Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2014., 20:50   #1
Uplatnica - krivi podaci

Prije dva dana sam uplatila malo veći iznos na pošti, a s obzirom da je djelatnica bila malo u žurbi jer sam taman došla pred zatvaranje, ponudila se da će ona napisati podatke. Iako sam joj pokazala papir na kojoj pišu potrebni podaci, napisala je krive. Na papiru su bili podaci za dvije vrste plaćanja na isti žiro račun ali različiti pozivi na broj i model, nažalost, ona je prepisala krivi. I ja sam bila u žurbi i nisam odmah primijetila grešku. Sutra odmah ujutro letim k njoj, ali ne znam kakva je procedura kad se dogodi takvo nešto. Svi podaci su točni osim modela i broja za poziv. Zna možda tko kako se rješava taj problem i procedura?
ladygrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 20:54   #2
Nazovi osobu/firmu kome si slala uplatu da joj je sjela pod krivim pozivom na broj, i napiši kojim. Poziv na broj služi knjigovodstvenim programima za automatsko knjiženje uplata, tako da nije neki big deal ako si dala krivi.
penava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 21:04   #3
Quote:
penava kaže: Pogledaj post
Nazovi osobu/firmu kome si slala uplatu da joj je sjela pod krivim pozivom na broj, i napiši kojim. Poziv na broj služi knjigovodstvenim programima za automatsko knjiženje uplata, tako da nije neki big deal ako si dala krivi.
Znači najvažnije je da je novac sjeo na pravi račun? A krivi model isto nije toliki problem?
ladygrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:34   #4
tako je
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.