Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2013., 15:38   #41
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
totalno neusporedivo sa dramom kada se odbije zensko. :uljenavatru:
Zovi me staromodnom ali žena koja dramatizuje je najčešće iritantna, dočim muškarac koji dramatizuje i histeriše mi je apsolutno odbojan.

Ne bih htjela da se autor osjeća napadnuto, ali da me muž pita za seks, i to u formi da mi predlaže masiranje intimnih dijelova , uz mogućnost da nas čuju klinci, te na odbijanje ode očajno ridati, definitivno ne bih reagovala trgajući odjeću sa sebe
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 18:10   #42
Gle, kad ti izvadiš lingam da ga ona štuje treba biti spremna. To je prava žena.
Ponudi joj devet puta lingam u toku punog mjeseca, bez ikakve verbalne zamolbe, ako ti svaki put odbije - traži novu Yoni, imaš od mene blagoslov.

Tvoja je greška što prihvaćaš trampu i osakaćuješ svoj ođas muške kvalitete.
Poslije ako si zadovoljan njenim štovanjem, izmasiraj joj stopala (pročitaj na netu) i nakon tog joj pruži daljnje zadovoljstvo. Garantiram ti uspjeh. Operi dobro pimpača prije toga. Pij ananas 100% ako već puštaš sjeme na slobodu.

--

Djeci vaši zvukovi mogu prouzročiti traumu, ona nisu psihički spremna shvatiti da ti tešeš njihovu mamu a ona viče kao da je šamaraš.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 18:50   #43
Uz lingam obično idu tjelesne tekućine. Može lagana glazbena podloga.
Najbitnije za uspješnu ceremoniju je mentalna spremnost, kao da štuješ božanstvo, oduševljenje, radost i poniznost.

Probaj i ne traži/očekuj uzvrat, ako nakon devet takvih štovanja muškarac ne pokaže želju za uzvratom nađi ljubavnika, Bog će ti oprostiti, jer tvoj muškarac nije zaslužio božicu.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 19:50   #44
Quote:
icounter kaže: Pogledaj post
Dobro stojim s time. Pocistim kuhinju i citam klincima pola sata prije odlaska u krevet. Zelja za seksom ne dolazi odjednom. to je rezultat jednosatnog mazenja.
Mora da kuhinja blista, ali rekao bih da ništa od toga. Pun ti je kurac toga da si ti uvijek inicijator seksa kojeg ona nikada ne želi, a od očaja pribjegavaš metodama koje se reklamiraju valjda u specijaliziranim magazinima za žene i muškarce. Ako postoji želja, maženje u smislu famozne "predigre" nikome nije potrebno. A ne postoji. Ne postoji jer te ne želi, jer joj kao muškarac više nisi interesantan što ne znači da te ne voli iako ti to nije neka utjeha jer te voli kao oca vaše djece, kao muškarca u svim ostalim neseksualnim smislovima te riječi, kao prijatelja, kao kućnu pomoćnicu samo što joj na uši ide to što kad vidi da glancaš kuhinju, zna da će se morat jebat, a neće joj se više s tobom. Jer si između ostalog obavio svoju zadaću tj. oplodio si ju i to više puta pa sad podsvjesno treba idućeg mužjaka.

Ovo je surova realnost...

Quote:
Missalonghi kaže: Pogledaj post
S druge strane, zaista ga volim, iako ne na partnersko-romantičan način (po meni neophodan da bi s nekim bio u braku),
...iako je riječ o drugoj krajnosti jer ovaj po doma ne radi ništa pa je to razlog njenog nezadovoljstva. Navodno.

Budi muško, prestani plakat, reci joj kaj misliš o svemu tome, reci joj i pokaži da ju želiš, pojebi ju, a nemoj tražiti dozvolu. Ili si nađi

Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Žena koja ima isti problem u braku?
po čemu uopće ne pljujem jer svako je rješenje bolje od nikakvog, a kako vidimo i znamo ovo može biti zanimljivo pa i spasiti poneki brak. Ako si taj tip muškarca. Ali nisi. Takvi ne glancaju kujnu.

Odbaci stereootipe, usađenu bolesnu ljubomoru, osjećaj vlasništva i prava nad njenim tijelom, daj joj slobodu da se pojebe s kim i kad hoće ako joj to treba. Nađite si curu, dečka... oboje. Razgovaraj s njom otvoreno o svojim i njenim željama.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto uopće iniciraš seks pitanjem.
Zato jer drugačije ne "dobije" nikada.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne vidim baš da pišeš da ste o seksu pošteno razgovarali,

Ne vidim da pišeš da si njoj objasnio da želiš seks, i da ćeš ga potražiti drugdje ne nađeš li ga doma. Od nekog tko brije na tantričke tehnike malo mi je čudno pročitat da seks svodi na "prirodnu potrebu" i da ne spominje želju za partnericom, nego svoje potrebe za seksom i svoju potrebu za time da od žene dobije potvrdu da je muško jer si je sam ne može dati.

