Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 01:50   #281
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Koliko premlaćivanja gayeva??...daj ne pretjeruj molim te..drugo je što mediji upravo obožavaju to staviti na vijesti. Neznam što se uopće od nas traži...moja djeca znaju da postoje gay parovi, na njih se što se tiče bilo kakvog zlostavljanja tiču ista ona pravila koja se tiču i bilo koga drugoga...ali ja svom djetetu nemogu izbiti iz glave da se čudi što neko može imati dvije mame, što se dva muškaraca mogu poljubiti na ulici...zašto?...jer to nemaju prilike vijdeti..jer im je pojam obitelji naša obitelj i one koje nas okružuju. Kad smo prvi puta o tome pričali naravno da i njima što je normalno prvo kroz glavu proleti seks jer su u toj dobi...pa se čude kako mogu imati djecu...uglavnom...niko ovdje ne zagovara da se odgajaju mali zlostvaljači i ismijavači gay parova, ali tražiti od djece da im to nije u najmanju ruku čudno je besmislica. Inače moji su to prošli sa nekih 7-8 godina jer su to vidjeli u onoj nesretnoj "Zabranjenoj ljubavi"
pa sam morala se doma preznojavat objašanjavajući.
A ne njih nitko ne dira.Super im je.Odi na njihov forum malo.Nisam rekla da premlaćuju svakoga,ali daće prije premlatiti gaya nego pedofila.Znaš koliko oni ugrožavaju naše društvo.Jel ti pričaš o onom dečku što je bio na "Istrazi"?Ja pričam o crnoj kronici u "Večernjaku".E a u "Crnoj kronici" se ne napuhuje.Istina je da je "Gay pride" nepotreban al to je njihova stvar ipak.Ja upoznala dvije lezbe i jednog gaya i za mene su oni ljudi sa drukčijim seksualnim potrebama od mene.
p.s. Nema tu prikladnoga smajlija za cinizam pa me se zato hvata za svako slovo.
Rosalinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 01:56   #282
Zato sto su pedofili prikriveni,dok se homosex.bore za svoja prava i izlazu.....a nemoj misliti,da pedofil hoda sa transparentom iznad glave nebi dobio po toj istoj
prvo od mene
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 02:03   #283
Pa naravno.Ali se priča o homoseksualizmu kao bolesti čak se spominje i gen,a pedofilija je u biti bolest neizlječiva.Nda ajmo tovriti topić o pedofiliji.Mislim da bi se tu imalo štošta reći.
Rosalinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 02:12   #284
JOJ,samo to nemoj...tu grizem
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 03:11   #285
Ma nema veze.Mene zanima koliko roditelji djecu upućuju u pedofiliju.Ja se ne sjećam da mene jesu,a opet nikad nisam bila žrtva pedofila.Mada ja bi svoje dijete ipak upozorila.Nikad ne znaš.
Rosalinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 07:06   #286
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja to rekla,molim te citiraj....nisam se toga ni dotakla.Naravno da je tako...ja sam se takla odgoja u takvoj zajednici....nista drugo,ne dramim oko toga ni te j-----knjige....
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
pr.bas neki dan dode mali iz skole i on i seka pricaju o homicima....to je cuo u skoli!!! ubacila sam se i kratko objasnila da zna osnovno,necu mu govoriti o nj.ljubavi i prezentiranju iste sigurno ....
Zna tko su,to je dovoljno,zasto?zato sto nas ima svakakvih....i to je to,za sada,mislim da sa 7g ni ne treba vise.Sve sam rekla!
Evo, ja citirala...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 07:54   #287
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
mislim,bez uvrede,da nisi shvatila.....govorim iskljucivo o paru:mama i tata...nitko ne govori o tome da m.ili.t.nadu par istog spola....jer za mene takoder nije normalno,da odgajaju djecu.....
Njihov zivot,nek ga provedu kako zele i s kim zele,ali odgoj djeteta -nikako!
Sta se tice knjige-jos jedna glupost,nista novo....
Danas svaka šuša moze napisati knjigu i nadrobiti u njoj sta zeli....moji je nece citati,dok ne izraze zelju sami,kad budu primjerenih godina......
a vidi, znam nekoliko njih koji su u braku ili vezi stvorili djecu i nakon X godina skužili da ih privlači isti spol i skupili hrabrosti priznati sebi i drugima da je to tako. oni nakon takvog comming out-a su još uvijek ostali roditelji, iako su u vezi sa osobom istog spola, a njihovoj djeci ne ostaje ništa drugo nego da ih prihvate takvi kakvi jesu.

