Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 16:32   #1561
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A vi svi sposobni da sa takvom izadjete na kraj.
U istoj mjeri u kojoj je prosječna balkanka sposobna izaći na kraj s onim koji bi bio blizak profilu iz posta uvodnog
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:37   #1562
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
U istoj mjeri u kojoj je prosječna balkanka sposobna izaći na kraj s onim koji bi bio blizak profilu iz posta uvodnog
Ne verujem da bi takva osoba suprotnog pola uopste bila san i zelja prosecne Balkanke.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:38   #1563
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
.... Ako ništa ono što sam primjetila da većina žena/cura koje su same, iako izgledaju dobro i nisu niti glupe niti dosadne, su same zato jer ne pokazuju nikakav trud, niti da se upoznaju sa muškarcem, niti da on njih upozna. A kukaju da su same, i da ih nitko neće, i da je teško upoznati nekoga poput osobe koju je autorica u uvodnom postu opisala.....
Zapisujem datum kad je ženski primjerak homo sapiensa konstatirao da nije samo do pokvarenih mizoginih i sjemno-željno-širećih muškaraca.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:39   #1564
Ne kazem da zato jer ja sad nisam gladan onda glad u svijetu sigurno ne postoji, ali svejedno mi je smijesno ovo pretjerivanje da se nema gdje upoznati suprotan spol
Prodam jedan laptop sinoc i cura koja ga kupila mi se otvoreno nabacuje te i danas vrlo aktivno tipka i salje poruke na WA i pita zelim li se naci veceras

Par dana prije stojim na stanici i neka cura me pita da znam li koliko je sati (iako sat stoji ravno ispred nje) i nudi mobitel da ako joj ja mogu namjestiti tocno vrijeme jer ona ne zna, a usput stalno gleda i osmjehuje se te ispituje pitanja kakva sigurno ne pita netko koga stvarno zanima samo tocno vrijeme

U gymu moram zjakati na sve strane i sluske cvrsto drzati u usima ako zelim odraditi trening, ili pak dolaziti u opskurna vremena, jer zenke valjda svakodnevno ulijecu ako im mogu pokazati tehniku ili pomoci oko necega itd...

A, go figure, musko sam, imam preko 30 i nemam milijune € koji mi ispadaju iz dzepova, niti vozim Koenigsegg Regeru

Normalno da zene nece prilaziti nekome tko sjedi doma visi na netu i govori kako mu zene ne prilaze vec samo cekaju kao princeze da musko pridje
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:40   #1565
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne verujem da bi takva osoba suprotnog pola uopste bila san i zelja prosecne Balkanke.
San i želja jest - do onog trena kad shvati gdje je ona, a gdje on.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:44   #1566
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Napisala je da bi bolje prošla s muškim profilom jer je žensko i kao zna što bi trebala napisati da se svidi ženama, na što sam napisao da većini te poruke nisu toliko bitne kao slike tj izgled likova koji im šalju te poruke.
Ja mislim da vi gresite kada uopste pokusavate da pronadjete partnerku preko neta.
Bas sam razmisljala o tome, mislim da ja nikada ne bih mogla nekoga na taj nacin ne upoznati, vec steci neki dublji osecaj ili zainteresovanost. Pre svega jer net ima tu manu da ljude vodi u svet iluzija gde smo skloniji tome da osobama dajemo osobine koje bismo mi zeleli, da ih idealizujemo i mastamo o njima pa se susret u realnosti najcesce zavrsi kao veliko razocarenje i krah.

Mislim da treba da pronalazite nacine gde cete ljude upoznavati licno, u direktnom kontaktu, gde ce vas ta osoba videti bez nekih iluzija. Pa bilo to neke grupe sto Mantisa kaze planinarske, bilo treninzi i teretane, plesne skole, casovi jezika, racunara...sta god.

Internet je velika zamka koja najcesce vodi razocarenju bez obzira na pol i izgled.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:45   #1567
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne kazem da zato jer ja sad nisam gladan onda glad u svijetu sigurno ne postoji, ali svejedno mi je smijesno ovo pretjerivanje da se nema gdje upoznati suprotan spol
Prodam jedan laptop jucer sinoc i cura koja ga kupila mi se otvoreno nabacuje te i danas vrlo aktivno tipka i salje poruke na WA i pita zelim li se naci veceras

Par dana prije stojim na stanici i neka cura me pita da znam li koliko je sati (iako sat stoji ravno ispred nje) i nudi mobitel da ako joj ja mogu namjestiti tocno vrijeme jer ona ne zna, a usput stalno gleda i osmjehuje se te ispituje pitanja kakva sigurno ne pita netko koga stvarno zanima samo tocno vrijeme

U gymu moram zjakati na sve strane i sluske cvrsto drzati u usima ako zelim odraditi trening, ili pak dolaziti u opskurna vremena, jer zenke valjda svakodnevno ulijecu ako im mogu pokazati tehniku ili pomoci oko necega itd...

