Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 09:50   #1
Tricikli/guralice

Posto nisam mogla naci temu otvaram novu. Kakav tricikl/guralicu kupiti jednogodisnjem djetetu? Iskustva? Cijene? Koliko su vam djeca zadovoljna s njim? Jel se mogu koristiti kasnije?
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 09:55   #2
i mene zanima..
__________________
Album
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 09:57   #3
mi imamo ovaj : http://www.media-commerce.com.hr/tricmaca.html i super nam je,jako se voli voziti u njemu,a poslije se rasklapa i može se sama voziti
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 10:08   #4
Jel netko mozda ima ovaj: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211148
Zasto on toliko kosta i jel nesto drukcije od ostalih koji su u pol jeftiniji? Jer na ovom jedino ima slike da se moze sve skinuti i imati obican tricikl kasnije, ali mi se cini da se to moze i na ovim jeftinijim
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 10:30   #5
Smile

Pa taj djeluje dosta kvalitetno i nabrijano, ful oprema...
Al mislim da nema potrebe davati 120€ za tako nešto...

Mi imamo neki jeftini za 300-tinjak kuna, i također služi svrsi... isto se može skinuti ova ručka kojom ga roditelji guraju, sjenilo za sunce i ova ograda da ne ispadnu van dok su još mali. Moj mali ti ima 27mj, prošle godine mu je to bilo jako napeto i obožavao ga je... sad već kužim da ga zanimaju pravi bicikli, ono tipa LIKEaBiKE, pa razmišljamo da mu to uzmemo, tako da mi je drago da sam za taj tricikl dala samo 300kn, a ne 1000kn.
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 10:42   #6
moja ti u njemu provede maksimalno 15 minuta i onda izlazi - milom ili silom - bez obzira na zastitnu ogradicu.. hoce hodati.. dok ne vidi druge klince kako se voze, onda hoce nazad

a mozda joj bude napetiji kad ce moci sama vrtit pedale
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 20:51   #7
kad ste počeli djecu voziti u tim guralicama?
mi smo našu u dućanu stavili unutra i malo gurali, nije se bunila...
@dri@n@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 20:57   #8
prije nekih mjesec dana, znaci s oko 13mj
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 21:30   #9
Moja je sa 10 mjeseci bila oduševljena, ali nam je to služilo po kući.
malo stiska pa to svira i svijetli i to je super.
Sada je 12 mj i idemo na ulicu s tim, imamo neki za 300kn i super je.
Ja upravljam, a ona uživa
annyG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 23:07   #10
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda ima ovaj: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211148
Zasto on toliko kosta i jel nesto drukcije od ostalih koji su u pol jeftiniji? Jer na ovom jedino ima slike da se moze sve skinuti i imati obican tricikl kasnije, ali mi se cini da se to moze i na ovim jeftinijim
joj vidjela sam jedan dan putem prema parku mamu koja vozi dijete baš u tom triciklu sa linka, ful nepraktično, dijete do ogradice ima jako malo prostora, i onak cijeli zavezan nije baš tak hepi zgledao
i baš je puhao vjetar, i ta tendica je letila na sve strane, a moja mica za 300 kn(ista ova što ima inox) postojana ko taft
ozbiljno vam velim, ful je praktičan, i dijete ima dosta prostora, a to je jako važno ako imate vrtirepku unutra, jer ona mora i tancati cijelim putem
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 09:54   #11
Quote:
annyG kaže: Pogledaj post
Moja je sa 10 mjeseci bila oduševljena, ali nam je to služilo po kući.
malo stiska pa to svira i svijetli i to je super.
Sada je 12 mj i idemo na ulicu s tim, imamo neki za 300kn i super je.
Ja upravljam, a ona uživa
moja sad ima 9mj...znači da bi kroz neko vrijeme mogli upogoniti guralicu, malo da se odmori od kolica... i vrijeme će nam biti sve toplije :-)
@dri@n@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 11:53   #12
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
joj vidjela sam jedan dan putem prema parku mamu koja vozi dijete baš u tom triciklu sa linka, ful nepraktično, dijete do ogradice ima jako malo prostora, i onak cijeli zavezan nije baš tak hepi zgledao
i baš je puhao vjetar, i ta tendica je letila na sve strane, a moja mica za 300 kn(ista ova što ima inox) postojana ko taft
ozbiljno vam velim, ful je praktičan, i dijete ima dosta prostora, a to je jako važno ako imate vrtirepku unutra, jer ona mora i tancati cijelim putem
vidis, ovo je dobar savjet. moja je isto vrtirepka, ni u kolicima se ne vezemo vec neko vrijeme (hvala bogu na muri i njihovoj precki ) tako da se sigurno ni u ovom ne bi dala svezati i poludila bi ako nema dovoljno prostora
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 12:12   #13
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
vidis, ovo je dobar savjet. moja je isto vrtirepka, ni u kolicima se ne vezemo vec neko vrijeme (hvala bogu na muri i njihovoj precki ) tako da se sigurno ni u ovom ne bi dala svezati i poludila bi ako nema dovoljno prostora
mi smo se počeli voziti sa godinu dana, i baš uživa u njima, upali si muziku i pleše
vezani ne bi išli nikud sigurno, i baš je čvrst tricikl, ma mi smo oduševljeni
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 12:44   #14
mi bi našoj T uzeli za roćkas chicco quatro 4u1, jel ima tko?
kakva su iskustva?

