Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 16:54   #3061
cure koje koriste anastasia beverly hills dipbrow pomade,

do sad sam koristila nijansu medium brown, no u zadnje vrijeme me kopka i nijansa soft brown pa me zanima je li itko koristio obje da mi napiše kratku usporedbu?

ili ako netko ima soft brown, da mi pošalje u PM sliku kako izgleda na obrvama, stekla sam dojam ko da ima crveni podton, ali nisam sigurna. uz to, zanima me koliko je svijetla boja
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 11:41   #3062
Drugstore dupe za ABH dipbrow pomade koji sam otkrila da radi odlicno je tame & frame brow pomade od nyxa.Pa ako zelite malo ustediti definitivno preporucujem.
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:33   #3063
Jel netko imao iskustva sa Benefit-ovim i MAC-ovim proizvodima za obrve? Olovke, sjenila..kakvi su? Jesu vrijedni te love?
__________________
...dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš...ali je najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš...
hawaiiantropic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:55   #3064
Ja imam benefitovu mini maskaru za obrve i odlicna mi je. Lijepo ih rasceslja, oboji i drzi cijeli dan.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:46   #3065
Pretpostavljam da ti akšli imas obrve?! Hvala na odgovoru, ja ih jednim dijelom moram crtati i popunjavati pa me zanima da li se razmaže nakon nekog vremena? Prije sam koristila UK Beauty sjenilo i bilo mi je ok, ono koliko para toliko muzike...ali eto kada je Kozmo propao :šmrc:
__________________
...dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš...ali je najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš...
hawaiiantropic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:26   #3066
Da, imam ih
Nekad je koristim za fiksiranje abh pomade ili sjenila, ali ona ne moze crtati, ofc.

Probaj neko drugo sjenilo za obrve, ima ih dosta drogerijskih.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:51   #3067
Quote:
hawaiiantropic kaže: Pogledaj post
Jel netko imao iskustva sa Benefit-ovim i MAC-ovim proizvodima za obrve? Olovke, sjenila..kakvi su? Jesu vrijedni te love?
Koristila MAC Omega sjenilo (tehnički nije namjenjeno za obrve ali cijeli svijet ga zna baš po tom da ga nitko zapravo ne nanosi na kapke) jedno vrijeme. Imam prirodno onu mišje sivu boju kose (najgora boja na svijetu, bez sjaja), takve su mi i obrve, mrvicu više smeđe. Drži se sto godina na obrvama i lagano je za koristit, ali ja sam skužila da je meni nekak davalo crvenkasti odsjaj. Ne kontam zašto.
Što se tiče benefita, imala gimme brow, istiii je essence-ov make me brow. A jeftiniji ajme
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:54   #3068
dzizs...Essence trenutno koristim, ali mi ne drži dugo. Do kraja radnog vremena izgledam očerupano. Vidjela sam da Sonja Kovač koristi Benefitov ka-BROW. Mislila sam si ga uzeti, ali mi se ne bacaju novci u vjetar! sve mi se čini da ću otići na trajno iscrtavanje
__________________
...dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš...ali je najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš...
hawaiiantropic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:54   #3069
Cure, ima li koja iz karlovca? Gdje se u karlivcu moze napraviti threading obrva? I zagreb me isto zanima, da nije strogi centar grada i da nije jako skup?
U splitu sam placala 50kn
markela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:08   #3070
Quote:
markela kaže: Pogledaj post
I zagreb me isto zanima, da nije strogi centar grada i da nije jako skup?
U splitu sam placala 50kn
Beauty Factory u Radničkoj - 50kn
Manuela Picard (Palmotićeva, Gajeva, Šubićeva) - 80kn

Ja idem u Gajevu u brow bar i prezadovoljna sam.
Beauty Factory je nešto povoljniji, išla sam i tamo, također odlično to rade
Obrve ne diram sama već godinama, ne volim to i neda mi se.
Ne trošim puno na tretmane kojekakve, pa se redovito častim threadingom.

Što se tiče kvartovskih salona i threadinga, nisam baš upućena. Znam da jedan salon u Stenjevcu to radi. Mislim da je kod njih 50kn.

