Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 13:58   #1021
Joj čim žena uleti na temu odma svih posvađa. To je Daisy sve kriva!!!!
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 14.10.2017., 14:13   #1022
Ovaj bitconect gazi sve pred sobom, bice sranaja uvjeren sam, kako se blizi top5 staje uz rame sa legitimnim btc forkovima

Cmc bi ih trebao maknuti po meni, znam da oni trebaju bit neutralni jer je svatko odgovoran za svoj novac...al ako je 97% marketa unutr njih samih onda i nije market....
Shannanigans is offline  
Old 14.10.2017., 14:15   #1023
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Joj čim žena uleti na temu odma svih posvađa. To je Daisy sve kriva!!!!
O Isusa ti!

I ja tebe volim

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Daisy28 is offline  
Old 14.10.2017., 14:23   #1024
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Daj se malo ispusi, riba puhara je kurac za tebe, dobronamjeran savjet, ali shvati ga kako .

Evo ispuhao sam se i rado ću prepustiti temu tvojim stručnim savjetima :klap:
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 14.10.2017., 14:31   #1025
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Ovaj bitconect gazi sve pred sobom, bice sranaja uvjeren sam, kako se blizi top5 staje uz rame sa legitimnim btc forkovima

Cmc bi ih trebao maknuti po meni, znam da oni trebaju bit neutralni jer je svatko odgovoran za svoj novac...al ako je 97% marketa unutr njih samih onda i nije market....
Sada drugi scammeri pokušavaju emulirati njihov "business" model.
https://bitpetite.com/partner.html --> Ovo se čini kao novi piramid scam pa ako se želite kockati, stavite neku siću unutra. I pri sićom stvarno mislim siću. Ako stavite više od 100$ unutra, osobno mislim da ste idioti. Eto

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
O Isusa ti!

I ja tebe volim

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Odi pomirit dečke! Fali im ženska ruka!!!
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 14.10.2017., 14:35   #1026
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Evo ispuhao sam se i rado ću prepustiti temu tvojim stručnim savjetima :klap:
Moji savjeti se uglavnom odnose na to da ljudi pocnu mislit svojom glavom i nauce pozuati prije nego krenu hodati, a oni u mislima vec trce.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 14.10.2017., 14:47   #1027
Nemoj biti tako skroman, sad pokaži raskoš talenta. Jer ovo sa puzanjem im baš puno ne koristi. Daj neki savjet kako će prepoznati fundamentalno dobar coin. To je ono što ih zanima.

Što razlikuje ARK od GNTa??? Jedan i drugi su prije četiri mejseca bili na 20.000 satoshija. Zašto je ARK sad na 50.000 a GNT na 3.800 satoshija?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 14.10.2017., 14:51   #1028
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Sada drugi scammeri pokušavaju emulirati njihov "business" model.
https://bitpetite.com/partner.html --> Ovo se čini kao novi piramid scam pa ako se želite kockati, stavite neku siću unutra. I pri sićom stvarno mislim siću. Ako stavite više od 100$ unutra, osobno mislim da ste idioti. Eto
Kad je taj bitpetite krenuo uopće?

Vidim na FB grupi objavu od 6.10 znači pretpostavljam već više od tjedan dana?

No meni je zanimljiva auroramine "poslovna prilika".

Mislio sam da je tipični HYIP ali sada vidim da od jučer ušlo čak oko 40.000 ljudi ako ne lažiraju brojke...

Ubacio sam neku dvoznamenkastu siću u dolarima pa ćemo da vidimo hoću li izgoriti hehe..
deckozgslavonac is offline  
Old 14.10.2017., 14:59   #1029
Quote:
M@chibist kaže: Pogledaj post
Kako bi reka jedan analiticar jedino u crypto niko ne kupuje na rasprodaji, kao sto veli rocker ljudi krenu kupovat kad krene up 20-30%...market makeri igraju pingeć pong sa ljudima..svi su bjezali iz btc sada hrle sada bjeze iz altova za neko vrijeme ce ulijetat ko mahniti, to je recept za propast.
Ima dosta dobrih projekata ali ce proci godine dok oni ostvare pun potencijal i u tom periodu ce cijena osiclirati gore dolje.
Ako pada cijena ne znaci nuzno da je nesto lose..i obrnuto.
Pogledajte cijenu netflixa kako su insajderi napravili shakeout prije pumpa .
U trejdanju ima puno vise psihologije nego sta ljudi misle da ima.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
da, čista momentum igra, ili bottom fishing, osobno preferiram hibridni pristup.. recimo kao sad hsr (momentum near bottom), mislio sam se dal da napišem jučer, ali možda još nije kasno stop loss nikad veći od 10%

ovaj pristup bazira se na pretpostavci da je intrinzična vrijednost svih kriptovaluta = 0, ali da su šanse bolje nego na kladionici

LTC isto izgleda ok

Zadnje uređivanje Kaidos : 14.10.2017. at 15:35.
Kaidos is offline  
Old 14.10.2017., 15:39   #1030
Jel netko ima ikakvo mišljenje o MANA novčiću?
https://decentraland.org/

Dakle virtualni svijet koji se zove Decentreland u kojemu vi kupujete zemljište ... ono ćini se jako interesantno i moglo bi biti hit npr. u Japanu. Mislim ako je novčić Mona porastao 800% samo zato što ima Hello Kitti u logu (nakon što su izlistani na japanskim mjenjačnicama) ....
abusaef is offline  
Old 14.10.2017., 16:15   #1031
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Jel netko ima ikakvo mišljenje o MANA novčiću?
https://decentraland.org/

Dakle virtualni svijet koji se zove Decentreland u kojemu vi kupujete zemljište ... ono ćini se jako interesantno i moglo bi biti hit npr. u Japanu. Mislim ako je novčić Mona porastao 800% samo zato što ima Hello Kitti u logu (nakon što su izlistani na japanskim mjenjačnicama) ....
Decenraland potonuo....a i za Hello Kitty pricaju istu sudbinu mada se drzi vec 2 dana

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 14.10.2017., 16:30   #1032
Gdje pratite informacije koji bi coin mogao imati dane kao decentraland ili rubycoin ili neki dan mona itd. Da je najbrze moguce predvidjeti ove jednodnevne vrlo vjerojatno pump and dumpove.

