Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 19:30   #1
Iznenađenje na vjenčanju

Zanimalo bi me da li ste bili svjedoci nekog iznenadenja za mladence ili ste ga mozda sami priredili?

Konkretno, priblizava se svadba jednog prijatelja i zajedno s uzim krugom familije htjeli bismo mu pripremiti neko iznenadenje. Cilja se na nesto tipa spacke na vjencanju, da ga malo strese, ali ipak oraspolozi te da mu bude drago na kraju radi toga. Radi velikog broja nepoznatih ljudi trebalo bi biti nesto s ukusom.

Eto, molim vas da napisete svoja ispustva. Hvala!
crea-c is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:44   #2
Moj kum je iznenadio suprugu tako da joj je s bandom zapjevao:

http://www.youtube.com/watch?v=PnqtK24ydak


Želite to napraviti s više članova obitelji? Evo kako:
http://www.youtube.com/watch?v=sgr6NV7mBKA


Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 00:12   #3
Bila sam svjedok iznenađenja i mladenci su se neugodno iznenadili! Par prijatelja je žicalo recepcionera ključ apartmana i postavili im u sobu nekoliko budilica. I uopće nije ispalo smiješno nego neukusno i glupo, oni su se kasnije glupo osjećali.

Kad sam se ja udavala zabranila sam da u apartman ulazi bilo tko osim nas i zamolila sve bez ikakvih iznenadnih ispada. Dan kad sam ionako nervozna ne treba mi jedna napetost više.
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 09:06   #4
Nas je cekala soba puno balona. Da bi dosli do kreveta smo morali prvo izbacit ohohohoh balona. Ali iznenadjenje je bilo lijepo i nismo se ljutili.
Navecer smo onda zeli igle i rjesili se balona.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 14:46   #5
Mene je dragi iznenadio tako što mi je otpjevao Ako te odvedu...Ajme...bilo je preemotivno, za oboje, a i za goste
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 15:19   #6
Cuo sam vec za ovo s budilicama, a ovo s balonima je simpaticno. Ipak, nije cilj da se napravi nesto po skrivecki tako da apartman otpada. Ideja je da se napravi nesto u dvorani, nakon vecere, u suradnji s muzikom.

I vezano uz ovo sto je chiganche rekla - da ipak ima ukusa, da ne bude nepristojno.
crea-c is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 18:25   #7
Bas u svatovima su nama priredili sljedece:

-Na izlazu iz crkve su na veliku bijelu plahtu nasprejali veliko crveno srce koje smo morali izrezat. A dali su nam tupe skare. Gosti su se smijali a mi smo pokusali izrezat to srce. Kasnije smo dobili onda skare koje rezu.

-U sali su nam onda pripremili "laznu" tortu od toaletnog papira. Kada su najavili tortu su svijetla ugasili i onda su nam donjeli tu tortu. Isto je bila fora a mi smo se cudili kakvu tortu nam je catering napravil. Poslje toga smo dobili onda onu narucenu.

-Kaj se isto jos moze povezat kada ukradu mladoj cipelu: Ne treba se tu neku lovu skupit nego je kuma morala odpjevat jednu pjesmu skupa sa mladozenjom. Stimung je bil na vrhu i svi gosti su bili na nogama.

To su te male zezancije bile radi kojih se nitko nije ljutio, cak nam je bilo drago. A i gosti su imali svoj fun.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 22:23   #8
mi smo imali ugodno iznenadjenje na svadbi- vatromet!
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:41   #9
E, ove ideje mi se bas svidaju!
Ancika, kako je bilo organizirano to sve s vatrometom - prvenstveno mislim na to sto se 150 ljudi u jednom trenutku nalazi u sali, a u drugom bi se trebalo nalazit vani na otvorenom?
crea-c is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 20:33   #10
Quote:
crea-c kaže: Pogledaj post
E, ove ideje mi se bas svidaju!
Ancika, kako je bilo organizirano to sve s vatrometom - prvenstveno mislim na to sto se 150 ljudi u jednom trenutku nalazi u sali, a u drugom bi se trebalo nalazit vani na otvorenom?
Pa najlakše je organizirati da vatromet bude odmah na ulazu u restoran. Prije nego uđete dočeka vas neko piće dobrodošlice i onda uz zdravicu uživate u vatrometu...tako smo mi to planirali. Na kraju ništa, ali definitivno bi to tako izveli. Neki znaju i prije rezanja torte ali to nam se činilo malo prekasno, ipak tad već susjedi spavaju.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:05   #11
Quote:
mihaela8 kaže: Pogledaj post
Pa najlakše je organizirati da vatromet bude odmah na ulazu u restoran. Prije nego uđete dočeka vas neko piće dobrodošlice i onda uz zdravicu uživate u vatrometu...tako smo mi to planirali. Na kraju ništa, ali definitivno bi to tako izveli. Neki znaju i prije rezanja torte ali to nam se činilo malo prekasno, ipak tad već susjedi spavaju.
Ljetna svadba i dugi dan malo znaju otezati stvar...
crea-c is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:27   #12
Na jednoj svadbi na kojoj sam bila došao je folklor (super!) i prvi su oni plesali, nakon toga su podizali malo po malo sve i napravili "vlakić". U jednom trenutku "lokomotiva" nas je odvezla vani i tamo-vatromet! Prekrasno osmišljeno iznenađenje!
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:32   #13
mm se opitura u plavo (kosu, a inace je crn) zajedno sa jos jednim frendom kad je bio kum na vjencanju....

