Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi vam smetalo da otkrijete da vam je cura/dečko bipsić?
Žensko sam, smetalo bi mi 262 22.90%
Žensko sam, ne bi mi smetalo 248 21.68%
Muško sam, smetalo bi mi 132 11.54%
Muško sam, ne bi mi smetalo 414 36.19%
Biseksualnost?Što je to? 12 1.05%
Ne znam 76 6.64%
Glasovatelji: 1144. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 21:10   #1541
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Pa to je krasno. Znači kad te partnerica uhvati kako oralno zadovoljavaš nekog tipa ti joj pokažeš kažiprst i nalaze hormona i sve ok. Cool.

Možeš ti biti testosteronska bomba, ali onog momenta kad ženska sazna za tvoje sklonosti, ti u njenim očima više nisi poželjan partner. Gubiš veliki dio muževnosti u NJENIM OČIMA. Moram naglasiti to jer očito nešto propuštaš da pročitaš u onome što pišem.
Ili jesi muževan ili nisi a to ti ovisi o hormonima i može se procjeniti o izgledu i ponašanju.

Muževnost ti se odnosi na seksualnu privlačnost, a ne o tome tko je poželjniji partner za dugoročnu vezu. Čak bi rekao da su oni manje muževni češće izabrani od strane žena za dugoročnu vezu.

I da ti kažem da je muškarac koji je muževan i dalje će ostati takav bez obzira što on radio i koje sklonosti imao jer muževan ili jesi ili nisi.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:11   #1542
ma dajte, ja u ZG, jebote ni jedan frajer nema muda se naći ni na kavi
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 23:06   #1543
Tako ti je svuda
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 16:53   #1544
Nisam stigla procitati sve postove, no i ja sam uzasno zabrinuta da mi je decko gay ili bi ili sta vec..
Naime, ima i muske i zenske crte licnosti, to zovu psiholoska androginost i za takve osobe se smatra da su mnogo sretniji i da se bolje snalaze u zivotu u razlicitim situacijama.. ne znam koliko to ima veze sa seks orijentacijom...
s jedne strane je i muzevan, direktan, preuzima inicijativu, grli na nacin da se osjecas sigurno s njim onako zastitnicki, odlucan, samopuzdan, asertivan... a isto tako i emotivan .. jako se voli ljubiti i nekad mi se privije da ja njega obgrlim mazno poput djeteta... oblaci se u ne bas skroz usku odjecu ali nesti uzu.. ima dubok seksi muski glas i jako je dlakav... velika je maza i za sebe kaze da je dijete.. ja sam to smatrala da je zadrzao tu svjezinu i zaigranost.. samo smislja neka zezanja, voli drustvo, igrati picigin i skijati, te voziti role.. ide u teretanu i na bazen... no isto tako ima vrlo zrela rqzmisljanja, samokontrolu... meni zna reci shvatit ces kako neki par moze izdrzati stalne obaveze , muving, dijeye ..kad odrastem.. voli djecu i super je s njima, cvrst i topao...
I to se sve coni super, idealno... on smatra da se h vezi treba truditi, nekad kaze da on kad ima problem koji ne moze rijesit lako potisne i sali se na taj racun.. kaze da veze pucaju na stavu ja sam takav... imalu smo krizu zbog mog bivseg jer ja nisam bila razrijesila skroz, i tu je bio dosta se napatio da li m8 moze vjerovati, oboje smo bili izban sebe.. jako mi se svidja no nisam bila sasvim otpatila prosly vezu koju sam razvlacila, prva ljubav, s kojom sam podjelila teske momente, alu nije isli jer pije itd... itd... ugl on je tu par puta vidio da sam kontaktirala s tim bivsim i jako ga je to pogodilo, nije znao bi li mi rekao no vrlo brzo bi odlucio da mi kaze i suoci me s tim... mislim da smo to rijesili..
sad zasto mislim da je mozda gay...
Erekciju postigne ali tijekom seksa cesto izgubi.
Jednom mu je neki kolega rekao tj hvalio se kako dobro pusi.. on to prica kao salu kaze kako brzo pobjegao, kao ajde popij to i bok..
Kad sam rekla kako sam vidila bajku sa gay muskima i djetetom, kaze morat cemo to pruhvatit..
Inace u raspravama zna reci da nema nista protiv gayevea, i cini mi se kao da mu zasmeta kad netko osudjuje no ne raspravlja dalje.. liberalan je i kaze dobro ti imas pravo na balkanske stavove..
Ucinilo mi se da sam ga vidila da ga je u plesu pogledao neki misicavi tip, onak neki dance tip, kao da jw htio zaplesat a ovaj moj se nekako zbunio, kao da je nesiguran ili ne znam....
Jednom se prwko moba pptegnula usputno ne znam ni kako prica je l8 on gay , a on mi kaze pa ti si te profesije, valjda ti znas.. ja kazem pa to moze znati sama osoba najbolje kako se osjeca duboko u dusi ( mislim cak iako potiskuje u dubini sebe to zna) ... on nije dao odgovor vec je ponavljao samo pa valjda ti znas najbolje, kao u sali...

