Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2010., 11:06   #81
krediti-austrija

Pozdrav svima!! Može li mi tko reći da li je kome Martina iz Zagreba riješila Kredit_molim ako tko ima iskustva s njom da podijeli...Hvala
goran357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 08:44   #82
pozdav, i ja tražim dotičnu martinu iz Zagreba u vezi kredita...
carter007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:47   #83
Molim vas da li je netko od vas uspio realizirati ino hipotekarni kredit preko agenata i ako je molim ga da podijeli iskustvo sa mnom.
manca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:44   #84
Šta, Martina se i dalje nikome ne javlja??? Imam ja iskustva, i kao čeka se čeka... neznam bi li pomislila da je prevara ili šta...
1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 00:02   #85
Ljudi- moj je prijedlog da odete u Austriju sami, s nekim tko zna njemački i obiđete 3-4 banke...
Naravno, krenete sa RBA ispostavama...

A Martinâ ima koliko hoćete, ali krediti inače baš i ne idu koliko čujem...
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:29   #86
Hitno!!!!!

Molim sve koji su voljni surađivati, neka se jave na PM, koji su zatražili kredit preko posrednika.
hvala
1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 22:16   #87
Evo novi sam ovdje i vidim da ima svega a najviše muljanja i naivnih ljudi kao što sam i ja sam.Tamara i Irena i Zg tj VG su me tako zavlaćile i na kraju mi samo lovu izvukle i pusra obećanja iz tjedna u tjedan i tako to traje već dugo.Volio bih da ako ima netko tko jako dobro zna kako doći do kredita da mi se javi ili me uputi nekome ali ne tko prića priće i maže oći.Hvala za svaki savjet.P.S čuvajte se ove dvije glumice....
Šole is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:11   #88
ja sada zadnje kaj znam da klagenfurt i graz ne daju do danjega, zbog nekakve interne kontrole banke
za ostale neznam
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 16:23   #89
Ja sam mislila da sam ja jedini baksuz u hrvatskoj, a sada vidim da nas ima više, isto čekam odgovor na inozemni kredit koji sam trebala dobiti u roku od 45 dana, a evo Hvala Bogu prošlo već skoro 4 mjeseca. Zahtjev predaš jednom nazovimo ih agentu, zatim saznaš da je kod drugog, a sada je već i kod petog ili šestog agenta Jedina stvar je da nisam trebala davati nikakve novce unaprijed i mislim da ih niti nebi davala, ali nikad ne reci nikad. A izgleda da im je to neka njihova viroza da se svi boje mobitela, jer mislim da ću prije dobiti na lotu nego uspijeti da mi netko od njih da nekakav odgovor, zapravo da se samo javi na mobitel kada ga zoveš.
Black Pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 21:13   #90
Nadam se da nitko od vas neće zatražiti kredit preko Martine, neka kakti austrijska banka.....Eto, žena je nitko i ništa, a najmanje posrednik...
A vjerujem i svi ti koji se predstavljaju da jesu
1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:55   #91
Koji su krediti bili u Tvrtkovoj 8 , austrijski ??

Ispalio pet hitaca na vlasnika kreditnog ureda
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:39   #92
Quote:
signum kaže: Pogledaj post
Koji su krediti bili u Tvrtkovoj 8 , austrijski ??

Ispalio pet hitaca na vlasnika kreditnog ureda
Pa vjerojatno je radio i sa austrijom,sada ih ima na svakom čošku,ko zna njemački predstavlja se ko posrednik!
Nama je dotični gospodin Jurlina vratio papire i kada mu je mm rekao da će ih sve imenom i prezimenom otkrit i stavit u medije čovjek se izbezumio,ostao je riječit gospodin bez teksta
Zbilja bi trebalo sastavit crnu listu prevaranta pa da vidimo tko će zarađivat na sirotinji a zarade su im luđačke,ovaj se sam hvalio da je zarađiovao i preko 100 tisuća eura godišnje
danica221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 17:41   #93
krediti

Molim vas mogu li dobiti broj telefona,email adresu bilo kakav znak za kontakt od osobe koja bi mi zaista pomogla rješiti hipotekarni kredit u stranoj banci?!
manca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 13:07   #94
pozdrav forumaši..evo ja se prijavila kao i mnogi drugi zbog problema oko kredita..molila bi ako netko zna za kredit na hipoteku u rba austrija da mi javi kako mogu doči do posrednika..iz varaždina sam..unaprijed hvala..
vesna@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 21:37   #95
Moje mišljenje je da nikako ne dajete nikakav novac unaprijed, jer to odmah smrdi na prevaru, kad se kredit odobri banka ionako sebi uzme svoj dio.

Ako ste pak u kakvom dugu i na crnoj listi traženjem takvih kredita će te upasti u još veće dugove, kaj se tiće tih Austrijskih kredita bilo je prošle godine u potrošačkom kodu, jednog lika je nasamarila obiteljska prijateljica.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:20   #96
ako nisi kreditno sposobna za hrvatske banke, onda si za austrijske jos i manje. ne igraj se tim stvarima jer te moze skupo kostati.
klomp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:37   #97
Quote:
klomp kaže: Pogledaj post
ako nisi kreditno sposobna za hrvatske banke, onda si za austrijske jos i manje. ne igraj se tim stvarima jer te moze skupo kostati.
Ljudi su u dogovima i uzimanjem takvih lihvarskih kredita (ako ih opće i dobiju) se stavljaju u još veći dug, pa kasnije ne mogu otplaćivati ni kamate, a kamoli glavnicu.
Ako ste banci dužni rađe se probajte nekako izvan sudski dogovoriti, a ako niš drugo polako otplaćivati banci, kad tad bude dug vraćen, ali uz puno manju kamatu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 12:36   #98
Poslovnica Vilah - Savjet?

Pozdrav!

Interesira me uzimanje kredita preko austrijske poslovnice Vilah!

Ako mogu zamoliti da mi date neki savjet, da nebi kasnije pozalio!

Hvala vam puno
bilo_sta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 12:58   #99
i nas zanima kredit u austriji ali stambeni, uz hipoetku. sz hrvatska smo. ako postoji kakav kontakt molim na pp.
za vilah sam osobno čula da se realizira bez problema, da govore hrv(slo) i da se ne čeka duže od mjesec dana. osobe koje su dizale takav kredit osobno su išle gore ali radi se o hipotekarnim, gotovinskim kreditima.
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:24   #100
Pozdrav ekipi
evo vidim da se netko raspituje za Villach banku u Austriji, moje iskustvo, upravo sada pokušavam nešto rješiti s njima, cijeli proces traje već 3 mjeseca, radim preko posrednika, platio sam već dosta novaca ( mjenice, solemnizaciju, garanciju da ću kredit uzeti, isplatu u HR ) i sad čekam, ni sam više ne znam dokle da čekam ili da dignem to na neku višu razinu, kad mi se posrednik javi, a javlja se često, stalno ispadnu neki problemi, ne znam više dali kupuje vrijeme ili sam jednostavno popušio ...
ravanelli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.