I koliko je jednostavno shortati altove? Novi sam u ovome, prije par godina detaljnije istrazivao penny stocks, slicnost bi im bila ovi ogromni skokovi u cijeni koji traje par dana pa onda drastican pad
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 14.10.2017., 16:39   #1033
i ARK holderi dobijaju šansu izaći u plusu. Svevišnji je uistinu milostiv
Kaidos is offline  
Old 14.10.2017., 16:52   #1034
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
i ARK holderi dobijaju šansu izaći u plusu. Svevišnji je uistinu milostiv
Yep, probudio se iz mrtvih (iako dosta oscilira gore dole), a bome i RISE je lijepo potegnuo

Zasad sam zadovoljna jutrašnjom kupovinom :klap:
Daisy28 is offline  
Old 14.10.2017., 17:01   #1035
Kako funkcionira sa ARK-om? Kupuje se iskljucivo u BTC-ima? Downloadam wallet s njihove strane?
Simo Hayha is offline  
Old 14.10.2017., 17:19   #1036
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nemoj biti tako skroman, sad pokaži raskoš talenta. Jer ovo sa puzanjem im baš puno ne koristi. Daj neki savjet kako će prepoznati fundamentalno dobar coin. To je ono što ih zanima.

Što razlikuje ARK od GNTa??? Jedan i drugi su prije četiri mejseca bili na 20.000 satoshija. Zašto je ARK sad na 50.000 a GNT na 3.800 satoshija?
Ovakve postove treba quotat,da ih netko ne preskoci.
Jos je prerano za projekte poput golema ili elastica (XEL),ali je golem imao vise pumpova i veliki je dokaz da samo u ideji izvrstan projekt donosi pumpove.

ARK ima najbolju ideju na trzistu,vise valuta zeli biti platforma ostalima i neke vece se isto hvale na sve strane,ali realnost je da postoji 50 kvalitetnih coina i da je dovoljna jos samo jedna paltforma uz ETH.

Ja sam iskreno i dalje skeptican oko ARKovog finalnog proizvoda,ali taman i da nemaju nista bit ce jos pumpova na njemu i dumpova zbog nedostatka konkretnog proizvoda.
Plan razvoja im je dovoljno dug da ga mogu rastegnut i tek u dalekoj buducnosti priznati da nista od toga.


A na ove savjete da je 10-15% granica za izlazak iz necega...7-10% je dnevna razlika vrha i dna vecine
akimaki is offline  
Old 14.10.2017., 17:25   #1037
a ti onda dejtrejdaj, jedino ne znam zašto ti za to trebaju kriptovalute..

dakle dnevna volatilnost normalna je 7-10%, a stop loss bi trebao biti koliki?
Kaidos is offline  
Old 14.10.2017., 18:28   #1038
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Decenraland potonuo....a i za Hello Kitty pricaju istu sudbinu mada se drzi vec 2 dana

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Ma nije potonuo. Istina, piše da je potonuo 100% na Bittrexu (po tome bi trebao biti na nuli ), no on je tek izašao na burzu i početna cijena mu je bila 1BTC (imaju isti broj novčića pa zato kao), no već slijeći sat je bila na 500 Satoshia, potonula na dno od 316 i sada je na 380s. Dakle tih 500 je bio pravi start. Sutra će već na biti u nekom plusu vjerojatno ... no nebitno.

Koncept? Virtualni 3D svijet gdje će se graditi gradovi, trgovine, casina i sve što postoji u stvarnom svijetu. Igre znaju biti jako popularne - evo vam primjer ARK-a (originalnog ARK-a - igrice) koji ima preko 250000 fanova. Dakle ovdje će se stalno nešto dpgađati, graditi ... Jel postoji već takav koncept u crypto svijetu?
abusaef is offline  
Old 14.10.2017., 18:30   #1039
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nema veze, isto vrijedi i za kolegu, koji kurac bi on bezveznjaku poput tebe nešto objašnjavao.........

Kako on ulaže se tebe nimalo ne tiče.
Hvala na obrani Kucilo, ni sam mu ne bi bolje odgovorio
dalmato86 is offline  
Old 14.10.2017., 19:57   #1040
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Ma nije potonuo. Istina, piše da je potonuo 100% na Bittrexu (po tome bi trebao biti na nuli ), no on je tek izašao na burzu i početna cijena mu je bila 1BTC (imaju isti broj novčića pa zato kao), no već slijeći sat je bila na 500 Satoshia, potonula na dno od 316 i sada je na 380s. Dakle tih 500 je bio pravi start. Sutra će već na biti u nekom plusu vjerojatno ... no nebitno.

Koncept? Virtualni 3D svijet gdje će se graditi gradovi, trgovine, casina i sve što postoji u stvarnom svijetu. Igre znaju biti jako popularne - evo vam primjer ARK-a (originalnog ARK-a - igrice) koji ima preko 250000 fanova. Dakle ovdje će se stalno nešto dpgađati, graditi ... Jel postoji već takav koncept u crypto svijetu?
Citiram sa telegrama grupe
"by the way...nemojte u decetraland ICO ulagati ako ste uopce htjeli. CEO im odjebo."

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.