Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2013., 08:55   #41
I odjeća može bit željen poklon, bar mom sinu. On sada ima 4.5 g i crkava od sreće kad dobije majice na Jurića i ekipu, gaće, čarape bilo što samo da je Jurić. I stvarno se veseli, i svako jutro kopa po ormaru koju će nosit u vrtić. Isto tako je i s curicama i Hello Kitty, sve može samo da je Kitty gore. Ja onda dodam i neki rajfić, špangicu, ogrlicu ili torbicu.
Treba samo malo istražiti, kaj se nosi.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:23   #42
Frendičin mali tako otkinuo kad sam mu darovala neku igračku, ali ludilo je bilo na Ben Ten čarape. I sad usred zime po doma nosi ljetne kratke hlačice Ben Ten.Već vidim da ću mu kupiti pidžamu na Jurića jer je i on u điru. Od gaća, čarapa, trenirki... Samo da je Jurić
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:57   #43
mi smo za poklon jednom dobili set oružja - užasno strašnog, koje izgleda kao pravo: pušketina sa snajperom i kojekakvom dodatnom opremom
a mali je tada imao manje od 2 godine, mislim stvarno! to je jedini poklon koji smo odmah proslijedili u smeće. nismo htjeli to nikome dati jer kako sam se ja naježila pri pogledu na to, za očekivat mi je bilo da nitko ne voli da mu dijete dobije takvo šta

žao mi je kad klinci dobiju nešto za 10 kn i vesele se tome a to crkne do naveče pa budu tužni... bolje vrećicu bombona pokloniti u tom slučaju.

svi ostali pokloni su dobrodošli - moja mala ima fetiš na gaćice i čarape pa ju i to jako veseli
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 10:10   #44
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
mi smo za poklon jednom dobili set oružja - užasno strašnog, koje izgleda kao pravo: pušketina sa snajperom i kojekakvom dodatnom opremom
a mali je tada imao manje od 2 godine, mislim stvarno! to je jedini poklon koji smo odmah proslijedili u smeće. nismo htjeli to nikome dati jer kako sam se ja naježila pri pogledu na to, za očekivat mi je bilo da nitko ne voli da mu dijete dobije takvo šta

žao mi je kad klinci dobiju nešto za 10 kn i vesele se tome a to crkne do naveče pa budu tužni... bolje vrećicu bombona pokloniti u tom slučaju.

svi ostali pokloni su dobrodošli - moja mala ima fetiš na gaćice i čarape pa ju i to jako veseli
Joj da, jeftine igracke koje crknu do navecer ili se strgaju
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 11:22   #45
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
Joj da, jeftine igracke koje crknu do navecer ili se strgaju
sve igračke tipa offertisima i takve slične...jeftina kineska plastika...

najgore mi je kad ljudi pozovu hrpu dječurlije na ročkas klinca u neku igraonicu misleći da će dobit hrpu poklona dijete, i onda se naslažu takva sr...

opasne su ...dijete se može tom plastikom svo izrezati..

via u smeće s tim...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:29   #46
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
mi smo za poklon jednom dobili set oružja - užasno strašnog, koje izgleda kao pravo: pušketina sa snajperom i kojekakvom dodatnom opremom
a mali je tada imao manje od 2 godine, mislim stvarno! to je jedini poklon koji smo odmah proslijedili u smeće. nismo htjeli to nikome dati jer kako sam se ja naježila pri pogledu na to, za očekivat mi je bilo da nitko ne voli da mu dijete dobije takvo šta
ja da dobijem nesto takvo, ne bih niti uzela - odmah bi im rekla sto mislim o tom poklonu.
a i nisam sigurna bi li se kasnije i druzima sa tim ljudima.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 21:15   #47
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
mi smo za poklon jednom dobili set oružja - užasno strašnog, koje izgleda kao pravo: pušketina sa snajperom i kojekakvom dodatnom opremom
od koga ste to dobili?
jel imaju ti ljudi djecu ili ne?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 23:55   #48
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
I odjeća može bit željen poklon, bar mom sinu. On sada ima 4.5 g i crkava od sreće kad dobije majice na Jurića i ekipu, gaće, čarape bilo što samo da je Jurić. I stvarno se veseli
Slažem se. Moj ima 3godine i razveseli ga sve na Jurića i ekipu. I majica i čak veš na omiljene mu likove. Knjiga i bojanki nikad dosta
mathy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 00:00   #49
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ja da dobijem nesto takvo, ne bih niti uzela - odmah bi im rekla sto mislim o tom poklonu.
a i nisam sigurna bi li se kasnije i druzima sa tim ljudima.

Užas,moj je također jednom prigodom dobio pištolj i odma sam ga sklonila,i rekla dotičnima da mu ja to ne kupujem i ne podržavam takve poklone,da znaju za ubuduće i da nije primjeren poklon za njega.

