Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 17:55   #21
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
1000 kn nije velika lova. Ne kužim čemu ova reakcija, sumnja, silne urote i rasprave zbog 1000 kn? Muž dobre prijateljice nije bilo tko. Zakaj je problem dati lovu, bez da se dela nauka oko toga?

Da te je tražio stvarno veliku svotu lova, tipa par desetaka tisuća €, onda naravno da se moraš raspitati kaj se zbiva.
Pa zato jer je tražio da ne kaže to svojoj prijateljici. Da mulja. Doveo ju je u neugodnu situaciju. NIje ona njegova prijateljica nego od njegove žene.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:58   #22
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
1000 kn nije velika lova. Ne kužim čemu ova reakcija, sumnja, silne urote i rasprave zbog 1000 kn? Muž dobre prijateljice nije bilo tko. Zakaj je problem dati lovu, bez da se dela nauka oko toga?

Da te je tražio stvarno veliku svotu lova, tipa par desetaka tisuća €, onda naravno da se moraš raspitati kaj se zbiva.
Zasto onda zena ne smije znati?
Meni to je velika lova, da bih "posudila"(kako ce vratiti?), a i zasto. Ako nekome posudim 10kn znam za sto posudjujem.

A gdje ti zivis da pod veliku lovu smatras tek nekoliko desetaka tisuca €, kada u hrvatskoj prosjecna osoba zaradi nekoliko tisuca kn mjesecno, ako i toliko?!
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:59   #23
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa zato jer je tražio da ne kaže to svojoj prijateljici. Da mulja. Doveo ju je u neugodnu situaciju. NIje ona njegova prijateljica nego od njegove žene.
Muž dobre prijateljice nije bilo tko, po difoltu se ulazi u blizak krug.

I ako se ne radi o totalno lošem liku, koji radi sranja frendici, već je lik ok, što je i napisala, onda se valjda može imati povjerenja u njega i ne razvijati radnju iz turske sapunice kombinirane sa 3. nastavkom Mission Imposible.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:01   #24
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Muž dobre prijateljice nije bilo tko, po difoltu se ulazi u blizak krug.

I ako se ne radi o totalno lošem liku, koji radi sranja frendici, već je lik ok, što je i napisala, onda se valjda može imati povjerenja u njega i ne razvijati radnju iz turske sapunice kombinirane sa 3. nastavkom Mission Imposible.
Ja bih mu posudila tu lovu...čisto da vidim što se dešava
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:02   #25
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Muž dobre prijateljice nije bilo tko, po difoltu se ulazi u blizak krug.

I ako se ne radi o totalno lošem liku, koji radi sranja frendici, već je lik ok, što je i napisala, onda se valjda može imati povjerenja u njega i ne razvijati radnju iz turske sapunice kombinirane sa 3. nastavkom Mission Imposible.
Ako je i imala povjerenje do sada, od sada ga vise nema razloga imati.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:02   #26
Kakvo povjerenje u njega, a frendica ne smije znati?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:03   #27
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Muž dobre prijateljice nije bilo tko, po difoltu se ulazi u blizak krug.

I ako se ne radi o totalno lošem liku, koji radi sranja frendici, već je lik ok, što je i napisala, onda se valjda može imati povjerenja u njega i ne razvijati radnju iz turske sapunice kombinirane sa 3. nastavkom Mission Imposible.
Pa dobro.Ti onda posudi. Ja nebi bez da velim svom frendu.Jednostavno bi se osječao loše.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:03   #28
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ja bih mu posudila tu lovu...čisto da vidim što se dešava

I još se pri primopredaji novca nađete u garaži nekog šoping centra, obučeni u baloner, sunčane cvike...
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:05   #29
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kakvo povjerenje u njega, a frendica ne smije znati?
Ti nikad nisi napravila nešto što si sakrila od svoje bolje polovice? A tvoje frendice su znale za to? Ne mora biti ništa dramatično, već jednostavno ljudi nisu savršeni, imaju svoje male tajne.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:06   #30
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa dobro.Ti onda posudi. Ja nebi
bez da velim svom frendu.Jednostavno bi se osječao loše.
Sve pet, različiti smo.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:07   #31
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Ti nikad nisi napravila nešto što si sakrila od svoje bolje polovice? A tvoje frendice su znale za to? Ne mora biti ništa dramatično, već jednostavno ljudi nisu savršeni, imaju svoje male tajne.
Ovo je veeelika tajna.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:08   #32
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Sve pet, različiti smo.
Upravo tak.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:08   #33
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Ovo je veeelika tajna.
Ma nemoj.

Jako je taj lik lukav, kad ide raditi veliko sranje ženi iza leđa, uvlačeći njenu dobru prijateljicu u priču.