I Beauty Factory i Manuela su na fejsu, pa baci pogled.
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:45   #3071
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Beauty Factory u Radničkoj - 50kn
Manuela Picard (Palmotićeva, Gajeva, Šubićeva) - 80kn

Ja idem u Gajevu u brow bar i prezadovoljna sam.
Beauty Factory je nešto povoljniji, išla sam i tamo, također odlično to rade
Obrve ne diram sama već godinama, ne volim to i neda mi se.
Ne trošim puno na tretmane kojekakve, pa se redovito častim threadingom.

Što se tiče kvartovskih salona i threadinga, nisam baš upućena. Znam da jedan salon u Stenjevcu to radi. Mislim da je kod njih 50kn.

I Beauty Factory i Manuela su na fejsu, pa baci pogled.
hvala ti puno
markela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:53   #3072
danas na douglasovoj stranici pod obavijesti piše da povlače gimme brow iz prodaje. jer u dodiru s očima dođe do iritacije... tko je koristio gel za obrve na očima pa da je to skontao?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 18:04   #3073
Ona neka ženska od koje je sve počelo, zatvorilo joj se oko I krenula je drama. Valjda si je tak protrljala oči.

Nego, koje su olovke iz drogerija dobre? Treba mi crna nijansa ili jako tamna smeđa.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:52   #3074
" Japanske obrve ": salon Ten Zagreb

Nikako da napišem svoj osvrt na neka iskustva s japanskim iscrtavanjem obrva u Zagrebu.
Možda nekome ova informacija pomogne, iako je to samo moje iskustvo.

Prve "japanske obrve" sam radila kod Sandre u studiju Manuela u Zagrebu (blizu Cibone su).
Nezadovoljna sam jer mi nisu stavili nikakav anestetik, odmah me krenulo rezati bez da smo uopće razgovarali o obliku ili ga iscrtali.
Sve skupa je neočekivano kratko trajalo (cca 20-ak min).
Najviše me zasmetao "pristup"- bum! legla- rezanje-bok!
Same reske su bile rijetke, jednoobrazne, u razmacima je popunjen moj osnovni luk. Vrlo brzo su izgubila na intenzitetu- možda zbog ljeta i vrućina, pripisujem to i svojoj masnijoj koži, ali ipak da ta razina trajne (il barem trajnije) šminke tako brzo krene blijediti je previše.

Drugo iskustvo je puno pozitivnije.
Radila ih je gospođa Marija u salonu Ten (kraj Britanca).
Početno smo pregovarali oko oblika te ga iscrtavali.
Boju smo također kombinirali.
Stavljen mi je anestetik.
U par slojeva mi je radila reske, prvo osnovne pa popunjavanje pa da prate oblik, popunjavanje je gusto, kombinirane su linije u više formi (veličina).
Nakon toga su dezinficirane, mazane, te su me čak lagano oko korektorom i puderom namazali jer sam morala iza obaviti neke poslove.
Pristup i kvaliteta usluge kod japanskih obrva su baš na visokoj razini, jako sam zadovoljna i preporučam svima.
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:15   #3075
Može preporuka za salon za japansko iscrtavanje?
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:27   #3076
U kojem gradu?
Ako je Zagreb, pročitaj moj post odmah povrh tvoga
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:48   #3077
Imate li kakvu preporuku za rast obrva i trepavica a da nije ricinusovo ulje? Izaziva mi potkožne akne pod obrvama i oko obrva
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:28   #3078
Pozdrav djevojke,
Nedavno sam na ebayu naletila na olovke za obrve s kojima se iscrtavaju dlačice i kao traje 7 dana. Ima li koja iskustva s time možda?
sasanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:31   #3079
Da li je netko isprobao baki serum ili sl. koji potiče rast obrva a da je dobar?
Probala sam ricinusovo ulje ali na žalost koža mi ne reagira dobro na njega.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:42   #3080
Cini mi se da mi pomaze za obrve onaj eveline sos lash booster. Stavljam ga neko vrijeme na obrve (iako ne redovno kako bi trebalo) i cini mi se da malo djeluje.. valjda si nisam umislila

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.