tako.
Opet nazalost, danas je sistem vredmosti malo izopacen i ljudi previse paznje pridaju fizickom izgledu, pa te i sude po tome. Zbog toga se sredjujemo kada izlazimo na ulicu, zbog tog opsteg utiska od kojeg nam zavisi i sam posao. A od posla i zivot.
Nisam ja postavila ta pravila, ja sam do juce skakala po rock koncertima.

Ali kuci? Samo jedno mesto na svetu se zove dom, tamo nema mesta glupostima tipa: "kakva sam cica, e"? I kad god prodjes pored ogledala bacis pogled. Fuj!
my_way is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 11:21   #172
Quote:
my_way kaže: Pogledaj post
Nazalost, na poslu se od nas zahteva neka kultura oblacenja, bar na mom poslu je tako.
Opet nazalost, danas je sistem vredmosti malo izopacen i ljudi previse paznje pridaju fizickom izgledu, pa te i sude po tome. Zbog toga se sredjujemo kada izlazimo na ulicu, zbog tog opsteg utiska od kojeg nam zavisi i sam posao. A od posla i zivot.
Nisam ja postavila ta pravila, ja sam do juce skakala po rock koncertima.

Ali kuci? Samo jedno mesto na svetu se zove dom, tamo nema mesta glupostima tipa: "kakva sam cica, e"? I kad god prodjes pored ogledala bacis pogled. Fuj!
A kakva si skakala po rock koncertima?
Onakva kakva si doma. Nikakav look????
Kultura oblačenja za rock koncert? Ništa?

Da, samo se jedno mjesto na svijetu zove dom, i tamo sam takva cica kakva ja hoću.

A na ogledalo u prosjeku bacam pogled isto toliko kao i ti. Fuj!
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 00:23   #173
Quote:
*sarah* kaže: Pogledaj post
jedna stvar je prat zube, kosu, tusirat se. pa to radim svaki dan i to po par puta. to radi svako ko drzi do sebe. ja sam svog dragog upoznala sa 3 godine u vrticu, tak da ovo otpada kod mene. naravno da cu se sredit ak idem u kazaliste, na svadbu... ili cu se normalno obuc kad idem na faks ili van. doma ni nemam "ofucanoj, rastegnutoj majci, šta ima rupetinu na gaćama i šlape ko da su joj od mlađe sestre..." ali se bome ni ne sminkam, cesljam, nosim traperice ili nesto. boze pa nije njemu najbitnija stvar na svijetu moja ljepota... to ak si ti iskompleksirana i ak ti decko sere zbog celulita, masne kose i ruzne odjece ne moras iskaljivat na meni. nisam ja kriva kaj mene moj voli takvu kakva jesam
Jao, kako je to lipo kad upoznaš momka/muža već sa tri godine u vrtiću!!! Daj napiši scenarij pa probaj snimit film na tu temu. Bit će hit!!!
 
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:50   #174
A, znate, ja se volim ponekad (osobito kad su djeca na baka-servisu) uredit za po doma. Obučem seksi bokserice, usku majicu ili minicu ili takvo nešto. Osjećam se seksi, a ni mom mužeku baš nije mrsko.
malo m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:16   #175
Quote:
my_way kaže: Pogledaj post
Ali kuci? Samo jedno mesto na svetu se zove dom, tamo nema mesta glupostima tipa: "kakva sam cica, e"? I kad god prodjes pored ogledala bacis pogled. Fuj!
kae koke, ne staneš u ogledalo

Da samo jedno mjesto se zove dom i na tom mjestu samo ja vlasnica toga doma odlučujem kakvim glupostima u njemu mjesta ima, a kakvima nema.

Daklem da se vratimo topicu u svom domu izgledam svakako tj ovisno o raspoloženju i trenutnim mogućnostima pa tako ponekad izgledam ko glavna glumica uspješnice Rocco u Pragu , a ponekad imam look kao glavna zvijezda Mjenjam ženu serijala
Ponekad sam skockana ko za crveni tepih, a ponekad se furam na isprani đins i topic izgled. Dakle kako mi se hoće.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.