Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2023., 09:57   #3381
Obrve

WOW, ovo izglwda super! Kakav je to tretman? Izgleda kao da imaš 3 puta više obrva. Koliko traju rezultati i ima li to kakav stručni naziv, kao brow lift ne nalazim ništa blizu mene.
Meni su se u trudnoći i obrve i trepavice prorijedile strašno. Doduše slabo mi dlake rastu bilo gdje na tijelu trenutno.

efit: Našla sam tretman nlizu mwne ali piše da samo podigne moje obrve koje imam i to je to. Kod tebe izgleda kao da su pounije i deblje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 10:23   #3382
Super ti je ispalo! Se može znati gdje si to radila? Hvala.
Moonfeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 11:15   #3383
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
WOW, ovo izglwda super! Kakav je to tretman? Izgleda kao da imaš 3 puta više obrva. Koliko traju rezultati i ima li to kakav stručni naziv, kao brow lift ne nalazim ništa blizu mene.
Meni su se u trudnoći i obrve i trepavice prorijedile strašno. Doduše slabo mi dlake rastu bilo gdje na tijelu trenutno.

efit: Našla sam tretman nlizu mwne ali piše da samo podigne moje obrve koje imam i to je to. Kod tebe izgleda kao da su pounije i deblje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Traje navodno 6-8 tjedana. Podigne ti dlake s nekom kemikalijom koja smrdi ko kad ides na minival i onda ih jos pofarba ako treba. I one su onda kao zalijepljene uz kozu, ne strse pa ih ti cesljas kako hoces i oblikujes kako ti pase. Mene to jako podsjeca na ono kad stavis brow soap pa ih isto tako cesljas kud i kako hoces. Zato na meni i izgledaju punije i deblje jer vise svaka dlaka ne vodi svoju politiku nego moraju stajati kako ja hocu + potamnila ih je.
U buducnosti cu vjerojatno morati na japansko ali sad jos nisam spremna na tako velik i skup zahvat.
Quote:
Moonfeline kaže: Pogledaj post
Super ti je ispalo! Se može znati gdje si to radila? Hvala.
Ivana brozovic makeup studio, dankovecka 5 u zg. Nisam planirala al sam vidjela na jednoj curi da ima predivne obrve, pohvalila ih, pa mi je rekla da je bila tamo. S tim da njezine izgledaju ko iz nekog makeup editorijala jer i inace ima lijepe obrve. Njezine su bile tipa ove (ovo je bas s fejsa ib):




Poslano sa mog SM-P605 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 11:48   #3384
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Ivana brozovic makeup studio, dankovecka 5 u zg. Nisam planirala al sam vidjela na jednoj curi da ima predivne obrve, pohvalila ih, pa mi je rekla da je bila tamo. S tim da njezine izgledaju ko iz nekog makeup editorijala jer i inace ima lijepe obrve. Njezine su bile tipa ove (ovo je bas s fejsa ib):
Odlično.
Moonfeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2023., 17:18   #3385
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
U buducnosti cu vjerojatno morati na japansko ali sad jos nisam spremna na tako velik i skup zahvat.
Pa izgledaju ti ludilo. Po meni ništa drugo ni ne trebaš.

Ako ih hoćeš istaknuti uvijek ih možeš malo pojačati nekom olovčicom.

Nego na koju konkretno japansku metodu misliš?

Ja imam super oblik bez ikakvog čupanja ili rada na njima, ali su mi dosta svijetle pa me java tenta da nešto probam...
mary-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2023., 19:27   #3386
Quote:
mary-jo kaže: Pogledaj post
Nego na koju konkretno japansku metodu misliš?

Ja imam super oblik bez ikakvog čupanja ili rada na njima, ali su mi dosta svijetle pa me java tenta da nešto probam...
Zar ih ima vise? Ne znam onda na koju mislim, na onu kod koje sve izgleda prirodno, kao da su sve tvoje dlake.
Ako su ti samo svijetle a oblik je dobar, zasto ih samo ne pofarbas?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2023., 09:50   #3387
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Zar ih ima vise? Ne znam onda na koju mislim, na onu kod koje sve izgleda prirodno, kao da su sve tvoje dlake.
Ako su ti samo svijetle a oblik je dobar, zasto ih samo ne pofarbas?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Onda misliš na microblading? A ne znam koliko prirodno to izgleda, možda eventualno izgleda ok ako se samo nadopunjava na tvoje vlastite obrve u cilju da budu gušće jer ono što sam ja vidjela na nekim curkama, meni se to ne sviđa, jer se vidi taj presavršen, kao nacrtan oblik, što upada u oči i kvari cijeli dojam. Ništa ne bi smjelo biti presavršeno ako mene pitaš. Sitne nepravilnosti, kao što je mali "nered" prirodnih obrva, daju daleko estetskiji i prirodniji izgled.

Pa to i radim. No problem je taj što te boje traju do max pet dana, ako i toliko, a onda izblijede...
mary-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2023., 10:04   #3388
Quote:
mary-jo kaže: Pogledaj post
Ništa ne bi smjelo biti presavršeno ako mene pitaš. Sitne nepravilnosti, kao što je mali "nered" prirodnih obrva, daju daleko estetskiji i prirodniji izgled
A gle, ako ti se tako sviđa...

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2023., 19:14   #3389
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
A gle, ako ti se tako sviđa...

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Ma kao da ja znam što mi se sviđa. Ali uglavnom, htjedoh reći da se iz aviona vidi da nisu prave. To mi se ne sviđa. No opet, dopuštam vjerojatnost da nije do same tehnike već do onoga tko je izvodi. Obrve su bitne, tu bih se dala samo u najstručnije ruke...
mary-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2023., 09:43   #3390
Ja razmisljam da odem kod Ire Brow na obrve.
Gledam ih vec brat bratu 5 godina a nikako da skupim hrabrost..
Onda mi se obrve kao oporave nekako dobiju ok luk pa ih opet precupam i kaos. Ne mogu se gledati na sta te obrve lice..
Jel netko isao tamo, il ima preporuku za nekog ko radi obrve da izgledaju prirodno i gusto a ne umjetno da se na prvu vidi da su fejk?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 11:20   #3391
Greškom sam kupila Essence pomadu umjesto olovke za obrve i gubim živce. Ne da se naoštriti, u pokušaju oštrenja se slomi onda to moram nekako iščačkati i onda opet... Šta krivo radim?
fallen-alien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.