Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2024., 14:59   #4001
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Sljedeci tjedan idem u Berlin. Posto nam je prvi dan let popodne, volila bi iskoristit i prvo kasni poslijepodne. Mislila sam da odemo do Alexanderplatza. Fi se tamo uopce izmuvat?
Meni je bila zgodna šetnja od Alexanderplatza do Rosenthaler Platza, al ne baš pravocrtno nego muvaš se malo okolo, pojedeš nešto usput (npr. Curry61 na Oranienburgerstraße ak jedeš kobasice), prošetaš do parkova, popiješ kavu, odeš šnjofat parfeme u LeLabo (Alte Schönhauser Str.) ak ti je do toga... muvanje naokolo.

Otprilike ovako nekako.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 19:37   #4002
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Btw, nista od duzih putovanja ove (mozda ni slijedece) godine. Ali bi mozda na Mallorcu. Bio tko?
Negdje bi se kod Palme smjestili na tipa 4-5 dana, bez auta.
Bila sam jednom, i ne znam, nisam oduševljena. Sva ta turistička naselja tamo su mi kao Vodice. Palma mi je bezveze. Vidjela sam neke planine na drugoj strani otoka iz aviona, to je vjerojatno bolje, ali do tamo nisam stigla.

Bila sam i na Ibizi, to je nešto bolje.

Puno mi je ljepša Madeira. Prekrasne staze za hiking, ako te to zanima.

A navodno je lijepo i na Lanzarote i Fuerteventura, ali nisam bila.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 19:54   #4003
Lanzarote je predivan. Madeira jos ljepsa.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 21:45   #4004
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Koje terme u Budimpesti su najbolje ako idemo s djetetom od godine dana?

Htjela sam Gellert, ali oni imaju neke restrikcije oko godina za dio bazena i ne mogu garantirati da ce mala biti u stanju postovati kucni red sto se tice neometanja drugih gostiju, bas se voli brckati pa se smije, lupa nogama i rukama, pliva, vrisne povremeno i tako to.

Ne zelim biti neuljudna i ometati ljude koji su dosli tamo uzivati u miru i tisini


Idemo prvenstveno radi zooloskog i toplica, ostalo smo ja i muz prosli kad smo bili na medenom mjesecu tamo. Ako imate jos neku preporuku sto vidjeti i sto bi skoro-dvogodisnjem djetetu bilo zanimljivo, samo pisite.

Voli traktore, avione, brodove, zivotinje, ducane, banke, princeze, jednoroge i Minnie Mouse e da, i cokoladu, to je ljubav broj 1 vjerojatno.
Dio termi u Budimpesti ne pusta osobe mladje od 14 (ili 16). Istrazi si malo da ne izvisite.

Za klince je Varosliget uvijek fora. Opcenito Budimpesta ima super parkove.

Imate onu nekakavu voznju po Dunavu s busom-brodom, vlqk kojim upravljaju djeca i sl., ali mislim da je to za dvogodisnjake meh. Na tvom mjestu bi se drzala parkova.
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 16:19   #4005
mi cemo sutra napokon do budimpeste, spominjem je vec godinama pa nikako otic. ne bi ni sad vjerojatno da jedina nema iole okej vrijeme ove subote. ne ocekujem nista pa me mozda iznenadi
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 16:25   #4006
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mi cemo sutra napokon do budimpeste, spominjem je vec godinama pa nikako otic. ne bi ni sad vjerojatno da jedina nema iole okej vrijeme ove subote. ne ocekujem nista pa me mozda iznenadi
Lijepa je Budimpešta i baš je nekako napredovala. Ima se svašta za vidjeti i raditi. Oko hotela Ritz i Kempinski je baš lijep kvart za promuvat se po dućanima, Osteria TG tamo blizu ima odličnu hranu.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 16:25   #4007
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Btw, nista od duzih putovanja ove (mozda ni slijedece) godine. Ali bi mozda na Mallorcu. Bio tko?
Negdje bi se kod Palme smjestili na tipa 4-5 dana, bez auta.
Bila sam prije par godina, pocetkom rujna, Port d’Alcudia, plaze su pjescane kilometarske, opremljene stvarno svime (od tuseva i wc-a svakih par metara do djecjih igralista i jos gomila toga), more toplo, gomila razno raznih restorana i barova. Mi smo birali upravo dio otoka jer nije tako party nastrojen kao dijelovi oko Palme, pa zavisi sta te zanima.
Otok nije velik, pa mozes rentati auto za obici ga, ima nekoliko popularnih atrakcija, osim Alcudie proveli smo jedan cijeli dan u Palmi, obisli i Cap de Formentor, Pollensa, Muro, Inca, Sóller i jos dosta toga.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 16:33   #4008
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
Lijepa je Budimpešta i baš je nekako napredovala. Ima se svašta za vidjeti i raditi. Oko hotela Ritz i Kempinski je baš lijep kvart za promuvat se po dućanima, Osteria TG tamo blizu ima odličnu hranu.
a nesto sa tradicionalnom hranom?
znam da sam to vec pitala ovdje, kopam po stranicama i ne mogu nac, a nisam skrinsotala.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 16:38   #4009
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
a nesto sa tradicionalnom hranom?
znam da sam to vec pitala ovdje, kopam po stranicama i ne mogu nac, a nisam skrinsotala.
Joj, bila sam u odličnom, u dvorcu na Budimu, jako blizu Hiltona gore. Sad idem na trening, ali kad se vratim pokušati ću na maps skuziti koji je.

Inače, imaju i onaj srednjovjekovni Sir Lancelot, mislim da još radi, ali to je fora ako ste s društvom.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 18:18   #4010
Forza, evo ovaj 21 Magyar Vendeglo, Fortuna Ut. 21.

To je u Castle kompleksu, pa si možeš iskombinirati s razgledavanjem. Jela sam pačetinu i bilo je baš dobro. Kolege su mlatili po guščjoj jetri i rekli su da je bilo super, ali ja nisam probala.

https://maps.app.goo.gl/1LpS6vbZ9V1jAguH7
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 20:07   #4011
hvala ti!
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 20:50   #4012
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
a nesto sa tradicionalnom hranom?
znam da sam to vec pitala ovdje, kopam po stranicama i ne mogu nac, a nisam skrinsotala.
Menza Étterem i Gettó Gulyás. Ak se poželite netradionalne kuhinje, onda i odličan Mazel Tov.
Marlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 21:15   #4013
Kad je bal...kolega iz Budimpešte preporuča i ovaj, taj je dolje u gradu

https://maps.app.goo.gl/H5gjrRo3PJJtwiFX8
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 07:45   #4014
hvala, spremam sve!
uber vozac mi se probudio s temperaturom tako da nista od izletovanja. mozda nam ta budimpesta fakat nije sudjena
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 10:27   #4015
Pa nije baš ni neko vrijeme, bolje kad bude sunčano i Dunav se ljeska na suncu.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 10:45   #4016
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
Pa nije baš ni neko vrijeme, bolje kad bude sunčano i Dunav se ljeska na suncu.
i to sto kazes, lakse mi pao ostanak doma
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.