Jako s trudi oko mene ali ja ne mogu da se otmem nekoj oaranoji ( nadam se!) Kako sve moze bit savrseno tako...
I da mozda on zeli obitelj , djecu sigurno jer mi povremeno posalje sliku s necakom...
Inace imao je proje mene dugu vezu 5- 6 g veze, pa su zivili zajedno oko 2-3 g... ona ga prevarila i ostavila, onau zamjerala sto svima cini usluge i popusta, on se zbog nje odrekao prijatelja govorilu da ke papucar, i ona mu znala reci da nije pravo mysko tako nesto, da je kao zensko, a on njoj pa ti si kao mysko onda ( ona igra nogomet i tako je malcice muskobanjasta ) , on puno patio makon prekida, izlazio i pio... na twgno party, ekstazy malo prigodno..... kaze ne moze imati seks na 1 noc, jednom je probao ali do pola u tih oko godinu sana nakon prekida.. kaze da je isplakao , prebolio i da je to gotova stvar , odlucno.. u vezi mene su ga digo i dan danas nakon oko 10 mjeseci veze zeza ekipa da je papucar... a on se zeli uozbiljiti , kaze da su oni takvi, alu on zna svoje prioritetw.....
Moj boze... ni nakon ovoga pisanja ne mogu sloziti musli..
Par puta sam ga pitala je li iskreno sa mnom, nije me skyzio, ja jnace overthink i kompluciram, po tom sam piznata, da moram imat stalno neki problem.. pa je on cinii se to moje pitanje mozda i iskulirao kao ona opet nesto izmuslja.. a on kaze ti danas jedno sutra drugo, kod mene nije tako..
Ma ne znam... izjeda me kad cujem da ode na cugu s nekim kolegom s posla.. odmah vrtim filmove.. da li da ga otvoreno pitam??
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:49   #1545
U prvih par rečenica si dvaput spomenula da je kao dijete.


Koja god bile njegova orijentacija, jasno je da se ponaša kao debil, a ne kao muškarac.
Ako hoćeš koga odgajati, rodi si dijete, a partnera je besmisleno odgajati ako si iole normalna.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:43   #1546
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
U prvih par rečenica si dvaput spomenula da je kao dijete.


Koja god bile njegova orijentacija, jasno je da se ponaša kao debil, a ne kao muškarac.
Ako hoćeš koga odgajati, rodi si dijete, a partnera je besmisleno odgajati ako si iole normalna.
Možeš li pojasniti što te točno navelo na to da napišeš da se ponaša kao debil? Stvarno ne razumijem.

I kakav je to točno pravi muškarac? Nije li to onaj u čijem se zagrljaju žena osjeća ugodno i zaštićeno, onaj koji ima dovoljno osjećaja prema najranjivijima (djeci) da bi jednog dana mogao biti dobar otac koji zna pokazati ljubav, onaj koji je iskren i otvoren pred ženom koju voli i ne boji se pokazati i svoju meku stranu? Njen dečko ima sve to.