Polusatno plakanje jer je tvoj prijedlog seksa odbijen iako si unaprijed mogao znati da će biti odbijen ako se ni inače ne seksate dok su djeca budna zvuči mi podosta tinejdžerski.
Zašto bi ona tebe trebala željeti? Taj dio mi isto nije jasan iz tvog posta.
Da.

Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
Ma dajte.
Ja sam žena i sa djecom i poslom, i hrpom ostalih obveza koje ima jedna žena.
I sve stignem napraviti bez njegove pomoći.
Nije da se hvalim, ali tako je.
I opet imam i volje i želje za njim i za seksom i za masažama i inim.
Ali nema volje on.
Ali mi smo ionako prešli tu stepenicu...

Tako da... sve su to samo loši izgovori.
jer nema želje... Moš ju mazit ne jedan sat, nego satima... i niš od tog.

Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Ne bih htjela da se autor osjeća napadnuto, ali da me muž pita za seks, i to u formi da mi predlaže masiranje intimnih dijelova , uz mogućnost da nas čuju klinci, te na odbijanje ode očajno ridati, definitivno ne bih reagovala trgajući odjeću sa sebe
nego čupajući kosu.

Quote:
icounter kaže: Pogledaj post
Kao sto trazim Lingam masazu, tako nudim i Yoni masazu.
Em tražiš, em nudiš, a ona kurvetina i dalje neće.

Quote:
icounter kaže: Pogledaj post
Nadam se da u svom postu nisam zvucao kao tipican balkanac koji seks trazi rijecima: "Daj mi picke!".
Nisi, nisi. Zvučao si više ko jadna budala.

Quote:
icounter kaže: Pogledaj post
Recimo da sam malo suptilniji, malo njezniji i malo inteligentniji od klasicnog "muza".
Eh, recimo

Icounter, jebali te lingam, yoni i štoliveć...

Zadnje uređivanje siddharta : 05.06.2013. at 20:04.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 21:39   #45
autoru mozda ti zena jednostavno ne svrsava,pa zbog toga izbjegava sex ako zna da ces ti biti zadovoljen a ona ne?
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 00:28   #46
U obranu autorove žene moram reći ,da se ni ja ne mogu opustiti u krevetu s mužem ,dok 100% nisam sigurna da je dijete zaspalo.

S druge strane, nema jače predigre nego kad vidim muža s usisavačem ili kako kuha ručak..malo pomoći puno znači, ako ništa drugo, to vrijeme žena može iskoristiti za neke stvari koje nije stigla, a svaka briga manje u glavi je korak bliže sexu.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 08:16   #47
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
U obranu autorove žene moram reći ,da se ni ja ne mogu opustiti u krevetu s mužem ,dok 100% nisam sigurna da je dijete zaspalo.

S druge strane, nema jače predigre nego kad vidim muža s usisavačem ili kako kuha ručak..malo pomoći puno znači, ako ništa drugo, to vrijeme žena može iskoristiti za neke stvari koje nije stigla, a svaka briga manje u glavi je korak bliže sexu.
moram pitati,... zasto ne mozes isprazniti glavu za te neke stvari? timeout? pa sex nije neka nagrada ili jos gore checkpoint na kraju puta.

"dragi mozemo se jebat kada sve obavimo" ne zvuci bas spontano,... niti strastveno. vise kao odrada.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:36   #48
Meni bi vio turnoff da on misli da usisavanjem pomaze meni.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 13:54   #49
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni bi vio turnoff da on misli da usisavanjem pomaze meni.
A ne bi ti puno značilo da ti on malo pomogne?
Grozna si.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 14:16   #50
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post

