Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2012., 10:42   #4361
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
najbolje mi je što onaj jedan kojeg reklamiraju da ne ostavlja trag na crnoj odjeći ostavlja trag više od bilo kojeg drugog, tako da fakat ne kužim
Prijavljujem upravo taj dezodorans. Protiv bijelih tragova a bijeli prah se praši ko lud, usere svaku majcu
Miris i držanje je ok (ali ja nisam zahtjevna, se znojim se puno niti su mi neugodni miris velik problem), ali to mi ne znači puno kad ostavlja bijelo.
To je ovaj:
bubley is offline  
Old 03.06.2012., 22:35   #4362
Super!Taman uštedila 24 kn,koliko je u DM-u...
__________________
Khm...ja sam žensko
bozo24 is offline  
Old 05.06.2012., 16:38   #4363
Balea Urea okoloočna krema - iako je tu na forumu totalno nahvaljena, meni totalno ne paše
Uopće mi se ne upije nego ostavlja ko neki sasušeni gel na površini iako nije gelaste teksture, nekad me malo i peklo to područje kad sam je stavila.
Koristim je cca 2 tjedna i odustajem jer ne vidim nikakve pozitivne efekte, ujedno to mi je najgora okoloočna krema koju sam probala, doduše ni jedna me do sad nije oduševila, ali ova mi je baš koma.
Moram dodati da sam tražila sestru da je i ona proba, čisto da vidim kako se ponaša na njenoj koži i njoj se normalno upila nakon par minuta, tako da očito je do moje kože, a ne do kreme
Ayala is offline  
Old 06.06.2012., 15:05   #4364
NYX I DREAM OF ST. KITT 5 eye colour
Jucer sam stavila na oci bez primera i mislim si ok treba primer, ali jok, jednostavno manje od 7 sati ja nemam poja sjenila na ocima, a na mjestima gdje se kapak preklapa je jednostavno nestalo - razocarenje do bola

EDIT: prva i zadnja njihova paleta
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 06.06.2012., 22:52   #4365
Quote:
Ayala kaže: Pogledaj post
Balea Urea okoloočna krema - iako je tu na forumu totalno nahvaljena, meni totalno ne paše
Uopće mi se ne upije nego ostavlja ko neki sasušeni gel na površini iako nije gelaste teksture, nekad me malo i peklo to područje kad sam je stavila.
Koristim je cca 2 tjedna i odustajem jer ne vidim nikakve pozitivne efekte, ujedno to mi je najgora okoloočna krema koju sam probala, doduše ni jedna me do sad nije oduševila, ali ova mi je baš koma.
Moram dodati da sam tražila sestru da je i ona proba, čisto da vidim kako se ponaša na njenoj koži i njoj se normalno upila nakon par minuta, tako da očito je do moje kože, a ne do kreme
meni je koža od te kreme poludila, ono, crvenilo i pečeee... A čak sam ju kupila dvaput u razmaku jedno godinu i pol jer sam mislila da sam dobila neku pokvarenu verziju prvi put. al ne, reakcija je bila ista
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Old 07.06.2012., 00:55   #4366
Ovo



Zamuljao mi je i skinija pola laka
Užas.
beppina is offline  
Old 07.06.2012., 01:34   #4367


Suho ulje my ass, kupila ga za po gradu, a ne i nakon pola sata još uvijek izgledam k'o pomfri. Osim toga, nigdje na njemu ne piše da je suho ulje osim na hrvatskoj deklaraciji. Doduše, ja imam s SPF 40, možda ovaj od 20 stvarno je suh.
Ilona is offline  
Old 07.06.2012., 18:34   #4368
Nedavno sam posjetila Illamasqua dućan gdje sam si napokon kupila ruž i bila sva hepi zbog toga.

Inače, njihove boje su stvarno prekrasne i na swatchevima super izgledaju pa sam jedva čekala da si nabavim neki

Međutim taj ruž mi je nakon par sati nošenja toliko isušio usne da su me doslovce boljele od njega. A stavila sam balzam ispod i naknadno preko ruža još balzama. baš mi je krivo jer je boja super
Još mi je najgori taj neki osjećaj kao da se usta "skupljaju" u sebe, ne znam kako drukčije da objasnim


Mislim da ću polako odustati općenito od mat formi ruževa jer mi očito ne odgovaraju.

Trenutno koristim Matt od Revlona i taj mi je zasad relativno ok što se tiče suhoće, onako na granici je
mercury3 is offline  
Old 07.06.2012., 19:02   #4369
koja točno nijansa?
neki su im suši od drugih, koliko sam skužila
Acid_2 is offline  
Old 07.06.2012., 19:14   #4370
To je bila nijansa Sangers, prekrasna crvena boja. inače volim jače boje na usnama.
Stoga sam je prodala jednoj dragoj forumašici, nadam se da je zadovoljna s njom

a negdje sam čitala da Box još više isušuje od ove nijanse
mercury3 is offline  
Old 07.06.2012., 19:19   #4371
biće da je, ali mislim da ti je to ili do nijansi/određenih pigmenata ili do dugotrajnosti.

ja si idem slj.tjedan uzet jedan i nadam se da neće isušivati iako nemam osjetljive usne ali bi me smetalo dosta
Acid_2 is offline  
Old 07.06.2012., 19:32   #4372
Imam Box i ne mogu reći da mi nešto isušuje usta
Doduše, treba redovno raditi piling usta, a i balzam ispod je bitan (stavljam EArden 8 hour ali onaj melem, ne stick za usta koji mi samo isuši usta). Od svih Illamasqua koje imam Over mi malo isuši usta ali veći prigovor imam na kompaktnost ruža - em se teško nanese ravnomjerno em se na ustima boja "razdvaja". Pa mi onda usta izgledaju flekavo.
Btw Box sam stavila u prodaju ali samo zato jer mi ne stoji ova boja sve do zime. Barem se meni ne sviđa kako mi stoji, inače je predivan.
Calandre is offline  
Old 07.06.2012., 19:36   #4373
Možda stvarno i je do nijansi, ko zna
Sjećam se da na stalku gdje su ruževi postavljeni piše nešto kao da traju dugo vremena bez da isušuju
Meni trajnost nije bila baš nešto, za 3+ otprilike (bez jela i pića)

Ne znam kakve su im svjetlije nijanse jer takve ne koristim, ali mislim da su im formule uglavnom mat (sudeći po swatchevima)
mercury3 is offline  
Old 07.06.2012., 23:44   #4374
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Imam Box i ne mogu reći da mi nešto isušuje usta
Doduše, treba redovno raditi piling usta, a i balzam ispod je bitan (stavljam EArden 8 hour ali onaj melem, ne stick za usta koji mi samo isuši usta). Od svih Illamasqua koje imam Over mi malo isuši usta ali veći prigovor imam na kompaktnost ruža - em se teško nanese ravnomjerno em se na ustima boja "razdvaja". Pa mi onda usta izgledaju flekavo.
Btw Box sam stavila u prodaju ali samo zato jer mi ne stoji ova boja sve do zime. Barem se meni ne sviđa kako mi stoji, inače je predivan.
Iskreno kakav je to ruz ispod kojeg treba tona kvalitetnog melema ili drugog hidratanta
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 07.06.2012., 23:58   #4375
očito, jako suh ruž
Acid_2 is offline  
Old 08.06.2012., 00:43   #4376
Balea peel – off maska s hamamelisom i ekstraktom jantara
inače koristim druge maske za lice, no za promjenu sam odlučila probati ovu i razočarala sam se. i to jako. maska mi je užasna. sama po sebi maska je dosta ljepljiva pa ju je prilikom nanošenja dosta teško ravnomjerno nanjeti. maska se skida nakon 10-15 minuta nakon što se osuši. nakon par minuta me koža počela peckati. inače mi tako bude i sa većinom drugih maski pa sam mislila da će proći za par min. no međutim koža me sve više i više pekla i imala sam dojam da mi lice gori. kad sam pogledala u ogledalo imala sam šta vidjeti - na licu su mi izbili crveni plikovi. krenila sam skidati masku što se pokazalo gotovo nemogućom misijom zbog njezine ljepljivosti, a i nije se još bila osušila do kraja nakon valjda 10 minuta ispiranja i trljanja lica napokon sam ju uspjela skinuti. koža mi je sada crvena uz pokoji plik i blago pecka. valjda će hidratantna krema spasiti stvar sada... uglavnom, nikome ju ne bi preporučila.
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Old 08.06.2012., 08:49   #4377
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Imam Box i ne mogu reći da mi nešto isušuje usta
Doduše, treba redovno raditi piling usta, a i balzam ispod je bitan (stavljam EArden 8 hour ali onaj melem, ne stick za usta koji mi samo isuši usta). Od svih Illamasqua koje imam Over mi malo isuši usta ali veći prigovor imam na kompaktnost ruža - em se teško nanese ravnomjerno em se na ustima boja "razdvaja". Pa mi onda usta izgledaju flekavo.
Btw Box sam stavila u prodaju ali samo zato jer mi ne stoji ova boja sve do zime. Barem se meni ne sviđa kako mi stoji, inače je predivan.
Probaj ga na usnama, nije ni namijenjen za usta
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Old 09.06.2012., 18:13   #4378
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
Probaj ga na usnama, nije ni namijenjen za usta
dast1503 is offline  
Old 09.06.2012., 19:27   #4379
ovo vichy mlijeko/losion za tijelo
http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...reme_teas1.jpg
pored toga sto mirise tako poznato (nekad sam koristila neki losion sa takvim mirisom, al jeftini!!!), ne razmazuje se najljepse, kofol upije ali se ispod njega pravo oznojis kakav ruzan osjecaj oznojeno, ljepljivo, tesko, masno a iako nisam stavila puno. Bas sam se razocarala...
Samazza is offline  
Old 10.06.2012., 00:03   #4380
Quote:
mercury3 kaže: Pogledaj post
Možda stvarno i je do nijansi, ko zna
Sjećam se da na stalku gdje su ruževi postavljeni piše nešto kao da traju dugo vremena bez da isušuju
Meni trajnost nije bila baš nešto, za 3+ otprilike (bez jela i pića)

Ne znam kakve su im svjetlije nijanse jer takve ne koristim, ali mislim da su im formule uglavnom mat (sudeći po swatchevima)
skoro svi su mat, da, ali imam neke mat ruževe drugih proizvođača koji mi isuše usta: neki od Chanela npr (koji niti nisu mat), dok mi Illamasqa ruževi uopće ne isušuju usta.
Uvijek namažem usta balzamom, pustim da se upije, obrišem što ostane i onda stavljam ruž. Dakle, drugačije ne stavljam niti jedan ruž pa tako koristim i Illamasqa ruževe. Meni odgovaraju iako sam i ja mislila da će mi biti presuhi kad sam kupila prvi.
I btw, nije mi nužno da bude EArden, i Melem mi je za tu svrhu odličan.
Calandre is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.