po meni nije loše da djeca znaju nešto o tome i da se znaju ophoditi i sa kombinacijama mama-mama ili tata-tata

homoseksualnost nije zaraza
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 08:05   #288
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
a vidi, znam nekoliko njih koji su u braku ili vezi stvorili djecu i nakon X godina skužili da ih privlači isti spol i skupili hrabrosti priznati sebi i drugima da je to tako. oni nakon takvog comming out-a su još uvijek ostali roditelji, iako su u vezi sa osobom istog spola, a njihovoj djeci ne ostaje ništa drugo nego da ih prihvate takvi kakvi jesu.

po meni nije loše da djeca znaju nešto o tome i da se znaju ophoditi i sa kombinacijama mama-mama ili tata-tata

homoseksualnost nije zaraza
To sam i ja rekla,a nije bome ni nasljedna.Znači ako je nekome brat ili sestra homoseksualac treba mu zabraniti svaki kontakt sa djetetom.
Rosalinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:25   #289
Quote:
oraščić kaže: Pogledaj post
A sto ti mislis da tvoje dijete od 4g razumije i koliko???
dovoljno je da zna što znači voljeti
Quote:
.....zna pojam lezba iliti peder(koje su mi pogrdne i ne dozvojlavam da ih koriste)....ti mislis da bi trebala vise?
ono, ne bi bilo loše te pojmove staviti u neki kontekst

nije mi bila namjera provocirati pitanjem nego samo vidjeti kako se s ovom temom nose drugi roditelji
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:15   #290
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Evo, ja citirala...
Shtefy-ajde,molim te,izvukla si koju rijec,ne razumijes tekst????Da,apsolutno tocno,ima nas svakakvih,rekla sam kako sam objasnila djetetu i za mene je to to......sto bi po tebi trebala-govoriti mu i zasto,zato sto vole sex sa istim spolom,joj,nemoj.......j--- mi se (oprostite na izrazu)za homice...necu i nema potrebe dijete opterecivati sa time,budu li pitali,reci cu vise.....
Vi pocnite sa 3,4g....mene ne zanima kako cete im objasniti,vasa stvar.Dotakli smo se odgoja i tu sam reagirala...
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:18   #291
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
dovoljno je da zna što znači voljeti
ono, ne bi bilo loše te pojmove staviti u neki kontekst

nije mi bila namjera provocirati pitanjem nego samo vidjeti kako se s ovom temom nose drugi roditelji
Iskreno,oprosti,moram priznati da sam te zamijenila sa nekim,ciji je stav bio dosta grrrrrr,pa ....jos jednom isprika.U pravu si,trebalo bi,ja se time ne zamaram,upucujem djecu u sve,tako i tu...ali ne previse detaljno.Mozda kroz igru,salu...na razumljiv nacin njima,ali oprosti,moje misljenje je da je sa 4g premala.....
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:49   #292
Quote:
Rosalinda kaže: Pogledaj post
Ma nema veze.Mene zanima koliko roditelji djecu upućuju u pedofiliju.Ja se ne sjećam da mene jesu,a opet nikad nisam bila žrtva pedofila.Mada ja bi svoje dijete ipak upozorila.Nikad ne znaš.
Naravno da se moraju upozoriti.Moja kuma je kao curica umalo pala u sake jednom takvom manijaku.Nekako je namamio u podrum od zgrade,pokusao da je dira,al je ona vristala tako da je cuo susjed koji je srecom odmah dotrcao."Najbolja" stvar je bila sto je susjed manijaka samo psujuci potjerao iz ulaza.Izgleda da ga niko nikad nije sankcionirao,mora da se mislilo da toga nije bilo u ondasnjem socijalizmu...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 16:03   #293
Moje mišljenje je da dijete treba upućivati u sve stvari iz našeg društva, a s obzirom na dob dijete će samo upiti koliko mu je dovoljno i koliko može samo shvatiti. Pa tako i za homoseksualce. Ne bojim se da će se od knjige "zarazit", a ako mu je suđeno pokazat će sklonost i bez te knjige. Da li bajke i priče skrivate od dijece?

A homoseksualnost i pedofilija kao paralele u kontekstu-veću glupost nisam čula!!
scarlet75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 17:10   #294
Quote:
scarlet75 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da dijete treba upućivati u sve stvari iz našeg društva, a s obzirom na dob dijete će samo upiti koliko mu je dovoljno i koliko može samo shvatiti. Pa tako i za homoseksualce. Ne bojim se da će se od knjige "zarazit", a ako mu je suđeno pokazat će sklonost i bez te knjige. Da li bajke i priče skrivate od dijece?

A homoseksualnost i pedofilija kao paralele u kontekstu-veću glupost nisam čula!!

a za zadnju rečenicu magare jer sam spomenula ped u nazivu
Rosalinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 23:57   #295
Uglavnom, u petak 3.4. imamo u 18:00 u dječjem odjelu Gradske knjižnice Rijeka (knjižnica Stribor, na Trgu 128. brigade HV-a) predstavljanje knjige i "diskusiju s autorom" pa ako netko ima nedoumica glede knjige ili slično, može mi se obratiti direktno tada i tamo.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.