Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 13.02.2017., 09:32   #2
Dječji rođendani- nedoumice koga pozvati, da li se petljati u djetetov odabir, bonton i sl.

izdvojeni postovi sa teme sto vas zivcira...
rođendanski bonton




Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Cestitala sam i kolegicinom sinu, jer smo bili pozvani na rodjendan ali nismo mogli doc. Naravno da sam se sjetila jer nas je pozvala tjedan dana prije, pa sam najnormalnije cestitala. Sad mucke presutit...nepristojno mi je to.
upravo tako.

ono sto mene jos vise raspizdi su neodgojeni i nepristojni roditelji cije dijete NECE (ili roditelji ne zele, ili im se ne da, ali to je vec druga prica) doci na rodjendan pa ne nazovu da kazu da dijete nece doci.
kaj je tak jebeno tesko poslati poruku "moj XY nece doci na rodjendan" - ne zanima me ni razlog ni nista, samo pristojno javi, a ne kao da si iz spilje dosao: dobijes pozivnicu i ignoriras ju.
ja zelim svoje dijete pripremiti da mu/joj nece doci 25 nego 20 djece, da XY ne moze doci, a ne da on/ona razocarano ceka i bude zalostan/zalosna.

i zao mi je djece tih roditelja. iskreno zao.
ima onih staraca koji jednostavno zaborave na djecje rodjendane jer misle samo na sebe, a ne i na to kako njihovo dijete mozda uziva u proslavama ili kako ce se slavljenik osjecati ako mu netko bez rijeci jednostavno ne dodje . ima onih kojima ne pada na pamet trositi lovu na poklon tamo nekakvog djeteta iz grupe. ima onih kojima se jednostavno ne da u subotu popodne izlaziti iz kuce zbog tamo nekakvog rodjendana pa ni ne kazu djetetu da je dobilo pozivnicu.
jbg, poslije se cude kako im je dijete "izolirano" i "nije se bas uklopilo".
no shit, sherlock
__________________
Think positive...

Zadnje uređivanje Monstera : 06.03.2017. at 22:15. Reason: uvodni post
frupy is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.