Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2016., 19:17   #2001
Quote:
Nabiguzoje kaže: Pogledaj post
Uh, radikalna desnica je zavladala SAD-om. Sami homofobi i mzgozmignisti

http://m.24sata.hr/news/novi-idoli-a...-mrznje-502853

A hoće još i zavladati i europom šireći rasizam i mržnju

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...snici/5377959/

Užas
BEz obzira sto je rijec o cistokrvnom konzervativnom desnicaru, Ben Shapiro je za tu ekipu svemirski brod.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.12.2016., 19:23   #2002
Quote:
MADCITY kaže: Pogledaj post
http://www.bizpacreview.com/2016/12/...lection-422763




https://www.washingtonpost.com/world...=.62d3dc2a9e2f


Divljanje po ulicama - nije upalilo.
Fake news histerija - nije upalilo.
Novo prebrojavanje glasova - nije upalilo.
Natrag na Rusiju! Opet bez dokaza!
Još 40 dana kmečanja. Direktor CIA Brennan, koji je slučajno radio u saudijskoj kozoj*biji i koji se zalaže za pomoć jihadistima, trudit će se iz petnih žila da makne Trumpa.
Ako ne uspije, Trump ga šalje u mirovinu.
Blinko Black is offline  
Old 12.12.2016., 19:53   #2003
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Dobro, dobro malo pretjerao, bar neki mali miljunaš. Mislio sam da kao g. Trump, što više pretjeram, ljudi će više cijeniti.

Kakav poslovni izvještaj, ja kao Trump ništa ne čitam, a sve znam, jer sam jako pametan.

A opet sa druge strane, mislim da si g. Trump sa svojim glupim tweetovima, samo kopa jamu ispod sebe, i još ce Electori za koji dan odbiti da ga proglase predsjednikom i tu mu neće pomoci ni njegovi omiljeni ljudi, neobrazovani, kojima se polako otvaraju oči.
Koliko je ovo doista moguce? To bi bio super teski presedan.
Pitam jer citam kako se prijete da mu nece dati glas u koliko ne dobiju izvjestaj od obavjestajnih sluzbi u vezi Rusa.
NIsam za Trumpa, ali se iskreno nadam da do " pobune elektora " nece doci.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.12.2016., 20:02   #2004
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Koliko je ovo doista moguce? To bi bio super teski presedan.
Pitam jer citam kako se prijete da mu nece dati glas u koliko ne dobiju izvjestaj od obavjestajnih sluzbi u vezi Rusa.
NIsam za Trumpa, ali se iskreno nadam da do " pobune elektora " nece doci.
To i ja čitam, i nadam se da se to ne ce dogoditi, ali meni je nevjerovatno što Trump radi, pa to ne bi radio ni najveći idiot na svijetu. Pobijedio na izborima, a sada kao da želi što više ljudi protiv sebe. Pa treba zašutjeti sa tim glupim tweetovima, njegovi ga tako savjetuju, ali on nikog ne sluša.

I ti izvještaji, "briefing" svaki dan, njemu to ne treba, jer je, kako kaže, on je pametan.

Nisam previše religiozan, ali počeo se moliti za Ameriku!
Blues Dada is offline  
Old 12.12.2016., 20:04   #2005
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Koliko je ovo doista moguce? To bi bio super teski presedan.
Pitam jer citam kako se prijete da mu nece dati glas u koliko ne dobiju izvjestaj od obavjestajnih sluzbi u vezi Rusa.
NIsam za Trumpa, ali se iskreno nadam da do " pobune elektora " nece doci.
Hehe, a mozda bi bilo bolje da mu ne daju glasove.
ruka-slave is offline  
Old 12.12.2016., 20:05   #2006
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Koliko je ovo doista moguce? To bi bio super teski presedan.
Pitam jer citam kako se prijete da mu nece dati glas u koliko ne dobiju izvjestaj od obavjestajnih sluzbi u vezi Rusa.
NIsam za Trumpa, ali se iskreno nadam da do " pobune elektora " nece doci.
Vrlo jednostavno, građanski rat. S obzirom na naoružanje i organizaciju patriota, prvo će zauzeti zračne luke tako da elektori ne mogu uhvatiti maglu a onda slijedi tarapana. Na sreću, to se neće dogoditi.
Hugh Mungus is offline  
Old 12.12.2016., 20:06   #2007
Talking

Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
To i ja čitam, i nadam se da se to ne ce dogoditi, ali meni je nevjerovatno što Trump radi, pa to ne bi radio ni najveći idiot na svijetu. Pobijedio na izborima, a sada kao da želi što više ljudi protiv sebe. Pa treba zašutjeti sa tim glupim tweetovima, njegovi ga tako savjetuju, ali on nikog ne sluša.

I ti izvještaji, "briefing" svaki dan, njemu to ne treba, jer je, kako kaže, on je pametan.