A, go figure, musko sam, imam preko 30 i nemam milijune € koji mi ispadaju iz dzepova niti vozim Koenigsegg Regeru

Normalno da zene nece prilaziti nekome tko sjedi doma visi na netu i govori kako mu zene ne prilaze vec samo cekaju kao princeze da musko pridje
Jer ako se nešto tebi dogodilo mora biti da se događa svima ili većini.
Majstorska logika
blort is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:47   #1568
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Jer ako se nešto tebi dogodilo mora biti da se događa svima ili većini.
Majstorska logika
Ti, blort, citas od dna prema vrhu (do kojega ne dodjes) ili? Jer na doslovno samom samcatom vrhu pise:
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne kazem da zato jer ja sad nisam gladan onda glad u svijetu sigurno ne postoji
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:49   #1569
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja mislim da vi gresite kada uopste pokusavate da pronadjete partnerku preko neta.
Bas sam razmisljala o tome, mislim da ja nikada ne bih mogla nekoga na taj nacin ne upoznati, vec steci neki dublji osecaj ili zainteresovanost. Pre svega jer net ima tu manu da ljude vodi u svet iluzija gde smo skloniji tome da osobama dajemo osobine koje bismo mi zeleli, da ih idealizujemo i mastamo o njima pa se susret u realnosti najcesce zavrsi kao veliko razocarenje i krah.

Mislim da treba da pronalazite nacine gde cete ljude upoznavati licno, u direktnom kontaktu, gde ce vas ta osoba videti bez nekih iluzija. Pa bilo to neke grupe sto Mantisa kaze planinarske, bilo treninzi i teretane, plesne skole, casovi jezika, racunara...sta god.

Internet je velika zamka koja najcesce vodi razocarenju bez obzira na pol i izgled.
Sorkač, ali ovo razmišljanje je sooo 2002.
U naprednijim zemljama i 1999.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:51   #1570
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Sorkač, ali ovo razmišljanje je sooo 2002.
U naprednijim zemljama i 1999.
Pa dobro, pretpostavljam da je tvoje misljenje odraz kolektivne zenske svesti, onda neka moje bude odraz individualne.

Nemam nista protiv.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:56   #1571
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa dobro, pretpostavljam da je tvoje misljenje odraz kolektivne zenske svesti, onda neka moje bude odraz individualne.

Nemam nista protiv.


Ti si radilica koja je ispala iz Borga.

Jesi ti Sedma od Devet?

Cek', ona nije bila radilica...
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:02   #1572
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post


Ti si radilica koja je ispala iz Borga.

Jesi ti Sedma od Devet?

Cek', ona nije bila radilica...
Ne, nisam.

Ja sam prva od sedam.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:05   #1573
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne, nisam.

Ja sam prva od sedam.
Sedam sekretara SKOJ-a?
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:07   #1574
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Sedam sekretara SKOJ-a?
Sedam velicanstvenih?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:08   #1575
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sedam velicanstvenih?
Sedam samuraja?

Isprike na chateraju.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:15   #1576
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post



Vjerojatno ću proći bolje nego vi, jer sam žensko i znam što bi svaka žena htjela ćut i što bi ju zanimalo.

Igraće polje nije jednako, ali ne zbog spolova. Stvari spadaju na izgled, novac i uspješnost, i neke druge stvari a ne na spol. Ima puno dragih cura koje su dobre i muškarci im ne daju šansu jer nisu nešto posebno privlačne niti lijepe, ista stvar je i s muškarcima. Ne treba generalizirati.
Da, upravo je zbog spolova. Negirati da je zenama neusporedivo lakse igrati u ovoj igri zvanoj musko-zensko uparivanje je kao negirati da je nebo plavo ili trava zelena. Mislim, to je vec dokazano toliko puta da je cudno da uopce treba vise dokazivati. Vec je receno - otvori na bilo kojoj dating stranici IDENTICAN profil gdje ces napisati identicne stvari (zelim upoznavati nove ljude, zelim vezu, zelim avanturu, bilo sto...), jedan za zensku osobu i jedan za musku pa nam javi rezultate. Ustvari nemoras, bio je vec jedan forumas stavljao screen shotove inboxa u nekoj od tema slicnoj ovoj - u 24 sata od otvaranja profila inbox mu je bio toliko pun da je premasio broj dozvoljenih poruka koje moze primiti. Naravno, ne moras dva puta pogadjati, rijec je o zenskom profilu. Na muskom profilu nije dobio niti jednu poruku.

