Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2013., 18:43   #21
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
Zato jer gledaš zatvorenim očima, kriterijima i kroz ožiljke koje ti ostavio život a i one što se voli je već netko pokupio
dobro nije baš sve....

Težak život ostavlja ožiljke jedan od njih je da ne možeš emocionalno se nikom prepustiti.
Pa kako pronaći ljubav ako nisi spreman voljeti!?
Isto vrijedi sa druge strane, naiđeš na djevojku, savršenu ali emocionalnu povrijeđenu, teško će se opustiti.

I eto jedna pjesma, možda se vidiš u njoj:

narcisoidni gad,
netko se rađa,
netko postaje,
a drugima jedini način da prežive,
postati nije teško,
teško je prestati,
ali treba se truditi i sačuvati,
kad vidimo damu koja je sigurna,
da znamo da narcisoidni gad,
mora otići na spavanje a probuditi se mora,
onaj koji cijelo vrijeme postavlja skrivena pitanja,
koja traže bezbrižne odgovore,
jer samo tako narcisoidni gad može otići na spavanje,
i konačno probuditi samoga sebe.

ps.
stvar je posvećana Stairway To Heaven,
i nemam problema pronaći ljubav, problem mi je ljubav dovesti do sebe,
online nešto možeš pojebati unutar mjesec sigurno, ali to nije to zar ne!?

Zadnje uređivanje alohae : 21.03.2013. at 18:59.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:47   #22
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
a i one što se voli je već netko pokupio
Molim?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:58   #23
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Molim?
a to je bila šala da sve koje volimo iza sebe imaju neko sranje ili je vezana nekako za nekog.
možda bi se morao bacati na one malo puno mlađe
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 01:30   #24
Quote:
Easyman II kaže: Pogledaj post
Ajoj. Čitaj između redova.
Eto, sad ja imam vremena za čitati između redova. Pa nisam ja Freud, ja sam snajperist. Ispucam pa ako hoćeš prihvati, ako ne, možda i bolje za tvoju glavu.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 01:34   #25
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Uslijed nekih životnih teškoća, jer život prema meni nije bio baš nježan, već naprotiv vrlo grub i violentan dugo nisam imao mogućnosti za intimnu vezu. Govorim prvenstveno o emocionalnoj vezi i o voljenju nekoga, jer sve što sam radio u zadnjih 10 godina mog stradavanja (da se razumijemo ovo nije ispovijest mladog vertera, ili neka druga jadikovka), su površne veze, usputni seksovi i nemogućnost dubljeg emocionalnog povezivanja. Volio bih ponovo biti zaljubljen i naći tu neku djevojku koju bih bezuvjetno volio. Jer ja nikada nisam znao drugačije voljeti nego bezuvjetno, s totalnim predavanjem. Cinici će reći da se prodajem, a ja ću im uzvratiti da ih nabijem na qurac u tu njihovu ciničnu bulju.

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.

nabavi psa, jedino će te on voljeti bezuvjetno, a ako si pametan, i ti ćeš njega.
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 02:12   #26
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
nabavi psa, jedino će te on voljeti bezuvjetno, a ako si pametan, i ti ćeš njega.
Pa nisam sodomist. Znam da mnogima trebaju životinje da nadoknade nejebicu s ljudima, no ja nisam taj tip. Nikad nisam pokušao ugurati spolovilo kravi zato što ne mogu jebati Alexis Texas. Ne još (jebati Alexis Texas).
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 02:16   #27
govorim o bezuvjetnoj ljubavi, a ne o guranju spolovila kojekud
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 02:40   #28
Trebaš svaki dan, ujutro i navečer (najbolje kada noć prelazi u dan i obrnuto, tad su tijelo i um u skladu), po pola sata buljit u ogledalo i ponavljat, od riječi do riječi: "Danas ću se zaljubit, danas je taj dan, danas volim sve." Nakon nekog vremena, autosugestija napravi svoje. Samo pazi da kad izađeš iz stana ne ugledaš debelu susjedu.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 06:35   #29
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
govorim o bezuvjetnoj ljubavi, a ne o guranju spolovila kojekud
i ja govorim o bezuvjetnoj ljubavi, ali ne između krave i nekog bradatog, napaljenog farmera, već između žene i muškarca.

Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Trebaš svaki dan, ujutro i navečer (najbolje kada noć prelazi u dan i obrnuto, tad su tijelo i um u skladu), po pola sata buljit u ogledalo i ponavljat, od riječi do riječi: "Danas ću se zaljubit, danas je taj dan, danas volim sve." Nakon nekog vremena, autosugestija napravi svoje. Samo pazi da kad izađeš iz stana ne ugledaš debelu susjedu.
A ti bi trebao svaki dan buljiti u ogledalo i ponavljati mantru u lotos pozi: Daj da mi netko gurne veslo u šupak, daj!, daj! ili barem cjepanicu majstora Collodija od koje je nastao Pinokijev nos. Nakon nekog vremena možda te naguzi crnac s alatom od dvajspet centi.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 08:38   #30
Jesi siguran da to želiš? Nekako mi se čini da bi ti da te netko moli pliiiz,pliiiz,voli me.
Ti ispucas šta? pa netko tko ulovili ili je,ako ne,bolje za njega. Dakle smatras se nedovoljno dobrom osobom za druge ili? Emocionalno si osakacen? Kako se nemožeš zaljubiti? Ja se zaljubim 5-6 puta u roku od 3 minuta...
Jel problem u drugima jer nema savršene za tebe ili je problem u tome što biraš i tražiš nešto posebno što vi mogao voljeti? Čini mi se da je problem u tome što si zaglavio u toj svojoj povrijedenosti,nedas nikome blizu,možda se i zalis sam sebe ( to neznam tocno) i.tražiš neku perfekciju,možda čak i dajes premalo šanse drugima. Kako god,ne fali ti receptor za voljeti,zaljubiti se i te stvari,mislim da gusis taj receptor i previše misliš glavom i razmišljas o svemu,umjesto toga zazmiri malo,stavi logiku na standby i pusti srcu vodi.
Zoomerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 10:56   #31
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
Ja se poserem na njega bar jednom dnevno, obično poslije jutarnje kave.
Nego, nisam shvatio gdje je problem, osim u tome da si neshvaćen?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 11:25   #32
usputni seksovi? o my god

ako vi tako razmisljate...

a pogotovo nase zenske koje ili se prave mutave ili su ne dodirljive

ja kad pricam s spanjolkom i talijankom po prvi put se vidimo ona namjesta gace dole tako da izgleda da se dira dole. s tkavim osobama koje su prirodne koje ne skirvaju nista da bi im se ukralo su osobe s kojima se treba kacit

ovo ostalo ja okom ne bi trepnuo
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 11:27   #33
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Nego, nisam shvatio gdje je problem, osim u tome da si neshvaćen?
Problem je u tome što nije naletio na pravu osobu. Kao da je to neki problem...
Neka upoznava nove ljude. Barem ima želju.
Moja je negdje zgažena.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:10   #34
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Ljubav je rat isto koliko je rat ljubav. Kad voliš voliš, kad ratuješ uzmeš pušku i ideš skidati nečije glave. Jednostavno da ne može biti jednostavnije. Tko izjednačava rat i ljubav taj je u totalnom zajebu.

Kao, ono, manje si muško ako pričaš o emocijama i ljubavi. Koji stereotipi i koja laž.
kol'ko ti sine imaš godinica?
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 15:12   #35
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post

A ti bi trebao svaki dan buljiti u ogledalo i ponavljati mantru u lotos pozi: Daj da mi netko gurne veslo u šupak, daj!, daj! ili barem cjepanicu majstora Collodija od koje je nastao Pinokijev nos. Nakon nekog vremena možda te naguzi crnac s alatom od dvajspet centi.
Ne vidim transcendentalnu vrijednost u toj mantri.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 21:34   #36
ja ga nekak kuzhim. meni je, od kad mi se raspo brak prije tri godine, nemoguche zaljubit se. a fakat bi htjela. ne da nekaj ochu isforsat nego mislim da sam bash stvorena za bit pol dvojca tipa, volim izvodit sitne romantiche bedastoche, volim se ljubit, fali mi kad imam neki lijep dozhivaljaj da ga podjelim s nekim, fali mi i kad mi je tesko... onak kad vidim dvoje da se drzhe za rukice bash mi bude toplo oko srcheka. mislim imam ideju o tome da bi voljela nekog pored sebe. ali kad god dodje do toga ja kidam naljevo, nadesno ili u bilo kojem dijametralno obrnutom pravcu.
kak sam sklona samoanalizama i to u svim moguchim varijantama i paralelnim svemirima svashta mie dolazilo ko odgovor zake je tome tak. al josh si nisam ponudila ni jedan odgovor koj bi me uvjerio da je pravi.
__________________
The following errors occurred with your submission:This forum requires that you wait 30 seconds between sending private messages. Please try again in 49 seconds.
wndrINaliceland is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:49   #37
ja sam raskinuo pre 3 god i nmg se zaljubiti ponovo bio sam u vezama kombinama svemu ali nmg ispraznio sam se i to ce tako trajati dok se opet nedesi kad ce biti ko zna kao i uvek niotkuda ce doci ali doci ce kad dodje jer je to prosto tako dodje i lupi te,a sto se tice doticnih geekova sa foruma da je sve korist i slicno u zivotu to su nezrele low iq budale,ljubav je sve sto postoji a ostalo je sve iluzija a pritom mislim na ljubav prema prijatelju porodici i zeni devojci prema zivim bicima naravno ,a sad sto svet ide kurac svakim danom to je tako i sami smo krivi za to svi bi mi menjali svet ali nikako ne bi poceli od sebe
isusovmagarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 02:56   #38
bogte! jeste dosadni!
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 05:24   #39
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
bogte! jeste dosadni!
nda, ak si u potrazi za uzbudjenjem probaj se odlijepit od ekrana
__________________
The following errors occurred with your submission:This forum requires that you wait 30 seconds between sending private messages. Please try again in 49 seconds.
wndrINaliceland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:22   #40
ja bi obrnula izraz nemam problem sa zaljubljivanjem u krive ljude
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger