Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2009., 23:23   #41
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
nisi odgovorio ni jesi li sam plaćao svoje školovanje, ili ti je plaćala osoba koja "sere" i kojoj se rugaš za neizlaženje s frendicama.
Pa starci su mi čovječe! Ti si si sam plaćal školovanje? Pročitaj malo gore...radim od 18 godine i moral sam plaćat starcima svaki mjesec to kaj živim kod njih ...prejebeno
I daj me više poštedite tih glupih komentara
Ja bi se ubil kad bi tražil dete da mi daje 500kn mjesečno zato kaj živi "kod mene" u kući
Pa dete mi je! Di bi trebala živet nego kod nas, u svom domu
Da se razmemo..starci nikad nisu oskudjevali. Nikad. Tj., mi nikad nismo oskudijevali. Ali to su sad druge sfere...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:25   #42
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ne volim se ponavljati, ali zar je to uopće važno za ovu temu? i da su im sve platili, onda im to daje pravo dosađivati s glupostima?
Alelujaaaa.
Napokon netko ko malo razmišlja
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:28   #43
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ne volim se ponavljati, ali zar je to uopće važno za ovu temu? i da su im sve platili, onda im to daje pravo dosađivati s glupostima?
Ne, ali platio ne platio nije u redu ismijavati način života roditelja. Ona nije izlazila s frendicama, otac (ili majčin muž, možda nije otac) penzić leži na kauču... zar ga to ne čini istim takvim koji dosađuje s glupostima?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:30   #44
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
čmrljenje u kući, svatko na svojoj strani mu je omogućilo? o čemu ti?
Definitivno!
Da ne ulazimo sad u dubioze...starci se nisu bavili sa mnom u mojih 30 i kusur godina koliko se žena i ja bavimo svojom malom 2 i pol godine. I mislim da je bolja kvaliteta odnosa, nego kvantiteta
Kaj meni vredi kaj mi je stara bila stalno doma, a nikad nije sa mnom ozbiljno poričala o ničemu? Nikad se nije ni igrala sa mnom...a stari je jedva čekal da nekaj krivo velim, pa da ubije boga u meni
Ali nebumo više o tome. Em je off topic, em je moja stvar.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:32   #45
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Alelujaaaa.
Napokon netko ko malo razmišlja
samo se ti drži i ne daj na se

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne, ali platio ne platio nije u redu ismijavati način života roditelja. Ona nije izlazila s frendicama, otac (ili majčin muž, možda nije otac) penzić leži na kauču... zar ga to ne čini istim takvim koji dosađuje s glupostima?
pa čemu onda spominješ uopće plaćanje kad je nevažno!? zašto nisi rekao pa roditelji su ti, vole te, bla bla nego si spominjao detalje oko plaćanja?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:32   #46
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne, ali platio ne platio nije u redu ismijavati način života roditelja. Ona nije izlazila s frendicama, otac (ili majčin muž, možda nije otac) penzić leži na kauču... zar ga to ne čini istim takvim koji dosađuje s glupostima?
Je. Otac je. I majčin muž, istovremeno.
Al tebe jebe ko je kaj platil, to su strahi
To je fakat sekundarno u cijeloj priči stari
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:41   #47
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa čemu onda spominješ uopće plaćanje kad je nevažno!? zašto nisi rekao pa roditelji su ti, vole te, bla bla nego si spominjao detalje oko plaćanja?
Imam osjećaj da je malo opsjednut lovom (ne iskljućujem da se varam) ili ima kredit na 30 godina i do grla je u sranjima, pa mu ne odgovara kad je neko u situaciji da mu nije tako gorko...ali ako je tak, onda mi je to stvarno jadno (ako je tako, naravno)
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:45   #48
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa čemu onda spominješ uopće plaćanje kad je nevažno!? zašto nisi rekao pa roditelji su ti, vole te, bla bla nego si spominjao detalje oko plaćanja?
Zbog hvalisanja putovanjima i načinom života koji su mu, koliko god se on ne slagao s tim, omogućili i roditelji.

