Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:13   #41
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma o cemu ti?
Da. Ljudi iz neokupiranih dijelova HR su isli u rat. Konkretno je isao moj otac i stric.
Ne znam citas li ti uopce sto pisem. Pa ebote zato su i isli u rat da oslobode okupirane dijelove Hrvatske.
tebi je valjda bilo jasno da tvoj otac i stric nisu bili "kratkovidni" i da jednom kad padne Zadar, Dubrovnik, Karlovac, dolaze slijedeći na red, za raliku od današnje iphone omladine koja umije da predskaže šta će sutra na google store skinuti, to im je glavni domet razumjevanja svijeta. Dakle tvoj otac i stric su se također borili za vlastite domove.


Inače kako Nosonja može otvoriti temu o Domovinskom ratu, a na temi o Kataloniji se podsmjehivao i braniteljima i Domovinskom ratu i Hrvatskoj kao državi pa je zaradio ban
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu

Zadnje uređivanje jarovit ratnik : 23.10.2017. at 21:37.
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:18   #42
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
nemoj mi ni odgovarati jer ćeš opet spamati temu.
Kao što je i spamaš
Ako ne želiš da ti ne odgovaram na postove, nemoj me kvotati, kraj priče...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:29   #43
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ako ne želiš da ti ne odgovaram na postove, nemoj me kvotati, kraj priče...
tipični pokazatelj zašto nam je danas tako kako je

prvo se izgubi fokus teme (o čemu god da se radi)
drugo kad nešto ne odgovara - onda prestaje komunikacija
blokada, ignore, ja sam rekao i kraj priče....

odgovori mi ako želiš pojasniti
na pp ili na odgovarajućoj temi

i post trošiš da mene "opereš" umjesto nečeg konstruktivnog o današnjem stanju Hrvatske - točnije a za što točno su se branitelji borili - ako ovo nije ono za što su se borili.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:36   #44
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
usporedi to sa republikom slovenijom i republikom hrvatskom danas. jedni upravljaju u svoju korist, drugi u korist svjetskih jebivjetara
ko još uspoređuje sloveniju sa hrvatskom, slovenija koja skoro pa nije okrznuta ratom i čije tvornice nisu bile spaljene a gradovi porušeni?
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:46   #45
Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post
ko još uspoređuje sloveniju sa hrvatskom, slovenija koja skoro pa nije okrznuta ratom i čije tvornice nisu bile spaljene a gradovi porušeni?
nije - samo - rat unazadio Hrvatsku

rat najmanje
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:55   #46
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
nije - samo - rat unazadio Hrvatsku

rat najmanje
evo ga još jedan, je li bogati, rat najmanje unazadio Hrvatsku, je li ti znaš koliko je Hrvatskoj propalo novca od "turističke sezone" koja se nije dogodila zbog rata koji je trajao pet godina, je li ti znaš kolika je vrijednost tvrtki koje su spaljenje do temelja, je li ti znaš koliko je koštala obnova cijelih porušenih gradova, je li ti znaš koliko je opterečenje na proračun isplačivanje mirovina ratnim vojnim invalidima i onda mi neko izjavi da rat nije unazadio Hrvatsku, a drugi usporedi Sloveniju sa Hrvaskom, za ime Boga, kakva je to diskusija.
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:58   #47
Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post
ko još uspoređuje sloveniju sa hrvatskom, slovenija koja skoro pa nije okrznuta ratom i čije tvornice nisu bile spaljene a gradovi porušeni?
jesi li njemačka i vatikan puno učinili na međunarodnom priznanju hrvatske?
jesu li zato dobili ht i vatikanske ugovore?
jesu li isti dan kad i hrvatsku priznali i sloveniju?
jesu li od njih dobili kurčinu?
jesi li slovenci znali zaštititi svoje interese, u jugoslaviji i kao samostalna zemlja?
jel nas jebu svi redom ko mlade majmune, u jugoslaviji i izvan jugoslavije?
možda zato što jesmo mladi majmuni?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:03   #48
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
nije - samo - rat unazadio Hrvatsku

rat najmanje
Tebi je "najmanje" okupacija 30% teritorija, uništenje cijelih sela, uništenje mase objekata u gradovima, prometna izoliranost cijelih regija, nepostojanje turizma 5 godina, malo i više?

