Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 13:24   #81
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Hm, da ali kolika im je cijena Ako je u ljeto kad im je sezona bijela hortenzija 30kn, pitam se samo koliko sad košta...
E a kad smo kod toga Kandela kolika bi cijena bila (npr. kolika je bila prošle godine) tulipana u ljeto poč. 7mj.... meni su oni mrak, ali se bojim koliko bi koštali u to vrijeme
sada nije sigurno skuplja od tih 30 kuna jer sam ja aranzman za grob sa bijelim hortenzijama, frezijama i ruzama neki dan platila 600 kuna a jedva sam ga stavila u gepek sa time da je zelenja jako malo i sve je u cvijecu.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:00   #82
cure jel ima netko iskustva s cvijećem u kosi? ja bi tratinčice ili tako nešto poljsko, al neznam dal će to uopće izdržat. buketić bi od ivančica i nečeg sitnog crvenog
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:47   #83
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:50   #84
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:52   #85
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 19:02   #86
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:23   #87
Quote:
Kandela kaže: Pogledaj post
ajmo se dogovorit ovako sad posle uskrsa kad pocnu svadbe i firme, (sad ti mi cvjecari imamo manje posla) pa cu jedan vikend uzet narancaste kale i mini ruze i nekaj kaj mi jos pase pa cu slozit buketic poslikat i poslat ti na mail ili ovdje stavit, jel moze, tak da ti bude lakse odlucit sto zelis

i mene ovo zanima jer ću biti narančasta, odnosno svadba će biti , veselim se slikicama
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:43   #88
i ja se pridružujem, kod mene će biti narančasta-smeđa-bež, s tim da bi ja narančastu samo da razbije obu smeđu i bež, a i sala je sa narančastim roleticama i stupovima....
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:44   #89
još malo cvijeća...








1.jpg[/IMG]
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 20:21   #90
hvala cure na trudu oko mojeg cvijeća (Mala i Wedd)
 
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 13:04   #91
jučer sam dok sam marljivo isčitavala stare postove u Nesuvislom skužila da se oni divni mali zvjezdoliki cvjetići zovu stefanotis iliti nevjestice. zna li netko mogu li se bez problema nabaviti kod nas? koliko bi mogli koštati u 7 mj. te ima li ih u bilo kojoj boji osim u bijeloj? Hvala unaprijed.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:08   #92
A ja cu se lijepo prikrpati Kišici i pitati jel ih ima i u 9. mjesecu jer vec cca mjesec dana imam takav buketic u glavi
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 07:55   #93
Sad ste i mene zarazile s tim malim bijelim cvjeticima! Predivan mi je onaj bijeli okrugli buketic na prijasnjoj stranici!

Hoce li nam netko reci cijenu???

Zadnje uređivanje ashley : 10.04.2007. at 07:56. Reason: ah, ja
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 13:13   #94
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
jučer sam dok sam marljivo isčitavala stare postove u Nesuvislom skužila da se oni divni mali zvjezdoliki cvjetići zovu stefanotis iliti nevjestice. zna li netko mogu li se bez problema nabaviti kod nas? koliko bi mogli koštati u 7 mj. te ima li ih u bilo kojoj boji osim u bijeloj? Hvala unaprijed.
Hej, kišice, ja sam mislim negdje pisala o stefanotisu. To ti je baš cvijet za vjenčanja jer mu je značenje SREĆA U BRAKU. Vrlo je skup i osjetljiv cvijet jer na sam dodir potamni. Zato ga se najčešće u buketima kombinira s drugim cvijećem i to tako da bude u sredini buketa. Htjela sam ovakav buket ,ali su mi u puno cvjećarni rekli da nemaju taj cvijet. Ne znam odakle si ti, ali možda imaju u Zagrebu. Eh, da! Samo su u bijeloj boji. Uh, još nešto! Često se na webu vide takvi buketići, ali su sad vani in porculanski stefanotisi zbog njihove osjetljivosti, ali meni se ne sviđa umjetno cvijeće.

http://img412.imageshack.us/img412/9797/bouquet2nk0.jpg

ili ovaj

http://img412.imageshack.us/img412/5...hanotiszz3.jpg
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 13:41   #95
ja sam seka iz osijeka znači skup al valjda si možemo priuštiti 3-4. ne bih ni ja umjetno cvijeće. već sam se sva nabrijala kako će super buket mirišati od ruža, stefanotisa (koji je valjda vrsta jasmina) i đurđica (ako ih bude u to doba).
probat ću se raspitati po cvjećarnicama kad budem imala vremena, a do tad čekam da se Kandela javi i da nam još informacija. hvala ti jezerce (p.s. jesi se upustila u farbanje svijeća i ostaloga??)
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 14:35   #96
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
ja sam seka iz osijeka znači skup al valjda si možemo priuštiti 3-4. ne bih ni ja umjetno cvijeće. već sam se sva nabrijala kako će super buket mirišati od ruža, stefanotisa (koji je valjda vrsta jasmina) i đurđica (ako ih bude u to doba).
probat ću se raspitati po cvjećarnicama kad budem imala vremena, a do tad čekam da se Kandela javi i da nam još informacija. hvala ti jezerce (p.s. jesi se upustila u farbanje svijeća i ostaloga??)
I piše s lijeve strane, ali ja ništa ne gledam. nisam ništa još počela jer se predomišljam i stalno dobivam neke nove informacije i ideje. Što se tiče buketa i ja sam htjela bordo ruže i stefanotis, ali vidjet ćemo.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 15:43   #97
slobodno te informacije i ideje podijeli i s nama
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 15:46   #98
O bas steta sto kazes da su skupi!
A jos i ovo da potamne na dodir ....a ja mislila samoodnjih radit buket. Mislim da ipak necu. Kombinaciju ne zelim!

A ionako sam imala buket iz snova, ali ovaj me malo poljuljao. Ostajem ja pri svom prvom odabiru!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 16:58   #99
Auč! Ne-dobre vijesti
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 21:37   #100
Sorry, curke što sam vas razočarala, ali ja sam istraživala sve vrste cvijeća i njihovo značenje pa sam saznala i takve pojedinosti o cvijeću. Ashley, uopće ne sumnjam da će i tvoj prvi izbor biti prekrasan.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.