Zato što se čovjek voli ljubiti i maziti automatski je neki čudak...jao, jao...dobro da nisam pročitala i to da zaplače...bit' će da bi mu i to umanjilo muškost.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:59   #1547
Evo, ja fakat ne kužim po čemu bi on to trebao biti gay ili debil.
Mislim da mu je jedini problem odabir partnerice.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:14   #1548
Ajoj .. hvala na komentaroma.. ne mogu razabrati jel ta sumnja ife uz mene ili ima uporista u stvarnosti.. bojim se da opet ne zaglibim, a naravno da vam tu ne mogu sve napisati u detalje i docarati.... a ovaj zadnji komentar ima smisla no tome se i sebicno nadam ..jbg..
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:17   #1549
Pa ako ti nisi zadovoljna i ako to tebi nije to i ako on nije tip muškarca kakvog želiš - onda bi ga trebala ostaviti, a ne mozgati da li je gay.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:34   #1550
Evo ja bi bila sa bi muškarcem, i sama sam biseksualna i lakše razumijem druge bi ljude. Uopće mi nije jasno kako nekoga može privlačiti samo jedan spol, iako znam da je tako za većinu
Evangeline13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:45   #1551
Ja sam jako zadovoljna... on je sve sto trebam i zelim, koliko za sada vidim i osjecam... a ta emotivnost njegova, kad mi kaze ne brini , pa ima li ista sto je vise sexy??! Ali tim vise strahovi i nevjerica ( mora bit neka kvaka?!?) uzimaju danak
Nisam rekla gore koliko sam i ja njemu pomogla da sebe bolje prihvati, svoje vrednosti.. iako je njegova ekipa prema meni s respektom, jedan lrijatwlj njegov koji je za mene zagrijan, macho tzv i ima dosta issues i problema stalno ga ponizava i to njega boli.. ja sam i pored svih svojih strahovanja da ce ga okrenuti , i pored toga sto me sve to njihovo nezrelo po asanje zna nanervirat, prevalila ako su njrmu bitni i meni su... i to smo sve fino poslozili, kao da zahvaljujuci jedno drugom rastemo i bolje se nosimo sa svim.. . jako volimo pricati jexno s drugim, dobro se kyzimo, i jedno drugom razbustrimo neke stvari, i onda taj osjecaj da s njim je tako lako, a to i on kaze za mene.. kaze da je prva 2 mjeseca bio zaljubljen, u zanosu.. a onda sam ja krenula s tim preboljevanjem , ostacima.. i to ga je bas pogodilo.. ja imam 34, on 38godina.. naravno da si oprezan, a ne smijes bit previse oprezan, a kako da ne budes i pod pritiskom vremena.. da, treba pystiti, sta bude bit ce.. ali nitko nije stvoren da bude sam, svima nam treba netko, pa ajde ti sve to prevladaj... ido sada smo mi dosta toga prevladali.. i svidjamo se jedno drugom to znam , jako... no kad mi kaze da sam mu slatka, a ja naviklla bit u sto problema , i preozbiljna.. to slatka mi zvuci nevjerojatno.. zar ja, koja sam prosla svega do sada, a on lezere zivot.. i to slatka, zar se to ne kaze prijateljicama? A mozda je ok , mozda je bas zrelo to, nego neke napaljenosti i drame koje osjecamo sa 17g ... znam da me svi vide kao pa ajmo reci ne losu priliku... pa jesam li mu privlacnija zbog tog prijatelja.. a mozda i to sve doprinosi.. a zamislite kak je meni sanom, ovo je overthink u valjda 3 min))) ali on lako mene hendla i neutralizira... nekad samo izdrzi kad je pms... ima tu neku sposob ost da se iskljyci, ha pricam on bleji))) i meni to bas super jer znam ja da sam teska nekad... i onda se i ja skuliram.. to bas kad je tezi pms npr... a ne znam... i sad ga gnjavim da dodje , jer je rekao da hoce da se na njega oslanjam kad mi je tesko ili vazno u pola noci da ga zovem doci ce... i rece doci ce veceras, mislila popricat s njim otvoreno (?) a on s ekipom s posla , gledajy utakmicu, i vidim da ga ponijelo... no znam da se jaaako voli druzit, i tako pati sav sto nema s kim na pivo, sto su se svi na sve strabe rasuli... i saf je mozda neka prilika da uziva s ekipom a ja ga ugnjavi no nexamislivo mi da prespava kod tog projatelja.. nije li to malo previse.. mozda pretjerujem...pitao e pa jee moze to cekat do suta..a idem mujaviti da uziva... ne mogu ja toiskontrolirat zao mi ga
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:47   #1552
Muke po biseksualnosti - zbirni topic