Ispada da si zamjenio Hrvatsku sa Slvoenijom i da misliš da smo mi imali 10 dana ograničena sukoba...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:05   #49
Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post
evo ga još jedan, je li bogati, rat najmanje unazadio Hrvatsku, je li ti znaš koliko je Hrvatskoj propalo novca od "turističke sezone" koja se nije dogodila zbog rata koji je trajao pet godina, je li ti znaš kolika je vrijednost tvrtki koje su spaljenje do temelja, je li ti znaš koliko je koštala obnova cijelih porušenih gradova, je li ti znaš koliko je opterečenje na proračun isplačivanje mirovina ratnim vojnim invalidima i onda mi neko izjavi da rat nije unazadio Hrvatsku, a drugi usporedi Sloveniju sa Hrvaskom, za ime Boga, kakva je to diskusija.
po struci si konobar a u tebi vrije ratnička krv?
htio bi mijenjati granice i ispravljati povijesne nepravde ?

jebi ga prika. gladuj
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:06   #50
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
po struci si konobar a u tebi vrije ratnička krv?
htio bi mijenjati granice i ispravljati povijesne nepravde ?

jebi ga prika. gladuj
šta si htio ovim reći, počinjem se čuditi forumašima na ovakvim temama.
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:20   #51
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Čemu onda kenjanje o ratu?
U ratu smo obavili cilj, uspijeli smo se obraniti.

Nije to bio sukob niti oko ekonomije niti ideologije, niti postoji bilo kakva šansa da bi se mogao izbjeći i to je bio koji ni na koji način nismo skivili.

Dakle da li osuđuješ te ignorantske poskočice i floskulice o ratu?
Da, ratovalo se da se obrani egzistencija u tom trenutku, ali je poželjno da obranjena hrvatska na nešto i liči jer smisao postojanja demokratske države je osiguravanje sistema u kojem građani ispunjavaju svoje ciljeve.

Da je svjedno gdje i kako živimo nakon rata onda bi nam bilo dobro i u mađarskoj

Ratnici ne sudjeluju samo u ratu, nego i u miru održavaju sistem
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)

Zadnje uređivanje Srebrni-medvjed : 23.10.2017. at 22:44.
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:30   #52
Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post
evo ga još jedan, je li bogati, rat najmanje unazadio Hrvatsku, je li ti znaš koliko je Hrvatskoj propalo novca od "turističke sezone" koja se nije dogodila zbog rata koji je trajao pet godina, je li ti znaš kolika je vrijednost tvrtki koje su spaljenje do temelja, je li ti znaš koliko je koštala obnova cijelih porušenih gradova, je li ti znaš koliko je opterečenje na proračun isplačivanje mirovina ratnim vojnim invalidima i onda mi neko izjavi da rat nije unazadio Hrvatsku, a drugi usporedi Sloveniju sa Hrvaskom, za ime Boga, kakva je to diskusija.
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Tebi je "najmanje" okupacija 30% teritorija, uništenje cijelih sela, uništenje mase objekata u gradovima, prometna izoliranost cijelih regija, nepostojanje turizma 5 godina, malo i više?

Ispada da si zamjenio Hrvatsku sa Slvoenijom i da misliš da smo mi imali 10 dana ograničena sukoba...
do kada će rat biti izgovor?
teritorij je oslobođen prije 22 godine

Što sa propalim i uništenim dijelom Hrvatske a koji nije bio okupiran

propala turistička sezona?
5 godina?
pa neka još 5 godina iza rata nije bila kako treba, več preko 15 godina je dobra
Pa stalno se hvalimo, jel

a sada ću biti "Michael Collins"

može usporedba Hrvatske 20 godina nakon rata sa Jugom 20 godina nakon rata?
Znači 1967
Evo fer sam
Ne tražim usporedbu Njemačke 20 godina nakon rata