__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 12:52   #15
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
mi bi našoj T uzeli za roćkas chicco quatro 4u1, jel ima tko?
kakva su iskustva?

Ja inace to uopce ne kuzim sta se radi s tim?
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 15:44   #16
prvo može biti njihaljka,zatim gutalica,hodalica i na kraju autić, ima brdo slika na guglu, i poneki video..
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:09   #17
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
prvo može biti njihaljka,zatim gutalica,hodalica i na kraju autić, ima brdo slika na guglu, i poneki video..
Imamo mi, samo naš je za vožnju po kući, van ne ide s tim, ne znam kak bi se ponašao na cesti (ful je plastičan, uključujući i kotače), ali mojoj je bio fora. Sad ima 3 i još ga zna voziti po kući. Nikad se nije na njemu njihala tak da ne znam kak to funkcionira, niti smo montirali onu šipku za guranje otraga ali sam vidjela jednog u pogonu vani u parku, znači može i po vani .

Na volanu ti ima tipkice za sviranje, trubu, "ključ" za okretanje, svira zgodne melodije, kratke,ispod sjedala je spremište za igračkice (tam tražimo ako nam nekaj fali u kući, tamo obično "pospremi").

Ja sam zadovoljna, može biti i guralica ali za moj pojam je malo predugačak za to i ne da se "upravljat" ako ga guraš otraga.

Ima pojaseve za vezanje i ogradicu koja se skida (malo ju je teže naštimat ali ako je nećete svaki dan skidat i stavljat nema problema).

Dosta je skup i cijene variraju ovisno od toga gdje se kupi, mi smo ga dobili na poklon. Kpljen je u Mulleru prije dve i pol godine, još je ko nov (ali treba uzet u obzir da nije vani vožen)
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:20   #18
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda ima ovaj: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211148
Zasto on toliko kosta i jel nesto drukcije od ostalih koji su u pol jeftiniji? Jer na ovom jedino ima slike da se moze sve skinuti i imati obican tricikl kasnije, ali mi se cini da se to moze i na ovim jeftinijim
Ajmeee pa bio je 99 eura prije mjesec dana
Došlo lijepo vrijeme i hop.cijena gore...

Zna ančica2 da smo ga mi gledali i htjeli,ali fakat ne vrijedi te love ko god da joj ga kupuje.

anči ovo sa prostorom je jaako bitna info.
Mislim da bi mi je dijete poludilo stisnuto unutra.

Taj biciklić djeluje čvršće,kao kvalitetnija plastika i bla,a razlika u cijeni od 80 eura je veeelika.Za te novce joj kupim i tobogan,i pješanik,i ko zna kaj sve još.
__________________
ALBOOOM...

Zadnje uređivanje lunica26 : 28.04.2011. at 16:28.
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:08   #19
e baš trebam ovu temu... i ja sam bila pikirala taj od 120 ojra... znači, ne vrijedi tih para
mene zanima jel ga netko ima da kaže iskustva iz prve ruke
i ja bih neki da nije sav kričav i kičast (molim da se nitko ne uvrijedi), ima takvih po nekim normalnim cijenama?
i može savjeti od iskusnih mama na šta je bitno paziti kod odabira?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:25   #20
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
e baš trebam ovu temu... i ja sam bila pikirala taj od 120 ojra... znači, ne vrijedi tih para
mene zanima jel ga netko ima da kaže iskustva iz prve ruke
i ja bih neki da nije sav kričav i kičast (molim da se nitko ne uvrijedi), ima takvih po nekim normalnim cijenama?
i može savjeti od iskusnih mama na šta je bitno paziti kod odabira?
mi smo htjeli zeleni, al je bio samo rozi ili plavi
čuj, možda to nama i je kričavo, al važno je da dijete uživa, a djeca vole te šarene i kričave stvari, moja 5 puta na dan dolazi puse davati mici i stalno ju draga, da je mica neka crna, ne vjerujem da bi je se previše dojmila
i svira sve u 16, ko je stavio tolke zvučnike unutra, ona kad upali, u susjednom kvartu znaju da mi dolazimo u park
i nek, pa to je tak i zamišljeno, da veseli djecu
plastika je čvrsta, kotači ne ruže, ogradica se može otkopčati i sa strane
pričam sad o onom svom kričavom mačoru

edit: i to kaj lunica veli, radije djetetu kupit još toga za razliku novca, jer sam sigurna da je i jedna i druga plastika od Kineza
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.