Ako je to bitno (a nije), u životu nisam imao kredit. Moja situacija, blago rečeno, nije "do grla u govnima" - štoviše, omogućava mi da ni najmanje ne budem opsjednut lovom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:48   #49
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Imam osjećaj da je malo opsjednut lovom (ne iskljućujem da se varam) ili ima kredit na 30 godina i do grla je u sranjima, pa mu ne odgovara kad je neko u situaciji da mu nije tako gorko...ali ako je tak, onda mi je to stvarno jadno (ako je tako, naravno)
ma ja imam osjećaj da voli pametovat i moralizirat, ali baš me briga, ionako nije on tema. a starci ti mogu biti sretni što uopće razgovaraš s njima. po mome je najbolje se distancirati koliko ide, pokušati ih shvatiti i ne ulaziti u rasprave s njima...ne znam, meni takvih zapravo žao...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:51   #50
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zbog hvalisanja putovanjima i načinom života koji su mu, koliko god se on ne slagao s tim, omogućili i roditelji.

Ako je to bitno (a nije), u životu nisam imao kredit. Moja situacija, blago rečeno, nije "do grla u govnima" - štoviše, omogućava mi da ni najmanje ne budem opsjednut lovom.
ne znam, ja uopće nisam doživjela ni najmanji naglasak na materijalnu stranu, ali ionako... whatever...

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:51   #51
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
a starci ti mogu biti sretni što uopće razgovaraš s njima. po mome je najbolje se distancirati koliko ide, pokušati ih shvatiti i ne ulaziti u rasprave s njima
Ma baš sam na nekoj prekretnici kaj napravit u cijeloj situaciji
Sve me to čini žalosnim i srce mi se drapa godinama zbog toga, a ne mogu ništ promijenit...kak jadno
Jebote, zakaj bi nam bilo lepo kad može sve bit u qrcu? Koja debilana.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:57   #52
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Ma baš sam na nekoj prekretnici kaj napravit u cijeloj situaciji
Sve me to čini žalosnim i srce mi se drapa godinama zbog toga, a ne mogu ništ promijenit...kak jadno
Jebote, zakaj bi nam bilo lepo kad može sve bit u qrcu? Koja debilana.
pa da sam na tvom mjestu, koliko mogu se mogu uživit iz tvojih postova bi se pomirila s tim da su takvi, oprostila im, ono gledaš ih ko klince, pokušala pronaći neke teme koje mogu s njima voditi,... tako nekako... a ovo kako bi nam moglo biti super razmišljanje mislim da dovodi do još više patnje i razdora, tako je kako je, promjenit se neće
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:58   #53
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zbog hvalisanja putovanjima i načinom života koji su mu, koliko god se on ne slagao s tim, omogućili i roditelji.
Ma čovječe, uopće se ne hvalim (stvarno se nadam da niste to tak shvatili)...a starci nisu omogućili ništ od toga Nikad ih, ni jedno moje ili naše putovanje, nije koštalo ni lipe!

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako je to bitno (a nije), u životu nisam imao kredit. Moja situacija, blago rečeno, nije "do grla u govnima" - štoviše, omogućava mi da ni najmanje ne budem opsjednut lovom.
Do jaja
Fakat (da ne misliš da sam cinik )
Ali stvarno mi onda nije jasno čemu ta silna moraliziranja.
Žena i ja se povremeno odreknemo nekih gluposti, šparamo si godinu, pa i malo više, da bi si mogli priuštit tjedan dana puta, koji nas BTW potpuno ispuni...i stvarno ne vidim kaj je tu loše
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:03   #54
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa da sam na tvom mjestu, koliko mogu se mogu uživit iz tvojih postova bi se pomirila s tim da su takvi, oprostila im, ono gledaš ih ko klince, pokušala pronaći neke teme koje mogu s njima vodititako nekako... a ovo kako bi nam moglo biti super razmišljanje mislim da dovodi do još više patnje i razdora, tako je kako je, promjenit se neće
Da...to mi i žena veli. (ovo boldano)
I da...fakat me jede...i bojim se da me ne pojede. Ali ne damo se
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:05   #55
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da...to mi i žena veli. (ovo boldano)
I da...fakat me jede...i bojim se da me ne pojede. Ali ne damo se
svaka čast i tebi i ženi

ma ne brini njihove brige, prvenstveno imaš svoju vlastitu obitelj i nastavite samo tako
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:08   #56
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
svaka čast i tebi i ženi

ma ne brini njihove brige, prvenstveno imaš svoju vlastitu obitelj i nastavite samo tako
Hvala na podršci
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:11   #57
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci
falamolim
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:41   #58
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
U braku 4 godine, u srednjim 30-ima + još koja, predivna kćer i odlična žena još nema 30
ako imaš 30 i kusur a tek si 4 godine u braku, znači da si otprilike do svoje tridesete bio na teretu majci, ona ti je kuhala, prala gaće toliko vremena
I sad kad si se oženio živiš svoj život i ti i žena...
Pa neka.. Ali i to ne biste mogli da nemate kome uvaliti dijete, ne bi bilo tako često
jer kao što kažeš:
[QUOTE]dijete u tom slučaju ne pati ni malo jer dobiva gomilu ljubavi i uvijek je neko s njom ...ako nismo mi, onda su bake i dede (živimo pre blizu)

Quote:
ona čak ne kuha skoro uopće..
Valjda kad je gladna obiđe svekrvu , jer ta stara nema pametnijeg posla osim da kuha i bude kod kuće... za razliku od tvoje drage koja pored malog djeteta i kuće ne stigne ( od hodanja) ni jelo da zgotovi, a pogotovo ništa da opegla...


Quote:
Te kak ti dozvoljavaš ovo, te kak ti dozvoljavaš ono i slične pizdarije...
očito joj prekipilo.. i tvoje žene i tebe

Quote:
I neki dan mi ulovi ženu i pita ju kak to da ona nema obavezu stalno bit doma sa mužem i djetetom ...kao, ona ne može zamislit da nije doma sa svojim mužem i da ima veliku obavezu bit stalno s njim doma!?
vjerujem da se nije tako izazila, nego ti to tako tvoja ulovljena sirota ženica prepričala.. možda joj je rekla: kako to da pored tolikih obaveza kod kuće stigne toliko da jurca..

Quote:
A taj isti muž, samo leži na jebenom trosjedu, bleji u televizor i gunđa po cele dane (u penziji je)...a ona već 10 godina samo sedi u kuhinji za stolom i rešava križaljke, tu i tam legne pred TV i odma zaspi...
Fantazija od braka
taj isti muž je predpostavljam tvoj otac ..

Ja razumijem da se ne mogu uvijek slagati dvije porodice koje su pod istim krovom, ali ne razumijem kako možeš imati srca sa takvom odvratnošću koristiti ove riječi za svoje roditelje... Pogotovo što su oni dobrim dijelom zaslužni jer ti sad tako dobro uživaš..

Ako ti ne odgovaraju, idi ..
denni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:54   #59
Quote:
denni kaže: Pogledaj post
ako imaš 30 i kusur a tek si 4 godine u braku, znači da si otprilike do svoje tridesete bio na teretu majci, ona ti je kuhala, prala gaće...

Ako ti ne odgovaraju, idi ..
A kaj da ja sad tebi odgovaram kolko sam sam živel prije braka i kolko sam živel sa ženom prije braka? Ne kod staraca.
Ne namjeravam iznosit cijeli svoj život na forumu samo da bi moralistima dao do znanja neke stvari
A i sve da je tako...to im ne daje za pravo da se tak ponašaju (ne samo njima, nego bilo čijim starcima). Za koji qrac su nas radili ako im nije stalo do toga da smo sretni i da uživamo u životu koliko god je to u našoj mogućnosti, a ne da su zajedljivi..."ako nismo mogli mi, zakaj bi vi mogli"...i slično.

Fakat...dajte se suzdržite više tog moraliziranja
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Zadnje uređivanje chillout23 : 30.06.2009. at 01:02.
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 01:29   #60
ja se na tvom mjestu nebi previše bunila. kome ćeš ostavljati dijete?
mi funkcioniramo isto tako ali živimo malo dalje od staraca nekih pola sata od njegovih i 15 min od mojih laganog hoda. kad jedno od nas ide vani drugo čuva djecu. kod baka su kad radimo oboje otprilike 2 puta u mjesecu se tako poklopi a ako ne odu jedan dan bespotrebno ako se zažele jedni drugih i nitko nas ne pegla a vidimo se svaki dan.
GRICKAVJESTICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.