Nemoj RVI uzimati kao trošak
Veći trošak od njih su političari

i čitati što točno piše
nisam napisala da rat nije unazadio Hrvatsku
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:44   #53
@twistdrum rekla si da je rat najmanje unazadio Hrvatsku, ja kažem da je to ponajviše, a nakon toga teško se izvući iz tog gliba iako svi to zamišljaju kao rat je prestao i sve posljedice rata su nestale. Ne smatram RVI nikakvim troškom ali govorim koliko to ima utjecaj na razvoj države, za vrime toga Slovenija nije imala nikakvih takvih problema i nastavila se razvijati dobrim putem. Jedina prednost Slovenije jeste što je etnički bila kompaktna i nije ju imao ko napasti. To ja govorim i onda dođe neko i počne uspoređivati Sloveniju i Hrvatsku, jednostavno je besmisleno i nije isto niti će ikada biti, nisu proživjele isti put i nikad nikad ne mogu biti jedna drugoj jednake.

Također treba navesti da tih 30% uništenog teritorija Hrvatske, većina njega više nikad neće biti perspektivna, dešava se strašna depopulacija i propadanje poslije rata a uzrok nije samo politička klima, nego je sve uvezano sa dašanjim fenomenima, urbanizacije, napuštanja manjih naselja, bijele kuge i većoj zahtijevnosti današnjih generacija koja ne želi čuvati krave i ovce po planinama nego se želi voziti u najnovijem mercedesu.
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:33   #54
Tema je jednostavna i zanimljiva samo po sebi zbog aktualnog i izuzetno zabrinjavajuceg stanja u kojoj se drzava nalazi.

Ocekivao sam vise od ove teme. Ali ne mozes mu nista kad M.C. patruljira ovdje u patoloskom strahu da ne bi slucajno netko poslao post da je borba branitelja bila za nula-nijente-nista kad se pogleda sta je nastalo od Hrvatske i njezinom narodu.

Zemlja se nalazi na rubu propasti. Ekonomski, nacionalno (i egsistencijalno) pa i po pitanju mentaliteta. I da se ne zaboravi. Smijesni smo sami sebi kad govorimo o da smo suverena drzava. Hrvatska je sve ovisnija. Vodjstvo na medjunarodnom planu je totalna katastrofa.

Mozda treba ponoviti naslov teme. Nismo se za ovo borili???
Ravell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:41   #55
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post

Koliko je Sisak udaljen od Zagreba?
Koliko je Karlovac daleko od Zagreba, dijelom i okupirani grad (Turanj).

Baš me zanima na što bi Zagreb ličio da upravlja sa državom od Zadra do Virovitice, sa 500.000 izbjeglica, bez turizma (naših 15% proračuna) i sa paradržavom na 50km od Zagreba, koja ga može gađati.

Baš me zanima kako bi ekonomsko - društveno taj grad izgledao...
Zašto? Pa to područje nije bilo porušeno. Zašto bez turizma? Istra je najuspješnija. Međimurje, Zagorje Prigorje i ostali u Srednjoj Hrvatskoj funkcioniraju solidno i bez morskog turizma.
Čisto radi izazova, usudio bih se ustvrditi da bi im išlo bolje nego ovako kako je ! Nemaš na grbači toliko braniteljskih penzija i privilegija, ne moraš izgrađivati porušeno i spaljeno itd. Jedino što bi se patilo za slobodom, hrvatskim jedinstvom, granicama isl.
A glede paradržave uz granicu, zar nemaš RS, Srbiju? Gađaju li nas?

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nitko to ne osporava. Bili smo napadnuti i branili smo se.
Istina je da su ljudi smatrali kako cemo imati lijepu drzavu ( lijepa je ) u kojoj cemo super zivjeti jer imamo sve sto nam je potrebno, a nema nas previse. Da, ljudi su tako mislili i isli su sa tim idealom. Obraniti cemo drzavu, izgraditi jos lijepsu i bit ce nam super.
Obranili smo drzavu, nesto i izgradili i tu je tocka, a to neke ljude razocarava.
Naravno, jer u toj "svojoj" državi želiš raditi, jesti, spavati, odgajati djecu, obrazovati se, zabavljati, radovati ... i očekuješ da ti to omogući. Ne pokloni, omogući to stvoriti. Želiš živjeti s osjećajem sigurnosti, pravde, slobode, perspektive, a to baš nekako šteka.
Ovako, grb, himna, granice, simbolika zvuči prazno, šuplje, nesadržajno, promašeno čak.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ali pitanje je što smo uopće željeli i da li smo htjeli državu?

Prvo se spominjala konfederacija, neovisna Hrvatska neko vrijeme uopće nije bila opcija. Tek sa otvorenom agresijom ona postaje dominantna ideja.
Ja još uvijek ne razumijem tu otvorenu agresiju. Nije li još uvijek bila SFRJ i u njoj kao sastavni dio SRH? NIje li to barem do 8.10.91. bio građanski rat? Nisu li pobunjeni Srbi u Hr već stoljećima, nisu li Ju kasarne pune vojske diljem Hr još od 1918? Agresija iznutra? Ili su u pitanju šešeljevci, arkanovci i samovoljno postupanje dijela bivše jNA ?

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Moji su htjeli drzavu. Svi koje znam htjeli su isto.
I moji. Jer smo padali na predrasude kako nas Beograd krade, radimo za nerazvijene i bez njih bit ćemo ubrzo "mala švicarska". Utopiju je podržavao gastarbajterski mentalitet, HaDeZe i emigracija. Narod popušio. I ja !

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post

Sada mi reci što je natjeralo Hrvate, koji su poznati kao anacionalni, politički nepismeni kmetovi, da odbace tu državu?

Dakle da čak i njih natjeraju da idu u neovisnost, iako su posve nezainteresirani bili za svoju državu?

Što se to dogodilo da im se promjeni politička svijest u tako kratkom roku?
HDZ retorika, medijska propaganda, nekoliko politički režiranih incidenata i velikosrpska norijada.

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
autoru teme: nekada je lova od turizma išla u Beograd, nakon rata u Zg umjesto da dio prihoda ostane tamo gdje je i zarađen. jedan od primjera zašto branitelji govore da se nisu borili za ovakvu državu, a primjera ima bezbroj.
poanta: vlast se ne brine o narodu, nego samo o sebi, što su im branitelji omogućili.
Ne kužim, kada to i zašto je lova od turizma išla u Beograd? I zašto sada ide u Zagreb? Što ostaje Dalmatincima, Primorcima, Istrijanima? Ili se misli na porez? Jbg, to moraš plaćat.

Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post
tebi je valjda bilo jasno da tvoj otac i stric nisu bili "kratkovidni" i da jednom kad padne Zadar, Dubrovnik, Karlovac, dolaze slijedeći na red, za raliku od današnje iphone omladine koja umije da predskaže šta će sutra na google store skinuti, to im je glavni domet razumjevanja svijeta. Dakle tvoj otac i stric su se također borili za vlastite domove.
Kako, zar čak i Šešelj nije govorio o granici VKK ?

Quote:
jarovit ratnik kaže: Pogledaj post

Također treba navesti da tih 30% uništenog teritorija Hrvatske, većina njega više nikad neće biti perspektivna, dešava se strašna depopulacija i propadanje poslije rata a uzrok nije samo politička klima, nego je sve uvezano sa dašanjim fenomenima, urbanizacije, napuštanja manjih naselja, bijele kuge i većoj zahtijevnosti današnjih generacija koja ne želi čuvati krave i ovce po planinama nego se želi voziti u najnovijem mercedesu.
Da, jer nas je Tuđmanova politička ideja vodila u XIX. stoljeće i tamo bi to funkcioniralo. U XXI. u RH ne funkcionira. Što ne valja? Ima odgovora i sve je jasniji.
Ali gle ovo, u najrazvijenijim zemljama, ljudi čuvaju krave i ovce po planinama i voze najnovije mercedese! I mi to znamo, oni naprave "Milku", mi je kupujemo, ali ne, gdje bi mi čuvali ovce? Što ne valja? Ima odgovora i sve je jasniji.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:23   #56
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
Tema je jednostavna i zanimljiva samo po sebi zbog aktualnog i izuzetno zabrinjavajuceg stanja u kojoj se drzava nalazi.

Ocekivao sam vise od ove teme. Ali ne mozes mu nista kad M.C. patruljira ovdje u patoloskom strahu da ne bi slucajno netko poslao post da je borba branitelja bila za nula-nijente-nista kad se pogleda sta je nastalo od Hrvatske i njezinom narodu.

