Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2012., 13:37   #141
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Desni klik na slikicu, zatim Properties. Selektiraš i kopiraš URL. Otvoriš novi tab i odeš na Google > Images. Klikneš na mali fotić tamo u onom kurcu za pretraživanje. Pejstaš nedavnokopirani URL, pikneš Enter gumb. Dobiješ rezultate.
A sad pomozi i meni ** , ti wicked wizarže naprednih tehnologija




Stvarno mislim ljudi (ne ti Slafko, ti ćeš mi pomoć), koji vam je?
Pa imam samo mali, majušni word problemčić


** - i to čak nije niti moj problem, nego sam dobra pa pomažem potrebitima jer je Božić, inače ne bi
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:06   #142
jel bi meni neka dobra duša objasnila točno što je cloud?
ja znam okvirno da je to usluga koju neka kompanija nudi tvrtkama, i na cloudu može imati masu stvari, cijele data centre, i znam da ovima koji provajdaju cloude paše da imaju što više korisnika da im se isplati, ali me zanima što je to točno?

inače, uspješno sam apsolvirala pitanje dark fibera danas pa se osjećam pametno
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:24   #143
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jel bi meni neka dobra duša objasnila točno što je cloud?
ja znam okvirno da je to usluga koju neka kompanija nudi tvrtkama, i na cloudu može imati masu stvari, cijele data centre, i znam da ovima koji provajdaju cloude paše da imaju što više korisnika da im se isplati, ali me zanima što je to točno?
To ti je marketinško ime za ono kad ja imam doma serversku farmu i onda tebi iznajmljujem serverske usluge umjesto da ti kupuješ i postavljaš i administriraš svoj server. I onda ti sve radiš na svojim raznim klijentima, a sve držiš kod mene na serveru.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:48   #144
Malo me sram, ali eto, ja ne znam "skidati" glazbu i filmove s neta... Za serije mi se čini prekompliciranim i pokušati naučiti, ali možda sad kakvu božićnu pjesmicu... Snijeg svud pada i radujte se narodi i tako to... Kaj je najbolje, ima puno uputa kako skinuti nešto s youtuba i to sam svladala, ali koliko mi se čini, radi se o kompliciranijem pristupu. Što je s običnom seljačkom glazbom, bez spotova i to? Gdje to skrivaju?
Malo mace is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:52   #145
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post

Fala Isusu.
Tako mutava za tehnologije i još bez sisa... Mora da jebeno dobro pušiš kad te Ze tolerira sve ove godine.

Quote:
marit za kaže: Pogledaj post
A sad pomozi i meni ** , ti wicked wizarže naprednih tehnologija
A kaj tebe pati?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:54   #146
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Desni klik na slikicu, zatim Properties. Selektiraš i kopiraš URL. Otvoriš novi tab i odeš na Google > Images. Klikneš na mali fotić tamo u onom kurcu za pretraživanje. Pejstaš nedavnokopirani URL, pikneš Enter gumb. Dobiješ rezultate.
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post


Fala Isusu.
To sam ja napisala još na prvoj strani

__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:55   #147
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Tako mutava za tehnologije i još bez sisa... Mora da jebeno dobro pušiš kad te Ze tolerira sve ove godine.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:55   #148
Quote:
Malo mace kaže: Pogledaj post
Malo me sram, ali eto, ja ne znam "skidati" glazbu i filmove s neta... Za serije mi se čini prekompliciranim i pokušati naučiti, ali možda sad kakvu božićnu pjesmicu... Snijeg svud pada i radujte se narodi i tako to... Kaj je najbolje, ima puno uputa kako skinuti nešto s youtuba i to sam svladala, ali koliko mi se čini, radi se o kompliciranijem pristupu. Što je s običnom seljačkom glazbom, bez spotova i to? Gdje to skrivaju?
U gugleto upišeš radujte se narodi mp3 download i klikneš na neki link i pratiš di ti piše da skineš. Samo pazi, imaš sa svih strana linkove na download raznoraznih programčića koje ne želiš imati.

Druga opcija ti je u gugl upisati isohunt, i tamo naći, ali naravno, moraš imati utorrent skinut za tu opciju.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:57   #149
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
To sam ja napisala još na prvoj strani

Gdje, promaklo mi je u moru onih super objašnjenja- klikni, vuci, kućica, MOŽEŠ TI TO, MOŽEŠ TI TO!!!
Ma šta ne možeš, MOŽEŠ!!!
MOŽEŠ!!!



Al' primijeti da sam i ja spominjala properties odmah!

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:00   #150
Vidi

Dok su te one maltretirale, ja sam bila konstruktivna
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:03   #151
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Vidi

Dok su te one maltretirale, ja sam bila konstruktivna
U bokte, promaklo mi.

E pa fala i tebi.

Trebala si bit glasnija, kraj ovih kokoša te se čuje samo ako urlaš.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:06   #152
Quote:
Malo mace kaže: Pogledaj post
Malo me sram, ali eto, ja ne znam "skidati" glazbu i filmove s neta... Za serije mi se čini prekompliciranim i pokušati naučiti, ali možda sad kakvu božićnu pjesmicu... Snijeg svud pada i radujte se narodi i tako to... Kaj je najbolje, ima puno uputa kako skinuti nešto s youtuba i to sam svladala, ali koliko mi se čini, radi se o kompliciranijem pristupu. Što je s običnom seljačkom glazbom, bez spotova i to? Gdje to skrivaju?
evo za muzicicu. link
link sa jubitoa kopiraj na tu stranu i klikni download.
dobivas pjesmu bez spota.

za film/seriju moras instalirati utorrent, kako ti je dumber napisala.

i nema srama!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:08   #153
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Vidi

Dok su te one maltretirale, ja sam bila konstruktivna
Mortiša ima izraženu mazohističku crtu i godi joj maltretiranje.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:48   #154
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Tako mutava za tehnologije i još bez sisa... Mora da jebeno dobro pušiš kad te Ze tolerira sve ove godine.