Oni nisu imali djece i kao nisu više znali što bi mu kupili jer bi mu svaki put donosili autiće ili slično. Tako da ne treba biti pregrub ali treba dati do znanja da to nije u redu
mathy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 09:25   #50
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ja da dobijem nesto takvo, ne bih niti uzela - odmah bi im rekla sto mislim o tom poklonu.
a i nisam sigurna bi li se kasnije i druzima sa tim ljudima.

ni moji dečki nikad nisu imali takve igračke , al susjedice iznad nas gle čuda jesu, kupila im kuma pištolj na metke one sitne kojima mozes oko ozlijedit

kad su bile s time vani moji nisu ! !

rekla sam tim roditeljima da mi uopće nije jasna namjera te kume curama poklonit tak nekaj
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 12:22   #51
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
od koga ste to dobili?
jel imaju ti ljudi djecu ili ne?

ma nemaju djecu, a ostavili su nam na kvaki od ulaznih vrata u vrećici... inače se uopće ne družimo tako da smo i mi bili u šoku što smo uopće dobili ''poklon'' od njih...

inače, svatko s kim se imalo družimo zna naše stavove o oružju.
čak nismo htjeli malom kupiti ni pištolj na vodu (a cijelo ljeto je na moru), nego onu kao gumiranu špricu. bio je jadan zavidan dečkima koji imaju pušketinu na vodu i na kraju je dobio na poklon takvu pravu pušku na vodu - s tim smo mu dali da se igra ali je ona brzo crkla pa se vratio na špricu

baš smo za vikend dobili gaćice i potkošulju na jurića za rođendan - ajmeeee srećeeee !!!

i veliki minus za puzzle od 160 kom za dijetetov 4. rođendan
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:39   #52
Meni je fakat bilo smijesno to sto krsni kum i ja kupimo klincu uvijek isti poklon...evo vec dvije godine za redom, ja mu kupim psica sveznalicu, to mu kupi i on, sljedece godine - iste lego kocke, nisam ni jednom nis rekla, ali zanimljivo mi je to.
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:38   #53
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
ma nemaju djecu, a ostavili su nam na kvaki od ulaznih vrata u vrećici... inače se uopće ne družimo tako da smo i mi bili u šoku što smo uopće dobili ''poklon'' od njih...

pa to je jos bizarnije od samog poklona
a u kombinaciji je

pa sto su htjeli poruciti


Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post

i veliki minus za puzzle od 160 kom za dijetetov 4. rođendan
to je previse i za mojih 30+
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 07:48   #54
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
i veliki minus za puzzle od 160 kom za dijetetov 4. rođendan
mm je kupio maloj od 3 godine puzzle od 192 komada
pa se onda ja relaksiram slazuci dvorce, princeze i pizdarije
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:50   #55
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
mm je kupio maloj od 3 godine puzzle od 192 komada
pa se onda ja relaksiram slazuci dvorce, princeze i pizdarije


ja svom 3.5godišnjaku još uvijek slažem puzzle od 9 i 12 komada, i to mi je previše
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:41   #56
joj sto ja ne volim te poklone na kojima pise 2+, 3+, xy+ niti da ih mojoj djeci kupuju, niti ih ja kupujem drugima. ima tako zgodnih stvari za koje znam da bi tom nekom klincu bile zakon, bas ga to zanima, sve simpa, a ono na kutiji pise od 2+ a dijete slavi 4. rodjendan. bas mi bed kupit takvo nesto da se netko ne uvrijedi. ili kupis nesto sto je kao za djetetov uzrast a ono ni 2 godine stariji to ne mogu rijesit, slozit, whatever. kuzim ono "ne za mladje od 3 godine", da nesto ne progutaju
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 11:45   #57
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

pa to je jos bizarnije od samog poklona
a u kombinaciji je

pa sto su htjeli poruciti
poruka je ostala misterijom do danas


moj mali (4 god) je tek prije par mj. uopće pokazao interes za puzzle i slaže samostalno one od 12 komada a za 20 kom treba pomoć.

super poklon za djecu - boje u čašicama koje su za slikanje prstima!! moji su prihvatili objašnjenje da se samo nedjeljom može slikati prstima, a drugim danima ako žele onda mogu kistom
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 13:46   #58
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
ma nemaju djecu, a ostavili su nam na kvaki od ulaznih vrata u vrećici... inače se uopće ne družimo tako da smo i mi bili u šoku što smo uopće dobili ''poklon'' od njih...

inače, svatko s kim se imalo družimo zna naše stavove o oružju.
čak nismo htjeli malom kupiti ni pištolj na vodu (a cijelo ljeto je na moru), nego onu kao gumiranu špricu. bio je jadan zavidan dečkima koji imaju pušketinu na vodu i na kraju je dobio na poklon takvu pravu pušku na vodu - s tim smo mu dali da se igra ali je ona brzo crkla pa se vratio na špricu

baš smo za vikend dobili gaćice i potkošulju na jurića za rođendan - ajmeeee srećeeee !!!

i veliki minus za puzzle od 160 kom za dijetetov 4. rođendan

nije to minus...spremiš u buksu ...pa kad dodje vrijeme za njih
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 12:45   #59
ma da, doći će vrijeme i za te puzzle ali dijete mora onako razočarano shvatiti da to njie za njega...
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 08:34   #60
O BOŽE BOŽE...
Ja kupim djeci ono čemu bi se obradovali, obično pitam - DJECU ili jednostavno pratim šta vole...

c
c
c
anjabooklover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.