S druge strane, nema jače predigre nego kad vidim muža s usisavačem ili kako kuha ručak...
Stvarno?
Sve češće čujem žene da to govore, meni je to sudjelovanje u kućnim poslovima i čišćenje nereda koji oba partnera naprave manifestacija poštivanja, pa i suosjećanja i nježnosti.
Ono u smislu "a nemoj ti, ja imam više vremena, odmorniji/odmornija sam, ja ću ovaj put".
Ali da mi je napaljujuća ili dio predigre scena on za šporetom ili sa usisavačem, pa i nije. Nisam ni ja uspuhana dok ribam kadu neki seksi prizor
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 14:48   #51
Za zenskog gledista... i ja sam nekoc bila raspolozena za sex 24h/dan 7 dana u tjednu, al... tada smo bili cura i decko, zivela kod svojih, dnevnih obveza 0 (nula) osim da brinem o sebi i svom izgledu,... pa cak odnos i zelja za sexom nisu pali ni kada smo poceli zivjet skupa, dapace ja sam cesce "napadala"... al... doslo je dijete, malo zusci i zahtjevniji posao pa jos i kućanske poslove (ne, ne skrivam se iza dijeteta i kucanskih obveza) jer moj suprug - ne mogu se pozalit na njega i to kako sudjeluje u kućanskim poslovima (rucak, zna opeglad par kosulja, sudjelovat u obveze oko dijeteta)... al sve to kada ti se skupi, jednostavno ti "popije" energiju, i na koncu, kada polako dan zavrsava jedino o cemu mastam su krevet, njegov zagrljaj i TV.
Iz gore navedenih razloga mi smo poceli prakticirat jutarnji al... sto hocu rec - nisi, niste jedini!
Mi pokusavamo nastalu situaciju rijesiti razgovorom, dogovorom, ponekad "kompenziramo" samo sa mazenjem i zagrljajima (i to ispuni covjeka, posebice zenu)
Procitala sam jedan komentar koji mi se jako dopao - ostavite klince bar jednom mjesecno kod svojih, platite bebisitericu, i taj dan se posvetite samo sebi - kao kad ste bili jos cura i decko.

Najlakse je okrenuti leđa problemima i potraziti najlaksi "izlaz" (po tvome to je ljubavnica) koje bi ti se moglo obiti o glavi i u jednom trenu izgubiti sve tvoje blisko i voljeno u zivotu...

Ja uvjek kazem "jutro je pametnije od noci" prespavaj, razmisli, razgovaraj, sudjeluj! sretno
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 16:24   #52
Muškarac se postaje varanjem?
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 16:40   #53
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Muškarac se postaje varanjem?
Mislim da je veci fokus teme na tome da se on ne osjeca kao pozeljno musko vise vlastitoj partnerici.

[~via tapatalk]
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 16:46   #54
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Ono u smislu "a nemoj ti, ja imam više vremena, odmorniji/odmornija sam, ja ću ovaj put".
Ili u smislu "gle, mrve na podu stana u kojem živim, idem usisati pod stana u kojem živim jer su na njemu mrve".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:16   #55
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ili u smislu "gle, mrve na podu stana u kojem živim, idem usisati pod stana u kojem živim jer su na njemu mrve".
Taj dio mi se se podrazumijeva i bez življenja u paru
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:29   #56
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja uspuhana dok ribam kadu neki seksi prizor
Eeee al zato kad se pita pravi pa se jufka razvija, pa sjeti se samo Jagodinke iz "Varljivog leta".
Alem_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:30   #57
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ili u smislu "gle, mrve na podu stana u kojem živim, idem usisati pod stana u kojem živim jer su na njemu mrve".
Mislim da je cesto problem u tome da zene generalno imaju nizu toleranciju na nered.

[~via tapatalk]
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:42   #58
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ili u smislu "gle, mrve na podu stana u kojem živim, idem usisati pod stana u kojem živim jer su na njemu mrve".
Gle, ja nemam OKp i boli me kuki za mrvice na mom vunenom tepihu. Tko će se prije uhvatit usisavača gledajući kroz prosjek? Lingam il Yoni?

--

Edit: 4fun, sorry nisam na prvu primjetio tvoj sličan post a nemam brisalicu na svojoj ap.



----
tapatalk
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:42   #59
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mislim da je cesto problem u tome da zene generalno imaju nizu toleranciju na nered.
Poše, sva sreća što nisam žena.

Ja sam imala višu toleranciju na nered od svoje cimerice, al s obzirom na to da je kuhinja bila zajednička, prala sam suđe čim sam ga zaprljala.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:52   #60
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Poše, sva sreća što nisam žena.

Ja sam imala višu toleranciju na nered od svoje cimerice, al s obzirom na to da je kuhinja bila zajednička, prala sam suđe čim sam ga zaprljala.
To je pohvalno i krasno sto si takva. Nekome je ok tocati sve u sudoperu dok mu ne zatreba. Ne kazem da je to bolji nacin, ali kvragu, poanta je da se ipak opere na kraju. I da u medjuvremenu ne dode do nejebice jer osoba A ima osjecaj sluzavke u kucanstvu.

[~via tapatalk]
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.