Zemlja se nalazi na rubu propasti. Ekonomski, nacionalno (i egsistencijalno) pa i po pitanju mentaliteta. I da se ne zaboravi. Smijesni smo sami sebi kad govorimo o da smo suverena drzava. Hrvatska je sve ovisnija. Vodjstvo na medjunarodnom planu je totalna katastrofa.

Mozda treba ponoviti naslov teme. Nismo se za ovo borili???
iskoristili su nas...zloupotrijebili emotivni naboj...
firme su prodane za sitnu lovu...unistene... nekretnine u vlasnistvu istih prodane za veliku lovu...decki su krenuli u rat kao djelatnici ,vratili se iz rata kao nezaposleni...sada kada je ponestalo firmi,sada se nakaradnim ovrsnim zakonom krade privatna imovina istih tih boraca...
ne...nismo se za to borili...
meni su i djeca rekla,tata...nisi se za ovo borio...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:47   #57
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
iskoristili su nas...zloupotrijebili emotivni naboj...
firme su prodane za sitnu lovu...unistene... nekretnine u vlasnistvu istih prodane za veliku lovu...decki su krenuli u rat kao djelatnici ,vratili se iz rata kao nezaposleni...sada kada je ponestalo firmi,sada se nakaradnim ovrsnim zakonom krade privatna imovina istih tih boraca...
ne...nismo se za to borili...
meni su i djeca rekla,tata...nisi se za ovo borio...
Monsanto i drugari skuzili su da ipak nije tako tesko ostvariti cilj kad rasturis i slabis drzavu samu po sebi. Neka uhljebima. Korisni su. Pa nije sve u parama. "Ali su nam vrijedni svakog centa koji mi njima donirama."

Kako ono? " Oni su supci, ali su nasi supci..."

Na kraju ih ne mozes ni kriviti. Narod u Ukrajini sproveo je revoluciju, legendarni Majdan (prepustio cijelu energetiku i zitaricu zemlje stranom kapitalu), Hrvati dobili rat i tako "neovisnost". Sve po narodnoj volji. Samo im ni kap vode niti zrno zemlje nece biti vise vlastita. Mozda malo zavarava da smo clanica EU.

"Pa nismo mi Ukrajina."
Ravell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:05   #58
time hoće reći da su se borili.

borba je svaki dan.

naši gubici postoje i rastu. mi smo i danas imali gubitaka. i ljudskih i materijalnih.

osobno mi je rat završio svjetskim prvenstvom 98. tu negdje. država je naša i bit će kakvom je sami stvorimo, jel tako. da bi pobijedio moraš doći do zadnje točke rata, priznati sad je gotovo. 91-95: ZNG, HV, mup i hos su vojske koje su se borile za Hrvatsku. oni su stvorili državu. civile je rat zatekao. hoćeš nećeš, od sad je rat. kao da se kuća zapali po noći. Hrvati su sposobni ljudi. žrtve, herojstva, improvizacije, sve je to istina. Hrvati su sposobni ljudi i puni mana. hdz je imao priliku napraviti državu od zemlje koju je legalizirao pred svijetom. sve je bilo spremno. nije ni probao. volimo zajebati pa makar sami sebe, naviknuti da je država zlo i neprijatelj. s druge strane hdz je vladao zemljom kao s ratnm plijenom, kako je vojsku grdio Gotovina u Kninu. ptsp diplome su laži. pri tome više je kriv doktor nego vojnik a najviše je kriv hdz. hdz je kancerogena stranka koja je izgleda dobra samo za ratne okolnosti. ostaje dojam prije svega razočarenja jer ispada da nitko nije zadovoljan i ne znamo šta bi sa zemljom. borbe su svaki dan. umire se i od četnika i od siromaštva. za opstanak i uopće smisao naše države sada je pravedan sud važniji od prava veterana.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:21   #59
Izgleda da je ovdje Neko Nekog zajebo.

A čini mi se da se to desi kad Nekog ima prevelika očekivanja.

Jadni Nekog, uvijek ga Neko zajebe.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:29   #60
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je ovdje Neko Nekog zajebo.

A čini mi se da se to desi kad Nekog ima prevelika očekivanja.

Jadni Nekog, uvijek ga Neko zajebe.
Proradili klikeri?
Ravell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.