Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2020., 19:27   #101
Iduci auto ce vjerojatno biti 7-ica GTD. Dosadasnji uvjet da ima panoramu prelazi u; obavezno bez panorame.
Samo mi jos ovakvi scenariji trebaju ...
cybergamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 11:25   #102
Još malo proučavaj, pa će biti: dosadašnji uvjet 7ica GTD, bez 7ice GTD.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 11:29   #103
Meni je panoramski krov super stvar i toliko sam se navikao na njega da mi je sad boravak u autu bez njega pomalo klaustrofobičan. Radi se o fiksnom panoramskom krovu koji se ne može otvorit pa nema problema s njim kao s ovim kliznim što se spominju na temi.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 12:43   #104
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Još malo proučavaj, pa će biti: dosadašnji uvjet 7ica GTD, bez 7ice GTD.
😆 😆 😆
cybergamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 21:30   #105
Pukne na jednom primjerku od ko zna koliko,glupo je to tako gledat. Onda najbolje kupit auto i bez klime jer se i ona moze pokvarit.
ivan-dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 22:04   #106
sLOZIO Bih se s tim inace al na toj platoformi pucaju panorame tj cure, covjek je pisao za a3 a ima dosta slucajeva sa golfovima, MBQ onaj .
Jednostavno pogreska u konstrukciji.

Meni osobno je skroz fora ta otvorljiva panorama, za razliku od obicnog staklenog krova koji realno grije auto vise i to je to otprilike , ili sibera klasicnog.

ali jasno nebih ju nikad kupio u ovim autima koji se spominju , eksident vejting to hepen (das vise novaca a problemi izgledni)
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2020., 21:08   #107
Quote:
ivan-dbk kaže: Pogledaj post
Pukne na jednom primjerku od ko zna koliko,glupo je to tako gledat. Onda najbolje kupit auto i bez klime jer se i ona moze pokvarit.
Kao sto kolega ispod kaze, citajuci razne forume vidit ces da nazalost to bas i nije tako rijedak slucaj na Golfu 7 i A3.
cybergamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 22:07   #108
Prije par dana slušam na radiju emisiju Tužibaba na Radio Rijeci gdje se čovjek žali na servis Porsche Rijeka koji mu nije otklonio curenje vode u kabinu dok pada kiša.

Auto je Golf 7, star par godina, kupljen i održavan kod njih.. bio je 5x u servisu po tjedan dana, a u međuvremenu je istekla garancija..

Krov i dalje curi i škripi, a na to sve šef servisa sliježe ramenima i uz podsmijeh kaže da je GARANCIJA ISTEKLA.
roxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 22:32   #109
Ima li netko prijedlog kako rijesiti pucanje okvira oko panorame? Izvan jamstva... Cilj je naravno izbjeci zamjenu u ovlastenom servisu
WZ100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 22:48   #110
tužba protiv te firme je jedini moguči pravac i potraživanje love od kupovine vozila nazad jer su mu uvaljali vozila sa felerom pod ispravno vozilo. dokazi, servisna dokumentacija i uvid u stanje vozila te da vozilo namjerno nije popravljeno unutar garantnog roka jer bi to značilo vračanje vozila proizvođaču, vračanje novca ili predaja drugog vozila u vlasništvo.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 12:56   #111
Ja sam kupio auto iz uvoza, doduse u ovlastenom servisu... Nisam bas siguran da cu ista postici u ovlastenom servisu, a tuzba je ekonomski i vremenski neracionalna
WZ100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 13:11   #112
pa baš i nije, lako se dokaže da su te namjerno zavlačilii da vozilo izađe iz garancije da se nemoraju sa njim zajebavati. upravo zbog toga ti si u debeloj prednosti i imaš ih u šakama i sa njima možeš raditi što hočeš, svaki sud vezan uz takve stvari presudit če u tvoju korist.

ekonomski ili ne tražiš da ti se plate svi troškovi suđenja kao i da ti se vrati lova koju si dao za vozilo ili da ti se da novo vozilo bez felera jer su ti namjerno prodali vozilo sa greškom za koju ti vjerojatno nisu rekli kod kupovine.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 13:19   #113
Kako ne . Zakaj nebi probal sa tužbom ? Kolega je možda u pravu . ( aha ) Vrati auto i traži povrat novca . Ak je on uspjel vratit proizvođaču službenog ( milicijskog ) forda ( radi crknutog accu-a zakaj ti nebi mogel probat vratit svoje prometalo .
A ako sve na kraju krene uskurac i cijela priča bude previše koštala , uvijek se možeš vratit na forum i otplakat pokoji postić i spomenut se mame kolegi koji te na to nagovoril .


Poslano sa mog SM-T580 koristeći Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 16:06   #114
Aha . Da nebi ispalo neozbiljno savjetovanje treba nekad ponovit gradivo .
Jer fakat nije problem vratit auto trgovcu . Pičkin dim kak veli kolega . Samo treba bit uporan .

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1156981

Poslano sa mog SM-T580 koristeći Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2021., 01:52   #115
Pozdrav!
I meni bi trebao broj od tog majstora iz Zagreba sto poprvalja panoramske krovove... Imam isti problem sa panoramom ( Audi A3 sportback).
Tino0412 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.