Nisam previše religiozan, ali počeo se moliti za Ameriku!
Pa sta ce mu oficijelni brifing kad mu Rusi ionako sve kazu prije njegovih vlastitih sluzbi
ruka-slave is offline  
Old 12.12.2016., 20:08   #2008
Talking

Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, građanski rat. S obzirom na naoružanje i organizaciju patriota, prvo će zauzeti zračne luke tako da elektori ne mogu uhvatiti maglu a onda slijedi tarapana. Na sreću, to se neće dogoditi.
Ja mislim da ce prvo okupirati transgender klozete i safe spaces. Nakon toga sok udara demokratima preostaje samo bezuvjetna kapitulacija.
ruka-slave is offline  
Old 12.12.2016., 20:08   #2009
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, građanski rat. S obzirom na naoružanje i organizaciju patriota, prvo će zauzeti zračne luke tako da elektori ne mogu uhvatiti maglu a onda slijedi tarapana. Na sreću, to se neće dogoditi.
Elektori se uvijek mogu sakriti u visokoobrazovanim i intelektualnim zajednicama u kojima žive pristaše Hillary. Te zajednice od milja zovemo "ghetto"
Blinko Black is offline  
Old 12.12.2016., 20:14   #2010
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
To i ja čitam, i nadam se da se to ne ce dogoditi, ali meni je nevjerovatno što Trump radi, pa to ne bi radio ni najveći idiot na svijetu. Pobijedio na izborima, a sada kao da želi što više ljudi protiv sebe. Pa treba zašutjeti sa tim glupim tweetovima, njegovi ga tako savjetuju, ali on nikog ne sluša.

I ti izvještaji, "briefing" svaki dan, njemu to ne treba, jer je, kako kaže, on je pametan.

Nisam previše religiozan, ali počeo se moliti za Ameriku!
Izgleda da ne moze protiv sebe, pa toj ekipi oko njega treba malo vise vremena da ga " smiri ".

Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, građanski rat. S obzirom na naoružanje i organizaciju patriota, prvo će zauzeti zračne luke tako da elektori ne mogu uhvatiti maglu a onda slijedi tarapana. Na sreću, to se neće dogoditi.
Pa nece cak i da dode do " pobune elektora " jer tada se sve seli u kongres u kojem republikanci imaju vecinu.
Samo sto bi to bio ebeni presedan i Trump bi stvarno postao predsjednik razjedinjenih americkih drzava
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.12.2016., 21:29   #2011
Pokušaj puča je u tijeku. Nevjerovatno!

Quote:
BREAKING: Clinton campaign backs effort to get Electoral College voters intel briefing on Russian interference
http://www.politico.com/story/2016/1...ge-vote-232512

Quote:
Ex-CIA operative: We may need a new vote
http://edition.cnn.com/videos/politi...hacking-nr.cnn
MADCITY is offline  
Old 12.12.2016., 21:33   #2012
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Koliko je ovo doista moguce? To bi bio super teski presedan.
Pitam jer citam kako se prijete da mu nece dati glas u koliko ne dobiju izvjestaj od obavjestajnih sluzbi u vezi Rusa.
gdje čitaš? u jutarnjem?

"Devetero demokrata i jedan republikanac".

"A Democratic lawmaker is desperately lobbying the Electoral College to shun Donald Trump, and vote for Hillary Clinton".

himesov tviter https://twitter.com/jahimes/status/808116879558660098


koja uživancija, čudo jedno
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 12.12.2016., 21:48   #2013
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Pa daj par linkova, ako možeš, nemoj se samo osloniti na Trumpove trolove? No vec smo o time prije, i bez rezultata.

@Guns of Brixton: molim te nemoj samo negativno o mačkama, koje su pametnije od mnogih forumaša ovdje. Jer ako to činiš diže mi se glava na kosi
Ne brini, znam bolje nego da idem govorit negativno o mačkama na internetu.
Poštujem ih, one nikad ne glasaju protiv svojih interesa. I ne impresionira ih nečija narančasta griva. Svašta se od njih može naučit.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 12.12.2016., 21:49   #2014
Koje koprcanja, koje kmečanje, kakvi loši gubitnici

Najjače je što su demokrati pričali da Trump neće priznati rezultate izbora, a sad oni ne priznaju kad su popušili. Luzeri
Blinko Black is offline  
Old 12.12.2016., 21:53   #2015
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Ne brini, znam bolje nego da idem govorit negativno o mačkama na internetu.
Poštujem ih, one nikad ne glasaju protiv svojih interesa. I ne impresionira ih nečija narančasta griva. Svašta se od njih može naučit.
Bless you, tak i ja isto mislim, jako pametne, mozda bi trebala, koja biti predsjednik, sigurno ne bi radila glupe stvari, kao neki drugi budući predsjednici.
Blues Dada is offline  
Old 12.12.2016., 21:59   #2016
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Ne brini, znam bolje nego da idem govorit negativno o mačkama na internetu.
Poštujem ih, one nikad ne glasaju protiv svojih interesa. I ne impresionira ih nečija narančasta griva. Svašta se od njih može naučit.
Ne bih rekao.
http://previews.123rf.com/images/aye...tock-Photo.jpg
ruka-slave is offline  
Old 12.12.2016., 22:08   #2017
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Pobjegle bi, ne bi ga okrunile za vođu i pratile okolo.

Edit:
sorry modovi, ne mislim nastavljat s mačkama, to je šta se mene tiče to.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 12.12.2016., 22:19   #2018
Sta je ovo, CIA veli da su Rusi, FBI se otvoreno suprotstavlja i kaze da nisu Rusi.

Kakav je ovo raskol medju americkim agencijama, ovo jos nisam dozivio...
John_Wayne is offline  
Old 12.12.2016., 22:21   #2019
Ovaj...vi ste svjesni da je ovo što čitate o tih kvazi 9 elektorata koji traže kobajagi neko izvješće eklatantni primjer "fake news"?

Od tih 9 - 8 je demokrata, a guess what? Trumpa u državama u kojima je pobjedio ne potvrđuju demokrati već republikanci.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.12.2016., 22:21   #2020
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sta je ovo, CIA veli da su Rusi, FBI se otvoreno suprotstavlja i kaze da nisu Rusi.

Kakav je ovo raskol medju americkim agencijama, ovo jos nisam dozivio...
Sudar dvaju svijetova samo...iza Trumpa stoje generali i vojska.
So...
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.