Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 01:48   #4101
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
Također, samo od limuna. Tvrd i nemaziv, nikakve koristi od njega
Jel ima za kupit jos od limuna? Ja sam velika ljubiteljica limuna.. Jel se taj da namazat, jel bi bio npr.za nekog ko ima suhu do normalnu kozu?
*Queen* is offline  
Old 22.02.2012., 12:24   #4102
Ne znam je li već tko spomenuo Pupa kozmetiku, znam gro cura koje su njome očarane a meni dreka ne vrijedi. Kameni puder im je doslovce kao od kamena, maskara također, općenito šminka od koje se moram preznojiti od struganja da bih je nanijela na lice.

Zagrebačkom melemu robujem već godinama, ali ne sviđa mi se njihov stick za usne, nema mi isti efekt kao melem iz kutijice, ili mi se priviđa

Nivea desodoransi, inače volim Niveu, ali od dejzića se "umirišim" u roku od par sati (po ljeti da ne pričam)
Caprice is offline  
Old 22.02.2012., 12:42   #4103
micelarna otopina eveline. smece kakvo svijet nije vidio.
doslo mi je da ju popijem od muke. da se kaznim sto sam je platila i odnijela doma. nisam je popila prolila sam je. jos sam ljuta a ima dva mjeseca tome.
cipelitza is offline  
Old 22.02.2012., 14:19   #4104
Quote:
Caprice kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već tko spomenuo Pupa kozmetiku, znam gro cura koje su njome očarane a meni dreka ne vrijedi. Kameni puder im je doslovce kao od kamena, maskara također, općenito šminka od koje se moram preznojiti od struganja da bih je nanijela na lice.
Meni isto pupa koma! od maskare su me pekle oči, a od rumenila sam dobila prištiće
mimimozica is offline  
Old 22.02.2012., 14:25   #4105
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni isto pupa koma! od maskare su me pekle oči, a od rumenila sam dobila prištiće
meni su od pupe dobra sjenila u prahu i lakovi za nokte a ovo ostalo m nikad nije pasalo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 24.02.2012., 08:01   #4106


Strašno... Ljepljiv je, moram ga staviti pola sake da bi se pjenio
Inače Baleini gelovi za brijanje nisu loši, ali ovaj

Vraćam se Mullerovom gelu, za te novce i više nego odličan
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Old 24.02.2012., 09:44   #4107
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
micelarna otopina eveline. smece kakvo svijet nije vidio.
doslo mi je da ju popijem od muke. da se kaznim sto sam je platila i odnijela doma. nisam je popila prolila sam je. jos sam ljuta a ima dva mjeseca tome.
a vidis, meni cist ok

kaj se tice pupe, samo sjenila mi valjaju a ovo sve ostalo uzas, strava.pogotovo maskare, grozno nesto
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 24.02.2012., 10:23   #4108
Taft instant volume powder za kosu. Totalno bezveze, meni ne stvara apsolutno nikakav volumen, samo mi je kosa pod rukom gruba i ljepljiva.
malipavijan is offline  
Old 24.02.2012., 11:10   #4109
Quote:
Caprice kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već tko spomenuo Pupa kozmetiku, znam gro cura koje su njome očarane a meni dreka ne vrijedi. Kameni puder im je doslovce kao od kamena, maskara također, općenito šminka od koje se moram preznojiti od struganja da bih je nanijela na lice.

Zagrebačkom melemu robujem već godinama, ali ne sviđa mi se njihov stick za usne, nema mi isti efekt kao melem iz kutijice, ili mi se priviđa

Nivea desodoransi, inače volim Niveu, ali od dejzića se "umirišim" u roku od par sati (po ljeti da ne pričam)
A meni pupa maskare savršene i ona crvena za volumen i ona srebrna koja kao njeguje, dugo traju i zbilja su fantastične.
I meni i jedan i drugi melem odlični

A za Nivea deziće se skroz slažem, tako sam se nasmijala, kombinacija znoja i dezića, nešto prestrašno...
Tallyy is offline  
Old 24.02.2012., 11:44   #4110
Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Taft instant volume powder za kosu. Totalno bezveze, meni ne stvara apsolutno nikakav volumen, samo mi je kosa pod rukom gruba i ljepljiva.
Joj da i meni je katastrofa, samo mi kosu naelektrizira.
Mirella is offline  
Old 25.02.2012., 12:49   #4111
Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Taft instant volume powder za kosu. Totalno bezveze, meni ne stvara apsolutno nikakav volumen, samo mi je kosa pod rukom gruba i ljepljiva.
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Joj da i meni je katastrofa, samo mi kosu naelektrizira.
I meni je ovaj proizvod totalno loš. Kosu mi pretvori u masne rezance, a od volumena ni traga
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 25.02.2012., 15:03   #4112
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
I meni je ovaj proizvod totalno loš. Kosu mi pretvori u masne rezance, a od volumena ni traga

