Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2010., 22:47   #21
Quote:
kazzy07 kaže: Pogledaj post
Ali ova njegova tvrdnja nije nimalo "idiotna". Kada pogledaš i sam čovjek je u sebi primitivan i životinja, a prilično je razvijen.
Rekao sam da je idiot zbog te tvrdnje jer je idiotna .. kada bi se ljudi bojali istrazivanja jos bi brali bobice i zivjeli u spiljama.
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Old 28.12.2010., 23:57   #22
znanost je neutralna pa donosi i smrt i život. Moje mišljenje.

Što se tiče ovakvih informacija, sve treba uzeti u obzir, ostat objektivan.
__________________
...oslobodjen ja sam istinski ja;Otvori, osjeti,stisni, oslobodi; Oni izdasi i uzdasi znaju sve!; Smaragdin
Smaragdin is offline  
Old 29.12.2010., 01:17   #23
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
BD-zg, baš si me nasmijao!
Dobro si zaključio - slažem se da nema gorih od naših. I ja se predajem!

Mislim si ovako: vrijeme je da dođe netko iz outspacea, da pokaže čovjeku da nije capo di capo svemira.
Kakav američki način života? Zakaj ne bi bio hrvatski način života?
Bilo bi super da svemirci zaista dođu i napadnu Bijelu kuću, nije li ta ustanova najvažnija na ovoj našoj planeti?
A mi, autsideri preživimo, sklopimo savez sa ailenima.....
Ha,hahahaha, baš ste me nasmijali.
Btw, Startrack je nešto najbolje na filmskoj vrpci ikad učinjeno. Gledam ih na Scifi, svaki dan od 00,12 h!
Da gledas tak znao bi da je StarTREK, an ne Startrack
Kak sam zla danas.
On topic: J****i smo jeza u ledja kad nas ovi sto su na putu ovamo okupiraju.
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Old 29.12.2010., 10:24   #24
ja nikako nemogu naći taj objekat ako idem sa copy/paste u tražilicu na toj stranici piše: cannot call method "f_set value" of undefined
objekat izgleda čudno, čuo sam iz jednog povjerljivog izvora da stvarno stiže cijela flota brodova prema zemlji, ali oni se trenutno kreću kroz warp u tzv 4. dimenziji koliko sam skužio iz toga teksta pa neznam dali su vidljivi, za ovo mislim da su to najvjerojatnije njihove stanice postavljene na dovoljnoj udaljenosti od zemlje
bronz is offline  
Old 29.12.2010., 10:36   #25
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
BD-zg, baš si me nasmijao!
Dobro si zaključio - slažem se da nema gorih od naših. I ja se predajem!

Mislim si ovako: vrijeme je da dođe netko iz outspacea, da pokaže čovjeku da nije capo di capo svemira.
Kakav američki način života? Zakaj ne bi bio hrvatski način života?
Bilo bi super da svemirci zaista dođu i napadnu Bijelu kuću, nije li ta ustanova najvažnija na ovoj našoj planeti?
A mi, autsideri preživimo, sklopimo savez sa ailenima.....
Ha,hahahaha, baš ste me nasmijali.
Btw, Startrack je nešto najbolje na filmskoj vrpci ikad učinjeno. Gledam ih na Scifi, svaki dan od 00,12 h!
Daj si zamisli da alieni imaju savršeno uređeno društvo i onda vide našu vladajuču ekipu i pomisle MOGLI BI MI I OVAK MALO VLADATI i počne intergalaktičko sranje zvano truli kapitalizam i reforma mirovinskog
BD-zg is offline  
Old 29.12.2010., 10:58   #26
Quote:
Human90 kaže: Pogledaj post
Rekao sam da je idiot zbog te tvrdnje jer je idiotna .. kada bi se ljudi bojali istrazivanja jos bi brali bobice i zivjeli u spiljama.
što je točno idiotno u njegovoj tvrdnji? Da opasnost postoji, postoji. Da nas može uništiti, isto može. Američka vojska je već odavno pripremljena za takvu mogućnost, prije ove Hawkingsove izjave. A ko se s vatrom igra...

Zadnje uređivanje kazzy07 : 29.12.2010. at 11:07.
kazzy07 is offline  
Old 29.12.2010., 12:19   #27
A američka vojska bude efikasna u borbi protiv vanzemaljske prijetnje otprilike kao i luk i strijela protiv tenka.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 29.12.2010., 12:27   #28
pa alieni se stalno viđaju. ima i slika. iznad nekih gradova lete tanjuri i rade piruete, ljudi ih gledaju i slikaju. pa je to samo još jedna vijest skupa sa novim sisama Katice Sisice i to na zadnjoj strani novina...

ma te izvanzemaljce u velikim brodovima na putu prema zemlji uopće na treba doživljavati.
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 29.12.2010., 12:33   #29
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
A američka vojska bude efikasna u borbi protiv vanzemaljske prijetnje otprilike kao i luk i strijela protiv tenka.
vjerojatno, ali činjenica je i dalje da i oni vide potencijalnu prijetnju, Hawking ih samo potvrđuje.
kazzy07 is offline  
Old 29.12.2010., 16:25   #30
Quote:
kazzy07 kaže: Pogledaj post
što je točno idiotno u njegovoj tvrdnji? Da opasnost postoji, postoji. Da nas može uništiti, isto može. Američka vojska je već odavno pripremljena za takvu mogućnost, prije ove Hawkingsove izjave. A ko se s vatrom igra...
Opasnost uvijek postoji .. ali to nije razlog da prestanemo istrazivati .. otkrice zivota izvan zemlje bi bilo jedno od najvecih otkrica u povijesti .. pogotovo ako je taj zivot jako inteligentan.Govoriti da se nesto nesmije istrazivati samo zato sto je opasno je po meni debilno .. sta da je kolumbo rekao da je opasno ici traziti novi put do indije?(sto i je opasno bilo)
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Old 29.12.2010., 16:41   #31
smije se istraživati. osim ako si debil. ko što su to bili konqisidatori, kolumbo, svi bijelci koji ikad zakoračili na američko tlo. ali ne bi se čudio da amerika koja traži izvanzemaljce, napadne iste ako joj kod kuće dođu. ipak je to nacija koja laže ujedinjenim narodima. treba se sjedinjenih država bojati više nego izvanzemaljaca.
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 29.12.2010., 17:27   #32
Quote:
Datum mogućeg susreta s izvanzemaljskom civilizacijom asocira na Mayanski kalendar, koji završava 21. 12. 2012.
nisam ni sumnjao da je to posrijedi
oxymoron69 is offline  
Old 29.12.2010., 17:36   #33
ovog idiotnog novinara bi trebalo zapalit na lomači tako da bude primjer drugim kretenima.. di mi živimo
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Old 29.12.2010., 18:46   #34
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
240 km svemirski brod? Ako i fakat postoji, onda prkosi svim zakonima fizike. Kakav bi pogon imalo to čudo? Ajde, spustite se malo na planet Zemlju, predaleko ste pobjegli s tim maštarenjem.
Mlazne motore


Quote:
ovog idiotnog novinara bi trebalo zapalit na lomači tako da bude primjer drugim kretenima.. di mi živimo
Malo smirit dozivljaje, di bumo dosli da svakog bedaka koji nekaj napiše na internetu zapalimo
lunix is offline  
Old 29.12.2010., 18:53   #35
Ja sam stalno govorio (i umalo bivao otjeran odavde) da demoni imaju izrazite aktivnosti u našem sustavu itd...
Samo gledajte što će se dogoditi u narednim godinama...
Kvadricus is offline  
Old 29.12.2010., 19:52   #36
Erm,mayanski kalendar su profulali.Po zadnjem,trebalo bi biti 2036.Tako da ta teorija baš i ne drži vodu
__________________
Love can be like poetry of demons, or maybe God loves complex irony?
oracle13 is offline  
Old 29.12.2010., 20:03   #37
Quote:
kazzy07 kaže: Pogledaj post
vjerojatno, ali činjenica je i dalje da i oni vide potencijalnu prijetnju, Hawking ih samo potvrđuje.
oni vide potencijalni razlog koji će im dat veći budget.
ljudi su pi***ce, zato se tolko svi i naoružavaju.
a nemreju se ni odhrvat s vlastitim egom
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 29.12.2010., 20:30   #38
Quote:
oracle13 kaže: Pogledaj post
Erm,mayanski kalendar su profulali.Po zadnjem,trebalo bi biti 2036.Tako da ta teorija baš i ne drži vodu
ne. fulali su za oko sto godina
Boki000 is offline  
Old 29.12.2010., 20:34   #39
Quote:
oracle13 kaže: Pogledaj post
Erm,mayanski kalendar su profulali.Po zadnjem,trebalo bi biti 2036.Tako da ta teorija baš i ne drži vodu
A čuj malo su nagazili taj warp pogon i stigli prije sad če fino polako do zemlje da se čim dulje znojimo od straha do 2012
BD-zg is offline  
Old 29.12.2010., 20:42   #40
Zanimljivo, razvila se ovolika rasprava (potpuno ista kao u sličnim podforumima), a vijest lažna. Ne kužim?
Ord Mantel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.