Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 22:00   #1
Hidroloski i metereoloski godisnjak!!

Pozdrav, nisam bio siguran gdje stavit ovu temu, gledao sam u prirodne znanosti u ono "upomoc, spasavajte" nema nista za geografriju, pa ovdje postavljam temu, ako sam pogrijesio molio bih moderatora da temu pomakne.


Naime, za faks trebam hidroloski godisnjak rijeke Save u Slavonskom Brodu, i to u zadnjih 50-100 godina.


Isto tako trebam i metereoloski godisnjak za Slavonski Brod u zadnjih 50-100 godina.


Inace, ja nemam iskustva sa ovim, prvi put se susrecem, ne znam ni kako to tocno izgleda,ali ja to moram imat, to mi je jedan dio preduvjeta za ispit na faksu..

Vec sam poslao email na DHMZ u nadi da ce mi oni moc stogod reci, ali evo vec drugi dan ne odgovaraju. Pa ako tko moze pomoci

Hvala unaprijed!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:46   #2
ja sam trebao neke meteo.podatke za statistiku prilikom istraživanja. pogledaj dal na njihovoj stranici još postoji zahtjev za skinuti. zahtjev za određene podatke (upišeš što trebaš) i potvrdu da si student faksiraš njima u DHMZ (ako si student, podaci su ti besplatni). tražene podatke možeš od njih dobiti na mejl.

mislim da bi ti trebali odgovoriti iz DHMZ... ili da ne čekaš, odi odmah napravi što sam gore napisao. ja sam tražio unazad 10 godina, možda 50-100 je previše da ide preko običnog zahtjeva.

ne znaci nista ako ne odgovore bas odmah. sacekaj pet dana, tjedan dana maksimalno. primjerice, prije tjedan dana sam podnio zahtjev za topo.kartu, a tek su mi se danas javili sa predračunom, tak da...

Zadnje uređivanje 18Delta : 06.12.2010. at 22:54.
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:39   #3
Preko tog zahtjeva sam i trazio da mi posalju. Nista, onda cu pricekat jos par dana hoce li mi stogod odgovorit, moje podatke imaju, osim potvrde sa faksa, ali eto nadam se da ce poslat
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:54   #4
da, ako ti prije toga ne pošalju račun

osim toga, kažeš, već drugi dan ti ništa ne javljaju? mislim, poslao si im mejl za vikend? onda nije ni čudo
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 00:14   #5
A cuj, kako sam poceo sa skupljanjem materijala za taj predmet, za sad imam preko 800 stranica, a 10 feninga je ovdje printanje, to me izađe 80 maraka tj 320 kuna samo to printanje jer kod kuce nemam printer i nisam u mogucnosti ga kupit, na kraju ni necu to sve napravit da bih dobio 2 pisljiva boda -_-'


No sve u svemu, hvala ti puno ipak se nadam da ce poslat stogod bez predracuna


Inace ja sam napisao da sam student i na kojem fakultetu, smjer na fakultetu, pa eto nadam se da ce to pomoc koliko toliko i bez da im saljem potvrdu


Da, istina poslao sam im za vikend, ali evo i danas je radni dan nista nisu javili, nadam se da ce javit bilo sto da znam na cemu sam.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:13   #6
Možda će ti ovo, u međuvremenu pomoći, Meteorološki godišnjaci SFRJ za razdoblje od 1949.-1978., te za još neke postaje SFRJ za određena razdoblja, sve u .pdf ili .tif formatu:

http://docs.lib.noaa.gov/rescue/data...ugoslavia.html
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:25   #7
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Naime, za faks trebam hidroloski godisnjak rijeke Save u Slavonskom Brodu, i to u zadnjih 50-100 godina.
Za ovo ti treba upit na državne vode. www.voda.hr , ako ne dobiješ od njih kontaktiraj me na PM. Ali neću ti slat gomilu papira, šaljem mailom.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.