Iskreno, mislim da radis prevelik problem oko svega no, ako te to tako jako muci, na tvom mjestu bih sjela s njim i otvoreno popricala i pitala sto me muci. Nije mi normalno da si u vezi s nekim, a da ne mozes s tom osobom razgovarati o svemu. Probaj ga pitati, reci da te to muci, nemoj optuzivat, nemoj panicarit, nemoj spominjat frendove. Sto se tice varanja, mislim da je ovdje problem to sto te vara, a ne s kim te vara, ako e vara, of kors

Na kraju krajeva, ako te tolko muci, a ne uspijes iz njega nista izvuc, morat css sama sa sobom vidjeti hoces li moc tako dalje zivjet u neizvjesnosti, hoces li probat se prestat brinuti oko svega toga ili ces ga ostavit. Sretno u svakom slucaju!
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:56   #1553
nista sta si napisala ne ukazuje na to da je on bi ili gej
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:12   #1554
Hvala na misljenjima.. dobro jw cuti kako to nekom zvuci.. dugo sam se vrtila u krug..
Reci cu mu, pricat cemo.. opusteno... vjerovat cu u njegovo postenje , rekla sam mu jos na pocetku da mi postenje u vezi puno znaci,i on je ok osoba tako da mi preostaje pricati, podrzati ga, u krajnjoj lini zasluzujem srecu ja, ali i on.. ako bi se ispostavilo ipak da je gay nije mu lako, ali nije fer nekoga zbog toga unesrecit.
Konram da ako i jeste, mada sad naginjem misliti da nije, ali ako i jeste, pa nije moguce da to u 38 g nije osvijestio??
Racunam da mi kaze posteno ako je, ali sta ako ni sam noje svjedtan, kvragu je li to moguce?? Eto jos samo to pitanje imam.. citala sam da netko moze postati gay i u odrasloj dobi hm kako to kvragu??
Nervira me to sto je u danasnje doba sve tako zakomplicirano , milion nijansi, kao da je i sa 2 spola bilo lako... ne znam kud to sve vodi.. previse varijacija, socijalne ulige su nas bar povezivale, pa i uspkos tome sto nam nisu savrseno fitovale... ne znam...
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:49   #1555
Jedini stvarni tvoja stvarna sumnja je da često gubi erekciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:32   #1556
A i tu bi se dalo naci uzrok na drugoj strani... nadam se.. problemi s prostatom.. a i ja sam troma sva u zadnje vrijeme pa nisam bas poticajna kao prije.. a i udenljala se . To mu zna zasmetat vidim..i nikako uskladit ritam, on bi brxo ja polako... u pocetku je bilo odlicno, mada i tad znalo bit gubitka erekcije ... no ja sam prihvatila to ok i to smo fino prevladali.. pokusavam sad ne otici previse u nadu.
on juce5 isao poslije posla kod kolege povodom useljenja.. bila ekipa s posla, gledali utakmicu, pili.. rekao kako je tako zurka , popit ce, mozda ne bi onda vozio kuci, kolega mu ponudio da prenoci... ja ga nazvala da dodje navecer da pricamo da mi je vazno... on rekao dobro, nije bio nesto frustriran zbog toga ni ljut, iako voli ta druzenja i fali mu pivo poslije posla ekipom jako.. pitam ga jel ok, kaze jeste, kazem nemoj onda piti da mozes voziti, kaze ne brini nista sve 5, sta je subject.. ja reko pa nista strasno , ali eto imsm potrebu o tome pricat s tobom.. ok... proslo 21h zovem ga, kaze ekipa bas stigla glwda se utakmica, cujem u pozadini.. pa je l bas hitno, jel ne moze sutra.. ja kazem vazno mi je.. on suti.. kaze dobro ajd doci cu oko pol 11... posaljem mu poruku ajd uzivaj koliko ti je potrebno i dovoljno i pusa... nije procutao, mislim krenut ce pa ga nazovem da kazem da ne mora.. on izasao iz sobe pita pa sta je bilo, na ok nacin, sta me myci... ja kazem ma dobro ajde ti uzivaj, znam da ti treba to.. zao mi ga gnjavit, mozda se formura ponovo ekipa na poslu i sad ja bzvz... iako mi nije drago da prespava to mi nekako.. i sta imas bit kod nekog citav dan . Iako su isli prvo do soping centra itd..pa se ekipa skupljala tek oko 8...
Oko pol 1 on zove da otvorim ( ne zivimo zajedno) ... sav razdragan i uzbudjen... inicirao seks . Malo nategnuto, kao i obicno jer ja bi polako on brzo i tu se promasujemo... on kaze moramo se potrudit i kad nije bas sve po loju... ugl stalo mu da ja dodjem do kraja ... i sretno zavrsilo za oboje.. bas sam bila zadovoljna...
Bojim se i dalje da je bi, mada mizda vise iz predostriznosti.. kad citam sva ta iskustva zena koje su bile u braku s gayevima a nisu nista sumnjale i onda udarac .. ne znam kako bih to podnijela.. a morala bih.. no kontam najbolje otvoreno pricati, pocinjemo biti dovoljno bliski za to.. sinoc sam mu rekla da ne komynuciramo dovoljno u seksu.. svak svoje iako se on trudi mene zadovolhiti vise nego ja njega, to zna but promaseno.. nusam navikla da se moram potrudit, to vjerojatno nije realan stav inace a... jako je inteligentan, zna se prikazat, kuzi kad nnetko da odgovor nevjerljivo i neodlucno, pa kontam da bi znao prikriti savrseno ili gotovo savrseno ... nadam se da grijesim eto tek toliko da javim sto se dogadja i dam epilog.... valjda ce to biti epilog, a ne za 20 g .....
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:47   #1557
Mila majko. Jadan decko.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:22   #1558
Trebalo mi je da to cujem.. da... hvala.. necu vise opterecivati temu..pozdrav
__________________
"Osnovni problem sa svijetom je što su budale pretjerano samouvjerene, a pametni stalno u dilemi!" Bertrand Rasel
laurabrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:14   #1559
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Pa to je krasno. Znači kad te partnerica uhvati kako oralno zadovoljavaš nekog tipa ti joj pokažeš kažiprst i nalaze hormona i sve ok. Cool.