tribalo je vidit zabezeknute face mlade i mladozenje kad su ih vidili....
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 15:34   #14
ja i frendica smo frendici i njenom muzu pjevale iza torte...Nacugale se i otisle na pozornicu..kao održale zdravicu za nju i muža.. bend nam je svirao i naravno pomogao..njo smo pjevale od severine prijateljice, a njemu od joleta otvori mi a joj ajoja moja kuca krivi broj, otvori mi draga nemoj vikat na mene..bilo je smiješno i svi su se skupili s nama i pjevali..a da ne kažem kako je to ispalo na snimci.. n
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 19:03   #15
moj je mm zamolio bratića da otpjeva moju naj pjesmu, a i bendu je javio da nauče svirati . on i ja smo je plesali.
na kraju sam i ja mlada završila za mikrofonom od sreće
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 20:34   #16
vidio i čuo am više fora,ali meni najdraža je bila s tortom

uglavnom napravili su od kartona repliku torte,nabacali po stjenkama šlag, i kad je konobar ju gurao kao slučajno se poskliznuo i pao s tortom
poslje u doveli orginal
uglavnom,mladenci su bili u dogovoru,ali nije za starije previše zdravo,posebno mamu mladenke
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 05:55   #17
kod nas je obicaj da netko od gostiju organizira "maskare"....

dakle dodu zamaskirani gosti usred noci koji prirede neki skec, saljivu pricu ....na koju se svi dobru nasmiju ...

kod nas su dosli s pricom da je moj dragi negdje svrljao okolo i napravio djete nekoj drugoj....i zatim je stigao frend obucen u trudnicu ,sa stiklama na nogama ,pola pete mu je bilo vani, s perikom ...haha...bili su ludi
__________________
Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?
silver.mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 15:01   #18
Quote:
crea-c kaže: Pogledaj post
E, ove ideje mi se bas svidaju!
Ancika, kako je bilo organizirano to sve s vatrometom - prvenstveno mislim na to sto se 150 ljudi u jednom trenutku nalazi u sali, a u drugom bi se trebalo nalazit vani na otvorenom?
rekao nam je frend na ulazu u salu da ce nam prirediti vatromet. ja sam samo rekla neka prvo kaze fotografu i kamermanu Znači kod nas je bilo iznenadjenje do sale. i u negdje oko 11 h su svi izasli vani, band ih pozvao. ja sam tad bila na wc-u i mislim se sto je odjednom sve tiho. brzo sam izletila vani, trazim muza a on fino gleda vatromet. kazem mu da nije normalan koji k. gleda vatromet pa moramo se slikati uz njega da to obiljezimo... žene zašto uživati u trenutku
problem ti je bio nakon vatrometa sto je svima pasalo ostati vani. tako da nisu ulazili unutra dok band nije odsvirao jednu pjesmu koja ih je valjda dirnula i onda si mogao vidjeti hordu ljudi kako ulijeta na plesni podij...
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 19:31   #19
Vatromet - definitivno moze biti ukusno za sve- a i mladence ce oduseviti
Martina2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 21:36   #20
Ja sam iznenadila supruga sa mini honeymoon-om u Toscani...sve rezervirala, zvala mu šefa za slobodne dane..i to mu objavila na mikrofon pred cijelom salom kada smo davali poklone kumovima...da ste mu samo lice vidjeli
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.