Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2012., 12:07   #401
Hairdo, slažem se s curama, brineš previše što će drugi misliti.
Mislim, neš ti važnog zadatka na svadbi voziti auto i u njemu kuma

Utrpajte se nekom u auto i gotovo, a mladencima ili kome već objasnite da ne možeš voziti.
A ako oni dignu nos na to, ne znam što reći, najbolje ništa
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:10   #402
ma ne vjerujem zapravo da bi se mladenci ljutili niti da je to nerješivo ali bila sam na jako malo svadbi (većinom u djetinjstvu) a znam iz priča koliko ljudi obično drže do toga da sve bude po planu i sad osjećam kao da sam grdo zajebala i da sam nešto pokvarila
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:17   #403
Ako si vozač i znaš voziti onda je svaki auto; auto! Nepoznati grad?? Neš ti strahote, osim ako nije Bankok recimo ( onda bi te možda trebala prati trema ). Na svadbama se inaće uvijek formiraju kolone i nitko ne vozi ko na F1 pisti tak da ne vidim uopće razloga tvojoj tremi. I ne kužim? Pala si? Kakve veze to ima s vožnjom auta? Uganula sam zglob prije dva mjeseca, još me boli ako nezgodno stanem al i dalje trčim, vozim bajk , hodam i vozim najnormalnije auto.

Opusti se, zvekni dva jegera prije i fiju briju. I da, ne zaboravi vozačku ponjeti.

A dečku nije nekaj na čast da je još nesigurniji od tebe kaj se vožnje tiće!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:25   #404
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ako si vozač i znaš voziti onda je svaki auto; auto! Nepoznati grad?? Neš ti strahote, osim ako nije Bankok recimo ( onda bi te možda trebala prati trema ). Na svadbama se inaće uvijek formiraju kolone i nitko ne vozi ko na F1 pisti tak da ne vidim uopće razloga tvojoj tremi. I ne kužim? Pala si? Kakve veze to ima s vožnjom auta? Uganula sam zglob prije dva mjeseca, još me boli ako nezgodno stanem al i dalje trčim, vozim bajk , hodam i vozim najnormalnije auto.

Opusti se, zvekni dva jegera prije i fiju briju. I da, ne zaboravi vozačku ponjeti.

A dečku nije nekaj na čast da je još nesigurniji od tebe kaj se vožnje tiće!
a sve to znam ali ipak ne mogu i gotovo. pala sam s ogromne visine na ruku i nisam ni sigurna da li uopće mogu držat volan kak se spada . danas bi trebala na slikanje da vidim da li je slomljeno jer mi zadnja 2 prsta na desnoj ruci mijenjaju boje i imam grčeve u zglobu

drugo - nisam iz tog kraja i nikad nisam vozila po okukama i krškim cestama. uz to, nije to neki bla auto nego auto njegovog tate. zbilja ne želim u takvom stanju u taj auto
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:34   #405
Okej, ak nemreš nemreš, tak reci i ne ustručavaj se; ja sam ti samo malo htjela ukazati da to nebi trebalo biti niš strašno. No, ak te boli, onda boli.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:58   #406
Ma joj hairdo brines prevec! ak nemozes nemozes, pa bolje da im velis nego da ides vozit i negdje se skucas- e tek tad bi bilo sranje!

mislim da uz sve kaj ceka mladence ovo im je najmanji problem, brzo se prijevoz rijesi.. samo pazi da taj kome ides u auto ima dosta goriva

(mi smo proslu svadbu poveli 2- tatu i sina, ali moj prepametan ujak je zaboravio natankat auto prije polaska tak da smo na kraju svi isli pjesice!! al dobro nije bilo daleko- gunduliceva- gornji grad.. jos smo bili skoro goli, a bila je zima pa nam se lik u zicari smilovao i pustio nas za đabe! )
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 13:13   #407
već mi je malo lakše

nas dvoje smo se opet čuli i sad kad smo se malo ohladili ipak ne zvuči kao da će bit prevelik problem. žao bi mi bilo da imam gips ali to tek treba vidjet, valjda nije tako strašno

vidim ja i sama da to nije strašan propust ali znam i kako ljudima emocije prorade, imaju brdo posla i svaka sitnica od strane gostiju koja nije po planu natjera ljude u šizu. ja se samo ne želim nikome zamjerit zbog toga što sad u jednu ruku trebamo poseban tretman, ma koliko sitno to bilo. ali hvala vam na utjesi
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.