Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 11:37   #6481
Wink

Happy smile i exclusive hvala na info
medo789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 18:52   #6482
Quote:
happy smile kaže: Pogledaj post
Koja dobta skrivena reklama
Ja potvrđujem! Stalno to pišem - uzeli tortu i kolače iz musa i pojelo se sve! Ostala nam jedva kila kolača da uzmemo na posao. Hvalili su ih apsolutno svi, mada ja ni ne vjerujem kad svi hvale sve, ali sad sam imala dokaz za to.

Cijenna je bila zaista ok!
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:22   #6483
Htjela bih staviti na tortu samo naše inicijale M&K , jel znate di to ima za kupiti?

Onako da su malo veća i elegantnija slova.
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 14:51   #6484
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Htjela bih staviti na tortu samo naše inicijale M&K , jel znate di to ima za kupiti?

Onako da su malo veća i elegantnija slova.
Mozda na ebayu? Ja za sve prvo tamo gledam
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 14:58   #6485
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Mozda na ebayu? Ja za sve prvo tamo gledam
Ma svadba mi je za mjesec dana, bojim se da mi ne bi stiglo.
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 11:53   #6486
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Ja potvrđujem! Stalno to pišem - uzeli tortu i kolače iz musa i pojelo se sve! Ostala nam jedva kila kolača da uzmemo na posao. Hvalili su ih apsolutno svi, mada ja ni ne vjerujem kad svi hvale sve, ali sad sam imala dokaz za to.

Cijenna je bila zaista ok!

Svatko ima drugacije iskustvo i ukuse i to je uredu

Nekome su neki kolaci odlicni, nekome ti isti nisu, sto je sasvim normalno jer nismo svi isti. Samo sam reagirala na ocitu reklamu
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 13:41   #6487
Quote:
happy smile kaže: Pogledaj post
Svatko ima drugacije iskustvo i ukuse i to je uredu

Nekome su neki kolaci odlicni, nekome ti isti nisu, sto je sasvim normalno jer nismo svi isti. Samo sam reagirala na ocitu reklamu
Curke najbolji čokoladni mus u Zagrebu ste jele gdje??
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 21:09   #6488


trebam pomoć, očajna sam želim na svadbi imati cupcakese, ali svi koje sam pitala do sada imaju cijene od 12-15 kn za jedan, a to mi je stvarno pretjerano i zaista previše za komadić biskvita s kremom! znate li nekoga iz zg ili okolice ko je imao povoljniju cijenu? hvala unaprijed
tanja20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 12:59   #6489
jel probao netko tortu iz sweet cakes laba? kakva im je?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 15:28   #6490
Jel zna netko kako se krecu cijene kolača po kg u Horaku ?
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:03   #6491
Cure, hitno trebam vašu pomoć. Evo svadba je u travnju, a ja još neznam koga budem angažirala za pravljenje kolača.
Kako su kolači svugdje preskupi pronašla sam slastičarnu Lucijanu iz Zaprešića. Nisam nikad jela njihove kolače na svadbi, sad jedna frendica rekla da su super , druga da su joj loši. Sad sam skroz luda jer neznam dal da ih uzmem ili ne. Molim vaša mišljenja ukoliko ste imale priliku probati. Kakvi su vam bili? Jer cijena je stvarno povoljna.
A ukoliko znate neku drugu slastičarnu po povolnjim cijenama molim preporuke.
Svadba bude u Žeincima pa ne neku predaleko.
Hvala vam :* :*
Petites Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:09   #6492
I još jedna stvar. Djelila bih kolače ljudima poslije, pa gdje se mogu kupiti kutijice za kolače, onak manje al po nekim normalnim cijenama
Petites Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:19   #6493
Jesi ti probala njihove kolaÄŤe? Jesu tebi dobri?
Kutijica imaš u lumosu/dobrom partneru/starom pjeru/dora usluge/sve i svašta/offertissima...
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 20:31   #6494
A zašto ne odeš do slastičarne i probaš kolače na licu mjesta??? To ti je najsigurnije.... Ja sam probala njihove kolače (ne doduše svadbene) i meni su dobri.
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 21:14   #6495
Quote:
Petites Rose kaže: Pogledaj post
I još jedna stvar. Djelila bih kolače ljudima poslije, pa gdje se mogu kupiti kutijice za kolače, onak manje al po nekim normalnim cijenama
Svoje kutije sam naručila sa ove stranice
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 09:59   #6496
Frendica je za svoju svadbu naručivala kutije iz Velproma
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 15:06   #6497
mi smo probali kolače iz Lucijane, i iskreno, nismo oduševljeni. u zaprešiću postoji još jedna slastičarna (Nautilus), torte su im odlične a sutra idemo probati kolače (inače su 70 kn/kg)...

što se kolača tiče nama je od svih stavaka najkompliciranija pošto imamo viziju da bi htjeli slatki stol, bez kolača po stolovima...

bili smo u pekari kralj i jako smo se razočarali pošto su nam kolači bili fini, ali su jako neprofesionalni...vozili smo sat vremena do tamo jer smo imali dogovoreno, žene nije bilo, pa su nam djelatnice dale probne kolače, kad smo nazvali ženu da se dogovorimo i da nam pošalje ponudu, čekali smo tjedan i pol. pošto se nije javljala na pozive, zvao ju je zaručnik, tad se javila i rekla da će poslati ponudu- opet smo čekali tjedan i pol, nakon toga ju je ponovo zvao i ništa...čak ni nakon poslane poruke gdje smo izrazili svoje nezadovoljstvo, dotična nije ništa odgovorila- tek ovaj tjedan (mjesec dana nakon što je trebala poslati ponudu) ponuda stiže na mail...žalosno je to što smo stvarno imali namjeru uzeti njihove kolače i tortu, ali ako su sada toliko neozbiljni, iz straha da li će nam uopće dostaviti naručeni, nema šanse da uzmemo išta od tamo...
04031989kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:24   #6498
Kakva su vam iskustva s tortama i kolacima iz Vigusa?
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 14:22   #6499
Ima li neko iskustva, informacija...o Viadelu iz Solina...kakvi su im kolači ?
Electric Smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 14:14   #6500
Cure, trebala bih preporuku za pekarnu/slastičarnu koja se bavi izradom umjetnih torti...

U obzir dolazi područje Zagrebačke, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije jer nam je svadba otprilike na križanju tih županija.

Uglavnom, probali smo tortu u pekarni Kralj, već je netko gore spomenuo. Svidjela nam se njihova voćna torta i ta opcija da na svadbenoj torti samo prvi kat bude pravi koji će se rezat (za nas i kumove), a da su ostali komadi torte unaprijed pripremljeni za goste. Sad me zanima da li još neka slastičarna to radi, a da su im torte kvalitetne i fine?

Uzeli bismo u Kralj-u, ali isto nam se baš ne sviđa što su malo aljkavi s odgovaranjem, a i putni troškovi su im podosta. Pa tražim neku alternativu...
I kod njih je komad torte 13.50kn pa ako ima netko prijedlog i za jeftinije, super!

Hvala unaprijed
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.