cini se da ipak nema do dobrog starog baby pudera za krizne kosa situacije
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 25.02.2012., 22:53   #4113
Ne služi taft volume powder za krizne situacije, on se koristi na suhoj opranoj kosi, malo ga se utrlja i kao trebao bi stvorit neki super ludi volumen, al ne stvori nist. Za krizne situacije tj. kad ne stignem oprat kosu koristim šampone za suho pranje kose, smeđi batiste koji mi je super. Dječji puder mi je koma, pol kose mi ostane bijelo
malipavijan is offline  
Old 25.02.2012., 23:04   #4114
Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Ne služi taft volume powder za krizne situacije, on se koristi na suhoj opranoj kosi, malo ga se utrlja i kao trebao bi stvorit neki super ludi volumen, al ne stvori nist. Za krizne situacije tj. kad ne stignem oprat kosu koristim šampone za suho pranje kose, smeđi batiste koji mi je super. Dječji puder mi je koma, pol kose mi ostane bijelo
Ja imam crnu kosu tako da mi baby puder ne dolazi u obzir. Iskreno, kad mi je krizna situacija, kosu vezem u rep ili pundju, imam srece jer je dosta gusta pa se ne kuzi da je masna
Ali zato moja prijateljica, ima skroz sroz blond kosu, znala je redovito,dok smo studirale kad bismo ucile za ispite pa ne bi stigle prat kosu , pudrat baby puder i onda to istrljat rucnikom i ta kosa bi, ne biste vjerovale, izgledala kao 2.dan nakon pranja!
A ovaj taft volume powder, nisam skontala da se o tome radi cim vidim powder, sjetim se automatski tog njenog pudera
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 25.02.2012., 23:30   #4115
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
micelarna otopina eveline. smece kakvo svijet nije vidio.
doslo mi je da ju popijem od muke. da se kaznim sto sam je platila i odnijela doma. nisam je popila prolila sam je. jos sam ljuta a ima dva mjeseca tome.

baš si me nasmijala iako sam istu micelarnu tek isprobala pa nemam neka veća iskustva
meni je biodermina micelarna sensibio valjda jedan od najgorih proizvoda koje sam ikad isprobala i koristila a gotovo svima drugima je super
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 26.02.2012., 00:55   #4116
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
essence mascara , radi se o ovoj mascari na kojoj piše Ultra black
ja ne znam dali sam ja postala pretplaćena da sve maskare koje uzmem mi budu loše; ne drži dugo, i trusi se , za sat i pol sam bila rakun

...
Ma da?

Meni je baš ta jedna od boljih jeftinjača koje sam probala , nije spektakularna ali za 30 kn...ne trusi mi se, ne peku me oči, lagano se skida..možda jedino ako stavim više slojeva daje efekt...kako ono ..paukovih nožica?
žalfija is offline  
Old 26.02.2012., 02:03   #4117
Golden Rose Dipliner



fkt sam mu dugo davala šansu, iako bih ga upotrijebila jednom i zgrozila se, ostavila i zaboravila na njega. neki dan sam ga samo zavitljarila u smeće užasno nepigmentiran, rijedak, isušuje kožu ispod..
Acid_2 is offline  
Old 26.02.2012., 02:05   #4118
Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Ne služi taft volume powder za krizne situacije, on se koristi na suhoj opranoj kosi, malo ga se utrlja i kao trebao bi stvorit neki super ludi volumen, al ne stvori nist. Za krizne situacije tj. kad ne stignem oprat kosu koristim šampone za suho pranje kose, smeđi batiste koji mi je super. Dječji puder mi je koma, pol kose mi ostane bijelo
meni je drugi dan navečer kosa još ok, al 3. dan kad se probudim masna :/ , 2. dan prije spavanja stavim dosta baby pudera(da mi se kosa zabijeli) i ujutro kad se dignem predobro je..preko noći to ''odradi'' puder pokupi svu masnoću i bude super super.. često to radim i uopće mi se neda upuštat u isprobavanja šampona za suho pranje jer mi je ova fora savršena
*ivancica* is offline  
Old 26.02.2012., 14:19   #4119
macadamia natural oil healing sprej:



smrdi i ništa ne radi kosi. nit je hrani nit joj daje sjaj!
divazg is offline  
Old 26.02.2012., 20:30   #4120
Slažem se. Potrošila sam macadamia healing oil, koje mi je super i bez kojeg ne mogu, a nije ga bilo u ljekarni za kupit, nego je bilo samo ovo smeće u spreju. Gospođa u ljekarni me uvjeravala da je to isto kao i ulje u bočici samo malo lakše i u spreju, ali to sa uljem nema veze. Ulje mi kosu omekša, lako ju raščešljam, nahranjena je i miriši. Ovaj sprej ne napravi nista od toga.
malipavijan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.