Možeš ti biti testosteronska bomba, ali onog momenta kad ženska sazna za tvoje sklonosti, ti u njenim očima više nisi poželjan partner. Gubiš veliki dio muževnosti u NJENIM OČIMA. Moram naglasiti to jer očito nešto propuštaš da pročitaš u onome što pišem.
sad si lupila.
ja san biseksualac ili se mogu takvin zvat. ne pale me muski emocionalno, ali me napale kite, mogu izdrkat i popusit i mogu to dobit. nista analno i nista ljubljenje, ali handjob i blowjob super.

zenske volin kompletno. i negledaju me cudno ni a manje muzevnog jer san visok 202, iman 110 kila i bradati san pomorac, oficir.
to sta iman i debel takujin cini me jos privlacnijin ma koliko vi zenske pricale da nije.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:05   #1560
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
sad si lupila.
ja san biseksualac ili se mogu takvin zvat. ne pale me muski emocionalno, ali me napale kite, mogu izdrkat i popusit i mogu to dobit. nista analno i nista ljubljenje, ali handjob i blowjob super.

zenske volin kompletno. i negledaju me cudno ni a manje muzevnog jer san visok 202, iman 110 kila i bradati san pomorac, oficir.
to sta iman i debel takujin cini me jos privlacnijin ma koliko vi zenske pricale da nije.
Svaka čast
Rajci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger