Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2012., 06:15   #1
Kako preboljeti osobu koju sam izgubio svojom krivicom?

Nisam mislio da ce doci do toga da ja potrazim pomoc ovdje ali eto, ocito me to previse muci pa cu se malo izjadati ovdje. Malo cu preformulirati naslov, znaci kako OPROSTITI sebi sto sam izgubio curu koju sam volio(volim) svojom krivicom? Ona je bila sve sto sam trazio u curi, neiskvarena, vjerna, iskrena, privlacna, voljela me, trudila se, a ja sam to uspio sjebat......Mozda sad ispada da je idealiziram, ali objekitvno gledajuci ona je sve to sto sam nabrojao....i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....znam da je nisam prebolio,jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
COLLINA is offline  
Old 29.07.2012., 06:30   #2
Sta si uradio? kako si je izgubio?

we need the whole story!

Vazno je, pa makar ti mislio da nije...
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Old 29.07.2012., 11:18   #3
Da, daj malo vise detalja, sta si uradio i da li je ona kategoricna u odluci da ne zeli da se pomiri sa tobom? Jesi li pokusao da je vratis?
__________________
Nikada ne udari coveka sa naocarima.Udari ga bejzbol palicom.
delfina16 is offline  
Old 29.07.2012., 11:22   #4
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ce doci do toga da ja potrazim pomoc ovdje ali eto, ocito me to previse muci pa cu se malo izjadati ovdje. Malo cu preformulirati naslov, znaci kako OPROSTITI sebi sto sam izgubio curu koju sam volio(volim) svojom krivicom? Ona je bila sve sto sam trazio u curi, neiskvarena, vjerna, iskrena, privlacna, voljela me, trudila se, a ja sam to uspio sjebat......Mozda sad ispada da je idealiziram, ali objekitvno gledajuci ona je sve to sto sam nabrojao....i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....znam da je nisam prebolio,jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
eh..to je najgore...ali nikad ne naučite iz pogrešaka..

i da naravno trebaju nam detalji
Insomnia86 is offline  
Old 29.07.2012., 11:29   #5
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....
Joj daj ne dramatiziraj i ne kukaj, zvučiš ko Jelena Rozga.

Da je zaista toliko posebna ne bi ti još dugo izlazio ni viđao se s drugima. Što se zapravo desilo? Dosadila ti je? Htio si još malo proživjeti nešto?

Budeš, strpljenja malo.
darkić is offline  
Old 29.07.2012., 11:32   #6
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Što se zapravo desilo?
Mojih deset kuna ide na "bio sam pijan pa sam joj poševio frendicu".
Lord Byron is offline  
Old 29.07.2012., 11:41   #7
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mojih deset kuna ide na "bio sam pijan pa sam joj poševio frendicu".


Da mi je kuna svaki put kad sam naletjela na Byronove opklade i "da mi je deset kuna svaki put".

Evo pitanje forumašima - zašto je sad bitna priča? Autor kaže da je sje***, i pita kako preboljeti. Da ne bi netko rekao da samo laprdam, a niti ja konkretno ne odgovaram na temu - nemam savjeta, osim eventualno: "idi i ne griješi više" - ispričati se ženskoj, naučiti lekciju i ići dalje bez ponavljanja iste greške u daljnjim vezama.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 29.07.2012., 11:49   #8
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Autor kaže da je sje***, i pita kako preboljeti.
Za početak nek 10 puta na komad papira napiše riječ 'sjebati' bez zvjezdica.
Postoji istraživanje američkih znanstvenika koje kaže da to ima nevjerojatne učinke na oslobađanje od raznih sjebanosti, uključujući i nesretne ljubavi.
darkić is offline  
Old 29.07.2012., 11:50   #9
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ce doci do toga da ja potrazim pomoc ovdje ali eto, ocito me to previse muci pa cu se malo izjadati ovdje. Malo cu preformulirati naslov, znaci kako OPROSTITI sebi sto sam izgubio curu koju sam volio(volim) svojom krivicom? Ona je bila sve sto sam trazio u curi, neiskvarena, vjerna, iskrena, privlacna, voljela me, trudila se, a ja sam to uspio sjebat......Mozda sad ispada da je idealiziram, ali objekitvno gledajuci ona je sve to sto sam nabrojao....i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....znam da je nisam prebolio,jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
eto, ljudi nikada ne cjene ono sto imaju dok imaju.
Da ti je bilo stalo do nje i da si je postivao ne bi je izgubio.
Imas sada dvije mogucnosti, pokusati popraviti to sto je bilo izmedju vas ili cekati protok vremena, preboljeti i krenuti dalje. Mozda si nadjes nekakvu bolju slijedeci put, mozda goru
Mantis Religiosa is offline  
Old 29.07.2012., 11:55   #10
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Za početak nek 10 puta na komad papira napiše riječ 'sjebati' bez zvjezdica.
Postoji istraživanje američkih znanstvenika koje kaže da to ima nevjerojatne učinke na oslobađanje od raznih sjebanosti, uključujući i nesretne ljubavi.
pa da imas pravo i tamjan sluzi da se rastjeruju duhovi, sveta voda kada se skrpi istjeruje djavla
ako dovoljno puta ponovi sjeban biti ce oslobodjen sjebanosti ili ce mu se jezik zaplesti kao u onoj igri reci "riba, ribi, grize rep" nabrzinu
Mantis Religiosa is offline  
Old 29.07.2012., 12:11   #11
Gle, ovdje ima i finih dušica, a dugo nisam prostačila po forumu da bih znala tolerira li se psovačina. No mislim da i dalje nije tema o zvjezdicama i ostalim kurčevima na koje se treba kačiti, kad smo već kod sjebanosti.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 29.07.2012., 12:20   #12
Ok, we are evil! Ja da sam on, sa clone-om, nebi se javila.

Nemoj zamjeriti. Ali nama je stvarno potrebno vise informacija...
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Old 29.07.2012., 12:23   #13
Ljudi ne cijene vodu dok bunar ne presuši.

Collina,ubuduće ne čekaj sušu!
__________________
gnothi seauton
lucy crown is offline  
Old 29.07.2012., 12:25   #14
Quote:
lucy crown kaže: Pogledaj post
Ljudi ne cijene vodu dok bunar ne presuši.
Pa zapravo, u tome je sva mudrost.

Quote:
Collina,ubuduće ne čekaj sušu!
Ali zašto da bude jednostavno kad može biti komplicirano. Ah, ta divna autodestruktivnost...
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 29.07.2012., 12:52   #15
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
Pa, mene je nakon toga kaznio život/svemir/(isveostalo - ovo dodajem jer pristaje nizu)/karma/štoveć.
Savjet? Klin se klinom ne izbija.
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Old 29.07.2012., 13:01   #16
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ce doci do toga da ja potrazim pomoc ovdje ali eto, ocito me to previse muci pa cu se malo izjadati ovdje. Malo cu preformulirati naslov, znaci kako OPROSTITI sebi sto sam izgubio curu koju sam volio(volim) svojom krivicom? Ona je bila sve sto sam trazio u curi, neiskvarena, vjerna, iskrena, privlacna, voljela me, trudila se, a ja sam to uspio sjebat......Mozda sad ispada da je idealiziram, ali objekitvno gledajuci ona je sve to sto sam nabrojao....i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....znam da je nisam prebolio,jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
A kako preboljeti, odnosno oprostiti sebi što si je izgubio , pokušaj je vratiti ako si ti sjebao stvar, ako je ona tako dobra cura potrudi se
odijelo99 is offline  
Old 29.07.2012., 14:08   #17
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Nisam mislio da ce doci do toga da ja potrazim pomoc ovdje ali eto, ocito me to previse muci pa cu se malo izjadati ovdje. Malo cu preformulirati naslov, znaci kako OPROSTITI sebi sto sam izgubio curu koju sam volio(volim) svojom krivicom? Ona je bila sve sto sam trazio u curi, neiskvarena, vjerna, iskrena, privlacna, voljela me, trudila se, a ja sam to uspio sjebat......Mozda sad ispada da je idealiziram, ali objekitvno gledajuci ona je sve to sto sam nabrojao....i sad se bojim da necu vise naci takvu curu. Prekinuli smo prije 4 mjeseca, ali jos uvijek mislim na nju. Upoznajem druge cure, vidam se s njima i sve to ali nije mi to to....uvijek u njima trazim nju....znam da je nisam prebolio,jednostavno ne mogu si oprostiti sto sam to sjebao....se kome desilo nesto slicno? Iskustva, savjeti? Hvala
Nećeš je nikada preboliti, samo ćeš načiti živiti s tim. To ti je kao ljudi koji imaju visoki tlak, nikada ga ne probole samo nače živjeti s tim, i uz pomoć supstanci ga malo snize, tako ćeš i ti uz pomoć dobre šljivovice malo ublažiti simptome.....
+
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 29.07.2012., 14:34   #18
Ma nis nisam napravio, jednostavno neslaganje u karatkeru....ali mislim da bi uspio to rijesiti da sam na vrijeme reagirao...to su sad malo dublje stvari koje ne bih iznosio ovdje. Uglavnom, nema vise povratka nazad, pokusao sam je vratiti ali nije islo....nema smisla. Zapravo nisu ni bitni sad detalji prekida, pitanje je kako preboliti, oprostiti itd....
COLLINA is offline  
Old 29.07.2012., 14:43   #19
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Ma nis nisam napravio, jednostavno neslaganje u karatkeru....


Pa onda si nemaš što oprostiti. Preboljet ćeš, treba vremena za to. Možda je bolje da se ne viđaš sad ni sa tim drugim curama, budi malo sam i razbistri glavu.
DissolvedGirl is offline  
Old 29.07.2012., 14:49   #20
Quote:
DissolvedGirl kaže: Pogledaj post


Pa onda si nemaš što oprostiti. Preboljet ćeš, treba vremena za to. Možda je bolje da se ne viđaš sad ni sa tim drugim curama, budi malo sam i razbistri glavu.


Ma mogao sam se vise potruditi.....rekla mi je sto je smeta, a nisam na vrijeme reagirao. A kada sam htio onda je vec bilo kasno...
COLLINA is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger