Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2018., 12:30   #11281
Quote:
IvekZagreb kaže: Pogledaj post
Rekao si da nisi uložio jer je sad kasno, a ne da neznaš kako se može uopće uložit.
Uložio sam u školavanje pa ne pušim ovakve likove. Neprocjenjivi povrat.
Rekao sam da je sada opcenito prekasno za uloziti u Rimca po mom misljenju jer firma ima preveliku valuaciju, koje bi realno trebala biti nesto manja.

a ovo pitanje gdje se trenutno moze uloziti buduci da tvrdis da ovih 150 nije ukljuceno u trenutnu valuaciju i spominjes neki rast od 14.900%, je namijenjeno tebi. To mi se cini kao dobra prilika pa te istovremeno pitam gdje si ti prije ulozio i koliko si zaradio na tome cisto da znam tko stoji iza savjeta, jer nikada u zivotu nisam vidio da netko ne ukljuci narudzbe u valuaciju firme. Ako znas jos neki takav slucaj, slobodno javi. Rado cu podijeliti % zarade s tobom.
Forumskaluda is offline  
Old 03.04.2018., 12:32   #11282
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post
zasto pricas o necemu u cemu nemas blage veze? Gdje si ti ulozio do sad i koliko je bio povrat ? Ajde da i to cujemo veliki strucnjace za investicije. LOL
I kažeš, Cvetojević - koji javno žali jer nije na vrijeme investirao u Rimca - "nema blage veze" i "veliki je stručnjak za investicije", jer se u Rimca niti ne može uložiti? Ja sam mislio da se njegove riječi ovdje navode kao argument u prilog Rimcu...
Lord Byron is offline  
Old 03.04.2018., 12:40   #11283
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post

Gledaju se neki drugi parametri: dali je odrziv, dali ima rast, dali zaposljava ljude, dali ima klijente.
Jel održiv -> nije (poticaji države višestruko mu premašuju prihode od ostalih izvora)
Ima li rast -> nema (10 godina jedan auto, španjolskim muljatorima)
Jel zapošljava ljude -> zapošljava djecu onih koji su na platnoj listi istog
Ima li klijente -> nema (osim špalnjolskog muljatora)
bizon_9 mm is offline  
Old 03.04.2018., 13:00   #11284
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Jel ti to trollaš ili što???
Ovaj video dokazuje što točno? Da si ti u pravu da auto zaista postoji (što nitko ne dvoji), da je vozno i da se prodaje ko ćeten halva ili da smo mi u pravu a to je da je Rimac Opel Serator ne 3.0 nego 7.2 l?

Ne znaš odakle počet od tolikih laži jebote. Počeo sam pisati post nabrajajući laži koje su mi onako brzinski zaparale uši, al sam u međuvremenu došao negdje do 17. minute videa, taman kad Rimac recitira napamet naučene tehnikalije kao ženska u auto salonu koja nema pojma o autima koje prodaje, te mrtav hladan reklamira All Wheel Torque Vectoring prikazom videa kako njegov auto proklizava sa svim kolima u zavoju, pa kaže - "The challenge is to get maximum out of the tyres, cause you're touching the road with only 4 small patches that are size of your hands...so you can see here in superslow motion (normalna kamera nije mogla uhatit tu Warp 7 brzinu kroz zavoj, op.a.) how the car slides on all 4 wheels, YOU DON'T NEED TO BE A REALLY GOOD DRIVER TO DO THIS, THE CAR DOES IT FOR ITSELF..."

Znači to auto je programirano da nastoji ubiti svog vozača gubeći kontrolu i kontakt s podlogom u momentu kada je to vozaču najvažnije - u zavoju?

I ne samo to, oni ovu tehnologiju primjenjuju i u ostalim područjima kojima se bave...
Odmah zatim prikazuje snimku od 10 sekundi dužine sa trkaće piste (Grobnik?) di brzinomjer pokazuje da tom savršenom superautu u zavoju pada brzina na 80 km/h, u zavoju na trkaćoj pisti di bi i spušteni Jugo grupe A proletio bar sa 130 km/h.



Nije Rimac 2010. bio tehnološki analfabet. On je to i danas. Nakon ovoga vide, valjda bi svakome tko je završio 7. i 8. razred osnovne škole trebalo biti jasno kolika je magnituda Rimčeve ignorancije. Magnituda njegove ignorancije je tolika da on sam vjeruje u ta svoja "car salesman" sranja što ih laže ljudima...On sam vjeruje u to.

Tko je pobijedio u ovom duelu gentlemana mogu ti ilustrirati i prodajne brojke Koenigsegga i Rimca...


U jebote, iscrpilo me ovo.
Ako imaš koji highlight u ovom videu, možeš navest pa ćemo secirat detaljno laž po laž koja te zanima.
Evo za neutralne jedan dobar post iz 2016. prije Hammondove nesreće.

Inače pogledajte ovu sliku, prvi Rimčev kupac koji je auto kupio 2014., dolazi lemiti po autu 2015.

https://www.youtube.com/watch?v=v0hYHT24qyY tu vidite da je on Paul Runge, poznati oftamolog s Floride

https://s17.postimg.org/4z6irhu3z/Lopovi.png
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.

Zadnje uređivanje somied : 07.04.2018. at 00:07. Reason: slika
Ank.Skywalker is offline  
Old 03.04.2018., 13:08   #11285
Evo još jednog posta koji ga raskrinkava

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1066
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 03.04.2018., 21:36   #11286
Nastavak na: https://www.forum.hr/showthread.php?t=1065315
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.