Mislim da autorica teme, nema izbora nego javiti frendici. Prema mnogima ovdje, njen brak ionako ne valja više ništa, pa čemu stvari rastezati.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:14   #34
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ja bih mu posudila tu lovu...čisto da vidim što se dešava


Jesus, ne radi se ni o sumnjama ni o urotama.

I ne, ja nisam taj tip osobe da samo zato jer je to nečiji muž automatski dobiva status bliskog člana.

I ne radi se ni o parama na kraju krajeva.

Rekla sam odmah u uvodnom postu. Da me ona tražila ok, s njom se smatram dovoljno blisko da mislim da i ona sama zna da to od mene može pitati. Pa i da je on pitao, bez silnih napomena o tajnosti, ok. Da smo ja i on inače toliko dobri da komuniciramo 1:1 možda bi mi bilo manje čudno.

Možda iako ja njega ne držim u tako bliskom krugu on mene drži pa bi to trebala shvatit kao kompliment
__________________
I can resist everything except temptation.

Zadnje uređivanje Lela O. : 24.08.2017. at 18:32.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:37   #35
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post

No pojma nemam bih li trebala što reći ili ne. Glupo mi je tužibabat ali nešto mi smrdi.
Ne znam. Polazim od sebe. Da ja imam tipa koji od mojih frendica pita lovu- voljela bi to znat.
Možda ima neke dugove, možda kocka. A možda je nešto zasrao sa ženom i sad se iskupiti sa skupim poklonom a fali mu love. Šuti, moj savjet. Ne petljaj se. Probao je, pitao je. Nemaš, ne želiš dat. Idemo dalje.

Ako imaju ozbiljnih financijskih problema to ćeš tak i tak saznati, ili od njih ili od nekakvog tračera koji pozna i njih i tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:05   #36
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Možda ima neke dugove, možda kocka. A možda je nešto zasrao sa ženom i sad se iskupiti sa skupim poklonom a fali mu love. Šuti, moj savjet. Ne petljaj se. Probao je, pitao je. Nemaš, ne želiš dat. Idemo dalje.

Ako imaju ozbiljnih financijskih problema to ćeš tak i tak saznati, ili od njih ili od nekakvog tračera koji pozna i njih i tebe.
Ma mislim, nista mi tu ne bi bilo cudno ni smrdilo da mu pred dva tri dana nisam posudila 300 uz istu napomenu. Bila mu je hića i na, nosi...

I da mi ona pred dva tjedna nije spomenula kako baš cudno da im se prijatelji s kojima su inače bili ful dobri u zadnje vrijeme ne javljaju, a ako se i čuje s ovom da joj je nekako čini da to nije baš to.

Danas kad sam dobila ovu poruku s višljim iznosom upalila mi se lampica...

Meni lik inace djeluje ok, drag i to.

Možda je stvar da je meni to čudno jer ja sam uvijek posuđivala lovu ili od staraca ili od sestre a ne od svojih frendica ili njihovih dečkiju... i nikad uz napomenu pssst

Zapravo sve što dolazi uz to pssst preskačem nebitno o čemu se radilo.

Ne planiram se petljat uopće al ne znam di me nađu svi ti trokuti i četverokuti
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:07   #37
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post

Jer ruku na srce, ne želim se miješati niti me dira previše, al volim čiste situacije i ne osjećam se s ovim baš ok.
a nije ti palo na pamet da mu kazes da nemas............ja bih to ko iz topa ispalila........nemam jebi ga stari, zao mi je, vrlo rado ali imala sam neke nepredvidjene troskove i skoro sam svorc
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:15   #38
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
a nije ti palo na pamet da mu kazes da nemas............ja bih to ko iz topa ispalila........nemam jebi ga stari, zao mi je, vrlo rado ali imala sam neke nepredvidjene troskove i skoro sam svorc
Zasto bi mu se opravdavala?
Ako netko od tebe posudjuje, fer je da ti kaze za sto, jer ces tako lakse prepoznati rizik (ne)vracanja.
Pa ni banka ti ne posudjuje novce bez uvjeta, a jos i zaradi na tebi.

Zadnje uređivanje Cepin40 : 24.08.2017. at 21:39.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:38   #39
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post



Možda iako ja njega ne držim u tako bliskom krugu on mene drži pa bi to trebala shvatit kao kompliment
Možda
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:42   #40
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post

Jednom nas je tražio sin naše prijateljice novac. Nju smo nazvali i rekli o čemu se radi, te da nema problema, ali želimo da ona to zna, s obzirom da žive zajedno. Ona više ne razgovara s nama.
Ne razgovara vise s vama jer ste joj rekli da joj sin zica novce okolo bez njenog znanja?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.