Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 11:22   #21
ako je ta na koju mislim
SRAMI SE NISAM MISLILA DA SI TAKVA!
MISLIM DA ĆE JOJ OVO SVE BITI DOVOLJNO BEZ OBZIRA ŠTA JU NISI IMENOVALA
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:26   #22
Čitam i ne mogu vjerovati da postoje takvi ljudi koji bi te zeznuli na dan koji bi ti trebao biti najljepsi u zivotu....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:28   #23
Ana, ajmeeeeeeeeee!!!
Potpisujem Marinu, jer samo mi jedna osoba pada na pamet! Zbilja nisam mislila... Kako se covjek lako prevari...
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:29   #24
Strašno!
Dobro da si napisala ovo! Ja bi ju u top stavila!
Mogu mislit kako ti je bilo.....
honeybee5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:37   #25
Kao što rekoh ne želim da još neko ovako prođe...a opet sa druge strane ovo je moje subjektivno viđenje stvari. Možda bi neko bio oduševljen sa trulim laticama

Cure hvala na podršci stvarno Bilo mi je ovo jako teško ispričati i cure sa foruma koje ovu priču znaju od početka znaju koliko dugo sam se premišljala da li da ju uopće ispričam.

Ako je neko još imao kakvu sličnu nezgodu slobodno nek ju upiše ovdje. Zato sam otvorila ovaj topic.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:42   #26
Da, ali...

Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
sve sam pročitala.
pogledala. nasekirala se.
i sad mi još reci ko je ženska da je pođemo mlatit?????!!!
(predmnijevam da je to naša forumska cvjećarica marisol? )
ali to ti je naš tipični mentalitet.
naplatit, a ne uradit onako kako se želi.
ili još gore oni to znaju najbolje kako treba, šta ti tu imaš pametovati i izvoljevati...mislim wtf...?!
ko to plaća nego ti...i čija je svadba...
klasika balkanus.
ne se živcirat mila.
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
shickorania is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:48   #27
nisam stalni čitatelj ovog podforuma, udala sam se prije 21 god
slučajno sam naletila na ovo i ne mogu niti pretpostaviti o kojoj se to "organizatorici" radi

Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post

Ako se neko pita koliko sam ju platila
kolko?
pa ništa
trebala bi ona tebi platiti koju deseticu tisuća
napravila ti je samo trošak i uništila ti jedan od najljepših dana u životu
ovo je sramota
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:51   #28
Quote:
shickorania kaže: Pogledaj post
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
Gle, mi svi ovdje znamo curu i uopce nije bio upitan niti novac za to cvijece, a niti kolicina istog. Da si pazljivije citao/la njen post uvidio/la bi to. Uostalom zasto se nije moglo napravit kako je ona htjela? Ja opravdanog razloga ovdje ne vidim!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:51   #29
Quote:
shickorania kaže: Pogledaj post
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
Kod mene nije bio problem u šparanju na cvijeću. Sto puta sam pitala da li treba još cvijeća kupiti? Rekla je da ne. Ja nisam cvijećarka da takve stvari mogu procjeniti - to je valjda njezin posao. I dekorirala sam na brdo svadbi cvijeće tako da bi sama to vizualno bolje napravila da sam imala vremena ali nisam.

I da nisam tražila iznad prosjećan efekt, više prosjećan. Samo malo više zelenila i da se donese ono što sam kupila i da senapravi ono što je dogovoreno a ne ostavi cvijeće neupotrebljeno sa strane

Ako je tebi ovo što sam tražila izvanprosjećno što je onda prosjećno? Trule latice? Prazne nosaće ... ovo što sam dobila nebi rekla
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:52   #30
Quote:
shickorania kaže: Pogledaj post
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
mislim da sam dosta detaljno pročitala i koliko sam primjetila novaca nije upitan
to da se za siću nemre cvijeća na hrpe kupit zna svatko
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:52   #31
Quote:
shickorania kaže: Pogledaj post
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
Ja sam dobila dojam da Ana nije baš htjela uštedjeti na cvijeću, čak što više žena je bila više nego voljna dati koliko god treba samo da sve izgleda onako kako ona želi.
reborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:52   #32
Quote:
shickorania kaže: Pogledaj post
Moraš ipak priznati da ima tu svoje prste i tipični mentalitet naših ljudi koji bi za malo para dobili puno muzike. Da bi se postigao izvanprosječni efekt potrebno je ili puno cvijeća ili puno rada. Jedno i drugo puno košta. Malo više realnosti nije na odmet niti kupcu, niti cvjećarki/cvjećaru.
Ovo sam isto već napisala na stranici ranije :

