Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 10:36   #41
vidim da se na ovom postu predstavlja dosta novih korisnika, pa eto da vas i ja pozdravim i prestanem biti samo voayer nakon puno godina veze napokon smo došli i do vjenčanja.sretni dan je -7.7. u osijeku pohvala svima na forumu - prstite od mašte, ljubavi, radosti.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 12:49   #42
Valery

Kako je to sve slatko , znaš kako se kaže , " nakon kiše dolazi sunce " tako i svi ovi neplanirani problemčići stvore određnu čar oko pripreme vjenčanja.
Ali mi smo prilagodljivi i sve ćemo uskladiti. Zar ne ?
Svaka od nas bi zaplakala kad bi joj frizer otkazao ili pozivnice došle krive boje ali .... kad sve prođe , svi ćete se slatko nasmijati .
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 12:52   #43
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
vidim da se na ovom postu predstavlja dosta novih korisnika, pa eto da vas i ja pozdravim i prestanem biti samo voayer nakon puno godina veze napokon smo došli i do vjenčanja.sretni dan je -7.7. u osijeku pohvala svima na forumu - prstite od mašte, ljubavi, radosti.

Dobro došla ......
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:05   #44
Quote:
NAJA-05.05. kaže: Pogledaj post
Valery

Kako je to sve slatko , znaš kako se kaže , " nakon kiše dolazi sunce " tako i svi ovi neplanirani problemčići stvore određnu čar oko pripreme vjenčanja.
Ali mi smo prilagodljivi i sve ćemo uskladiti. Zar ne ?
Svaka od nas bi zaplakala kad bi joj frizer otkazao ili pozivnice došle krive boje ali .... kad sve prođe , svi ćete se slatko nasmijati .
Joj rijeci ti se pozlatile! Dragi i ja se upravo posvadali oko pozivnica! Poludit cu!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:40   #45
Pozdrav svima. Naš datum je 22.07. (nedjelja, možda će vam to biti malo neobično), već duže sam tu negdje i skupljam odlične savjete. Pripreme idu, ne baš prebrzo jer nedjelje nisu prebukirane, tako da ćemo sve smireno i polako srediti, glavne stvari kao što su prostor i muzika imamo, trenutno razmišljamo o njegovim ispitima na faxu i o fotografu onako usput.
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:31   #46
Evo i ja san postala ovisnica o ovom forumu..a datum sve bliži i bliži..-02.06.
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:37   #47
Je, ovo s forumom je kao s kokicama- nikad prestati!
Crnka st, imamo isti datum Kako teku pripreme?
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:29   #48
Pa zasad sve super, trenutno sam u potrazi pozivnica i zahvalnica..Samo da nam vrime bude dobro!!
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:39   #49
Jooj, ja sam danas pola dana provela na kompu pregledavajući pozivnice. Našla sam jednu u White weddingu, s crvenom ružicom, 11 kn s tiskom i kuvertom i mislim da će to na kraju biti to. Moramo to riješiti uskoro, jer treba to i podijeliti
Samo polako
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 05:51   #50
Cao cure,

i ja sam isto nova na forumu. Nas datum je 28-07, iako je trebao biti 07-07-07 ali muzika koja treba da nam svira je bila rezervisana za taj datum skoro 2 godine unaprijed, a mi smo samo htjeli taj band. Ali nema veze valjda se dragi nece predomisliti do 28-oga . Za sada imamo salu, muziku, boju, datum i naravno mladu bez koje i nebi bilo vjencanja
xdanijelax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 08:05   #51
E cure moje i ja vas obozavam! Toliko mi pomazete sa svojim idejama i savjetima i da nema ovog foruma.... Nas datum je 14.07.,band,fotograf i hotel dogovoreni,haljina,pozivnice i zahvalnice u fazi kreiranja,naravno da sam smotana i neodlucna i stalno se predomisljam!Strah me da sve ne bude prenacickano i kicasto,da se boje slazu,da sve bude OK i stalno sam u panici,ali zato imam vas koje imate toliko ideja i pametnih savjeta i spasavate me svaki puta kad dozivim siz(malo malo) i naravno da sam ovisnik o ovom forumu pa cu se nastaviti druziti s vama i onda kada postanem gospodja.Pusa svima.
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 22:21   #52
Drage cure! Evo ja sam se nedavno registrirala, ali sad je prilika da se i sluzbeno predstavim Moje vjencanje je 01.09., skoro sve smo sredili osim pozivnica i cvijeca, ali imam jos vremena za to. Vasi su mi savijeti puno puno pomogli Ne znam sto bih bez ovog foruma!!! Pusa
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 09:19   #53
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Hvala, simonsanjar!
Jesu li pozivnice i u živo kao i na netu?
Mila78, opisat ću sve na temi - izrada pozivnica (....da ne ljutimo Magg )
simonsanjar is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:54   #54
djevojke, samo osmjeh na lice i sve će biti super
sretno
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:07   #55
Ej, pozdrav svima! Vec par dana citam kaj pisete i kaj je najvaznije gledam vjencanice. Pa da vam se i ja onda pridruzim...
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:02   #56
Quote:
ivana:-) kaže: Pogledaj post
Ej, pozdrav svima! Vec par dana citam kaj pisete i kaj je najvaznije gledam vjencanice. Pa da vam se i ja onda pridruzim...
ej...ivana dobrodošla!!!
vidjet ćeš ovdje su cure suuuuuuuper
ako ti što treba...samo pitaj !
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:13   #57
Dobro nam došle curke i samo bez panike, sve će biti u redu! Delphine, ti i ja isti dan postajemo gospođe.......
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:39   #58
mogu se ovdje predstaviti i cure koje će slijedeće godine postat gospođe?
kao recimo ja koja će imati svadbu 16.08.2008.
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:43   #59
Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
mogu se ovdje predstaviti i cure koje će slijedeće godine postat gospođe?
kao recimo ja koja će imati svadbu 16.08.2008.
Naravno da mogu! Dobro dosla!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:49   #60
fala, fala...već dugo koristim forum kao izvor razno-raznih informacija, ne samo vezanih za vjenčanja, i čovjek stvarno puno toga može saznat...svaka čast ko se ovog sjetio..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.