Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 09:14   #41
Quote:
lajk kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno oročila novce u imex banci, na godinu dana. Nadam se da će opravdat moje povjerenje
hoće! Ja sam njima prezadovoljna...barem što se tiče štednje... za ostale stvari nemam pojma...
a za štednju su odlični - imaju najveće kamate od svih banaka....trenutno je ispred njih samo kreditna banka zagreb sa kamatom 5% ali to je samo privremeno, mislim da nešto kao neka akcijska ponuda i tako......
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:13   #42
Jel netko ima u imex banki a da koristi internet bankarstvo i plaćanje preko ebay, amazon i sl. da li prolazi glatko, ima problema i ne ide??
mr. X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 13:39   #43
imex je jedino za štednju , barem meni.
za ostalo - nemam pojma.
ali za štednju ju toplo preporučam.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 15:00   #44
Imex banka nema nista povoljnije kamate na stednju nego druge male banke tipa Kentbank, Varazdinska, BKS itd.

Ali mozes se s njima dogvoriti kad ti treba nesto, meni su izasli u susret kod odobravanja Mastercard kartice bez vadjenja BON potvrde koju inace traze.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 20:08   #45
Dark, jel imaš plaću preko njih ili...?
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 23:10   #46
Nemam placu, nego sam se bio raspitivao za Master charge prosli mjesec.
Davali su onda 6 mjeseci besplatno vodjenje racuna i netbanking ali sam odustao jer se placa izdavanje maestro kartice 20kn pa mi je onda mala usteda.

Uglavnom ono sto sam htio reci, da se trude privuci klijenta i mozes se svasta dogovoriti s njima, sto nikad u vecim bankama ne bi ti izasli u susret.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 09:08   #47
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Nemam placu, nego sam se bio raspitivao za Master charge prosli mjesec.
Davali su onda 6 mjeseci besplatno vodjenje racuna i netbanking ali sam odustao jer se placa izdavanje maestro kartice 20kn pa mi je onda mala usteda.

Uglavnom ono sto sam htio reci, da se trude privuci klijenta i mozes se svasta dogovoriti s njima, sto nikad u vecim bankama ne bi ti izasli u susret.
Pa sad to što ti nisu tražili BON ne čini mi se kao neki ogroman ustupak, btw. kad spominješ veće banke ja nikad u PBZ nisam ni poslao platnu listu za Amex a kamoli što drugo.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 10:39   #48
Pa rekli su da to obavezno traze ako si zaposlen u malom d.o.o. inace za ove ostale ne traze.
A sto se tice platne liste, ako primas placu preko njih ili ako imas vecu stednju kod njih, onda im ni ne treba platna lista.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 09:41   #49
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa sad to što ti nisu tražili BON ne čini mi se kao neki ogroman ustupak, btw. kad spominješ veće banke ja nikad u PBZ nisam ni poslao platnu listu za Amex a kamoli što drugo.
To je zato jer si primao plaću kod njih, i sustav je imao registriran redovni priliv sredstava, pa je aktivirao predodobrenje kartice.

Malim bankama je ipak frka da im klijenti prestanu plaćati pa se osiguravaju na 100 strana
penava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 13:11   #50
Jucer sam bio u RBA potpisati papire za Master.
Imaju i oni neki novi sistem, gdje dodjes kazes koja ti je placa i oni ti na licu mjesta naprave ponudu i odmah ti kazu da li ce biti odobrena ili ne i koji limit ces dobiti s obzirom na placu.
Onda ides dalje na ovjeru kod poslodavca ako se odlucis uzeti karticu.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 13:17   #51
Znači plaču primaš u Kent a u RBA si samo uzeo MC?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:23   #52
Tako je. Njih nije briga gdje primas placu, glavno da doneses zadnju platnu listu i traze da poslodavac ovjeri pristupnicu gdje ce napisati prosjek 3 zadnje place.
Kao instrument osiguranja imas 3 opcije:
1. Izjava o zapljeni place ovjerena kod javnog biljeznika ( trosak 140kuna cca)
2. Bjanko mjenica koju potpises u banci, a glasi na dupli iznos limita kojeg ti odobre. Tu nema dodatnih troskova.
3. Uplatis stednju u iznosu odobrenog limita.

Znaci jedno od ovog troje.
A uzeo sam kod njih jer sad imaju bez upisnine i clanarine za prvu godinu i onaj program skupljanja bodova, a za godinu dana cu vidjeti sto i kako dalje.
Inace odobre limit u iznosu 3 neto place. (placa+prijevoz)
Ali mozes to podignuti na 5 placa pod uvjetom da nemas nigdje odobren dozvoljeni minus po tekucem racunu.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.