Isto je i u real lifeu. Cura koja izgleda iole prosjecno, ako se sredi, nabaci izazovnu odjecu (cak niti to, dovoljno je da se normalno obuce za izlazak) i takva izadje u neki klub, restoran, vecernji izlazak, bilo sto, dobit ce sigurno nekoliko uleta, upucavanja, slanja besplatnih pica, poziva na ples, na razgovor, trazenja broja mobitela i slicno. I tako doslovno svaki puta kada izadje van. Dakle sve joj je servirano na pladnju, trud koji mora raditi je doslovno nikakav - jedino sto "mora" jest birati - ti mi se svidjas, ti ne, ti mozes proci, ok s tobom cu onda popricati i posvetiti ti paznju. To je doslovno sve. Muska osoba mora prilaziti, smisljati sto ce reci, strepiti hoce li ga hladno odbiti, hoce li se osramotiti, hoce li mu se smijati... i uz sve to mora barem koliko-toliko dobro izgledati - sve ono sto cura ne mora. Ako si ruznjikav, debeljuskast, nizak, nemas nikakve sanse. Mislim, imas, ali kada se one usporede sa sansama bilo koje cure, onda se doista moze reci da su te sanse nikakve. Dok kod cura cak i ona polu-ruzna i polu-debela ima poprilicno dobre sanse.

Stoga, cure, blagoslovljene ste sto imate veliku startnu prednost u ovoj igri, pa onda i budite zahvalne na tome.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:16   #1577
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Proci ces bolje jer samim time sto napises da si zenska znaci da ces dobiti poruke. Muski nemaju takvu mogucnost. Ne pricamo o iznimkama.

Tvrditi bilo sto drugacije je najobicnija laz. U ovom slucaju generalizacija drzi vodu, ma koliko je ti pokusavala zapakirati u papir. Napravi ono sto sam ti rekao, nakon tjedan dana lupi screenshot inboxa pa me opovrgni.
Upravo tako. Tvrditi da u trazenju partnera muskarac i zena imaju jednake sanse je doslovno najobicnija laz.

A sto se tice screen shotova, postavljani su vec ovdje, i to sam i opisao. Zenski profil je bio zatrpan porukama, muski nije dobio niti jednu. Tako je slicno i u real-life scenariju.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:19   #1578
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne kazem da zato jer ja sad nisam gladan onda glad u svijetu sigurno ne postoji, ali svejedno mi je smijesno ovo pretjerivanje da se nema gdje upoznati suprotan spol
Prodam jedan laptop sinoc i cura koja ga kupila mi se otvoreno nabacuje te i danas vrlo aktivno tipka i salje poruke na WA i pita zelim li se naci veceras

Par dana prije stojim na stanici i neka cura me pita da znam li koliko je sati (iako sat stoji ravno ispred nje) i nudi mobitel da ako joj ja mogu namjestiti tocno vrijeme jer ona ne zna, a usput stalno gleda i osmjehuje se te ispituje pitanja kakva sigurno ne pita netko koga stvarno zanima samo tocno vrijeme

U gymu moram zjakati na sve strane i sluske cvrsto drzati u usima ako zelim odraditi trening, ili pak dolaziti u opskurna vremena, jer zenke valjda svakodnevno ulijecu ako im mogu pokazati tehniku ili pomoci oko necega itd...

A, go figure, musko sam, imam preko 30 i nemam milijune € koji mi ispadaju iz dzepova, niti vozim Koenigsegg Regeru

Normalno da zene nece prilaziti nekome tko sjedi doma visi na netu i govori kako mu zene ne prilaze vec samo cekaju kao princeze da musko pridje
Daj nam napiši svoju visinu opet i stavi one svoje slike pa će ti biti jasno zašto ti žene ulijeću
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:20   #1579
U hladna doba sam zabundan do grla
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:21   #1580
Da objasnim.

Vecina zena dobija mnogo vise poruka preko neta, ili bilo koje aplikacije za upoznavanje, i veoma male sanse su da ce se zakaciti na nekom dubljem nivou bas za vas.
To je kao kada saljete svoju prijavu na oglas za posao, pa proverite statistiku, a ono se na oglas javilo jos 500 ljudi, slicnih kvalifikacija kao sto imate i vi.

Ne mislim da zene dobijaju 500 ponuda, ali svakako su mnogo manje sanse da ce da se zainteresuje za vasu bas na nekom dubljem nivou, jer kao i vama, i drugima je net jednako dostupan, tako da je tesko zaista biti originalan u toj borbi i pridobiti paznju na neko duze vreme. Zato i nastaju frustracije kada vam odjednom prekine komunikaciju.

Ovo nije pravilo i molim da ga ne uzimate apriori, samo kazem da se to cesto desava. Znam da se desava i sa suprotne strane, unapred to da istaknem.

Eto, moje misljenje, nikako kolektivno zensko, daleko bilo.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger