Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Želim da dmw ove sezone navija za:
Rica, jer on to tako želi 3 9.09%
Hama, jer će inače dominirati 6 18.18%
Verstapena, jer je iritantan i opasan 8 24.24%
Alonsa, jer su samo prve ljubavi važne 16 48.48%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 16:11   #8621
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Ja sam, imao sam pass za delapa u wordu i kopipejstao, nema više worda, nema passa.
Pa kud nisi bar onog svog Hannibala vratio Znaš da nisu svi perceptivni ka ja.

Evo, Ale te garant ne bi opće bija ubra.


Nego, šta ima u tebe, Rorek??

Jesi bija u Puli na Dimensionsu? Ti voliš pohodit takva razvratna mista, ako san dobro ubrala.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 10.09.2017., 16:16   #8622
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Whaaatttt?!?!
Ajme, Torrek, pa nisi ti valjda jedan od onih nesritnika koji misle da se sve uvik mora svest na blud?!
Neki smo ipak malo produhovljeniji od toga
Tako da te molin da ne širiš te svoje čemerne dezinformacije.
Moja su iskustva takva. Prije ili kasnije zaiskri, neovisno s koje strane, pa se ili realizira, ili se ljudi odmaknu. Svaka vam cast ako jeste, ali ja velikih prijateljica nemam. Vise.

Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
prvi petrući drugi markez treći dovizosio...odspavan po ure i vidin petrući zariba stvar. a i taj ducati jedino u rukama dosivozia funkcionira jedino on može pobjedit s njin.
Nije Danilo nist zaribao, Marquez je jednostavno bio brzi. Lorenzo je zaribao, imao je sve u svojim rukama.
el Torro is offline  
Old 11.09.2017., 14:21   #8623
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Whaaatttt?!?!

Ajme, Torrek, pa nisi ti valjda jedan od onih nesritnika koji misle da se sve uvik mora svest na blud?!

Neki smo ipak malo produhovljeniji od toga

Tako da te molin da ne širiš te svoje čemerne dezinformacije.
Draga Pato,

Muško-ženska prijateljstva postoje samo u glavama žena. Svaki muški prijatelj bi te povalio da mu daš znak
SinnFein is offline  
Old 11.09.2017., 15:33   #8624
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Draga Pato,

Muško-ženska prijateljstva postoje samo u glavama žena. Svaki muški prijatelj bi te povalio da mu daš znak
I u čemu li je tu problem
Pa čemu kvragu služe prijatelji nego da pomognu kad i ako treba

Nego onak ozbiljno, ajd mi objasni zašto to sex automatizmom znači da je prijateljstvo potpuno nemoguće ?
The Best F1 Driver is offline  
Old 11.09.2017., 23:03   #8625
Pato!, zelis li da ja i ti budemo frendovi, ne Gajs, pusti tog rakuna nego ja i ti?

Gajs je jedino tu da bi se svadao sa Tibijem oko Vettela i Hamiltona!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 11.09.2017., 23:07   #8626
@Mario naj srati frend, jeblo te prijateljstvo sa Patom, kaj si ti lud?, Patu treba povaliti, a onom Tibitancu izbiti onog poluvozaca iz glave, jer ti to razmes?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 11.09.2017., 23:09   #8627
Jesam li vam rekao da je rakun?, jesam!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 12.09.2017., 00:04   #8628
MNM





__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Old 12.09.2017., 07:38   #8629
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
@Mario naj srati frend, jeblo te prijateljstvo sa Patom, kaj si ti lud?, Patu treba povaliti, a onom Tibitancu izbiti onog poluvozaca iz glave, jer ti to razmes?
Ovo s Patom nemam pojma, to moraš nju pitat jel imaš ili nemaš šanse...
Al ovo s Tibijem zaboravi nije ti on DMW da vozače menja ko čarape
Osim toga on nije za Vettela počel navijat ko hrpetina fensi-šmensi navijača koji eto navijaju za onog koji je trenutno najbolji i koji osvaja naslove, on je za njega u F1 počel navijat od njegovog prvog dana u istoj
Kak bi rekel DMW poznaje ga, pa zato i navija za njega...
The Best F1 Driver is offline  
Old 12.09.2017., 11:04   #8630
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Draga Pato,

Muško-ženska prijateljstva postoje samo u glavama žena. Svaki muški prijatelj bi te povalio da mu daš znak
potpis
Roodonja is offline  
Old 13.09.2017., 13:32   #8631
čitan za f355 da motor ide svake 3 do 5 godina doli...zbog zamjene remena. baš iritantno. ''stručnjaci'' nisu ostavili mista a nisu se sitili da postoje lanci. koji moroni. inače bi f355 bija best car ever.
aleale is offline  
Old 13.09.2017., 13:37   #8632
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Jebate
Kevin Shwantz zalijepi ono kaj sam ti rekel, jesi cul, mulec
To ti je motor iz 1995, taman u vrijeme dominacije Doohana i kraj karijere Kevina!

Najljepši motor iz 500 cc je Cagiva i samo njega smiješ ljepiti
bila je i gađiva stavlja san već. btw svi su lipi neznaš koji je lipši s kraja 80ih i početka 90ih.

aleale is offline  
Old 13.09.2017., 13:41   #8633
u biti ko i u f1, naljipši bolidi iz tog vrimena i najlipši liveriji.
aleale is offline  
Old 13.09.2017., 13:58   #8634
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Jebate
Kevin Shwantz
schwantz je stalno bija u sjeni raineya a kad pogledaš statistiku uz bok su jedno drugome.

rainey/schwantz

...starts 95/105
.....wins 24/25
podiums 65/51
....poles 16/29
...points 1270.5/1236.5
..champ. 3/1
aleale is offline  
Old 13.09.2017., 14:15   #8635


Quote:
1991 HOCKENHEIM, GERMAN GRAND PRIX,
RAINEY AND SCHWANTZ


Hockenheimring in 1991 was another Rainey-Schwantz classic. Hockenheim was dauntingly fast and this year it was destroying tyres. Schwantz and Rainey shredded several in practice; Dunlop flew special ones in. In the race, series leader Doohan was trying to break away when (irony of ironies) his rear Michelin threw a chunk. It came down to the two old rivals. On the last lap Schwantz regained the lead at the distant Ostkurve, but Rainey drafted past again on the final straight. Then came Schwantz's epic outbraking move, into the stadium section. The Suzuki was sideways at 180mph - but he was alongside, and had the inside line. Rainey fought back but lost by only 0.016 seconds.To Schwantz, it was avoidance. "He took me by surprise braking so early, I had to swerve like that to avoid hitting him." To Rainey, it was a typical bonehead move. "It's the way Schwantz used to race. I had to give him room. If it'd been the other way round, he'd have taken me out."
interesantna su viđenja jednog i drugog ovog najlipšeg momenta u gp500
aleale is offline  
Old 14.09.2017., 13:40   #8636
Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
schwantz je stalno bija u sjeni raineya a kad pogledaš statistiku uz bok su jedno drugome.

rainey/schwantz

...starts 95/105
.....wins 24/25
podiums 65/51
....poles 16/29
...points 1270.5/1236.5
..champ. 3/1
Po meni je Shwantz za nijansu bolji, ali nadolazeci tada ludi Australac Doohan je definitivno najbolji od njih svih!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 19.09.2017., 19:27   #8637
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Draga Pato,

Muško-ženska prijateljstva postoje samo u glavama žena. Svaki muški prijatelj bi te povalio da mu daš znak
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
potpis
Ma, bulaznite!

Ja pričam o pravim, autentičnim, dugogodišnjim prijateljstvima. A ne o nekakvim tamo kvazi druženjima, ili sličnim permutacijama muško-ženskih odnosa

Mislim, pa naravno da se npr. Torro i ja ne možemo iznebuha sad početi viđati po nekakvim kavicama i večerama, i praviti se kako ćemo mi sad biti najbolji prijatelji. Jer naravno da bi se on u roku *keks* zatelebao, a onda bi mi se krvi napio, i prisjelo bi mi to ''prijateljstvo'' i prije nego bi me uspjelo početi veseliti

Ali to niti nije ono o čem ja pričam. Ja vam pričam o prijateljima. O -brothas from anotha motha. Bokvasmazo. Gdje je dakle šansa da tu nekad nešto - ''zaiskri'' - jednaka ko da mi kažete da će mi s rođenim bratom ''zaiskrit'', nedilje vam

Uostalom, evo vam i najfriškiji primjer - bio mi je prošli tjedan sad tu kod mene na moru 3 dana najbolji frend, s kojim sam odrasla i koji mi je ko brat još od osnovne škole, i kroz cijelu srednju i faks, nakon čega je odselio u Švedsku radit i u međuvremenu se i oženio, ali ga je evo žena najnormalnije ''pustila'' da dođe par dana visit sa mnom na moru. Jer je normalna pa kuži da se mi međusobno vidimo ko obitelj (ako ne i bolje od toga - jer smo si obitelj koju smo si sami odabrali), i kuži onda kakav je to odnos. I da bi i sama ideja ikakvog tu ''povaljivanja'' bila ne samo uvredljiva i suluda, nego i totalno doslovno bolesna.

Ali tak da itekako postoje muško-ženska prijateljstva. Dapače, ovo spomenuto meni nije jedino takvo prisno muško-žensko koje održavam. Ustvari kroz čitav život i još od djetinjstva sam se nekako prirodno jako dobro kužila i slagala s muškarcima, nekad čak i bolje nego sa ženama, i ne mogu si uopće zamisliti svemir u kojem se na takve odnose gleda ovako čemerno kako ste vi zabrijali


Đe će vam duša. To se zapitajte.

Nadan se da bar gospar Vetmica ne dili to vaše pogano mišljenje.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 19.09.2017., 19:37   #8638
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ja bum ti objasnil. Tu imamo dvije stvari za objasniti.

"Presvetli, pa ti ne jebeš - pa ti razmičeš organe"

E sad.


Žizs, Jožence, pa kak mi je promaka ovaj tvoj briljantni post
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 19.09.2017., 19:40   #8639
Malo - još uvik je lito - Pata Muzike

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 19.09.2017., 20:09   #8640
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Mislim, pa naravno da se npr. Torro i ja ne možemo iznebuha sad početi viđati po nekakvim kavicama i večerama, i praviti se kako ćemo mi sad biti najbolji prijatelji. Jer naravno da bi se on u roku *keks* zatelebao, a onda bi mi se krvi napio, i prisjelo bi mi to ''prijateljstvo'' i prije nego bi me uspjelo početi veseliti
Jednostavno priznaj da me nikad nisi zamišljala kao prijatelja. Dobro znaš da uz ovoliku hrpu testosterona ženske gaće padaju same od sebe, kakve kave i večere ..

Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Uostalom, evo vam i najfriškiji primjer - bio mi je prošli tjedan sad tu kod mene na moru 3 dana najbolji frend, s kojim sam odrasla i koji mi je ko brat još od osnovne škole, i kroz cijelu srednju i faks, nakon čega je odselio u Švedsku radit i u međuvremenu se i oženio, ali ga je evo žena najnormalnije ''pustila'' da dođe par dana visit sa mnom na moru. Jer je normalna pa kuži da se mi međusobno vidimo ko obitelj (ako ne i bolje od toga - jer smo si obitelj koju smo si sami odabrali), i kuži onda kakav je to odnos. I da bi i sama ideja ikakvog tu ''povaljivanja'' bila ne samo uvredljiva i suluda, nego i totalno doslovno bolesna.
Ali tak da itekako postoje muško-ženska prijateljstva. Dapače, ovo spomenuto meni nije jedino takvo prisno muško-žensko koje održavam. Ustvari kroz čitav život i još od djetinjstva sam se nekako prirodno jako dobro kužila i slagala s muškarcima, nekad čak i bolje nego sa ženama, i ne mogu si uopće zamisliti svemir u kojem se na takve odnose gleda ovako čemerno kako ste vi zabrijali
Đe će vam duša. To se zapitajte.
Nadan se da bar gospar Vetmica ne dili to vaše pogano mišljenje.
Sad ću te razočarat.
Kladim se da te taj frend već 100x okrenuo u svojoj glavi kroz sve te godine. Pomiri se s tim, tako to funkcionira u muškim glavama.
el Torro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.