A kaj tebe pati?
Velike sise

a osim toga i ovo:
Quote:
MS Word 2003

Problem: dokumenti se ne mogu otvoriti nego se odmah printaju.

Npr. nakon klikanja open na mailani link u wordu ili na ikonicu dokumenta samo se na sekundu otvori word prozor, ali samo na toliko da usput pokaže i onu malu obavijest "printing page x of y" i odmah se zatvori/ugasi, te samo počne printanje (bez naredbe *print*, znači samim otvaranjem dokumenta).

Ne može se kako treba otvoriti niti pročitati, prozor se odmah zatvori.
Moš kako pomoć?
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:31   #155
Evo me opet Kako da si nabavim dropbox, kako funkcionira i što sve mogu s njim?
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:32   #156
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
evo za muzicicu. link
link sa jubitoa kopiraj na tu stranu i klikni download.
dobivas pjesmu bez spota.

za film/seriju moras instalirati utorrent, kako ti je dumber napisala.

i nema srama!
Isusek, kako genijalno! Kako prezakon! Duboko se klanjam! Ovo mi je uljepšalo cijeli tjedan. I onaj sljedeći, čini mi se... Hvala!
Malo mace is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:49   #157
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Evo me opet Kako da si nabavim dropbox, kako funkcionira i što sve mogu s njim?
Odeš na www.dropbox.com i klikneš download, spremiš datoteku negdje na komp. Kad se skine onda pokreneš instalaciju. U toku instalacije će te pitati da se registriraš (daš neki mail koji koristiš i staviš neki password) ako već nisi.

U Dropbox možeš stavljati sve dokumente ili druge fajlove kojima želiš moći pristupiti i sa drugih mjesta.
Npr. doma radiš neku tablicu u excelu i želiš to spremiti i moći tome pristupiti s posla ili s mobitela ili od bilo kud.

Pristupiti tome možeš: 1. tako da instaliraš Dropbox svuda odkud hoćeš pristupati (komp doma, laptop, komp na poslu, mobitel....)
2. možeš instalirati samo na jednom mjestu (npr. doma) , a podacima pristupati tako da (npr. na poslu) odeš na www.dropbox.com, gore desno imaš znakić za sign in i kad se ulogiraš sa mailom i passom koje si stavila prilikom registracije opet imaš pristup svim svojim podacima u Dropboxu.

Meni je zgodan ako hoću neke filmiće poslati određenim ljudima, a preveliko je da se šalje mailom, onda uploadam na Dropbox. Dropbox mi da link koji onda mogu poslati ljudima da si oni skinu filmić. I tak, meni je kul. Jako

Podaci su ti onda u cloudu, što je u ranijim postovima spomenuto...

edit:
Fajlove možeš uploadati i iz Dropboxa koji je lokalno instaliran na računalo i sa web stranice.

Dropbox ti na početku daje mislim 2GB koje možeš koristiti, ali možeš to povećati tako da pozivaš prijatelje i slično...
violet_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:55   #158
Quote:
violet_lady kaže: Pogledaj post
Odeš na www.dropbox.com i klikneš download, spremiš datoteku negdje na komp. Kad se skine onda pokreneš instalaciju. U toku instalacije će te pitati da se registriraš (daš neki mail koji koristiš i staviš neki password) ako već nisi.

U Dropbox možeš stavljati sve dokumente ili druge fajlove kojima želiš moći pristupiti i sa drugih mjesta.
Npr. doma radiš neku tablicu u excelu i želiš to spremiti i moći tome pristupiti s posla ili s mobitela ili od bilo kud.

Pristupiti tome možeš: 1. tako da instaliraš Dropbox svuda odkud hoćeš pristupati (komp doma, laptop, komp na poslu, mobitel....)
2. možeš instalirati samo na jednom mjestu (npr. doma) , a podacima pristupati tako da (npr. na poslu) odeš na www.dropbox.com, gore desno imaš znakić za sign in i kad se ulogiraš sa mailom i passom koje si stavila prilikom registracije opet imaš pristup svim svojim podacima u Dropboxu.

Meni je zgodan ako hoću neke filmiće poslati određenim ljudima, a preveliko je da se šalje mailom, onda uploadam na Dropbox. Dropbox mi da link koji onda mogu poslati ljudima da si oni skinu filmić. I tak, meni je kul. Jako

Podaci su ti onda u cloudu, što je u ranijim postovima spomenuto...


Fajlove možeš uploadati i iz Dropboxa koji je lokalno instaliran na računalo i sa web stranice.
Ajme, hvala Moraju li ti ljudi kojima želim nešto poslati isto imati Dropbox ili ne? I koliko je pametno da ne dam svoj uobičajeni ime.prezime mejl nego neki drugi?
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:59   #159
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Evo me opet Kako da si nabavim dropbox, kako funkcionira i što sve mogu s njim?
Ako još nisi otvorila account, nađi nekoga tko ga već ima da ti pošalje pozivnicu. Dodatnih 500 MB prostora nije za baciti.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 17:02   #160
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ako još nisi otvorila account, nađi nekoga tko ga već ima da ti pošalje pozivnicu. Dodatnih 500 MB prostora nije za baciti.
Hvala, Lastane Razmislit ću koliko mi treba dropbox uopće
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.