" htjela bih još samo pripomenuti nesrazmjer želja i mogućnosti.
jerbo, veliko se sanja, na visoko se puca.
dekoracije zapada, a mogućnosti balkana.
rijetki naši mogu provesti u djelo bajkovite slikice.
zato cure, realni budite i u očekivanjima."

razumijem what's your piont.
i ja sam takvih mišljenja jelte...
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:06   #33
Skužajte

Quote:
reborn kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila dojam da Ana nije baš htjela uštedjeti na cvijeću, čak što više žena je bila više nego voljna dati koliko god treba samo da sve izgleda onako kako ona želi.
Da, ma nisan bidna tila ništa loše..., ali ipak na kraju vi same izaberete cvijet mahera/icu. Jedan glavnih od motiva, sudeći prema pisanju na ovom forumu, izbora xy cvjećara/ice je ipak 'ušteda'. No i ako nisam u pravu, to je samo moje skromno mišljenje. Adio, gren ča se banjat!
shickorania is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:08   #34
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
nisam stalni čitatelj ovog podforuma, udala sam se prije 21 god
slučajno sam naletila na ovo i ne mogu niti pretpostaviti o kojoj se to "organizatorici" radi



kolko?
pa ništa
trebala bi ona tebi platiti koju deseticu tisuća
napravila ti je samo trošak i uništila ti jedan od najljepših dana u životu
ovo je sramota
U potpunosti se slažem s polly!!! Ona bi tebi trebala platit, nikako ti njoj!
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:15   #35
Ma naravno da pokušavaš uštedjeti gdje god možeš. Pa ne rastu novci na drvetu i narvno da nemam milijune da platim neku cvijećarku poznatog imena čije će dekoracije obarati s nogu, ali to mi ni nije bilo bitno - ne u toj mjeri.
Tražila sam jednostavne stvari, zelenilo i 3 vrste cvijeća samo. Latice žive - ne trule, malo flaksa i cvijeća koje visi (velike li mudrosti ) narukvice čije cvijeće neće otpasti za 1h, i da se donese nešto što sam kupila a ne ostavi doma. .. ili za to treba platiti milijune??? Nisam imala cvijetne dekoracije na stolovima nego vaze pune školjki pa je ovo cvijeće u sjenici vjenčanja i mostiću te "lukovim" bilo jedino koje je postojalo na svadbi. Koliko sam to trebala platiti? PA znam koje su cijene na veletržnici cvijeća - kupovala sam cijeće. Tražila sam jednostavno i decentno cvijeće ali ne trulo i šuplje. Po meni je to što sam tražila realno a ne izvan prosjećno. Žalosno je ako misliš da nije.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:28   #36
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Tražila sam jednostavno i decentno cvijeće ali ne trulo i šuplje. Po meni je to što sam tražila realno a ne izvan prosjećno. Žalosno je ako misliš da nije.
Ma nemoj se zivcirati zbog glupih komentara, ja te potpuno razumijem...Ja bi poludila i bila zivcana cijelo vrijeme...Btw...ja sam sanjala da mi cvijece falilo u sali, stolice i sl...Koma!
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:30   #37
Po meni joj ni slučajno nemoj platiti. Niti ja napravila posao kako se spada, niti joj on treba biti plačen.
dinida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:35   #38
Po meni joj ni slučajno nemoj platiti. Niti je napravila posao kako se spada, niti joj on treba biti plačen. Ja sam dosta energična, pa bi je vjerovatno taj dan sterala doma i uz sve to je i tužila. Meni je vjenčanje za 2 tjedna i dobro znam o koliko se detalja treba misliti i koliko sve to skupa crpi snage. Ja večinu stvari radim sama, cvijeće mi radi rođak pa se nadam da mi se ovako nešto neće dogoditi, al nikad ne znaš šta će te na kraju snaći. Kak je bilo, bilo je! Zaboravi jel stvarno nema smisla živcirati se oko nečega što niti si tada mogla promjeniti, niti to možeš sada.
dinida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:46   #39
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ana sto da ti kazem osim

Vjerovali ili ne meni je tvoja ideja vjencanja bila savrsena. Tako da sto god se izjalovilo na slikama se ne vidi. Cvijece koje nije bilo kako si ti prvobitno zamislila nije izgledalo nimalo lose. Bas naprotiv!

Ali glavu gore. Uzivaj u braku, a ovo s ljudima i njihovim nerazumijevanjem ostavi sa strane.
ana77, potpisujem ashley!
A i napisala sam ti vec prije na pm sto mislim o tvom vjencanju...
Sad uzivaj! I, nemoj nis platiti sto nije odradjeno prema dogovoru!
I nadam se da se necu imat s cim javit na ovu temu nakon mog vjencanja.
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:47   #40
ana nemoj nam prodavati te americke price...
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.