Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 09:09   #61
Evo se i ja pridružujem tetama usidjelicama!
Kao prvo tema topika je genijalna!!!

Ja sam postala teta prije mjesec i po dana i mali M.
me je osvojio na prvi pogled.
Na žalost ne živimo u istom gradu, ali obljepila
sam frižider njegovim slikicama (baš se krstio
prošlu nedjelju) i jedva čekam opet ga vidit.

I da, on je definitivno 'okidač' za odluku da imam
i svoje vlastito dijete-tek sad sam to uistinu jako
poželjela...
Chlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:41   #62
koristim ovu svecanu prigodu da dignem topic

dragi moji ja sam se otetkila!

dobila sam necaka!

prvog!

malo sam luda, nesto malo toplo mi je pavalo u krilu cijelo popodne...a umalo sam zaboravila kako to izgleda

uglavnom...
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 21:07   #63
Slatki topic!


Tete, prave ste!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 19:10   #64
Quote:
xiola bleu kaže: Pogledaj post

bit tetka nije lose.
istina!

moja mezimica će na ljeto napunit 4 godine-jednostavno ju obožavam.
čuvala sam ju od njene prve do druge godine...prije jaslica. išla sa sestrom na ultrazvuk i već onda ju "upoznala". gledala kako "pliva" u sekinom trbuhu!

-kad je imala dvije i pol kupila joj luda teta role...najmanje koje sam našla u gradu...sad je već faca.
-sad kad smo se šetale pitam ju griz sladoleda a ona će meni nek pjevam borbene (i to je od tete naučila....), alposlije mi je ipak dala da malo gricnem.
a kad ju naljutim kaže mi da sam ravna ko daska (to ju je njena mamica naučila...)

ludo jedno dijete...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:57   #65
Uf, od mog prvog posta na ovoj temi je prošla skoro godina dana i moj najslađi mališan je već poprilično porastao. Još uvijek nije izgovorio "teta" , no naučio je gledati me, cerećući se pomicati glavom lijevo desno i govoriti "ne, ne, ne". Previše vremena provodi s mojom mamom

Koliko me emocionalno ispunjava, toliko me fizički iscrpljuje. Nisam baš neki sportski tip, pa pola sata sa zvrkom znači trodnevnu upalu mišića. Najgora je ipak bila nakon mog prvog samostalnog odlaska u šetnju s njim po Maksimiru. Pridružila mi se prijateljica koja mu se nije dopala, pa je u jednom momentu postao kenjkav te inzistirao da ga nosim. Nakon toga se više nije dao u kolica. Dobra dva kilometra sam teglila mrcinu od 13 kila. 3 dana sam jedva, ali jedva ustajala iz kreveta.

Odbijanje vraćanja u kolica mu je, malom vragu, prešlo u naviku, no naučila sam dokočiti tome kršeći svetu zabranu davanja mobitela. Jest da me sestra proklinje, jest da mobitel moram spašavati selotejpom, al' barem mogu normalno hodati nakon šetnje.

Joj, slatkiš me tako raznježio neki dan. Uglavnom sestra dođe s njim za vikend. Ja, kao prava teta opajdara, naravno da petkom izađem i ločem do sitnih sati, pa mi treba par momenata subotom kad me budi da dođem sebi. Prvo što napravim jest da potegnem iz pripremljene boce s vodom kraj kreveta, kako bih mogla progovoriti. Malić je to očito naučio, pa sad svaki put kad dođe i budi me, uzme bocu s vodom i daje mi je.

A čim uđe u moju sobu, počinje plesati, jer je skakanje uz "rok za decu" postao naš pravi mali ritual.

Evidentno nisam baš najbolja teta na svijetu , ali mališana prosto obožavam
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:34   #66
Quote:
Pokondirena tikva kaže: Pogledaj post
Odbijanje vraćanja u kolica mu je, malom vragu, prešlo u naviku, no naučila sam dokočiti tome kršeći svetu zabranu davanja mobitela. Jest da me sestra proklinje, jest da mobitel moram spašavati selotejpom, al' barem mogu normalno hodati nakon šetnje.
eh..da. ovu fazu s mobitelom smo i mi prošli...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:05   #67
a moji su preko bare i vidim ih jednom na godinu
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 18:36   #68
Uzdižem ovaj topic da prijavim još jednog malog nećaka (6mj).

Mala iz priče već ima 3,5 god i nema joj ravne

A ja sam bankrotirala na silnim slatkišima.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 20:45   #69
Čestitam ja ih imam četvero. od toga su dvoje rođeni na isti dan 18.2, a druge dvije 27.6 i 28.6., ne znam kako je to mom bratu uspjelo poć za rukom, al evo bas su slatka i pametna djeca.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:04   #70
Samo da se pohvalim, ja sam teta desetero nećaka i strina dvoje, a u budućnosti ih očekujem još .
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.